Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez a fazon "él".

(#2) DeltaPower válasza Kolondrum (#1) üzenetére


DeltaPower
őstag

Még.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) Kolondrum válasza DeltaPower (#2) üzenetére


Kolondrum
félisten

Még te élsz 1 napot, ő ez idő alatt 10-et. Valami ilyet érzek. Persze ha hibázik azonnal te kerülsz fölénybe.

(#4) Armahun


Armahun
addikt

Drog függő. Adrenalin.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ezen most komolyan nincs semmi 'láthatatlan' biztosítókötél, ha esetleg hibázna? Nem hiszem el.

(#6) lapa válasza Kolondrum (#3) üzenetére


lapa
veterán

de jó lehet 10-szer annyit "élni" azon az egyébként elég unalmas állványon. akkor inkább a mókusruhában repülés, ott "élsz".

(#7) Eastman válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Még te élsz 1 napot, ő ez idő alatt 10-et. Valami ilyet érzek.

Jól érzed. Ezért fog hamar „elfogyni” az élete.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Dluinet


Dluinet
nagyúr

nézni sem bírom, nagyon kemény

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#9) Armahun


Armahun
addikt

Ö fél a magasban.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) Coccolino_O válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez a videó még nem is olyan "meredek", régebbről rémlik egy másik, ott meg ugyancsak egy őrült mászik fel valami iszonyat magas épületből kiálló torony tetejére.

(#11) L7wy válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


L7wy
őstag

A végén nem nagyon látszódik rajta semmilyen biztosítókötél.
http://www.youtube.com/watch?v=wJv1f-EQMII

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Önkínzó módon HD felbontásra állítottam, és teljes képernyőn néztem végig a filmecskét. Nem tagadom, a végén majdnem rosszul lettem.
Tériszonyom van. :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Dany007 válasza Kolondrum (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Nem igazán értem hogy ez mire jó. Illetve hogy ez mért jó?
Ha annyira adrenalinhiánya van az illetőnek akkor ezt meglehet csinálni biztosítókötéllel is. Az is elég veszélyes a hétköznapi embernek az is elég adrenalintermelő mutatvány lenne. És akkor nem kockáztatná az életét. Nem lennék a szülei helyében.
Viszont ha neki a megfelelő adrenalin szint eléréséhez kötél nélkül kell ezt megcsinálni, akkor orvoshoz kell fordulni, mert az már nem a normális kategória.

Arról nem is beszélve, hogy ez igazából nem teljesen rajta múlik. Mármint hogy leesik-e vagy sem. Ilyen magasságban jön egy széllökés és már borult is bele a mélybe a csákó. Aztán lehet akármilyen jó egyensúly érzéke meg lehet akármilyen ügyes a srác, ha elkapja egy kisebb lökés akkor viszlát.

@Vakegérke:

Nézd meg 3D-ben! ;] (2D-3D konvertálással!)

[ Szerkesztve ]

(#14) Vakegérke válasza Dany007 (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi módon? Szedjem le, és konvertáljam valahogy?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Dany007 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Nem. A TV-d tud 2D-3D konvertálni magától is. Középen van a 3D gomb, azt megnyomod és a kiválasztható lehetőségek közül rámész a 2D->3D ikonra. Persze annyira nem jó, mintha gyárilag 3D-ben lenne, de azért van egy kis hatása! Csak hogy tovább kínozd magad. :D

(#16) Vakegérke válasza Dany007 (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csókolom, esztet tudtam ám. ;)
Már bizergálom is lefelé. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) #56573440 válasza Vakegérke (#16) üzenetére


#56573440
törölt tag

1

2: ő már meg is halt

és ez pedig egy laza levezetésnek. így lehet kompenzálni a tériszonyt :K

(#18) DeltaPower válasza Dany007 (#13) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én úgy vettem észre a videón, hogy amikor megáll és az egyik lábát oldalra lógatja, akkor lebegteti leginkább a pólóját a szél. Valószínűleg amikor jön a szél akkor megáll a mozgással és így egy lábon állva, a másikkal egyensúlyozva kompenzálja.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#19) Dany007 válasza #56573440 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Aztak..va! Az komoly. Mondjuk ilyen ellensúlyokkal lehet nem is olyan nehéz :D

@DeltaPower: Nem vágom hogy csinálják... De blackrulz által linkelt első videóban azért látszik, hogy "magasan" keményen fúj a szél. Ha pedig beszopnak egy olyan széllökést amire én gondolok akkor azt sehogy se tudja kompenzálni, talán csak ha két lábbal van a talajon, de lehet akkor se.

[ Szerkesztve ]

(#20) Vakegérke válasza #56573440 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ma már másodszor vagyok (majdnem) rosszul. Ahogy a csaj araszol a repedezett betonon, az nem semmi, bennem meg keresztbe állt a kaja.
Tényleg nincs az a pénz, amiért utána csinálnám. :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) #56573440 válasza Vakegérke (#20) üzenetére


#56573440
törölt tag

nooo azért a kilátás sokmindenért kárpótolni tudja az embert :D

(#22) Vakegérke válasza #56573440 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ma már örülök, hogy a nyolcadikon kaptunk lakást '77-ben. Fura volt megszokni, nagyon kapaszkodtam az erkély rácsába, amikor körülnéztem. Ma már nem gond, de ha felnézek az égre, akkor úgy érzem, hogy eldől velem az egész ház. Mellesleg a tizediken ma sem érzem túl jól magam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Avicularia válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Avicularia
veterán

Európai Unió legmagasabb lakóépülete Malmöben, de Európában is a második legmagasabb Turning Torso

(#24) lapa válasza Avicularia (#23) üzenetére


lapa
veterán

ismerős mesélte, hogy projekt management témában oktatják, mert olyan katasztrofálisan volt managelve az építés. a részleteket nem tudom.

(#25) Avicularia válasza lapa (#24) üzenetére


Avicularia
veterán

Erről nem tudok semmit még csak kívülről láttam. Bár ahogy a svédeket megismertem, mindig csodálkozok hogy tud még ez az ország működni ilyen szinten.

(#26) lapa válasza Avicularia (#25) üzenetére


lapa
veterán

van pár malmöi kollégám, dolgoztam is pár hetet ott. de nem merek általánosítani mert túl groteszk lesz az összkép.

(#27) Armahun


Armahun
addikt

Ikrek a magasban . ;]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#28) Eastman válasza Armahun (#27) üzenetére


Eastman
őstag

Csinos. :U [link] hamánemszéplegalábbeszelehetne

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) Armahun válasza Eastman (#28) üzenetére


Armahun
addikt

Most mé :DDD , élete leg előnyösebb felvételei.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#30) Eastman válasza Armahun (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Jó, jó, hát bocs, mellesleg nem akartam így elrontani az izgalmak széles spektrumát. De! ;] :P

Az az érdekes, hogy amióta a youtube van és mozgóképet lehet rögzíteni már minden ketyerével, nem is kell a Tajgetosz-elméletet újra gyakorlatba ültetni, mert megoldják a srácok ezt önállóan.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.