Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

Jobb későn mint soha...
Nah ez is megvolt :)

Egyébként tegye fel a kezét aki az OKJ-s szar technikusival kezdett bármit is :).
Nekem is van én se hittem el, hogy megkaptam, nem is érdekel. (Gépipari számítástechnikai technikus...)

(#2) psyho85 válasza Drenadar (#1) üzenetére


psyho85
aktív tag

Kezem fenn. Laboráns voltam, napi 8 óra, 3 óra utazás, havi 52k kézbe kerülő fizetés. A jelenlegi munkahelyem is a technikusival van meg, fél óra utazás, dupla ennyiért. Life is hard.

@Nordic: Nyuszifog? Smafu! Amíg nincs az első kettő között 5 perc szünet, nem gáz. Az első kép meg jó sittes. Amúgy meg hüjjekötsög vízöntő, mint én. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) danih


danih
addikt

Bárcsak lenne valami jó kis elektrós OKJ-s papírom... Komolyan elgondolkodtam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hasonlítasz az avatarodra, csak nem eléggé :U :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

nincs akaraterőm. Ez tulajdonképpen az egyik hibám
hogy egy kicsit nyuszifogam van, de ez az egyetlen hibám

Ez KETTO hiba! :DDD
Én azt hittem hasonlítasz az avatarodra, de nincs is hegyes, hosszú füled! :D
Háth én szívesen dolgoznék ennyiért! (mmint én is lennék rally targoncás valódi készpénzért) :DD

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#6) Nordic válasza Drenadar (#1) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem hiszem, hogy KOJ-s a technikusim, vagy nem tudom, mivel egyszer láttam a papírom(mikor átadták), és akkor is részeg voltam:DDD. Annyit tudok, hogy rögtön érettségi után, ott maradtam gyöngyösön szakmát kitanulni(Vak Bottyánba jártam, aki arrafelé lakik, vagy netán ismeri).

mexicanraven: Másfél tonnás szerszámokat szállítva nem igazán lehet rallyzni ;) . De teher nélkül volt már rá precedens(gyorsulás dízeles targival:D). Eddig elütni egyszer sikerült valakit, de akkor sem én voltam a hibás. Az ökörbirkahuszár kilépett a semmiből elém, szét se nézett. Baja nem lett szerencsére(csak a lábát kaszáltam el a villával ;] ), meg nekem se mikor beszéltem a munkavédelmissel, mert a dudát használtam(csak őnagysága leszarta), és gyorsan se mentem.

(#7) mexicanraven válasza Nordic (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tudom én, láttam már elég sokszor közlekedni őket!:D
A volt gyakorlati helyemen volt egy fickó, az pörgette rendesen, sokszor atrakciózott nekünk, a vastelepen ő amolyan helyi Ken Block szerepet töltött be! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Korrekt. :R

(#9) Fadam


Fadam
csendes tag

Wow, Bottyános volttál? :C Bár egy halvány sejtésem azért volt. Azt hallottam hogy nem nagyon tanítanak ott technikusin (már most nem nagyon (amennyire ismerem a tanárokat), amikor te jártál nem tudom mennyire vették komolyan), azért is akarnak osztálytársamék ottmaradni. :P Én azért inkább mást tervezek, de ha nem jön be az egyetem akkor én is ottmaradok.

(#10) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hehe, egyidősek vagyunk kb egy cipőben járunk, mert én is otthon lakom a muternál.. Jelenlegi körülmények között nem éri meg saját lakásba menni, albérlet pláne nem, inkább félrerakom repülőjegyre a pénzt, pár év múlva úgyis farolok külföldre. Mint a legtöbb ismerősöm, kb senki nem marad itt.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#11) Csepe


Csepe
aktív tag

De hát nem is kék a hajad! ;]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#12) Zolaash


Zolaash
aktív tag

A blogod alapján nem ilyennek képzeltelek. Amolyan 20 kilós vastag szemüveges kockának. De jobb így... ;)

Ja: oszt' honnan a név?

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#13) sz4blya


sz4blya
csendes tag

egész normális a fizimiskád :DDD (burkolt dicséret :K )

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#14) Chaser


Chaser
titán

Olyan ismerős vagy. Melyik városban dolgozol?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15) Nordic válasza Fadam (#9) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor még korrekt volt az oktatás. Szerencsémre az akkori osztályfőnököm(Hornyák Béla) volt pont az elektronika tanárom is, így meghittebb volt a hangulat az elméleti órákon, de ugyanakkor szigorúan tudta felügyelni az osztályunkat is(a mi osztályunknak volt a legrosszabb a hírneve ;] - egy tanárt nyári pszichológusi kezelésre is eljuttattunk - de ez egy másik történet :D ). Nem mondom, volt egy-két tanár, akit még pék-nek sem alkalmaznék, de a többség értette a dolgát, és jól is tanított.

Iscariah: nocsak, mik ki nem derülnek :) . Szerencsémre az én barátaim, maradnak, én be is kattannék, ha mind kimenne külföldre és egyedül hagynának:D, bár akkor valószínűleg én is mennék utánuk, ahogy te is tervezed.

Zolaash:Szüleimtől kaptam, mikor megszülettem. :U

Ja hogy nem az :DDD . Amúgy innen. Egyik kedvencem, aztán valahogy megtetszett amikor a ph!-ra regeltem. Amúgy mindenhol máshol más a nickem.

Chaser: Itt helyben dolgozom, Jászárokszálláson.

(#16) r4z válasza Nordic (#15) üzenetére


r4z
nagyúr

a mi osztályunknak volt a legrosszabb a hírneve ;] - egy tanárt nyári pszichológusi kezelésre is eljuttattunk - de ez egy másik történet :D

Kérünk róla bejegyzést! :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Üdv uram! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Nordic válasza r4z (#16) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Előjegyzésbe vettem a kérést ;] .

(#19) McKane


McKane
senior tag

hejj,ezeket a képeket mintha láttam volna már valahol.. Megvan! A kékfény c. műsorban a "körözzük őket" rovatban ;]

raktárosként dolgozgatsz? szép feladat.

A Focus miatt meg egyenesen irigykedek.. :B
igaz,nekem a sima Focusok jönnek be igazán ( az első generációsok,azok az igaziak ),álmaim netovábbja egy olyan autó..

(#20) Fadam válasza Nordic (#15) üzenetére


Fadam
csendes tag

Igen, sokszor láttam már Hornyák tanár urat, minket nem ő tanított, de a mostani alsóbb évfolyam A.-s osztályát ő tanítja aztán van róla tudomásom hogy milyen.
Amikor elsőben meg másodikban még sokan voltunk akkor nagyon rossz hírneve volt az osztálynak. Mindenféle atrocitások meg minden, állandóan rólunk beszéltek a tanáriba. Aztán ez 3.-ra mérséklődött mert már is kevesebben voltunk, bár akkor is voltak még ügyek csak az volt a baj hogyha már valaki csinált valamit akkor nem a személy lett megjelölve hanem egyből az osztály és akkor harsogták hogy jaj már megint az A. osztály. :DDD Így negyedikre már kiszórta magából az osztály a nem idevalókat, így lettünk most 27-en érettségizők amikor elsőben 40-en kezdtük el a tanulást.

Melyik tanárt sikerült eljuttatni pszichológushoz ha szabad tudni? ;]

(#21) darál0w


darál0w
Jómunkásember

miért nem tükörből fényképeztél...most az a menő...ezt sem tudod drága fiam? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#22) Nordic válasza darál0w (#21) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mivel nincsen facsebukom sem, így nem is létezem. Akkor most honnan tudjam, hogy mi a menő? :DDD

(#23) EczkE válasza Nordic (#22) üzenetére


EczkE
addikt

Pedig kerestelek. :( :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#24) darál0w válasza Nordic (#22) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát tőlem.

árasztom a bölcsességet. most már ezt is tudod. ;) :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#25) Nordic válasza EczkE (#23) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem látom értelmét regelnem. Annak idején az iwiwre is r havonta léptem be.

(#26) RootRulez válasza darál0w (#21) üzenetére


RootRulez
félisten

pózolj telefonnal ésatöbbi :D sunáznád? :DDD

═════════════════════════════════════════

(#27) darál0w válasza RootRulez (#26) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

kit sunázzak? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#28) Zolaash válasza darál0w (#24) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Valami árad az tuti, de nem a bölcsesség.... :N :P

Rip and tear

(#29) jimmy399


jimmy399
senior tag

Helló !

Gratulálok. Ha csaj lennék rádmásznák, de mivel nem vagyok az, így ez kimarad :) :DD :DD :DD

--- N/A ---

(#30) beefjeez


beefjeez
senior tag

hol dolgozol, ha megszabad kérdeznem? :F

(#31) Nordic válasza beefjeez (#30) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Helyben(JÁ) a kipufogó-gyárban.

(#32) beefjeez válasza Nordic (#31) üzenetére


beefjeez
senior tag

értem, azért kérdeztem, mert apám is targocázik, de ő alapból kb. 120at kap, és érdekelt hol kapsz igy ennyit :)

(#33) Kassadin


Kassadin
addikt

Milyen meglepő(:DDD), de nem hasonlítasz az avatarodra.

(#34) Nordic válasza beefjeez (#32) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sajnos lassan ott tartok, hogy nem minden a pénz, egyre jobban ellehetetleníti a dolgozókat a vezetőség, lassan azért is bónuszmegvonás jár, ha engedély nélkül szellentesz.

Kassadin: Majd befestetem a hajam:DDD.

[ Szerkesztve ]

(#35) moha21 válasza danih (#3) üzenetére


moha21
addikt

Ja nekem se ártott volna..

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#36) Kassadin válasza Nordic (#34) üzenetére


Kassadin
addikt

Teljesen kék kobakkal gyönyörűen fogsz kinézni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#37) Picike8


Picike8
aktív tag

Napirégész.
Szóltál volna ma délelőtt, félreraktunk volna Neked egy kis húslevest+tojásos nokedlit. Elküldtem volna postán, borítékban. ;]

(#38) Nordic válasza Picike8 (#37) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az lett volna a szép...bubis borítékban, nehogy a húsleves sérüljön...

(#39) Picike8 válasza Nordic (#38) üzenetére


Picike8
aktív tag

Jó ötlet, nehogy azt hidd, hogy vadas. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.