Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) bambano válasza D1Rect (#50) üzenetére


bambano
titán

"Jóval kevesebb mint 30m(0:14-nél gyönyörűen megfigyelhető a videón)": ez a mondat meg indoklás nélkül nem tény.

jelzem, ideje lenne észrevenned, hogy nem a távolsággal van most a fő probléma.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#52) Nordic válasza bambano (#51) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jelentem a távolságot te hoztad fel, amikor a fékutat ecsetelted...30m-en lehet meg tudott volna állni, de ez nem volt 30m, max a fele. Azt meg nem vágom, hogy honnan veszed, azt, hogy 30m-enként vannak villanypóznák telepítve, pláne mindenhol a világon. Ennyiből, megállapítani, hogy valaki alkalmatlan a közlekedésben való részvételre, elég nonszensz. :U

(#53) bambano válasza Nordic (#52) üzenetére


bambano
titán

a probléma magja az, hogy mindenkivel lehetett eddig itt beszélni, még akkor is, ha tévedtek vagy én tévedtem. erre idejön, mond két dolgot, az egyiket már kitárgyaltuk, a másik nem igaz, és közli, hogy ne válaszoljunk.

kizárt, hogy ő akkora nagy ember legyen, meg helyi menő csávó, hogy ellentmondást nem tűrően ideböföghessen valamit, és utána le kelljen nyelni, hogy még válaszolni is tilos. nekem ő nem királyom, nem köztársasági elnököm, egyszerű mezei fórumtárs, mint mindenki más, pontosan ugyanannyi és nem több joggal. a vitakultúrája viszont a bányabéka feneke alatt van.

nekem ettől nyílt ki a bicska a zsebemben, nem attól, hogy nem ért egyet azzal, amit írtam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#54) hoffman_


hoffman_
nagyúr

hogy merülhet itt fel bárkiben is az, hogy itt a motorosnak bármi felelőssége is volt, loál. csórinak ideje sem volt lereagálni a női szándékot.

ha pusztán jogi szempontból nézzük, akkor is csak az autós vétkes, még ha indexelt is, ki nem sz*rja le, nem oszt, nem szoroz, viszont technikailag, vezetési rutin szempontjából is meg volt lőve a motoros, ilyet elkerülni mák vagy varázslat kell. nem is értem, hogy lehet ezen vitatkozni.

a #45 gyakorlatilag nevetséges, első mondatában legalábbis.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#55) D1Rect válasza bambano (#53) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azt mondtam, hogy vitatkozni nem akarok, mert veled fölösleges.

(#51) bambano: De, a távolsággal van probléma, mert a motorosnak esélye nem volt kikerülni az ütközést.
(továbbra sem érdekel a lelki világod, a bicskád, meg a véleményed a vitakultúrámról)
Semmi sértőt nem írtam, ha neked fáj a tények nyers közlése, akkor IJ.

[ Szerkesztve ]

(#56) Drenadar válasza bambano (#53) üzenetére


Drenadar
veterán

lehet tényleg neked van igazad, lehet az egész csak egy biztosítási csalás, és lehet meg sem történt, és trükkfelvétel :)

Gondoljuk ez a szakterületed, esetleg vezetéstechnikai oktató vagy ilyen helyzeteket megélt ember, és még a 80 éves nagyanyád is képes lett volna felmérni a helyzetet, hogy nem fékezni kell, hanem át a szembesávba kövér gázzal... azt vagy felkenődik egy fára, vagy nem.

amúgy szerintem sem volt ott 30 méter és újranéztem én is párszor...

amúgy most tényleg, miért olyan fontos neked, hogy a motoros volt itt a balf@sz és nem a totál szabálytalanul eljáró szgk vezetője? ennyire rühelled a motorosokat, hogy ugyan ő az áldozat, de akasszuk fel, mert nem tudta megoldani a helyzetet, vagy tényleg valami vezetéstechnikában utazol? Vagy csak éppen ehhez van kedved és a fotelból osztod az észt, hogy motort max a háttereden láttál?

bocsi hogy itt túlspilázom, csak érdekel már...

szemét beszólás lenne az a megállapítás, hogy és persze hogy NŐ volt a sofőr? :D

[ Szerkesztve ]

(#57) bambano válasza Drenadar (#56) üzenetére


bambano
titán

úgy érzem, hogy minden felvetésedre elhangzott a válasz. arra az egyre, amire nem, nem is fog.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.