Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] 4 éves

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nála is megfigyelhetőek ezek a "művészi mozdulatok", kileng, bólogat, ráhajol a billentyűkre, stb... Ezektől agyfaszt kapok. Btw ügyes a kis srác.

Rip and tear

(#2) moonlight115 válasza Zolaash (#1) üzenetére


moonlight115
tag

Naná, hogy ügyes! Én 18 évesen játszottam így......de nem "lengtem ki" ! :D :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#3) lapa


lapa
veterán

kár, hogy 40 évesen meg sírni fog ha meg kell fogni egy pohár vizet. de jó volt a komment, hogy "asian dad: good, now do it backwards."

(#4) Crystalheart válasza Zolaash (#1) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Amerikában a Juilliard-ra fel véletlenül sem veszik fel azt, aki nem "éli bele magát", azaz ahogy mondod, nem csinálja ezeket a zongoraművészi mozdulatokat :DDD

(#5) Viszlát válasza Zolaash (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Ugyanúgy van ez mint a hétköznapi gesztikulációinkkal. Érzelmi töltés, koncentráció esetén sokkal hevesebbek, miközben szó sincs arról, hogy tudatosan csinálnánk. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#6) Crystalheart válasza Viszlát (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Uh, velem akkor valami baj van - mondjuk ez nem meglepő -, mert én szándékosan, tudatosan csinálom. :D)

(#7) Eastman válasza lapa (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Igazodni fognak az ízületei az őket érő terheléshez. ...ha szerencséje van, a dereka is. :)
Ilyen pici korban még "képlékeny" a test. Kvázi "lehet a gyerekből még bármi". Ha fokozatos és folyamatos a terhelés, hozzáidomul a test.

Nagyon idős fodrász-hölgy ismerősömnek a jobb kezén a mutatóujja befelé, a középső felé kifli alakú. Egész életében olló volt a jobb kezében. Semmiben nem gátolja és akadályozza a görbe ujja. Abszolút nem is fáj neki.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Viszlát válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Ne legyé' Huma. :N

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) Crystalheart válasza Viszlát (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, Huma eredendően tökéletes, nem tudtad? Én meg csak simán színpadiasan kommunikálok. :D

(#10) Huma válasza Crystalheart (#9) üzenetére


Huma
addikt

"Huma eredendően tökéletes" :K

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Nordic:] 4 éves
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.