Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ha rosszmájú lennék, mondhatnám, h az N97-nél nem nehéz gyorsabbnak lennie - hogy az i8910-nél is sokkal gyorsabb-e... hááát... :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) frescho


frescho
addikt

nem lehetne maemoval (MeeGo) szallitani?

https://frescho.hu

(#3) D@niel


D@niel
addikt

680 MHz-es???? Nem, itt valamit elírtak.....

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#4) expander


expander
senior tag

epp a napokban került ki egy patch a telefonunkhoz, ami fix 600mhzen tartja a cput (mert ugye az akkuidö tekinteteben, csak akkor hasznalja ki a max lehetösegeit a cpu ha muszaj neki, amugy alacsonyabb mhz-en fut ha joltudom). kivancsi lennek a speedygo eredmenyere, mert ha 54%al jobban teljesit, akkor 1000 felett kene lennie a pontszamnak, ami nemtudom realis-e ... :)

(#5) ClioRS válasza bolondember (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Az 54% valóban irreális, de gyorsabbnak tűnik: http://dailymobile.se/2010/05/23/benchmark-nokia-n8-is-faster-samsung-i8910-hd-and-nokia-n97/
Ez annak a fényében, hogy elvileg erősebb kéne, hogy legyen az i8910 nagyon szép teljesítmény :K
Megtanultak optimalizálni a Nokiánál?

(#6) expander válasza ClioRS (#5) üzenetére


expander
senior tag

azt az 500valamennyit, gyorsan el lehet felejteni :):) hx-speed rommal az i8910 is tud 1000 felett, deamugy atlag 700-800

(#7) DemonDani


DemonDani
addikt

De amúgy mekkora dolog tényleg egy még meg sem jelent telefon gyorsabb mint egy, egy éves samsung :DDD
juhúú :C grat tényleg szívből kár hogy egy fél éves snapdragon symbiannal megenné vacsorára a cuki n8at

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#8) ClioRS válasza expander (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Milyen 500 valamennyi? Tényleg egy Custom ROM-ot, méghozzá olyat, ami direkt sebességre készült, hasonlítasz egy gyárihoz? :U
Maradjunk csak a 700-800-nál. ;)

(#9) expander


expander
senior tag

amit linkeltel, ott a hdnal 50X olvashato, az n8nal pedig 10XX, igy jön ki az "54%al gyorsabb kifejezes". azt is leirtam, hogy a custom rom tud 1000 felett, az atlag 7-800, programokkal telepakolva. nemgondolom, hogy egy megjelenesre varo telefon promozasakor, ök ugy speedtestelnek, hogy mindenfele szarsag mar rajtavan, nyilvan azis egy prototipus teljesen szaraz FW. tehat akkor megyezhetünk hogy az az 54% az megsem annyi .

(#10) ClioRS válasza expander (#9) üzenetére


ClioRS
őstag

Én is ezzel kezdtem, hogy az 54% erős túlzás. :DDD

Ha ugyanazt a teljesítményt hozza mint az i8910, akkor az már bőven jó, mivel gyengébb a hardver

Amúgy benéztem a képet, azt hittem az alsó bal az i8910 a jobb meg az N8. :U

(#11) expander


expander
senior tag

igazabol erösebb a hardvere :P

(#12) erdoke


erdoke
titán

Remélem, hogy aki 2010-ben a felső kategóriában ARM11-gyel bohóckodik, az csúfosan bele fog bukni. Valahogy rühellem, amikor az összetevőkön spórolnak, az árcédulán viszont nem. Mondhatni becsapva érzem magam, különösen mert az okostelefonok 3D-s teljesítménye egyáltalán nem érdekel.

A legjobb aláírás a héten

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

na kiváncsi leszen erre a nokiára.
szerintem amilyen gyors, olyan olyan lesz az ára is...

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) gerilee válasza erdoke (#12) üzenetére


gerilee
aktív tag

Több helyen olvastam, hogy az N8-at a Nokia a középkategóriában (felső-középkategóriában) kívánja indítani, ami megmagyarázza az "alapanyagok hiányosságait". Az ár meg annyi lesz, amennyit hajlandóak megfizetni érte a vásárlók. A Nokiának meg amúgy is szokása a magas indulóár, kevés olyan telefont tudok felsorolni, ami a megjelenésekor is reális áron volt kapható.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) norbest válasza gerilee (#14) üzenetére


norbest
aktív tag

Ez nem csak a nokiára igaz, minden készülék magas áron indul pl iphone is

(#16) Karma válasza erdoke (#12) üzenetére


Karma
félisten

+1!

Mindamellett aranyos, hogy egy lassan másfél éves telefonnál erősebb egy szintetikus benchmarkon :DDD Tényleg nagy wasistdas :U

De lehet, ha már nem maradt más, ezzel kell megpróbálni vakítani a népet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17) turorudi94


turorudi94
tag

mongyuk a nokia 6700classic azért tart árban

Mert megérdemled.

(#18) AS


AS
félisten

Az mindegy, de így is gyengébb HW hiába lett több pont...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Magnum_


Magnum_
nagyúr

az i8910 több mint egy éves.... :U

I humbly and respectfully decline™

(#20) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Azért arra figyeljetek,hogy ez egy nem hivatalos Nokia közlemény,tehát nem kell egyből fikázni.
Amúgy meg ha tényleg gyorsabb lesz,mint a jelenlegi leggyorsabb sym modell,az csak jó nekünk.
Szóval ebbe nem tudom,hogy miért kell belekötni....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#21) turorudi94


turorudi94
tag

Nemhinném,hogy megint elköveti ugyanazt a hibát a nokla ;] ,mint az n97 esetében a HW-rel.

Mert megérdemled.

(#22) kaller1 válasza Karma (#16) üzenetére


kaller1
veterán

ezzel kell megpróbálni vakítani a népet.

A nokiától mit vártál?

.::> <::.

(#23) tariattila válasza turorudi94 (#21) üzenetére


tariattila
veterán

már késő... elkövette... :DDD

(#24) plus44


plus44
veterán

Szavak....majd élőben bizonyítson.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#25) FRENK1988


FRENK1988
veterán

áhhhh jöjjönmár :) Mobilarena leteszteli és majd úgy akarok vásásrolni :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) .bableWes válasza FRENK1988 (#25) üzenetére


.bableWes
őstag

+1
sose szerettem a nokiát, de erre kiváncsi vagyok

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#27) turorudi94


turorudi94
tag

Csak azért,mert Nokia úgyis megveszi a nép.Néhányan boldogok még így is az n97-tel,viszont még nem láttak android OS-t :D

Mert megérdemled.

(#28) Peterson_ válasza turorudi94 (#27) üzenetére


Peterson_
addikt

Én boldog vagyok az az 5800-val is, nem mindenkit szalasztottak burzsujfalváról ;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) Dare2Live válasza hülyegyerek (#20) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

dehogynem kell fikázni, nézz végig a topicon.

Ehez képest amikor a 3GSről kiderült, hogy hude gyorsabb mint a 3G akkor üdvrivalgás volt és aki nem értett egyet azt leköpték.

Van kontraszt rendesen.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#30) FRENK1988 válasza .bableWes (#26) üzenetére


FRENK1988
veterán

belegondolva úgyis megveszem mert kell a XENON ;] (már csak jöjjön sulikezdésre)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

És ez használhatóságban is megmutatkozik?

(#32) Lirion válasza AS (#18) üzenetére


Lirion
addikt

Van pár samsung, ahol elég erős a hardver, sebesség mégis hagy kívánni valót maga után.. A hardver nem minden.

(#33) szabi113


szabi113
tag

Senki nem emlékszik rá, hogy a rendszer sebességen rengetegett optimalizáltak a S^3-ban? Márpedig a SpeedyGo tényleg a rendszer sebességét méri.

Amúgy nincs is szétfőzve az a ROM amivel 1010 pontot lehet elérni. Najó persze nem gyári, de nincsen teljesen kiherélve.

(#34) xbalazs


xbalazs
csendes tag

A sebbeségesdire, meg hogy melyik gyorsabb, melyikből mennyi hozható ki, szerintem ez megadja a választ.

[ Szerkesztve ]

(#35) LA_COSTE válasza FRENK1988 (#25) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Megvennéd? Írj majd Te is egy tesztet róla. :)

(#36) hülyegyerek válasza Dare2Live (#29) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Na igen...Csak amíg én nem járok szifon totyikokba fikázódni,mert szerintem gusztustalan ,paraszt dolog,addig ez fordítva nem nem mindig igaz (sőt... :U ,de tisztelet a kivételnek)
Addigis : Bluetooth & vaku forever ;]

[ Szerkesztve ]

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#37) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Húú, már nagyon várom, sztem nokia eddigi egyik legjobb telója lesz, maemo meg szerintem annyira nem kell még erőltetni, symbianra sokkal több progi van, és folyamatoss a fejleszté, maemora meg hát elég tré a kínálat.

Szóval remélem minél előbb kijön és szolgáltatóknál is értelmes áron lesz, ettől függ majd hogy Nokia N8 vagy Iphone 4G :C

(#38) tariattila válasza Lotusomega (#37) üzenetére


tariattila
veterán

az a nagyonsok symbian1 app szerinted kompatibilis lesz a 3-assal?

hülyegyerek: azt kihagytad, hogy multi task... ;]

[ Szerkesztve ]

(#39) Dare2Live válasza tariattila (#38) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"az a nagyonsok symbian1 app szerinted kompatibilis lesz a 3-assal?"
Sanszosan igen. Karma is írta, hogy a belső egyezik neki meg San alapból hiszek. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#40) tariattila válasza Dare2Live (#39) üzenetére


tariattila
veterán

na arra befizetek...
még két s60v5 symbian1 között is vannak kompatibilitási hibák...

vagy megvan, hogy melyikkel lesz felülről kompatibilis ? :U

[ Szerkesztve ]

(#41) Karma válasza Dare2Live (#39) üzenetére


Karma
félisten

Őőő, hol írtam ilyet, ebben a formában?

Utólag korrigálom magamat akkor: a Symbian 9.5 miatt, valamint a rengeteg UI tologatás miatt (a backendbeli architektúrális változtatásokkal karöltve) miatt valószínű, hogy sok fájdalom lesz.

Amire biztosan emlékszem hogy írtam az, hogy az AVKON megmarad még.

3.1 és 3.2 között bináris törések is voltak, na az szinte biztos, hogy lesz dögivel.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#42) tariattila válasza Karma (#41) üzenetére


tariattila
veterán

ebből pedig azt következtetem, hogy az N8-nál kezdődik minden nulláról...
a symbian 1-es jól bevált appok átiratai nem fognak egyik napról a másikra megszületni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.