Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) Peetboy


Peetboy
csendes tag

Kamera? Szerintem ha van elég fény tűrhető. Érdekes. Mikor embereket fotózok az sokkal tisztább mint a természeti képek...
Hol lehet az oldalon jelszót módosítani? :D

☎iPhone 5S☎  iMac 20"  ♛http://peetboy.uw.hu/♛ →http://www.flickr.com/photos/peetboy← Canon 450D

(#5852) Viktor0610 válasza Peetboy (#5851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fenti fekete sávban található adataim linkre kattintva tudsz jelszót módosítani.

Xiaomi 13T

(#5853) ferceg


ferceg
csendes tag

Na, ma 2 hete én is bódog E51 felhasználó vagyok (nem tulajdonos, mert CGA telefon :) ).
(kb. eddig tartott végignézni a fórumot :) )
Saját szakállamra rendeltem bele kedvenc, északi szomszédunknál található forgalmazótól egy 4G-s sandisket kb. 3400 ft-ért, azóta tobzódok a helyben. Megcsináltam a hardveres (papírlap :) ) hekket, a szoftveresre még rá kell szánnom magam, bár az egyik, "kétes" forrásból származó program csinált valamit, amivel a szintén ebből a kétes forrásból származó programokat már nem kell sign-olni elvileg, de tapasztalat szerint nem teljeskörű a megoldás. (Ennél körmönfontabban nem tudtam körülírni.)

(#5854) rekid válasza ferceg (#5853) üzenetére


rekid
addikt

hadveres hack? papirlap? ezek ala mar nemkell vagz igen? nekem nem lotyog.

Gyáva népnek nincs hazája!

(#5855) Pompi válasza rekid (#5854) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt én sem értem. Nekem olyan stabil, még több, mint fél év után is mintha egy darabból lenne az egész.

Feel Good Inc.

(#5856) kew válasza Pompi (#5855) üzenetére


kew
senior tag

a nyekergése ellen véd a papírlap, legalább is valaki ezt a tippet adta rá :) Tudjátok, a kijelző alsó sarkát ha nyomkodod, kicsit nyekereg. Bár nekem postit-el az aksifedél alatt is ugyanúgy csinálja, de már szinte észre sem veszem...

(#5857) ferceg


ferceg
csendes tag

Nekem is olyan volt, hogy ó, semmi baj. Aztán itt olvastam, hogy nyekereg, és onnantól kezdve nyekergett :)
Olvastam, hogy zúg, onnantól kezdve zúgott... (Mondjuk nem veszélyes.)
Szóval az ember ne olvasson fórumot :)

(#5858) nyikoláj válasza Shodan (#5785) üzenetére


nyikoláj
tag

Hy! Nem próbáltad véletlenül az EQ-t beállítani CorePlayerben? Mert én ahogy rányomok kilép vmi hibával és leáll (CorePlayer v1.20.3495.S60v3). A másik gondom hogy a SmartMovie ahogy végzett a konvertálással és kilépek az is összehányja magát, működik rendesen csak a végén vmi nyűgje van (Smart Movie Converter 3.45).

"Machine: 'MCS', OS ver: 5.1 (build 2600) Szervizcsomag 2
Memory: 2046 MB (used 32%)
Date: 23-7-2008 9:28
Address: 1b:021497a8, Exception code: c0000005 (ACCESS_VIOLATION)
Registers:
eax = 021729f0, ebx = 75b9bd20, ecx = 00000004, edx = 00000001
esi = 021729f0, edi = 00000000, ebp = 021729f0, esp = 0012ee8c

Execution path:
Module: xvidvfw.dll
<unknown function>"

CorePlayerből újabbat nem sikerült feltennem (nem volt kedvem szenvedni a azzal a signed dologgal), Smart Movieból pedig a 3.41-es is ezt csinálja. Ötlet :F

(#5859) danaudio válasza nyikoláj (#5858) üzenetére


danaudio
aktív tag

szenvedj a signed dologgal (hack) és tedd fel corep. 1.4-et ;)

(#5860) Shodan válasza nyikoláj (#5858) üzenetére


Shodan
addikt

aha, nekem is kilép.
Az 1.4 es core playert én se tudom feltenni, pedig megcsináltam a signhacket.
Próbálj xvid helyett divx-el konvertálni, hátha azzal megy.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5861) HKorn


HKorn
addikt

Használja valaki még a truphone-t? Én most raktam fel, mivel állítólag a vezetékes hívások ingyenesek, de miután kipróbáltam az itthoni vezetékessel az alapból kapott 4 dolláros egyenlegemből vont le.
Már nem ingyenes, vagy hogy van ez? :((

Run&Ride

(#5862) kew válasza HKorn (#5861) üzenetére


kew
senior tag

Csak másik truephone-os usert lehet ingyen hívni, vonalas hívásokat az itteni árakkal számolja.

Magyarországra pl ezek érvényesek:
Landlines £0.03
Mobiles £0.15
SMS £0.10
Truphones FREE

Inkább voipcheap vagy valami hasonszőrűt válassz :)

(#5863) whiz


whiz
aktív tag

Új klubtag jelen :)
Hála ennek a fórumnak (na meg a használati utasításnak ;) ) nincs most/már kérdésem, de ha lesz ide jövök először :))

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5864) asadasad22 válasza Shodan (#5860) üzenetére


asadasad22
őstag

1.4-es core? ez most valami új dolog, vagy 1.2.4-re gondoltok? :)

(#5865) Symbio válasza HKorn (#5861) üzenetére


Symbio
senior tag

Magyar vezetékest a SipDiscount-tal tudsz majdnem ingyen hívni. Papíron ingyen, de min. 10 EURval fel kell töltened a számlát, amit 120 napig használhatsz. Ja és az SMS is ingyenes. Nem ingyenes, de olcsó a Intervoip is (vonalas 0,005 EUR, mobil 0,055EUR)

(#5866) HKorn válasza kew (#5862) üzenetére


HKorn
addikt

Voipcheap-el, ahogy a tarifatáblázatban néztem most ingyenesen hívhatók a vonalasak?
Beállítottam fringbe a voipcheapet, de nem sikerül vezetékest hívnom sehogyse. "Call terminated" hibaüzenet van.

Ha ez azért van mert nincs kreditem feltöltve, akkor viszont nem értem, hogy miért ingyenes...

Run&Ride

(#5867) HKorn válasza Symbio (#5865) üzenetére


HKorn
addikt

Tehát ha jól értem amit írtál: ha feltöltöm a számlám 10 EUR-val akkor ingyen hívhatom a vonalasakat plusz ingyen küldhetek sms-t 120 napig?

Run&Ride

(#5868) kew válasza HKorn (#5866) üzenetére


kew
senior tag

nekem működött credittöltés nélkül is, de ahogy Symbio írja, szerintem itt is csak x percet lehet töltés nélkül beszélni.
Próbáld a telefon sip kliensébe beállítani, nekem onnan ment, pár hsz-el előrrébb leírták a pontos menetét. Fring-el nem próbáltam még :)

(#5869) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugye nem itt (de legaláb offban) beszélitek meg a nem ide való IP-telefon témát? :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#5870) Shodan válasza danaudio (#5850) üzenetére


Shodan
addikt

én a phlingen belül gondoltam... ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5871) Shodan válasza asadasad22 (#5864) üzenetére


Shodan
addikt

akkor arra, igen.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5872) Symbio válasza HKorn (#5867) üzenetére


Symbio
senior tag

Igen, jól érted.

(#5873) asadasad22 válasza HKorn (#5867) üzenetére


asadasad22
őstag

nekem nincs feltöltve kreditem és úgy is megy voipcheap-el, freecalls-al (van még legalább 3 szolgáltató ami teljesen ugyanilyen). amíg nem megy, addig sztem ne tölts fel rá, mert ha pár hónapon belül nem tötlesz fel, lehet, hogy már nem fog menni, de ha egyből nem megy, akkor ott valami beállítás nem stimmel.

(#5874) asadasad22 válasza Viktor0610 (#5869) üzenetére


asadasad22
őstag

annyira azért nem off az, hiszen mint üzleti készülék, fontos részét képezi a voip a telefonnak. persze ha van külön ip telefon topic, akkor a szolgáltatókról meg számlázásról való beszélgetésnek valóban ott a helye, itt pedig a telefonspecifikus dolgoknak lenne helye (beállítások ezen a telón, ilyesmik)

(#5875) HKorn válasza asadasad22 (#5874) üzenetére


HKorn
addikt

Sikerült beállítanom a leírásod alapján a sipdiscountot, viszont egy hívás után mindig megmarad a wlan kapcsolat. Hogy lehet ezt beállítani hogy automatán bontsa?
Köszi az eddigieket!

Run&Ride

(#5876) asadasad22 válasza HKorn (#5875) üzenetére


asadasad22
őstag

erre még én sem jöttem rá, bontsd manuálisan aktív készenlétből, ez pár gombnyomás, jobb ötletem nincsen egyelőre :)

[ Szerkesztve ]

(#5877) kew válasza asadasad22 (#5876) üzenetére


kew
senior tag

nekem ilyenkor hiába bontom, magától visszakapcsolódik.. :) kapcsolatoknál ki kell törölnöm mindig az internettelefonhoz hozzárendelt kapcsolatot, és csak akkor nem mászik vissza wlanra.. mondjuk ennek szvsz nem így kéne működnie :)

(#5878) asadasad22 válasza kew (#5877) üzenetére


asadasad22
őstag

na annál tutira van egy jobb megoldás- menu->kapcsolatok->internettelefon és itt rányomsz arra, amelyik aktív és bontani szeretnéd, és le fog állni. ha inaktívra nyomsz, az pedig kapcsolódni fog.

(#5879) kew válasza asadasad22 (#5878) üzenetére


kew
senior tag

hja énis erre gondoltam, csak kicsit kacifántosan fogalmaztam :) de még ezt is bonyolultnak tartom, miért nem lehet beállítani, hogy bontsa a kapcsolatát, ha nem használom..? Mondjuk az is logikus, hogy folyamatosan aktív, ha esetleg saját hívható száma is lenne az adott accountnak, akkor érthető.
No mind1, végülis annyit nem használom azért, hogy zavaró legyen. Bár szerintem fogom, barátnőm költözik ki svédországba pár hónapra, így oda tökéletes lesz így telefonálgatni :)

(#5880) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok! olvastam vmikor, lehet valahol állitani a wifi vételi erösségét (40% stb) E71em van, de gondolom az elv hasonló lehet. tudom, kereső, de nem találtam (lehet cska figyelmetlen voltam) tudtok segiteni? köszönöm

I humbly and respectfully decline™

(#5881) Magnum_ válasza Magnum_ (#5880) üzenetére


Magnum_
nagyúr

isszavettem a teló Wlan teljesítményét 4mW-ra

ezt hogy lehet? hátha igy konkrétabb.

I humbly and respectfully decline™

(#5882) Symbio válasza Magnum_ (#5881) üzenetére


Symbio
senior tag

Eszközök -> Beállítások -> Csatlakozás -> WLAN -> Opciók ->További beállítások ->Igen

(#5883) Magnum_ válasza Symbio (#5882) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszönöm szépen.

I humbly and respectfully decline™

(#5884) Shodan


Shodan
addikt

Hmm rájöttem miért nem akart nekem az 1.25 coreplayer feltelepülni. Ha wlanon másoltam át kártyára és onnan indítottam azt írta ki sérült fájl.
Usb-n keresztül viszont simán működik.Nem értem miért.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5885) nyikoláj válasza Shodan (#5884) üzenetére


nyikoláj
tag

Én is USB-n másoltam fel nekem úgy sem ment. :(

(#5886) Shodan válasza nyikoláj (#5885) üzenetére


Shodan
addikt

a signohacket megcsináltad?,mert abból csak unsignedet találtam.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5887) asadasad22


asadasad22
őstag

woow, egész jó kis cucc.
hackelt telefonkra jó.
az E71 keresője (eléggé jó, jóval jobb, mint a mi beépített keresőnk), beépül active standby-ba is, ezen kívül az új fajta elmulasztott/bejövő dolgok kiírását is meg lehet vele csinálni (egy sorba írja ki az elmulasztott hívásokat, bejövő üzenetekek az aktív készenlétben, sztem elég jó dolog)
[link]

(#5888) Shodan válasza asadasad22 (#5887) üzenetére


Shodan
addikt

mér nekünk van keresőnk? :DDD vagy böngészőre gondolsz?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#5889) joc-cod válasza Shodan (#5888) üzenetére


joc-cod
tag

Van keresőnk, és szerintem az is elég jó, sok helyen keress, meg talál is, úgyhogy én megvagyok vele elégedve! :)

[ Szerkesztve ]

(#5890) asadasad22 válasza Shodan (#5888) üzenetére


asadasad22
őstag

menü/iroda/keresés :)

(#5891) whiz


whiz
aktív tag

Hali, egy kis kérdésem mégis akadt hirtelen: a vágólap tartalmát meg lehet valahogyan nézni? Illetve hogyan lehet törölni?

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5892) Joe bácsi válasza whiz (#5891) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem lehet megnézni. Ha a szerkesztésből (sms írás) kilépsz, akkor törlődik.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#5893) HKorn


HKorn
addikt

Észre lehet venni valamiben a különbséget, ha visszaveszem a wlan teljesítményét 10mW-re?
Egyáltalán érdemes ezt piszkálni?

Run&Ride

(#5894) Joe bácsi válasza HKorn (#5893) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem érdemes piszkálni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#5895) whiz válasza Joe bácsi (#5892) üzenetére


whiz
aktív tag

Nos, a szöveg tuti megmarad kilépés után.

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5896) whiz válasza HKorn (#5893) üzenetére


whiz
aktív tag

Ha jó erős jelet kapsz (közel vagy), akkor kevésbé szívja az akksit. De ha távolabb vagy az adótól, akkor lehet, hogy nem fog menni az a kapcsolat, ami 100-on viszont még igen.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#5897) HKorn válasza whiz (#5896) üzenetére


HKorn
addikt

Ok, értem, köszi. Sejtettem, hogy ilyesmi lesz, bár azt hittem, hogy az akksi üzemidejét esetleg jóval meghosszabítja.

Run&Ride

(#5898) asadasad22 válasza Joe bácsi (#5892) üzenetére


asadasad22
őstag

ilyen hülyeséget miért mondasz? :F
ezt hallani még úgy is meglepett, hogy 1 hónapja még azt sem tudtad, hogy a teló tud multitaskingot és hogy mire is jó az a házikó gomb..

(#5899) Joe bácsi válasza asadasad22 (#5898) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Akkor megmarad a vágólap tartalma? És, ha igen meddig? Hol tudom megnézni?
A házikót miért ne tudtam volna? Linkeld már be ha kérhetném, hogy HOL írtam, hogy nem tudom, hogy mit jelent a házikó!
(Naná, h. nem tudtam, h. lehet vele olyat csinálni, mert előtte CSAK Series 40-es telóim voltak.)

Csak osztani tudsz, bezzeg leírni a másik fórumtárs kérdésére a választ NEM!!! :((

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#5900) pethYeti


pethYeti
addikt

Megtudjátok mondani hogy ez a szignózás pontosan mire jó, ezt meg kell csinálni ha pl nokiaprogramokról letöltött alkalmazásokat használni akarom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.