Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:11

LOGOUT.hu

Nokia 9 PureView Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#221) TommyX_ válasza T. I. (#220) üzenetére


TommyX_
őstag

Hangminőség:
Telefonálás minőségével nincs gond nálam, én is hallok mindent rendesen, akikkel beszélek ők is hallanak engem.

Kinézet:
Tok az kell hozzá mindenképpen, csúszik mint az állat :DDD
Most ugye egy piros színű olyan tok van rajta, amit linkeltem, de jön már hozzá egy átlátszó vékonyabb szilikon tok.

Akkumulátor:
Annyit mondok, hogy egy 4000-s akksi azért kellett volna bele, így az én használati szokásaimmal 1-1.5 nap az üzemidő.
Vezeték nélküli töltővel töltöm, ez lassabb töltés ugye, gyors töltés kábellel hamar feltölt.

Kijelző:
Minőség jó, fóliát nem raktam rá, vigyázok inkább a telefonra, nekem kijelzővédő fólia nem kell, zsebben hordom, nem látok rajta karcokat.

Kamera:
Gcam-et nem raktam fel, gyári app-ot használom, de ugye én nem vagyok, jogosan jöhetne a kérdés, akkor miért kellett ilyen telefon Nekem?!
A válasz annyi, hogy megtetszett és ritka telefon ez, meg kiváncsi voltam erre az 5 kamera együttműködésre.
A kép feldolgozás az sajnos tényleg idő, mármint mire a galériába megjelenik a úgymond végleges nem "elmosódott" kép.

Hibák, de valószínűleg ezek egyediek nálam:
Ha zsebből veszem elő, nem mindig jelenik meg az AOD és működik a duplakoppos feloldás.
Amióta ezt a telefont használom, hiába van térerő nem érnek el, csak nem fogadott hívásról kapok sms-t, szerintem egy sim kártya csere ki fog nézni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.