Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) sutszi


sutszi
veterán

A cikkhez:

1.oldalhoz:
Megnézném én is ezt a felmérést. Kérhetek linket?
Egyébként ez kb olyan igazság, mintha azt mondanám "...mindenki úgy él ahogy a pénztárcája engedi..."
Milyen határokra gondolsz amin nem tudnak túllépni szerinted?

Elég hangsúlyosan gúnyolódsz a több mag, a kijelző méret és más egyebeken mert neked egy rétegtermék jön be. Ez a végére már némi pontatlanságot is eredményez. Galaxy S4 fizikailag 8 magot tartalmaz de nem egyformák és nem szimultán a működésük. (Inkább 4+4). Ebben a szövegkörnyezetben így rossz helyre kerül a hangsúly...véletlen vagy szándékos?! :U

Majd miután kiutáltad az Androidot a naprendszerből akkor érdemes lenne saját magad is egy kívülállóként nézni persze a te szemüvegeden keresztül. 41 megapixeles kamera egy telefonba? Minek? "Igen, a piac ezt kívánja meg" Pontosabban azt, hogy periodikusan legyen valami villantás amivel felhívják a figyelmet. Gondolom nem ezzel szeretnél profi fotózásokat lebonyolítani... :U

5.oldalhoz:
Az egyetlen dolog amit komolyan hiányolok az Androidból az a kikapcsolva ébresztés. De lehet vele együtt élni és van kompromisszumos megoldás is...

Én csak egy "ócska droidot" futtató Xperia U-t használok és elhiheted, hogy a lehető legegzaktabb módon próbáltam mérni az akku üzemidőt.
1 napos. Óránként wifi használat, sok gmail, talk, nyomkodás, zene, fényképezés...nem kihívás.
3 napos. 2g only, 30 perc zene, 30 perc telefon, némi wifi, időjárás,egy-két apróság még belefér...ez se gond.
5 napos. 2g only. 30 perc zene, 30 perc telefon...kb.

Szóval nem ájultam el az S60-tól. Ha már itt tartunk...ezt kellett volna..,azt lehetett volna...bla...bla.
Utólag könnyű okosnak lenni. Nyilván meg volta az oka, hogy ez lett a történet vége...A rendszer alapvetően jó lett volna, de sajnos lemaradt.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.