Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) andris1602 válasza MR007RM (#99) üzenetére


andris1602
aktív tag

motorola gleam :) azt nem tudom milyen minőségben, de felvesz rádióból, és memóriakártyával bővíthető :)

(#102) Nick no.1 válasza andris1602 (#101) üzenetére


Nick no.1
aktív tag

Ezt tudja a cikkben szereplő Nokia 808 is :) HQ minőségben.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 13 T Pro http://forums.watchuseek.com/f9/omega-seamaster-300m-eta-255-563-a-130103-post842164.html#poststop

(#103) MR007RM válasza Nick no.1 (#102) üzenetére


MR007RM
addikt

Pontosan és sztereóban. :D

Az új Audio Recorder progi kapcsán jött a kérdés. Már alig várom hogy tesztelgessem. PCM, WAW, 96khz....pl rádióból is nagyon jól vesz fel.

Érdekes hogy így utólag még mire derül fény a végnapokban. :U

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#104) MR007RM válasza MR007RM (#103) üzenetére


MR007RM
addikt

vagyis wav. Na

Lehet variálni a beállításokat, de nem mindet fogadja el tetszőlegesen.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#105) andris1602


andris1602
aktív tag

hát igen. :) bár van némi különbség, mert amikor 1 éve vettem ezt a telót, 15 volt használtam, új állapotban. tegnap néztem egy 808-ast vaterán, 85 be kerül. :) (csodálkozom, mert 180 volt, amikor megjelent, nem?)

amúgy én a barátnőm C7-én lepődtem meg nagyon :Y
kb egy árban volt az én telómmal, de voltak benne ilyen nyalánkságok, mint otg, fm transmitter.. mellette viszont fix fókuszos kamerára zeiss lencse :F kicsit az volt az érzésem, hogy túl jó lett volna, ha még azt is beleteszik..

amúgy, egy rendszer addig él, amíg használják ;) sokan szerették, még egy darabig megmarad a kemény mag, aki ilyen telefont használ :)

(#106) BobTail


BobTail
őstag

... ezt én eddig nem is láttam! :DDD Nagyon szépen köszönöm, és tényleg nagyon jó cikk! :)

(#107) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nagyon egyet értek azzal, hogy sok felhasználó úgy vesz nagy kijelzős okostelefont vagy tabletet hogy az se tudja mi van benne és mire jó. Az egyik baráti-családi rendezvényen ott villogott egy ötvenes uriember és egy Huawei-s táblával kamerázott, fotózott, lényegében "villogott" . Én meg feltettem a nagy kérdést:
Hanyas Android van rajta?
Nem igazán tudta de nem is érdekelte, szerintem az Android szót is tőlem halotta először.
Mondjuk eleve az hogy fényképezgetésre használt táblát már abból lehetett tudni, csak felvágásból van neki.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#108) Francia91


Francia91
veterán

Nekem Nokia N8-asom van, N82-esről váltottam. Bár az N82-est meghagytam, nem volt szívem eladni, annyira jó telefon :)
A Symbian-nal tökéletesen meg vagyok elégedve, számomra nincs olyan hiányossága, hogy ne feleljen meg. Az N82-t még hackelni kellett, hogy ki tudj belőle hozni dolgokat, itt már ami nekem kell, hack nélkül is megy.
Az N8 gyönyőrű képeket csinál (az N82 sem volt kutya, szerintem még ma is állja a sarat), videónál is le a kalappal előtte. Elég sok kompakt fényképezőt bealáz még az N8-as is, ha szépen be van állítva manuálisan, de automatában is odaver :)
Valahogy én sem látom értelmét a 4 meg 8 magos telefonoknak. A notimban is elég a 2 mag nekem :)

Az írás remek lett! :R Majd egy 808-as fogja váltani az N8-asomat valamikor, de még amíg él , addig velem lesz :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.