Hirdetés

2020. április 6., hétfő

Gyorskeresés

(#1) FET-MEN

FET-MEN
(veterán)

Durva jó cikk lett :C Eddigi legszebb logoutos cikk mármint a képek minőségében. Mindent leírtál amit lehetett :DDD Grat jó lett, na meg jó vas a Nokia is :)

Iphone 7

(#2) Wa2x_

Wa2x_
(veterán)

Végre megértük! ;] Nagyon jó lett gratulálok hozzá, igényes minőségi! :R

Szerk.: Azt elfelejtettem mondani, hogy az első oldal gyönyörű/kiváló lett! :C

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#3) total90

total90
(veterán)

Én mái napig nem értem miért megy a Symbian a kukába...

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#4) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

A Photomatix sokat segít más telóknál is.

(#5) Švejk

Švejk
(őstag)

Remek cikk! :R

(#6) sdd2

sdd2
(veterán)

Le a kalappal, szép munka :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone XR

(#7) Wa2x_

Wa2x_
(veterán)

Jah és még annyi, hogy külön gratulálnék BobTail fórumtársunknak a remek képekért.. elképesztőek! :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8) Flashback válasza total90 (#3) üzenetére

Flashback
(addikt)

Pedig egyszerű az ok...

A cikkhez: Ez a jelenlegi legjobb kamerás mobil Maxi respect a Nokiának! :)

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ] Everything begins with an idea...

(#9) davenport

davenport
(aktív tag)

Jó cikk, megerősített abban, hogy nem vagyok egyedül az Symbian szeretettel (E6).

No money, no honey.

(#10) Bibby

Bibby
(addikt)

Igényes cikk, látszik hogy időbe telt összehozni.
Köszönjük!
És remélem hamarosan csatlakozhatok az elégedett felhasználókhoz.

Ελευθερια η θανατος

(#11) Telda

Telda
(addikt)

Nagyon jó a cikk és a telefon is megtetszett.

Jók lettek a gyöngyösi képek, oda valósi vagy?

(#12) VIBO

VIBO
(őstag)

VWD :R

S10+, Buds, Watch, MK7 GTI

(#13) Kolondrum

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

FET-MEN! Nem, nem ma már más lenne, de jó így is.

davenport! Tulinak volt E6-osa, csak a kamera volt benne gyenge így megvált tőle. :(

Telda! Szoktam arra járni. Ismerem a várost.

Többiek! Köszi!

N105 okosóra eladó, új, olcsón. MI Note 10

(#14) kop8

kop8
(őstag)

Jó írás!
THX :R

Sokáig nokiás voltam de windowsos telók nem tetszenek, igy androidos lettem mert az hasonlít legjobban a nokia c7-hez ami utoljára volt nekem....

Nagyon jó telefon volt!

808-at azért nem vettem mert drága volt még mikor áttértem androidra......

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77-DS3H / i5 2500k Scythe Mugen 2 PASSZÍV / 4*2GB DDR3 1600Mhz / R9 380 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi9t pro

(#15) kpal

kpal
(veterán)

3 muskétás 808 -szépek együtt :) szuper összefoglaló ! :R
És igaz , Lumia 920 este nem tud vakuzni és amiatt ott elvérzik , szóval 808 nagyon sokáig király lesz.
Én még használgatom a kis N8 -at pár évig. :B

[ Szerkesztve ]

(#16) this is life

this is life
(veterán)

Koszi szepen a cikket,nagyon jo lett,es le a kalappal a munkad elott amit ezen iras moge tettel. Szerintem nehez lesz utodot lelned majd,kameraban talan egy darabig nem is lesz ami meglépi ezt a szintet az os ek, hat az ujjat majd szokni kell ha el jon az ideje. Gratula megegyszer es koszonom(juk) a cikket.

"aminek a szagával, a két hete nem mosott kőműves zokniból is ki lehet űzni a Gonoszt." by Anonymus

(#17) dave666

dave666
(aktív tag)

Köszi a nagyon részletes bemutatót :R
Meglepő a Nokiától a 41 Megapixeles kamera.
Gyönyörű képeket készít, jó lenne egy ilyen telót beszerezni :)

Dave666

(#18) Lenry

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

jó cikk lett, a 808 meg egyszerűen egyedülálló.

a cikk azon része, amiben a Symbian megfojtásáról elmélkedsz... azok szinte egy az egyben ugyanazok a gondolatok, amik nekem is eszembejutnak, amikor egy picit is bele kell nyúlni a Harmattanba.
bakker, az N9-en futó rendszer egyszerűen zseniális! innovatív, szép, szögegyszerűen kezelhető, és annyira kézre áll a használata, hogy 2 év Android használatot képes volt egyetlen hét alatt felülírni és reflexből swipeolgattam volna a Bladen :D

és ezt is kukázták :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Kolondrum válasza Lenry (#18) üzenetére

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

A meego is ugyan ilyen, csak nem annyira idős mint a Symbian. Ha még futtatnák a dolgot és nem állna le nekem alternatíva lenne Symbian után. Nagyon egyszerű ok miatt, mert egyik sem a meglévő 3-ból. Hátha tudna valami újat mutatni ami tetszik is.

[ Szerkesztve ]

(#20) Lenry válasza Kolondrum (#19) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

talán majd a Sailfish...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Kolondrum válasza Lenry (#20) üzenetére

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

Figyelemmel kísérem az életét. :R

(#22) bagkri01

bagkri01
(őstag)

Jó lett a cikk, bár nem vagyok symbian fan (1hétig bírtam a rendszerrel egy e52-el), de ez a telefon nem gyenge egy középkategóriás fényképező elbújhat mellette.
ui.: nem kötekedés képen, de az én jiayu g3-asom is bekapcsol ébresztéskor, de a droid tényleg nem tudja, hogy mit csináltak vele a kínaiak nem tudom, de jól csinálták.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#23) atike

atike
(nagyúr)

Grat a cikkhez, nagyon jól sikerült! A képek meg... Tényleg nem semmik... :)

A szemről hogy a bánatba' sikerült ilyen jó makrót csinálni? :U

(#24) FET-MEN válasza Kolondrum (#13) üzenetére

FET-MEN
(veterán)

Mi is lenne más? :)

Iphone 7

(#25) Ati1979

Ati1979
(veterán)

Le a kalappal a cikk előtt! Profi munka! :C :R

Valami eszméletlenül szép a piros változat. (azt hiszem be kéne egy ilyet szereznem valahonnan)
Pedig a fehér tetszett a legjobban eddig. :)

Esetleg ezekről a bontatlan új garancia nélküli 808-asokról lehet tudni valamit? Honnan származhatnak?

(#26) manoarc

manoarc
(senior tag)

a következő telefonom nagy valószínűséggel :) a cikk pedig szuper :R

{。^◕‿◕^。}

(#27) Ati1979 válasza manoarc (#26) üzenetére

Ati1979
(veterán)

+1
Valószínűleg nekem is.

(#28) zoleetag

zoleetag
(csendes tag)

Nagyon jó cikk! Gratula! :)

Nokia 6100 > Nokia 6101 > Nokia 5310 XM > Nokia X2-00 > Nokia 5800 XM > Nokia 500 > Nokia N8-00 >Nokia N9 > Nokia Lumia 820 > Nokia Lumia 735 > Samsung Galaxy S6 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S20+???

(#29) vicze1

vicze1
(nagyúr)

A cikkhez gratula, a képek gyönyörűek.

Nem kötekedés kép írom a következőket, inkább igazolásként/cáfolat.
Kicsit furcsálltam az Android képkezelési gondjairól írtakat, mivel ha jól emlékszek 50MB-ig teszteltem, és nem volt gond vele. (Ezzel még pont egy akkor Nokiás ismerősöm csesztetett, és akkor még egy Pulse volt a tesztalany. :P)
A 33MB képet felraktam a telóra, ami a Ray-el egyező HW.
Gyári képnéző (HTC): Gyors, bár kicsit laggol, és nagyítani alig lehet bele eredeti méretnek még csak közelébe se ér. Alegangyobb méretben a képminőség szép olyan mint monitoron.
Quickpic: Kép azonnal megjelenik nagyítás kicsinyítés folyamatos röccenés mentes, ahhoz kitisztítsa a képet és ne pixeles legyen a nagyítás után kicsit várni kell. Képminőség azonos mint monitoron.

Lehat a Sony gyári képnézője, nem lett túl acélos, és a képkezelés erősen app függő.

[ Szerkesztve ]

(#30) Lei559

Lei559
(tag)

Remek cikk lett. Anno sajna végül nem ilyen telot vettem amikor kijött. Sajna a Symbian miatt nem vitt rá a lélek. De most a cikk láttan megfordattad a lelkemben azt a bizonyos tőrt. :D Újra sajnálom h nem vállaltam be a mobilt.

De a cikk valóban remek lett. Tökéletesen kitértél minden lényeges infora. :)

(#31) b.

b.
(nagyúr)

Ah ezt egy élmény volt elolvasni.
Nem is tudom hogy tévelyedtem ide, játéktesztet olvastam. Talán ez az első ilyen telefonteszt amit el kezdtem olvasni és az első betűtől az utolsóig végigolvastam, csupán magáért az írásért és aminőségi bemutatásért.. Eleinte azt hittem csak fanatikus firkálás, sok kis apró megjegyzés meg cikizés, de aztán ahogy jött a sok információ, rá kellett jönnöm hogy vér profival van dolgom. Köszönöm, nagyon nagy élmény volt, még így kívülállóként is elolvasni, A telefon maga pedig gyönyörű, beleszerettem. Jövő hónapban váltok telefont, eddig egy Lumina 800 volt a nyerő, de most szíven ütött ez a telefon. Utolsó sym. telóm a 6630 volt, imádtam. Köszönöm! :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#32) MR007RM

MR007RM
(addikt)

Gratulálok a cikkhez! :C :R

Csak egy apró megjegyzés, ha valaki olvasná. Én 2012 július közepétől birtoklok egy fehér színű 808-ast, és még egyszer sem kellett újra telepítenem a rendszert a cikkben leírtak szerint. A telóm eddig csak hivatalos frissítőt látott, mint pl. a Nokia Suite. Ilyen is van.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#33) kicsipapucs

kicsipapucs
(őstag)

Máig a kedvenc os-em telefonra a Symbian. Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, totál nem értem, miért nem fejlesztették tovább. A cikk néhol nekem zavaros és ugrál, mintha indulatból írnád, de amúgy nagyon tetszik! Elő is vettem a fiókból a jó öreg N8-at. És mit mondjak... Még mindig nagyon szeretem, pedig fél éve egy iPhone 5-re váltottam. Akkor 70% körüli akksival tettem el, még mindig simán bekapcsolt és nyomkodtam pár órát. Totálisan egyetértek a cikkíróval, ugyan így megvannak nekem is a "nagytudású" ismerőseim, akik magukat a info életben jártasnak titulálják. Ugyan így piaci részesedésről szóló grafikonokkal és hülye közhelyekkel dobálóznak, behülyítve azzal, hogy a symbian ígyúgy gagyi, lejárt, elavult. Még mielőtt én is írnék egy kisregényt pattanásig feszült idegekkel, rövidre fogom: bár sokan nem szeretik, de nekem egyedül az ios tudott használható, értelmes élményt nyújtani a sym' után (ez is csak jailbreakelve, hogy legyen lehetőségem tweakelni a rendszert). Androidos telefont azonban sosem vennék, mert annyira optimalizálatlan és gagyi akárhány órát rootoljam, modoljam, hogy besírok rajta (céges telóm egy Sony Xperia S és ott azért van vas). A Symbiannak kéne a helyén lenni véleményem szerint.

Üdv mindenkinek és légy hű a nick-edhez SymbianOS. :R

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#34) trufa12

trufa12
(addikt)

Szerintem is remek rendszer a symbian .
és ez a telefon (nekem most 1 következő cél ):)
régóta kerestem már 1 olyat aminek van 1 komoly kamerája nah ennek aztán van!:)

köszönöm a cikket.
Az android 1 rakás kaka.

egyébként a symbiant lehet azért lőtték le mert jött ez a barom aki a napokban lemondott aki az androidot kitalálta.

valószínű ilyen olyan háttere lehet , de semmiféle képpen nem azért mert nem lehetett volna vele hova haladni mert nagyon jó rendszer.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#35) Petyyyyy

Petyyyyy
(addikt)

Úgy volt, hogy csak az első két oldalt olvasom el. Úgy volt...fél órája. :D
Súlyosan jó iromány lett. A saját videókon a telód meglepetésszerűen gyors. Korábban rossz példákat látva fenntartásaim voltak Symbiannal kapcsolatban, de most már semmi kétség ez is tud jól és gyorsan működni. Nyitnod kéne egy Symbian klinikát. ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever. Im the star | Eladó a "hullaszállító" - shorturl.at/enoEF

(#36) trufa12 válasza Petyyyyy (#35) üzenetére

trufa12
(addikt)

a symbian szerintem közelebb áll a számtekhez mint bármi :D

ott könnyen lassulhat a rendszer de könnyebb is a megoldása.

legalábbis abból a pár symbianos telefonból amit láttam életemben ezt vontam le... nekem 1 szer volt de sajnos maga a teló hibásodott meg nem a rendszerrel volt a gond.

ezekkel az androidos telókkal viszont már a t.köm tele van!.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#37) sutszi

sutszi
(addikt)

A cikkhez:

1.oldalhoz:
Megnézném én is ezt a felmérést. Kérhetek linket?
Egyébként ez kb olyan igazság, mintha azt mondanám "...mindenki úgy él ahogy a pénztárcája engedi..."
Milyen határokra gondolsz amin nem tudnak túllépni szerinted?

Elég hangsúlyosan gúnyolódsz a több mag, a kijelző méret és más egyebeken mert neked egy rétegtermék jön be. Ez a végére már némi pontatlanságot is eredményez. Galaxy S4 fizikailag 8 magot tartalmaz de nem egyformák és nem szimultán a működésük. (Inkább 4+4). Ebben a szövegkörnyezetben így rossz helyre kerül a hangsúly...véletlen vagy szándékos?! :U

Majd miután kiutáltad az Androidot a naprendszerből akkor érdemes lenne saját magad is egy kívülállóként nézni persze a te szemüvegeden keresztül. 41 megapixeles kamera egy telefonba? Minek? "Igen, a piac ezt kívánja meg" Pontosabban azt, hogy periodikusan legyen valami villantás amivel felhívják a figyelmet. Gondolom nem ezzel szeretnél profi fotózásokat lebonyolítani... :U

5.oldalhoz:
Az egyetlen dolog amit komolyan hiányolok az Androidból az a kikapcsolva ébresztés. De lehet vele együtt élni és van kompromisszumos megoldás is...

Én csak egy "ócska droidot" futtató Xperia U-t használok és elhiheted, hogy a lehető legegzaktabb módon próbáltam mérni az akku üzemidőt.
1 napos. Óránként wifi használat, sok gmail, talk, nyomkodás, zene, fényképezés...nem kihívás.
3 napos. 2g only, 30 perc zene, 30 perc telefon, némi wifi, időjárás,egy-két apróság még belefér...ez se gond.
5 napos. 2g only. 30 perc zene, 30 perc telefon...kb.

Szóval nem ájultam el az S60-tól. Ha már itt tartunk...ezt kellett volna..,azt lehetett volna...bla...bla.
Utólag könnyű okosnak lenni. Nyilván meg volta az oka, hogy ez lett a történet vége...A rendszer alapvetően jó lett volna, de sajnos lemaradt.

"Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#38) Mexildos

Mexildos
(aktív tag)

Én egy Nokia E7-et használok. Tavaly vettem nyáron. Nem bántam meg. Manapság az emberek szó szerint tátott szájjal néznek rám mikor meglátják, hogy nyitható a telefon és teljes értékű billentyűzet van a kijelző alatt.
Látom-érzem, hogy nézik, próbálják kitalálni, milyen készülék lehet. Mindenki csak az N97-re emlékszik. De ugye ennek más egészen az alakja. Nagyon szeretem mert gyorsan lehet vele írni. Manapság már nem divat ez, de nekem bejön.

Valószínűleg egy 808-ra váltok majd. Az utolsó Symbianos telefonra. Ebben minden meglesz a fizikai billentyűzetet kivéve ami kellhet. Manapság is jelennek meg nagyon jó kis játékok a platformra. Szerény véleményem szerint a Nokia manapság is a TOP1 gyártó lehetne ha nem ad csókot az MS-nek. A Symbian, Megoo telefonokkal és ne adj Isten még Androidos készülékeikkel uralhatták volna a piacot. De ehelyett mindent leírtak és tönkre vágtak. Pedig az Intellel való együttműködés most úgy érzem nagyon gyümölcsöző lenne. Hiszen a Megoo-t az Intellel együtt kezdték fejleszteni. És a TOP1 procigyártó lehet nagyon jó vasat szállított volna hozzá. De ez a vonat elment, illetve el sem indult így hát nem tudjuk ma mi lenne ha... de a jellegtelen csempék nem fognak meg annyira.

Idáig 808-at csak 80 körül láttam. Ha nem szolgáltatónál venné az ember milyen kilátások vannak egy ilyen telefonra?

(#39) #13260800

(törölt tag)

Zseniális írás! :R Az N900-am mellé jó lenne még egy ilyen is :D

(#40) rob210

rob210
(nagyúr)

A cikk nem lett rossz, már az a része amit a telefonról készítettél, és nem az amit az androidról írsz.
A rászánt idő miatt mindenképpen gratulálok, összeszedett munka.

Viszont az android rendszert nem ártana átnézned, és a hardveres specifikációkat is tanulmányozd még, mert az a cikkben leírtaktól finoman szólva is messze van.

Vannak megrögzött Symbianosok, akik most ki fognak halni.
Vannak megrögzött Windowsosok, akiknek egyre inkább lehetőségük van telefonok terén is használni szeretett rendszerüket.
Vannak Androidosok akik nem véletlen választják ezt a rendszert. (folyamatos frissítés, egyedi egyszerű optimális megoldások, szoftverek.)
Vannak a megrögzött IOS-osok. (na őket egyáltalán nem értem, de ez az én bajom)

Egyik rendszerre se lehet azt mondani, hogy sz@r vagy hülye aki ilyet/olyat vesz.

Én mindig azt szoktam az ismerőseimnek is mondani, hogy mindig a felhasználói igények döntenek, kinek mire van szüksége.
Én például megőrülnék a Symbiantól, sokkal szükebb keretek között mozog szoftverek tekintetében mint egy droidos készülék.

Az IOS túl zárt rendszer, a windows meg elég a gépemre, bár a flash animáció futtatása miatt egyre inkább gondolkodok egy droid windows cserén.

Még egyszer a cikk jó csak az ítélkezést ki kellett volna hagyni belőle.
:R

Renault power :D

(#41) boletus

boletus
(aktív tag)

Gratulálok, és, köszönet !

(#42) TommyX_ válasza sutszi (#37) üzenetére

TommyX_
(őstag)

Te mondod, hogy nézzen utána dolognak SymbianOS. :F
Amikor Te tartod, mondhatni feleslegesnek a 41megapixeles kamerát, kis utána olvasással rá jöhetsz, hogy miért van ez így. :U

Más dolog:
Sokan dobálóznak azzal, hogy ebben milyen egy elavult hardware van, csak azt nem felejtsétek el, hogy 1 magos proci van benne és simán vesz fel full hd-ba, holott valaki mutasson nekem egy olyan SE-t, vagy Samut amit ezt tudja.
Lehet rosszul kerestem, de én nem találtam. :B
Optimalizálni is tudni kell, ebből a szempontból ezt a Nokia megoldotta a videofelvételnél.
(tudom a grafikus egység is segít ebben.)
Persze jobb lett volna dupla mag 1Gb ram, de ezen változtatni nem lehet, meg kár is ezen "lovagolni".

A másik dolog, meg a Symbian fikázása.
Általában a sok divat követő szájából hangzik ez el, vagy azoknak, akik használták (alig )néhány percet a Symbianos telefont(pl próbálták a Media Markt-ban).
Én tisztában vagyok, hogy sokaknak az Android jobb + az iOS(a rengeteg alkalmazás miatt meg a gyorsaság miatt).

Mielőtt még valaki azzal próbálkozna, hogy én egy elvakult Symbian védő vagyok és nem látok ki mögüle, el kell hogy keserítsem őt, mert szoktam pl Androidos telefon tesztet is olvasni, mert szimplán kíváncsi vagyok más telefonokra is, amik megjelennek. :K
Még annyit fűznék hozzá, hogy a gyári rommal is simán használható a Symbianos telefon, nem kell hozzá főzött rom!

@rob210:
"Vannak megrögzött Symbianosok, akik most ki fognak halni."
Majd meglátjuk. :)

@SymbianOS:
Az N8-as írásod után, ez az írás is kiemelkedő lett, ment is a kedvencek közé. :R

Ford Fiesta ST Molten Orange | Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#43) Victoryus

Victoryus
(addikt)
LOGOUT blog (1)

Jó kis írás! Nekem is van egy E51-em, gyakorlatilag 1,5 éve nem telepítettem rá semmit, mégis tökéletesen ellátja amit kell. Azért ez a rendszer amit itt írtál szebb meg jobb szerintem. A jó öreg E51 meg teszi a dolgát, ébreszt főleg, meg skype teló lett belőle, plusz netrádió. Egyébként most már az androidos telefonok is tudnak kikapcsolva ébreszteni, (zte v970) bár lehet ezt írták már előttem.

(#44) total90 válasza Flashback (#8) üzenetére

total90
(veterán)

... éspedig? Mindenki ezt írja, meg, hogy nem elég jó... de miben nem? Egy cikket sem találtam, senki el nem tudta mondani miért halt meg :U

Ha nincs jó, ló a szamár is. Képeim: 500px.com/abenteuR Videóim: tinyurl.com/yb2nk3e6 Instagram @abenteuerkanal

(#45) norbert29 válasza Victoryus (#43) üzenetére

norbert29
(tag)

Az E51 nálam is ébresztő + netrádió :)

(#46) Mark_o

Mark_o
(tag)

Az első oldal végén meg is álltam.
Olyan szinten a szívemből írsz hogy nem igaz ,teljesen egyet értek , rengeteg pózer kö...ög, kijelző mekkora aztán meg egy napot megy a telefonja.Ezzel nincs is gond , de amikor rád akarják beszélni hogy érezd magad rosszul mert te más elv szerint választasz, menjenek már a ...... :W
Komolyan koccintanék egy veled sörrel :)

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#47) Kolondrum válasza FET-MEN (#24) üzenetére

Kolondrum
(félisten)
LOGOUT blog

Apró változások lennének, pl program ajánlások, meg ilyenek. Az N8 óta sok dolog változott.

Ati1979! Akitől én vettem ilyet mára már nem árul. Semmi gond nem volt, nincs letiltás semmi.

Többire később. :R

(#48) Ceree válasza Mark_o (#46) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Nagyon klassz cikk lett. Ki min szocializálódik... édesanyám első okostelefonja egy C5-ös Nokia, cégesként kapta tavaly. 1 hétig utálta... azóta az a véleménye, hogy ez eddigi legjobb telefonja. :)

1 napos üzemidőhöz: kicsit mosolyogtam, amikor múltkor sörözni voltunk haverokkal, szomszéd asztalnál pedig két iphone-n már madzagon lógott este 9-kor... :D
(Az már egy másik kérdés, hogy az ottani 5 fős társaságból 3-an a telefonon facebookoztak, a maradék kettő meg beszélgetett. Társasági élet, mi?)

Másolat_eredetije

(#49) zozoo83

zozoo83
(tag)

Ezt élvezet volt végig olvasni! Nagyon jó írás! Le is szedtem néhány alkalmazást :)
Én sem értem mért kukázzák ki a symbiant a nokiánál, az egyetlen kapaszkodót ha nem jönne be a windows nekik. Nagyon kockázatos szerintem a cégre nézve. Ezzel szerintem sok embert veszítenek, mert akinek a symbian tetszett, annak nem biztos hogy bejön a windows.. Legalábbis engem nem vonz annyira a rendszer, mert nem igazán tetszik..

(#50) matyi19

matyi19
(őstag)

:C :R

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.