Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#219) quailstorm válasza vhw (#218) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem az, de ha normális telefon kell, akkor azt veszek. Plusz én inkább hordok két telefont különböző oprendszerrel. Az én igényeimnek lett véve értelemszerűen...

6k-s telefontól én nem várok csodát, csak hogy képes legyen MP3-at valahogy sztereoban lejátszani (mármint fülesen sztereo), meg lehessen vele telefonálni.
Ha ennél több kell, akkor nézek valami jobbat. Egyébként tényleg inkább több eszközzel járok én is meg apám is. Van a bombabiztos telefon a valamilyen kamerával, meg van a multimédiás bigyó tokban fóliában.
Egy X10 mini pro vagy WT19 is piszok olcsón beszerezhető (WT19-em van éppen), ha kamera kell. És az már nem fehéret a feketétől, hanem 5MP AF 720p video.
Emiatt számomra a Nokia 222-nek sincs értelme. Ha gombos telót akarok előveszem a fiókból az X2-00-t, vagy a 6303i-t. Ha meg multimédiásat, akkor meg nyúlok a BlackBerryhez. Annyi, hogy míg apám tényleg S40-es Nokiát használ melós telónak céges SIM-mel, addig nekem a beszélgetősöm egy multimédiára kifejezetten nem alkalmas de hosszú üzemidőt biztosító ZTE droidos cucc van.

Ezzel ha lehet beszélgetni is, akkor 6k-ért elég jó. De tény, hogy ennyiért csupa olyan van, amit alapból nem vennék meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.