Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Egy ilyen 20-25 ezerért, az 520 kamerájával, GPS-szel és a nokiás térképszolgáltatásokkal jó lenne. Így megint csak túl buta, túl drágán.

(#2) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

De szép zöldben. Menne az ice watch-hoz :)

(#3) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Szerintem ezt rétegterméknek szánták. Vékony réteg, de mégis csak réteg... Gondolhatna már valaki az abszolút csúcstelefont telefon méretben (max. 4,5" vékony kávával) igénylők nem is olyan keskeny rétegére.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#4) csab2


csab2
veterán

Internetre fel. Na persze. Felsőfokú informatikai végzettség kell ahhoz, hogy beállítsd rajta a netet. :W Szánalmas!
Nem értem a Nokiát! Ha valaki netezni akar a telefonján az vesz egy olcsó droidos telefont, amivel kb. 1000x jobb böngészni, facebookozni, mint ezen a telefonon.
Kellenek a gombos telefonok, de nem kell rájuk Facebook, Twitter meg hasonló baromságok. Lehessen vele telefonálni, sms-ezni, email fejléceket le lehessen tölteni (legalább megnézni, hogy van új mail), Opera Mini, legyen benne fényképező, rádió és kész. Ehhez nem kell még csak 3G sem.
Arra lenne eszük inkább, hogy egyszerűen be lehessen állítani a netet! Az iPad Air-emen csak beírom apn-t és kész.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5) ALBY válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


ALBY
senior tag

-> Motorola Droid Mini
csak hát mi nem vehetjük meg :W

[ Szerkesztve ]

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) meroly


meroly
veterán

Nem rossz, bár szerintem elég nagy méretű lett a többi gombos készülékhez képest, hisz a 2,8-as kijelzőnek meg a BL-4U-nak is el kell férfnie valahol.
A vékonysága alapján kis törékenynek tűnik, mint anno a 6500 classic volt.
A lámpáér plusz pont, kérdés, hogy azt miért nem lehet a kamera mellé rakni? :F

Impossible is nothing

(#7) vittorio7


vittorio7
őstag

Egész jól néznek ki, képen. Bár 15K-t nem adnék értük.

(#8) zdanee


zdanee
őstag

Anyukám következő mobilja. Nagy számok a kijelzőn, rendes gombsor, 3-4 napos üzemidő, MP3-at lejátszik, megszokott Nokia menü. Pont ennyit szeretne.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#9) littlelion21 válasza zdanee (#8) üzenetére


littlelion21
addikt

Úgy-úgy, hozzánk is hasonló indíttatásból került két db 208-as.

(#10) fffeco


fffeco
tag

Nagyon szép lett! :Y

(#11) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Ilyen is kell. N82 is tudta ezt anno... és annak idején az volt a csúcs!

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#12) Zolik válasza kolosanyi (#1) üzenetére


Zolik
senior tag

persze a 200.000 Ft egy ifónért nem drága. ez 15.000ért úúúr isstenn rablás!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#13) nightshadow


nightshadow
veterán

Mi a különbség az S30 és S40 platform között?

(#14) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Végre nőtt egy kicsit a kijelző!

(#15) myatarix válasza maggi1886076 (#11) üzenetére


myatarix
csendes tag

Azért az N82 oda-vissza felzabálja és még ki is köpi ezt az izét :U

Viccet félretéve azért ilyen mobilok is kellenek, normális áron jó vétel lehet egy bizonyos csoport számára.

Amúgy a Nokia N82 volt az eddigi legjobb telefonom, sajnálom hogy annó megváltam tőle, a kamerája mai szemmel nézve is állat :K

The ultimate vintage computer collector :)

(#16) Csapoati válasza Fritz Teufel (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Sony mar gondolt, ott a Z1C
Amugy ebben a telefonban mi a lumias stilusjegy? Szerintem pont olyan, mint 2008 ota az osszes nyomogombos Nokia.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) dreamdancer válasza csab2 (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1
A Nokia évek óta erölteti ezt a régi hardver-modern szolgáltatások párosítást, folyton belebukik, mert ki akar egy mikrokijelzőn, gombokat nyomogatva netezni, aztán megint próbálkozik ugyanazzal a sz@r koncepcióval, komolyan megérdemlik, hogy idág jutottak.

Nem a lényeg a fontos.

(#18) meroly válasza nightshadow (#13) üzenetére


meroly
veterán

S30 volt régen a 2xxx, 1xxx széria rendszere, amiben még nem volt középső gomb se. Szerintem ebben S40 van.

Impossible is nothing

(#19) maggi1886076 válasza myatarix (#15) üzenetére


maggi1886076
addikt

N82 nekem is megvan még. Igaz egy kis felújításra szorul, de majd idővel meglesz :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#20) nightshadow válasza meroly (#18) üzenetére


nightshadow
veterán

A Nokia honlapja S30-at ír: [link]

(#21) Prevent


Prevent
aktív tag

(An)Dante!
Elmondanád , hogy ezen a telefonon mi emlékeztet a Windows Phone-ra?

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#22) halkow


halkow
őstag

jobb lenne ha a kamera focusal és led-el fel lenne vértezve videóba 480p 15fps is elég lenne

Alcatel onetouch idol2s the king

(#23) laci_csk válasza halkow (#22) üzenetére


laci_csk
senior tag

Meg sem koszonod hogy szoltam ?

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#24) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nem találom a cikkben, hogy WIFI antenna van-e benne vagy csak mobilinternettel lehet internetezni a készülékkel?

(#25) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Vajon tud ez exchange-el normálisan kommunikalni?

(#26) Luck Dragon válasza vittorio7 (#7) üzenetére

Nem kötekedésből , de a formavilága inkább egy használt Dave szappan :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Prevent válasza meroly (#6) üzenetére


Prevent
aktív tag

Piros pont.
Minap néztem euroni ,,,,cs mobilkinálatát.
Igazából ébresztőórát kerestem, ki is választottam a legolcsóbbat (3000 ft + 2 db elem 400 Ft). A kasszához érve megpillantottam egy 2000 Ft-os telenoros mobilokból épített piramist. Inkább vettem egy ilyet hisz ebben is van ébresztő + pénzt is spórolok!
De ez nem minden!
Amit a doboz tartalmazott:
Headset
Adatkábel(microUSB)
Töltőfej
256 Mb microSD kártya
Telenoros telefonszám (300 Ft egyenleggel)
És persze a mobil!
Mit is tud?: MP3, FM Rádió, Ébresztőóra, Kamera, és a telefon tetején két darab Led fény.
Epic

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#28) M.A.Z. válasza meroly (#18) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Gondolod, hogy ezeket a rendszereket nem frissítik vagy modernizálják? Attól még a neve nem változik.

(#29) meroly válasza nightshadow (#20) üzenetére


meroly
veterán

Én is néztem. Elképzelésem sincs miért S30+ a megnevezése.

(#28) M.A.Z.: természetesen nem gondolom, de az S30 egy nagyon lebutított rendszere volt az S40-nek, a főként telefonálásra szánt készülékekhez. Itt azért jóval több mindenről van szó. S40-ből is legalább 4-5 féle verzió létezik.

(#27) Prevent: gratulálok :C

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#30) halkow válasza laci_csk (#23) üzenetére


halkow
őstag

miről ?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#31) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Most ez ugye valami vicc?
Minek erölködni ilyen őskori hardverrel?
Az ilyen telefonok max 5000ft-ot érnek függetlenül.
Ár/érték arány 0.
Vicces hogy 20 ezer forintért van Droidos okostelefon.A Nokia meg kiad egy ilyet...ami csak telefonálásra meg sms-re jó.
Megértem hogy sokan keresnek gombos telefont,de sok gyártó nem ismeri az érték csökkenés fogalmát,egy ilyen hardveres telefon 2006-ban is 15-20 ezer ft volt.

(#32) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

nekem tetszik. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) maggi1886076 válasza aprokaroka87 (#31) üzenetére


maggi1886076
addikt

Legyen társad az a 20000ft-os droidos teló ;] sok éven keresztül :DDD inkább egy olcsó Lumia. Nokia jól csinálja, amúgy sem erre a piacra szánja ezt a telefont!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#34) aprokaroka87 válasza maggi1886076 (#33) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak ne hirdessék úgy hogy ez egy internetre való telefon,mert nem...a múltkor kezembe került vmi alcatel gombos telefon....a Böngésző kb 10 percig renderelte az m.facebook.com-ot,egy élmény volt,ezek a cpu-k gyengék a mai weboldalakhoz,youtube 176x144/15fps videóját kb 30 percig töltötte,pedig az alap 3G simán jó rá.

(#35) vince válasza aprokaroka87 (#31) üzenetére


vince
őstag

ami csak telefonálásra meg sms-re jó

Lehet, hogy sokkoló lesz, de jónéhányan vannak, akik egy telefonnal csak telefonálni és sms-ezni szeretnének :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#36) aprokaroka87 válasza vince (#35) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen...csak ha Droidos telefon lenne ilyen hardverrel,azt mindenki mocskolná....akkor ha 60-ezer forint lenne is megér az sms/telefon funkció?

(#37) kolosanyi válasza vince (#35) üzenetére


kolosanyi
veterán

És nekik minek internet, meg kamera, multimédia marhaság, ráadádul drágán?

(#38) vince válasza kolosanyi (#37) üzenetére


vince
őstag

nekik nem kell ilyen, ez vitán felül áll, nem is erre reagáltam :D

(#36) aprokaroka87
akkor ha 60-ezer forint lenne is megér az sms/telefon funkció
Valószínűleg nem, de itt most egy várhatóan 15000 Ft-os készülék a téma :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39) elmepocok


elmepocok
tag

Ném értem, mi bajotok van ezzel a telefonnal. Baromi jól néz ki, a kijelzője is nagy, gyorsan működik, kétszer ha kell tölteni egy héten és még az e-mailjeidet is lehúzza. 15 ezerért nem lehet normális okostelefont kapni, ezzel pedig nem böngészni kell...

(#40) #21055488


#21055488
törölt tag

Tetszetős...
:)

(#41) csab2 válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


csab2
veterán

Jó lesz az Dove-nak is. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#42) csab2 válasza aprokaroka87 (#34) üzenetére


csab2
veterán

Teljesen igazad van. Nokia a saját oldalán így minősíti ezt a telót: Get online. Get social. Internet Phone with big screen. Menjenek az anyjukba!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#43) 1697 válasza Prevent (#21) üzenetére


1697
tag

Biztos a színek-))

(#44) Flind válasza Prevent (#21) üzenetére


Flind
senior tag

Nem a Windows Phonera hanem a Lumiákra, és leírta hogy a "szín- és formavilága".

(#45) Genova1983


Genova1983
tag

Ha nálunk megjelenik,szerintem ez lesz Édesanyám új telefonja.A 7230 már eléggé nyüglődik neki.

(#46) Hintalow


Hintalow
senior tag

Én nem tudom hová pozícionálni ezt a telót.
A színvilága alapján a fiatalabb korosztály lehet a cél, de őket pont a "butatelefonsága" miatt nem érdekli szerintem.
Amúgy nem értem ezeket az "akkor szenvedj te 20.000Ft-os droiddal" válaszokat, egy lenovo A660-ast használok huszonpárezer Ft-ért rendeltem tavaly nyáron, azóta megy, fagyás v. újraindulás nélkül, tökéletesen teszi a dolgát.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#47) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

ahelyett h csinálnának végre egy 6310 remake-t.
Kicsit kisebb méret, nagyobb kijelző, de ugyanúgy nagy akksi, és a legalapabb tudás, de sztem a hasonló külső is jó lenne.
jobban vinnék mint ezeket az "alap készüléknek szánt de extraként erre is meg arra is jó " telefonokat

[ Szerkesztve ]

(#48) M.A.Z. válasza aprokaroka87 (#34) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

ebben van facebook app...

(#49) meroly válasza Cannabis7 (#47) üzenetére


meroly
veterán

6310 remaket támogatom :K
Méretre, formára lehetne teljesen ugyanaz akár, csak mondjuk egy normálisabb kamera és vaku/lámpa, erős akku, 3G. Tuti kelendő lenne. Nade az üzlet nem erről szól, mert utána a kutya nem venné meg a többi kompromisszumkötésre kényszerített telefont.

Impossible is nothing

(#50) AMD Power


AMD Power
titán

Szeretik nagyon az ilyen telefonokat. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.