Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipi458


Sipi458
tag

Amíg volt switchem nagyon szerettem, sajnáltam, de jobbnak láttam eladni, mert nem nagyon jelenik meg rá jó játék, vagy nagyon ritkàn. Amik megjelentek és jónak tartottam azokat végig vittem, de rengeteg retro játék van rá, aminek 2019-2020ban már rég nem lenne helye. Meg ilyen Doom és társai portolás számomra értéktelen, arra ott a PC (esetembe PS). Viszont nem értem Zeldához pl. miért nem csinálnak DLC formájába plusz küldetéseket, vagy valami, abba még lehetett volna potenciál.

(#2) Plague666


Plague666
tag

Na öcsém így döntse el az ember.

Olvasom a cikkeknél, hogy többen vacilálunk ezen a switch dolgon, kéne e venni, nem e. Elég a lite futkosósnak, no de nincs óriási árkülönbség a simához képest, hümm-hümm. Utóbbiból tartósabb aksis v2 változat is van. Most meg jön a "pro", aminél gondolom nem driftel a joycon, nem karcolja le a dokkoló a kijelzőt, és hú de király. Csak ez meg majd bődület drága lesz.

Hát már a kis tököm sem tudja.

(#3) Sipi458 válasza Plague666 (#2) üzenetére


Sipi458
tag

Én személyszerint Lite-ot nem vennék, sokkal nem olcsóbb és nincs dockolási lehetőség, nem tudsz másokkal egy gépen jàtszani, csak, ha veszel plusz joycont. Maximum a kisebb könnyebb gép az előny.

(#4) Kvelstadt válasza Plague666 (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha ez az a verza kesz ami csak asztali konzol akkor nem biztos hogy sokkal drágabb lesz mert akkor nincs pl kijelző és annyival is olcsóbb.
Mondjuk nem tudom ez mennyire lehet igaz de végülis kiadtak egy csak kézi switchet is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) Wesder válasza Kvelstadt (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nem lesz asztali konzoljuk. Csinàltak egy hibridet, amit visznek mint a cukrot, most meg ketté szednék? Mondjuk így mindkét tàbor megkapnà amit akar. Ninti címek + minden màs a nagyra, hordozhatóra, meg ugye azt ami eddig is volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha lenne egy full asztali cucc ami bika is..én venném azonnal.
Hibrid ide vagy oda...nem sokat ad hozzá ha 99,99999%ban docked módban használom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) _ _ _ _ _2 3 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


_ _ _ _ _2 3
tag

Szia!

És nem ronda? Van egy nagyon nagy gamer monitorom, (27'-es? ) filmek miatt vettem még anno... és a Ps ill. a Box ill. a Pc építés nem ,de pont ezek a retro játékok, amik anno kimaradtam az egyetem miatt ( Diablo 3, Doom Re, Witcher, Morrowind etc. ) érdekelnek... egy részüket végigvittem (Prince of Persia, God of War, Gta) psp-n, de most adtam vissza az eredeti tulajnak -untam.

Ezek összetettebb játékok, mint a psp-sek, nem is kézben akarom használni és valami kijelzőhibásra gondoltam Ebay-en - "dokkolom,, és kész... (ill. nem költenék 100e játékra - crack).

"Alltogether,, maximum 30E szánok rá... vagy méginkább gamer haverom megveszi és kölcsönadja, de ő is vacilál, hogy Lite-ot vegyen e -, majd jól lebeszélem.... ,mert néztük ,hogy a "flash,, v szoft hack, hogy működik és nem olyan egyszerűen.

Felelős vagy a korért, amelyben élsz. Sose halunk meg.

(#8) Sipi458 válasza _ _ _ _ _2 3 (#7) üzenetére


Sipi458
tag

Az enyém cfw-s volt, és ráadásul valami 7-es verzió volt rajta, amikor a jàtékok mar 8-9-et kértek. Telepítéskor ignoreáltam a szoftver ellenőrzést és ennyi. Amiket próbáltam (mk11 kivételével) mindent vitt. Semmi bonyolult nincs benne. Az tény, hogy én már így vettem módosítottan.

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gondolom a kompatibilitás miatt csak kb órajel különbség lesz, nem fogják kukázni az őskövület Tegrát.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Sirandrish válasza _ _ _ _ _2 3 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát figyelj...engem a grafika mint olyan sosem érdekelt.
VAn PS4prom 4K TV-vel, meg ha megnézed a PC-m sem gyenge, de még sosem éreztem hogy csúnya lenne ...
Persze kinek mi ugye :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) atisr válasza Sipi458 (#1) üzenetére


atisr
csendes tag

Két DLC is megjelent a Zeldához: a Trial of the Sword és a The Champions’ Ballad küldtéssorozat bővítette az alapjátékot (+Hard mod, és kényelmi módok)

(#12) atisr


atisr
csendes tag

55 colos 4K-s TV-n egyátalán nem csúnya (ha normál 2-3 méteres távolságból nézed), bár 30cm-ről észrevehetően a pixelek és szövegek pereménél a recésedés (de nem túl életszerű, ilyen távolságból TV-t nézni :D ).

Szerintem akkor érdemes Switch-et venni ha a Nintendo belsős címeivel és kis Indie címekkel is szívesen játszanál, mert az Assassin's Creed és társainak itt inkább csak a hordozható mód miatt van létjogosúltsága. Azok kb. HD ready TV-n is borzasztóan festenének, ellenben a Mario Kart, Luigi Mansion 3 vagy akár egy GRIS is nagyon szépen fest 55 colon is.

(#13) b.


b.
félisten

nem lecserélném, hanem megvenném :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.