Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Engem továbbra sem győztek meg... Így is túl sok az indie fos mindenen, a Nintendo meg még büszke is rá. :C

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) satz18


satz18
őstag

Nem túl acélos grafikák. Ezekhez nem feltétlenül kell a Switch ereje, meg a játékélmény jósága is kérdéses.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Vebber


Vebber
tag

Röhej, hogy egy 120ezres konzolnál, ilyen szarokra alapozzák az évet.

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Komolyan mondom mobilra jobban kinéző játékok vannak...pl. Asphalt 9 vagy hasonló elkelne a Switchre. Ráadásul pl. a Call of Duty is érkezik mobilra, Switchen meg még mindig semmi nyoma sincs.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) b. válasza Vebber (#3) üzenetére


b.
félisten

nem erre alapozzák az évet. Indie tervek az idénre. :U

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Hopkins95 válasza b. (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Úgy legyen, várjuk a bejelentéseket a Nintendótól az E3-on! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) b. válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


b.
félisten

Részemről Crash team racing,Metroid, Az új Sonic,Fire Emblem, Mortal Kombat,Yoshi, Bayonetta, Luigi,várósak ,de titkon bízok egy Zelda bejelentésben nagyon E3 alkalmával.( esetleg új hardver hírben is? )

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) saelin


saelin
veterán

Mondjuk vicces hogy switchre most tettek egy hivatalos bejelentést a Crosscode kapcsán, de Ps4-re még mindig nem. Pedig a PC közeli hardver miatt az ember azt gondolná, hogy egyszerűbb portolni mint egy mobil hardverre. Ezek szerint még sem vagy a Nintendo fizet nekik.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) Vebber válasza b. (#5) üzenetére


Vebber
tag

Sajnos de. Saját cím, amiért az ember kiadta azt a sok pénzt az ablakon, nulla felé konvergál.

(#10) Vebber válasza b. (#7) üzenetére


Vebber
tag

Csupa ekszklúzív cím. ezekből is pl. metroid idén esetleg csak bejelentve lesz.

(#11) kilua válasza Vebber (#3) üzenetére


kilua
senior tag

Egyet értek, részemről várom a mortal kombat, és dragon quest 11et és hasonló szintű portok bejelentését. Az indie nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#12) kilua


kilua
senior tag

Egyébként tavaly is úgy volt hogy minden közelgő nagyobb játék portját a Nintendo directen jelentették be nem sokkal előtte (pl cities skylines, diablo 3) néha úgy hogy már tölthető is volt (pl fortnite) mivel olyan hírek vannak hogy a switch Japánban és Amerikában a legkelendőbb konzol (azt olvastam hogy európában is az lenne, ha kelet európa nem lenne olyan nehéz piac a nintynek) már az EA is nagyban portolja a frostbite enginet, én nem aggódom az idei felhozatal miatt.

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza Vebber (#10) üzenetére


b.
félisten

Yoshi,Bayonetta, Luigi,metroid. Ezek multiplatform címek lennének?
Plusz sok címet szellőztetés nélkül szoktak bejelenteni már elég előrehaladott készültségben.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Vebber válasza b. (#13) üzenetére


Vebber
tag

Ez a "sok" nem multiplatform. Éppen ilyen számok alapján írtam, hogy a nullához konvergál.
Érdekes, hogy a Metroidot már magad is kihagytad. Talán utána olvastál, és azóta, tudod, biztos nem lesz idén. Sőt...

(#15) b. válasza Vebber (#14) üzenetére


b.
félisten

Én nem úgy látom, hogy kihagytam.Értelmetlen párbeszédet folytatunk.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Vebber válasza b. (#15) üzenetére


Vebber
tag

Én is így látom. Azonban én eddig sem kezdeményeztem irányodban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.