Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovsol


kovsol
titán

Én amúgy látok fantáziát ezekben a Nintendo gépekben, csak túl drágák a játékok szerintem és ez nagyon elriasztja az embereket.
Kétlem, hogy apuka mint a videóban majd három példányban megveszi a méreg drága játékot, hogy otthon néha játszon a gyerekekkel.

May the Force be with you!

(#2) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Nem értem miért nem világos a kommunikáció. A 2DS egy olcsóbb, strapabíróbb alternatívája a 3DS-nek, amit kisebb gyerekek kezébe is oda lehet adni, nem fogják eltörni középen az illesztésnél. Van rá egy rakás játék rögtön, olcsóbb, a design pedig lehet hogy megosztó, nekem bejön.

(#3) khron78


khron78
őstag

Mit fikázzátok már a Nintendo-t? Tök egyértelmű, hogy a fiatalabb korosztálynak szól. A játékok sem drágák.
DS játékokat már 800ft-ért is kapni használtan. 3DS játékokból is van 2-3eFt-ért.
De flashkártyát is feltalálták a ds-hez, akinek az az ingerenciája.
Nem törik a zsanér, a felesleges 3d funkciót kivették (valaki használja?), kényelmesebb a fogása.
Ne problémázzatok már mindenen, előbb nézzétek és fogjátok.

(#4) Zsoccc válasza khron78 (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Nem tudom, hogy a hozzászólásodat pontosan kinek címezted, de akkor magamra veszem. Egyáltalán nem "fikázzuk" a Nintendót. Sőt kifejezetten örülünk, hogy vannak, és pont azon igyekszünk, hogy minden gépük esetében kiemeljük azokat a momentumokat amik miatt érdemes odafigyelni rájuk.

A 2DS esetében is inkább csak azt említettük meg, hogy bizony sokaknak nem feltétlen volt egyértelmű, hogy ez az eszköz a 3DS kifejezetten kisgyerekeknek szánt változata. Egyáltalán nem problémázunk, inkább pont az általad is felsorolt tényezőket próbáltuk mindenki számára kiemelni, hogy megértsék miért döntött úgy a Nintendo, hogy piacra dobja a 2DS-t.

(#5) kovsol válasza khron78 (#3) üzenetére


kovsol
titán

Nem tudom, de ha én felmegyek az 576.hu vagy zavvi.com oldalára akkor azt látom, hogy drágák a játékok.
Csak használt árakra nem lehet alapozni.

Pedig egy ilyen kézi konzolt beszereznék szívesen, de amíg telefonon vagy tableten a pár dolláros játékokkal elszórakozom útközben, nem látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Nem feltétlenül olcsók a játékok. De szerintem egy gyerek főleg a kisebb korosztály hónapokig elvan egy játékkal és valljuk be. Szerintem nem hal bele a szülő 2-3 hónaponta venni max 5ezerért egy játékot a gyerekének. :) Főleg hogy ha jó a játékválaszték akkor ezt jobban megéri megvenni mit pl egy 50-100ezres homokozót. Mivel ezt akkor több évig is kitudja használni. Tény hogy akkor én inkább a gyerek Tab-ot venném mint ezt mert szerintem azzal jobban járna de az az én véleményem.

Jó hogy van mert sokaknak ilyenre van szükségük és akinek kell az ilyet vesz. Másnak a 3DS kell akkor az meg olyat vesz. Én személy szerint 3DS-t se vennék hanem inkább PS Vita lenne. :K

Smoke some weed nigga!

(#7) AxBattler válasza kovsol (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Én is bírom az ilyen zsebkonzolokat, de a játékok ára a visszatartó tényező. Mondjuk lehet, hogy nem tudnék választani, mert DS-re, meg Vita-ra is vannak olyan exkluzív címek, hogy akkor már mindkettő kellene. :B

Meg minden okostelefonon van már GBA emulátor, ami utazás közbeni játékra bőven tök jó... :K

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

Van két unokahúgom (7 és 9 évesek) az apjuk régi psp és nintendo ds gépeit nyúzták (ha megkapták) egészen amíg a tesóm haza nem állított egy nexus7 tablettal. Azóta hanyagolják a kézi konzolokat, mert nekik az érintő képernyőre és a giroszkópra alapozott játékok érdekesebbek (milyen meglepő!)

Ráadásul logikai és ügyességi játékokból androidra is van egy halom, amelyek vagy ingyenesek vagy 300-900 forintért megvehetők.

Ezek fényében nekem kicsit furcsa a Nintendo lépése. Persze tudom, hogy komolyabb, összetett játékok (még)nincsenek, illetve a fizikai gombok hiánya komoly probléma a tebletek esetében. De a piaci trendek szerint egyre inkább a tablet/smartphone lesz a casual player-ek játék platformja és itt költenek nem is kis összegeket.

[ Szerkesztve ]

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#9) RangerFox válasza Wiz Khalifa (#6) üzenetére


RangerFox
veterán

+1 :C

(#10) khron78


khron78
őstag

Azért egy mobilon játszható játék élménye még simán elmarad egy pl. 3ds mögött. De legyen 2ds, ha úgy jobb.
A korábbi mondanivalóm úgy általában mindenkinek szólt. Mitől lenne drága egy 3ds játék?
Nézzétek már meg, hogy a többi konzolra vagy PC-re mennyiért vannak beárazva a húzócímek!
Akinek meg nincs pénze az vegyen ds játékot 1000ft/db-ért nagyon jó játékokat kapni.
Mindig megy a sírás, de azért 50-60eFt-os videókártyára mindenki kiadja a pénzt ahelyett, hogy venne egy PS3/Boxot/WiiU stb. meg hozzá 2-3 játékot, amit tudna cserélgetni.
Egy szó mint száz. A játékok drágák minden platformra, de a 3ds és méga Vita is tele van olcsó és jó játékkal. Pl. a Zavvin is 2db játék 25font.
4500ft nem sok egy jó játékért sztem. ha meg meguntad, akkor lehet cserélgetni.
A warez is a sok türelmetlen embernek jó leginkább.

Vagy nézzétek meg a Gamepod-os cikket, ahol a PSN-t elemzik.
Tanulságos.

[ Szerkesztve ]

(#11) saelin válasza litvitcsak.a (#8) üzenetére


saelin
veterán

Csináljon a nintendo tabletet? Nem is rossz ötlet! :P

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) v-paci válasza khron78 (#10) üzenetére


v-paci
aktív tag

Pl. PSP-re a legtöbb - igaz nem igazán friss - játék 3000 Ft még a "drága" Media Marktokban is... ezért is van az, hogy abból évközben is lehet eladni, nem csak karácsonykor.

Ez szerintem zsákutca a 20-30e forintos, és töménytelen ingyen játékos tabletekkel szemben. "Játékos" tabletet kellett volna kihozniuk, nem ezt az egybedst

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#13) D1Rect válasza khron78 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Kb. kéthete néztem a 3DS-eket, kurvadrága egy mulatság.
3DS 40K
3DS XL 55-60K(ennek már értelme is lenne)

Játékok árai meg verik a PS3-X360 árakat.(lol?)
Nyóc'ezres engribördsről nem is szólva.

Jó lenne ez a cucc(nyilván nem véletlenül nézegettem), csak kicsit el vannak szállva az árazással.

(#14) AxBattler válasza D1Rect (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Japánban, meg a nyugaton nyilván nem számítanak drágának, mi meg le vagyunk ejtve... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) D1Rect válasza AxBattler (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért ott is 200$/€. Nyilván keresethez viszonyítva olcsóbb, de ugyanúgy vesz egy PS3-at az árából.

(#16) AxBattler válasza D1Rect (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem, a PS3 mellé veszi a Vita-t, DS-t... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) D1Rect válasza AxBattler (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Nyilván én sem elsődleges eszköznek néztem. :U

(#18) Linkh


Linkh
tag

Érdekes téma ez az ár dolog. Régen is ennyibe kerültek a játékok, sőt még többe. Emlékszem,hogy 90es évek elején 10ezer alatt nem nagyon volt SNES játék. Igaz, akkor az luxusnak számított.
Egyébként nem az 576-os árakat kell nézni, sok konzolboltban lehet venni 10ezer környékén 3DS játékokat, sőt Vaterán meg egyéb oldalakon még olcsóbban lehet beszerezni új játékokat.

(#19) Shatter98


Shatter98
tag

én ebben látok fantáziát, és nem értem miért kell ennyire fikázni :/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.