Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

"BBK (3,5%)"
Sose fogom megérteni, hogy szerencsétlen BBK-t hogyan számolják, mert tök elméletileg itt a Vivo-t jelentené, de még hozzájuk tartozik Oppo és OnePlus is összesítésben. Azzal meg közel 3. helyen lennének.
Coolpad meg rengeteg márkánk beszállítója, ami nyilván nem saját eladás, de simán lehet, hogy statisztikában így 1 készülék több márkánál is szerepel, hisz a Coolpas leszállítja, így náluk is megjelenhet.

(#2) jenei1994


jenei1994
addikt

Sony és Microsoft megis érdemli. A Hülyeségeik miatt vannak ott ahol vannak.

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Szar Sony, de a Z3C még mindig a legjobb telefon a méretében és árában. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Na majd 2016 a Windows éve lesz😈

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) jenei1994 válasza moleculez (#4) üzenetére


jenei1994
addikt

Ez vicces volt. :D

(#6) Just_Reboot válasza jenei1994 (#5) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Ez nem meglepő.

Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#7) willope


willope
tag

Sose hallottam a BBK-ról, a Coolpadról is csak rémlik, hogy valamelyik weboldalon átgörgettem felette...

Hátécé már az utcasarkon sincs az aranyárú középkatos iphone-másolatával(a9).

Majd az lesz érdekes, ha egyszer visszatér a Nokia, hogy mihez tud kezdeni a gyárai nélkül.

A Sony-hoz meg azért hozzá kell tenni, hogy ha saját telefont nem is soat adnak el de pl a legtöbb telefonkamera Sony. Azzal meg azért tuti visszajön a veszteség, söt.

[ Szerkesztve ]

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#8) janeszgol válasza jenei1994 (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem kapósak na. Nyilván nem csak úgy gyártják a telefonokat a nagy világba, hanem megrendelés alapján (is).
Mondjuk a szolgáltatóknál mindig van minimum három féle választék Sonyból is és Lumiaból is (és ez a legnagyobb piac). Csak éppen nem nagyon veszik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Coolpad volt mar jobb helyen is...

Tobbi varhato volt, Huawei eros, Xiaomi halad, Lenovo kerdojel....

@willope: BBK: Vivo, Oppo, OnePlus

A Sonynal a konzolokon jon vissza, nem a filleres kameramodulon :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) mike1334 válasza moleculez (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Én is ebben bízok, meg a 650/750-ben..kell már egy új teló :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11) Pearce


Pearce
aktív tag

Ha annyira a menyiségre meg a piac letarolására menne az MS, akkor már rég kiadtak volna 2-3 telefont. De most nem ez a cél. Megmondta Nadella, hogy mi a stratégia: 3-4 kategória, jól elkülöníthető telefonok. Nem lesz itt se 750, se 850, se 1030.

(#12) hülyegyerek válasza moleculez (#4) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Pont ezt akartam írni... :D
Na mindegy : 2016 a Sony éve lesz meg a HTC-é.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13) RAMBÓ válasza jenei1994 (#2) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

A Sony megérdemli! Amilyen selejt hulladék telefonokat gyártanak, eladják, és utána meg nem vállalják érte a felelősséget... (túlmelegedő kamera, IP68 vízállóság papíron...) Z2-t vettem februárban, augusztusban cserélni kellett, mert bepárásodott, októberben pedig az új telefon kijelző melletti kerete elvált a kijelzőtől illetve HD videózásnál is túlmelegedett. November 11.-én adtam be szervízbe, mai napig nem kaptam vissza és semmi válasz. Szégyen!
Microsoft: nulla. Ezt úgy mondom, hogy most egy Lumai 735 telefonom van.

(#14) Graphics válasza Pearce (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor megis mi lesz az a 3-4?

950 / 950XL, meg 550? :U eleg nagy blama lenne a kozepkategoriaban korosodo cuccokkal focizni... :)

Khm... Biztos?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) mike1334 válasza Graphics (#14) üzenetére


mike1334
veterán

650 is jön januárban elvileg...5-ös széria most bővült, csúcs telefon kategória is, az se fog...max 4-est adhatnak ki, de nem hiszem, ott most jól elvannak...csak a 7/8 jöhet jövőre...hacsak nem egy surface :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) ripla


ripla
őstag

jelenleg blackberrym van, de ha majd egyszer mobilt cserélek, mert a BB is kezd elk**ulni az androidos mobiljukkal, akkor winphone lesz a következő választásom. android akkor se kéne ha fizetnének érte.

(#17) batai15


batai15
félisten

A huawei lep meg. Mitol ennyire népszerű? Ms es sony meg erdemli
Top10 első hármat nem láttam, mert egyből le görgettem

[ Szerkesztve ]

(#18) mike1334 válasza batai15 (#17) üzenetére


mike1334
veterán

A többiek annyira lemaradtak, hogy úgy se fértek be a top 10-be, hogy nincs 8-9-10 :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19) Simid válasza batai15 (#17) üzenetére


Simid
senior tag

Mert a dobogó külön van említve előtte.

(#20) Viktor77 válasza batai15 (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Semmi, hülyeséget írtam.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#21) Cassi válasza Graphics (#9) üzenetére


Cassi
senior tag

Tévedés, több nyereségük van a szenzorokon, mint a PS4-en (legutóbbi negyedévben 255 miilió kontra 160 millió).

Szerintem a mobildivíziónak annyi, nincs esélyük javítani ezen a területen. A kínaiak tövábbi előretörése várható. Talán már jövő év végén eladhatják az egészet.

(#22) Pantal válasza batai15 (#17) üzenetére


Pantal
senior tag

Menj be egy MM-ba. Samsung, Huawei sziget a telefon osztályon. Samsung, Huawei promóter szintén. Erős marketing eladja őket.

(#23) vicze válasza Pearce (#11) üzenetére


vicze
félisten

Mi van? :F

Egy picit vicces kijelentés, hogy eleve 3 kategóriára van készülék és biztosan jön még 2 legalább. Ehhez persze ott van a régiek kavalkádja, ami igencsak lefed úgy mindent ami csak van a L430-tól épp L950XL-ig.

A 1030 milyen számozási logikával jött ki? Még nem jött le, hogy a 2. X az alap OS verzióra utal?

(#24) mike1334 válasza vicze (#23) üzenetére


mike1334
veterán

735 már alig kapható vhol..(ne sufni gsm, meg külföld, hanem hazaira gondolok, mondjuk edigital, media...) azért a helyett is kellene egy új már...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Biztos lesz közèpkategorias win teló, csak elkèstek vele. Na majd meglatjuk.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#26) Graphics válasza batai15 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honor es Huawei egyutt :)

Online is erosek, de marketing. Meg Kina nem kicsi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Tutu7030 válasza ripla (#16) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én meg pont az almással meg az ablakossal vagyok így. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#28) jenei1994 válasza kbyte1024 (#25) üzenetére


jenei1994
addikt

550 :D

(#29) vicze válasza mike1334 (#24) üzenetére


vicze
félisten

Hát ha jól látom már a L950-et lekapta a T elég gyorsan, de híre se hamva, hogy valaha is volt... (Gondolom nem véletlen.)

(#30) tomboy0013 válasza Pantal (#22) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tegnap a Miskolci MM-ban pont Microsoft promóterrel beszélgettem. Lecsekkoltam a 2 950-et. Lassan talán MS-éknál is beindul valami.

(#31) jenei1994 válasza vicze (#29) üzenetére


jenei1994
addikt

Vicc preview verzíóval kiadni egy csúcs telefont.

(#32) ripla válasza Tutu7030 (#27) üzenetére


ripla
őstag

almát használtam majdnem 1 évig, nem rossz, csak az a bajom vele, hogy túl zárt a rendszer, eléggé megköti az ember kezét.
az "ablakos" az egyetlen oprendszer, amit még nem próbáltam.
bár, attól függ. ha a blackberry nem adná el végleg a lelkét az androidnak, akkor maradnék náluk, de csakis BB rendszerrel ellátott mobillal. jelen pillanatban a legprofibb, és a legfelhasználóbarátabb megoldásnak gondolom. :)

(#33) mike1334 válasza vicze (#29) üzenetére


mike1334
veterán

Elkapkodták mindet :D

kbyte1024: dehogy késtek, még nem vettem :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#34) tomboy0013 válasza jenei1994 (#31) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ne kevésbé preview mint az új iOS vagy android főverziók. De gondolom tapasztalatból beszélsz.

(#35) igori válasza RAMBÓ (#13) üzenetére


igori
tag

Az a szégyen, hogy nem vagy tisztában elemi dolgokkal... 30 napban van maximalizálva a javítási idő...Ott keménykedj Rambó, ahova beadtad. Dupla kendőt köss fel a homlokodra, úgy jobban fog menni, hidd el...
Remélem a csempe nem fog ki rajtad...

[ Szerkesztve ]

(#36) hroberto válasza tomboy0013 (#30) üzenetére


hroberto
veterán

Vagy három napja voltam a miskolci MM-ban, de nem volt kitéve 950. Most már akkor van?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#37) littlelion21 válasza vicze (#29) üzenetére


littlelion21
addikt

A 1520-al ugyanez volt...

(#38) vicze válasza littlelion21 (#37) üzenetére


vicze
félisten

Arra csak "nagy" volt a kereslet, majd 3hétig árulták ha jól emlékszek még akciója is volt. :P
L950-nél elég erősen más a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#39) MartOOn válasza ripla (#16) üzenetére


MartOOn
addikt

igen, vannak még mazochisták... (1,7%) ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#40) tomboy0013 válasza hroberto (#36) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tegnap volt kint egy fekete 950, meg a promóter srácnál egy fehér XL, azokat tapiztam le.

(#41) dutrás válasza willope (#7) üzenetére


dutrás
őstag

Nokia????
Ugyan már! Ha belegondolsz te is tudod hogy még a gondolat is nevetséges.

P50 pro/P40 Lite

(#42) mjani1172 válasza Pearce (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, Satya megmondta. Pár év és kiderül mit tud. Szvsz nagy bukta lesz.Ezeket a cégeket a kitalálóik hozták létre és tartották fenn,ritka hogy az utódban is legyen tűz és fantázia.

Mitől különíthetőek jól el a telók? Egyfajta szoftver,egyforma anyag,külső.

(#43) m1lan


m1lan
őstag

A Microsoft ott rontja el mindig, hogy kiépít egy koncepciót, aztán a következő nagy frissítésre ebből már nem sok marad. Kicsit olyan "kettőt hátra, egyet előre" lépésben haladnak. A 8.0 és a 8.1 között is elég nagy volt a hézag, aztán most jön a Windows 10 Mobile, ami megint egy más világ, egyedül a csempék maradnak.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#44) batai15


batai15
félisten

És amúgy a huawei mennyire jo? Velük nem vagyok képbe. Bár 1ev múlva ha még lesz nexus 6 akkor valszeg az lesz belőle első huawei.
Persze elég sok telefon jött szóba, s6,zuk g4,xiaomi .
De ha már 5.5 coll g4 elment volna akkor az 5.7 is elfog,aztán ebben a telofonba minden benne van. Romok,pure droid fem haz stb. Miui ugy erzem nem lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#45) joey04


joey04
titán

Papírforma

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Tigerclaw válasza m1lan (#43) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, de sajnos pont az marad állandó, aminek változnia kellene. A Sony esete is érthető. Mintha kirúgták volna a dizájnereket pár éve, és azért egyforma az összes telefonjuk. Látni lehet, hogy aki előrébb lépett, az próbálkozott valamiben újítani. A kínai telefonokat még vitte az olcsó ár, de már látni, hogy pl. pont a Huaweinél már eléggé elszálltak az árak. Nem csodálkoznék ha beérnék jövőre a szerényebben árazó klóntársak. Én a következő évektől azt várom, hogy kipukkad a telefonbuborék az árakat és a specifikációkat tekintve. A Nokia elvileg talán csak az év végére térhet vissza. Értékben, kiszámíthatóságban még az Apple van az élen, de már már náluk az OS a gyenge láncszem, ahogy az MS-nél is. Nagyon lemaradtak és pont ahhoz ragaszkodnak, amihez nem kellene.

Forradalmat nem várok a Nokia visszatértéig, minden gyártó elvan a langyosban kivétel nélkül évek óta, és nem is szándékoznak ezen változtatni.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#47) mike1334 válasza Tigerclaw (#46) üzenetére


mike1334
veterán

Xiaomi, Meizu, Lenovo azért próbálkozik szvsz, róluk nem lehet elmondani, hogy a megszokott dolgokat hozzák, semmi újítás...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#48) janeszgol válasza Tigerclaw (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Én már várom, amikor a telefont nem a hardvere adja el, hanem a szoftvere, a tudása.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Azért azt látni kell, hogy a Kínai márkák eladásait, főleg a Kínai vásárlók nyomják meg, de ez persze nem mentség a MS és Sony borzalmas szereplésére...

(#50) Fejvadi válasza jenei1994 (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.