Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) juliabrilke válasza tildy (#48) üzenetére


juliabrilke
addikt

Most olvastam utána. Valaki ezt mondja mások meg az ellenkezőjét. Csak az lenne vele a gond, hogy hiába nyersz 30 fillért darabonként, meg kell szervezni a szállítást, meg ilyeneket.
De az ötlet jó, nyissál neki egy topikot. :D Hátha...

(#52) ollie válasza ngabor2 (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ingyen utalok, olyan szerződésem van. :)

***

(#53) Renwick


Renwick
őstag

Az ötlet jó, bár nyilvánvalóan nyúlás, mint a legtöbb pénzt fialó ötlet... :P

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#54) Hujikolp


Hujikolp
őstag

:Y :C :))

(#55) ngabor2 válasza Renwick (#53) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem baj. sehova nem írtam, hogy enyém az ötlet. és ha jól gondolom, le sincs védve :D

(#56) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

ngabor2... Ez most komoly? :))

Samsung Galaxy A54

(#57) ngabor2 válasza Viktor0610 (#56) üzenetére


ngabor2
nagyúr

melyik része? amúgy igen :D már amennyire én komoly vagyok, kérdezz meg pár táborost...

(#58) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Mekkora a minimálisan átutalható forint?

(#59) Calibos válasza tildy (#48) üzenetére


Calibos
addikt

Kisasszonyt hát miért zavarja a játszótér hiánya?! Nincs még gyerek a háznál, vagy hamarosan lesz és én erről lemaradtam...? :U

(#60) tildy válasza Calibos (#59) üzenetére


tildy
nagyúr

Van egy 4 eves keresztfiam, aki tortenetesen azon a telepulesen lakik (papir szerint mondjuk en is, )

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61) moma válasza ngabor2 (#5) üzenetére


moma
őstag

pedig igazán illett volna hazudnod valami magasztosat :DDD így aki véletlen pénzt küld neked, nem aludhat nyugodtan, mert az fogja kínozni, hogy adhatta volna lakás nélküli embereknek(vagy állatoknak). Bezzeg ha azt mondod, hogy életmentő műtétre kell, megmenthetted volna a szerencsétlen lelki békéjét :P úgy értem, egyikőtök tuti a pokolban végzi. Vagy te a hazugságért vagy ő mert neked adta és nem a hajléktalan kiskutyának. Tehát önző módon te kapod a pénzt is , meg a patyolat fehér lelket is. Na szép ;]

[ Szerkesztve ]

we all deserve a bit of luck.

(#62) Bobi75 válasza juliabrilke (#47) üzenetére


Bobi75
újonc

Nem számít rongálásnak, amíg nem olvasztják be pl. Egy db egyforintos a színesfémkereskedőknél 1 forint 30 fillért ér. Ha van mondjuk egymillió forintja valakinek és azt beváltja egyforintosokra, elviszi a "rezeshez", kap érte 1300000 Ft-ot. Tiszta haszon. Az egyik kereskedelmi rádió reggeli műsorában is erről ötleteltek nemrégiben. :D
Jut eszembe, nálunk sincs játszótér a kölyköknek, csak az oviban. Az meg nem ér.. :(

Elmélet és gyakorlat között elméletileg nincs, gyakorlatilag viszont van különbség.

(#63) _seth_ válasza Bobi75 (#62) üzenetére


_seth_
veterán

Ez igaz is csak az a baj, hogy a kereskedő vagy bemegy az ABC-be és levásárolja vagy kiteszi emlékbe mert beolvasztani tilos (pénz rongálása ugye nem megengedett) egyébként jó ötlet lenne és ugye a kereskedő megveheti súly alapján addig nincs is gond a többi pedig nem a mi dolgunk :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#64) tildy válasza _seth_ (#63) üzenetére


tildy
nagyúr

De , megengedett... Írtam erről...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#65) Bobi75 válasza _seth_ (#63) üzenetére


Bobi75
újonc

Amíg forgalomban van, addig nem is lehet. Na de márciustól megszünik létezni mint törvényes fizetőeszköz, és akkor már mindenki azt csinál vele, amit akar. ;) Bár most akarnak valami törvényt hozni, hogy akkor se lehessen. Ezt csak úgy fél füllel hallottam, úgyhogy nem tuti info. De még ha így is lesz: volt ez valaha akadály kis hazánkban?

Elmélet és gyakorlat között elméletileg nincs, gyakorlatilag viszont van különbség.

(#66) ngabor2 válasza Hujikolp (#58) üzenetére


ngabor2
nagyúr

erről a bankot kérdezd :D szerintem ők 1 ft-ot is elutalnak, de azért is leveszik tőled a sápot, ugyan úgy, mintha 10k-t utalnál.

(#67) tildy válasza ngabor2 (#66) üzenetére


tildy
nagyúr

Mennyi gyűlt már össze?:U Remélem egy fügesnapsz kijön nekem belőle:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#68) Whaskes válasza ngabor2 (#15) üzenetére


Whaskes
senior tag

hagyjátok rám őket, én majd elintézem mind a 2 evolúciós zsákutcát.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#69) ngabor2 válasza tildy (#67) üzenetére


ngabor2
nagyúr

passz, az erste banknál már csak pénzért (sms-díj) lehet megnézni a számlatörténet... de vlaszeg ollie1 ft-ja futott be eddig.

a fügéről annyit, ha jöttél volna a táborba, akkor ihattál volna jobbat :D

(most vegyes gyümölcsös van, vegyes gyümölcs ágyon, vágányzár szerint majdnem túl édes, de én akkoris fogok még mézet beletenni.)

(#70) Montesz válasza ngabor2 (#69) üzenetére


Montesz
csendes tag

Azokat a vegyes gyümölcsöket majd szivesen megkostolom, ha akarod :D

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#71) ngabor2 válasza Montesz (#70) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha eljössz értük... bár mostanában nem igazán van tervben debreceni összeröff. nincs rá keret.

ha megkóstolod, előre figyelmeztetlek: aki rókázik, az takarít :P ;]

(#72) Montesz válasza ngabor2 (#71) üzenetére


Montesz
csendes tag

Ezért a beszólásodért egy lyukas garast sem érdemelsz. :P

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#73) ngabor2 válasza Montesz (#72) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, el is felejtettem mondani: befutott ollie hatalmas utalása, mind az 1 forint :R erre majd jól rászáll az apeh.

(#74) kavicssli válasza ngabor2 (#73) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD lehet én is utalok... de titok mennyit! :K ;) :P

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#75) tkazmer válasza ngabor2 (#73) üzenetére


tkazmer
addikt

kaptál róla sms-t? mert ha igen, már vesztettél egy csomót rajta, tehát szerintem írd ki, hogy mi a minimális pénzösszeg, amit elfogadsz, nehogy a költségek elvigyék a hasznot:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#76) ngabor2 válasza tkazmer (#75) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, sms-t nem akpok róla. onnan tudom, hogy utalnom kellett, tehát beléptem a netbankba, és ha már ott voltam, megnéztem.

(#77) #53246592 válasza ngabor2 (#66) üzenetére


#53246592
törölt tag

Na majd kuldök neked 1 forintot FInnorszagbol es bejelölöm hogy az összes költseget a kedvezmenyezett allja ;]

(#78) hoffman_ válasza #53246592 (#77) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem mai írás...de engedd meg: :C Tetszett. Nagyon :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#79) SLYM válasza ngabor2 (#76) üzenetére


SLYM
veterán

valaki küldött már? egyébkként nem rossz ötlet. lehet adak valami milliomos aki jobb dolgában adakozik is. és ez akkora poén, hogy miért ne ide akkor már :D

(#80) ngabor2 válasza SLYM (#79) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja... eddig kaptam kemény 1 ft-ot :D de mint írtam, ennél 1 ft-tal kevesebbre számítottam.

(#81) Drakeloni


Drakeloni
csendes tag

Te ennyi érővel itt a bankkártyám kódja 7390 na tessék most örülj :P

Drakeloni

(#82) theniel


theniel
aktív tag

Én inkább nem adok semmit senkinek.
Eddig mindenki megutált akit segítettem pénzel, munkával, bármivel.
Pedig pár embert kihúztam a szarból.
Úgyhogy, jobb ha nem adakozik az ember.

(#83) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Ez így miért nem nekem jutott eszembe?! :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#84) Gave


Gave
addikt

Mekkora 5let ...:D ...mindjárt énis kiirom ,hogy lehet adakozni. De én azt is megigérem ,hogy ,ha összegyűlik sok milliárd akkor jótékonykodni fogok belőle . :DD

[ Szerkesztve ]

(#85) Jofi81


Jofi81
őstag

Erről ez jutott eszembe:

"Tisztelt Hölgyem/Uram!

Fiúk és Lányok!

Szenzációs lehetõséget kínálok most Önöknek!

- ha nincs ideje rá,
- ha úgy érzi káros hatással van Önre,
- ha ma még vezetni akar,
- ha még nem próbálta,
- ha a szülõk nem engedik,
- ha egyszerûen csak másnak akarna fizetni egy italt,
- vagy ha nem akar szenvedni a másnapossággal járó kellemetlenségekkel

BERÚGOK ÖN HELYETT!

Nem kell mást tennie, mint átutalnia azt az összeget amit az ivásra szánna, erre a bankszámlaszámra: xxxxxxxx-xxxxxxxx

és én vállalom, hogy a teljes összeget eliszom!

Az utalásnál a közleményhez írja oda, hogy: berúg."

(#86) Gave válasza Jofi81 (#85) üzenetére


Gave
addikt

És ezt meddig bírnád?

:D

...oké tudom miért nem próbáljuk ki :))

(#87) Jofi81 válasza Gave (#86) üzenetére


Jofi81
őstag

Nem tudom, de egy próbát mindenképpen megérne! :D

(#88) old gray


old gray
addikt

Ha alapítvány lennél az adóm 1%-át megkapnád. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#89) Bordoi válasza ngabor2 (#80) üzenetére


Bordoi
őstag

Senki nem akarja, hogy jobban élj ? :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#90) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hátööö...kicsit megkésve olvastam, és fel is merült egy kérdés: kaptál már valaha egy forintot is a számládra ezen írás hatására?

(#91) Bordoi válasza Olcsi (#90) üzenetére


Bordoi
őstag

Mondjuk én, 2 forintot utaltam :C

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#92) Olcsi válasza Bordoi (#91) üzenetére


Olcsi
senior tag

Na jó, nem szó szerinti forintos dolgra gondoltam, csak úgy kíváncsisgból valami értékelendő összeget, mittudomén 500 ft, ilyesmi?

Egyébként nem néztek furcsán a bankban? :F Na meg milyen vagy már...akkor már megdobhattad volna ngabor-t egy kevés pénzzel... ;)

[ Szerkesztve ]

(#93) Bordoi válasza Olcsi (#92) üzenetére


Bordoi
őstag

On-lány utaltam :DDD
Jó poénnak tartottam akkor és most is :DDD

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#94) werszomjas


werszomjas
őstag

hatez marhajóóó :C :C

üdv

(#95) ngabor2 válasza Olcsi (#90) üzenetére


ngabor2
nagyúr

asszem eddig összesen 4, vagy 5 Ft jött :D nem is számítottam többre, aki ezt egy poénnál többnek vette, az így járt.

(#96) lúzer válasza ngabor2 (#95) üzenetére


lúzer
veterán

ha paypal lehetőség van én MEGDUPLÁZOM az összeget. ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#97) lúzer válasza Vistaboy (#20) üzenetére


lúzer
veterán

és ha cigány zsidózik, az mit kóstál? ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#98) ercikebaby válasza Loretto (#7) üzenetére


ercikebaby
újonc

Ugyse nyersz ne is add fel!

(#99) trl_master válasza werszomjas (#94) üzenetére


trl_master
tag

tetszett a topik, a végén még annyira megtetszik h én is csinálok egyet :U

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.