Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Arcade játékot kéne csinálni, azt (v)eszi a nép....
Mondjuk konkrét eladási számokat nem tudok de nekem ez jött le

(#2) littlelion21


littlelion21
addikt

Hurrá.

(#3) Sirandrish válasza D1Rect (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

az NFS már jóöreg EA recept...4honap fejlesztés = 1 uj játék..nemhiszem hogy ezt jókedvükből dobják el..szerintem az az arcade évről évre ugyanaz játék már annyira nem kell a népnek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Jól van emberek most is kaptok egy rakás szart! Tán meglepődtetek?

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#5) Sirandrish válasza (Darkwood) (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

várjunk még azzal...sok esélyt én sem látok arra hogy jó legyen de azért az eddig megjelent infok alapján nem kell már szarnak titulálni...
Van még idő...biztos lesz számtalan kép és video a tényleges játékról..majd akkor már lehet gondolkodni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) kételkedem


kételkedem
addikt

Egy kicsit kezd a Dallashoz hasonlítani a NFS. Valószínű, még unokáim is látják majd.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7) (Darkwood) válasza Sirandrish (#5) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen az infók... Az a baj, hogy mindig nagyon konstruktív a felhozatal, de ahogy mondtad: "várjunk még azzal"!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#8) Sirandrish válasza (Darkwood) (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

de mondom..lehet igazad lesz és egy gányt kapunk de sose lehet tudni és még nem jött ki annyi info hogy akár 50%ban biztosat tudnánk mondani..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Bici


Bici
félisten

Nekem túl korainak tűnik ez a szeptember közepei megjelenés.
Lehet ennyi idő alatt jobbat csinálni, mint eddig? :F

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#10) icecave válasza Bici (#9) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem mától kezdték a fejlesztést, hanem hónapokkal ezelőtt.
Meg azért van rengeteg felhasználható dolog, legtöbbnek megvan az alapja, max. kicsit detailesebbre megcsinálják, új uv, új textúra és kész. Sokkal gyorsabb, mint nulláról fejleszteni.
Bár, nem ezen fog bukni, ha bukik, mint tudjuk.

(#11) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Grides koppíntás az egész...

(#12) icecave válasza bishoplogan (#11) üzenetére


icecave
nagyúr

Viszont, ha lesz legalább annyira jó (grafika, játékélmeény,stb), akkor a megjelenés napján szaladok a boltba...

(#13) bishoplogan válasza icecave (#12) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Biztos lehetsz, hogy a multija felejthetetlen élmény lesz. Megéri. Csak hát engem nagyon idegesít, hogy tiszta grides a környezet, sőt még az autók szerkezete is

[ Szerkesztve ]

(#14) icecave válasza bishoplogan (#13) üzenetére


icecave
nagyúr

Engem meg pont az nem idegesít. Nálam eddig a GRID az etalon, tehát ha olyan lesz,csak már környezet, stb, akkor király. Amíg a GRID 2 kijön (ha lesz olyan), addig el lehet vele lenni :)

(#15) bishoplogan válasza icecave (#14) üzenetére


bishoplogan
senior tag

De nem érted. az ea-sek elvették a codemasters munkáit, a grid által. Most ha lesz grid 2, minden pulya (:D) azt fogja csúfolni, hogy tiszta shiftes, holott egy nagyon megbízható előzménye volt a grid személyében

[ Szerkesztve ]

(#16) BiP


BiP
nagyúr

Nem értem miért kell versenyeztetni egymással a 2 (3) játékot. Grid jó, reméljük ez is az lesz, meg a Grid 2 is jó lesz. Játszani kell minddel, és le van sz*rva, ki mit koppintott a másiktól.
Bár a Dirt 2 előbb fog jönni, mint a Grid 2, nem?

(#17) icecave válasza BiP (#16) üzenetére


icecave
nagyúr

Mért baj az, ha egyiket a másikhoz hasonlítjuk?
Játszani kell mindennel... ja, a 3 játék azért nem kis pénzbe kerül...mert ugye elég gázos úgy kijelenteni ilyesmit, hogy az ember arra gondol, hogy majd jól leszedem a t*rrentről, den nem vádolok senkit.

Igen, a DIRT 2 előbb jön ki, jó is lesz remélem az is.

(#18) volvoguy


volvoguy
addikt

szeptember? idén tavaszra igérték ezek, hát wtf most már a francba....

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#19) bishoplogan válasza volvoguy (#18) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Sztem szeptemberből november lesz :)

(#20) icecave


icecave
nagyúr

Hát ja, még párszor eltolják majd a megjelenési dátumot. Nem baj az, csak végre rakjanak már össze egy normális nfs-t.

(#21) BiP válasza icecave (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem feltétlenül erre gondoltam. Demó, videó ki szokott jönni, meg lehet nézni, ki lehet próbálni mindet. (vagy ha másnem, torrent, és próba). Ha tetszik, és szívesen játszik vele, úgyis megveszi az ember, és akkor kevésbé sajnálja rá a pénzt, legalábbis nem elsődleges szempont abban, hogy mennyire tetszik. Ha valaki csak torrentezik, az meg ne szidja.
Csak arra utaltam, hogy tök felesleges szapulni az egyiket vagy a másikat, csak mert a másik a kedvenc.
Grid2, Dirt2 meg F1 tuti jó lesz (legalábbis elég valószínű), annak meg örüljünk, hogy végre felrázzák az NFS franchise-t, mert igencsak ráfért már.
És csak azért, mert kicsit Grides, ne szidjuk már, a lényeg, hogy jó legyen.

(más kérdés, hogy én egy classic NFS-nek jobban örülnék, a'la NFS 1,3,4,5,6)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.