Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

a procit azért megkéri magának

(#2) Kris87


Kris87
aktív tag

Egy ajánlott konfig is jöhetne. :)

(#3) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Még az a szerencse hogy még nem ott tartunk hogy a minimum 4 procis gép

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#4) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerintem ez a gépigény teljesen rendben van, főleg hogy a trailerek alapján nagyon szép lesz a grafikája. Mondjuk nem bánnám, hogyha kicsit kevesebb blur lenne benne. De a lényeg, hogy hozza a nagy előd, a HP2 hangulatát és színvonalát! :R :K

(#5) Thome válasza sagesz93 (#1) üzenetére


Thome
addikt

:F Teljesen rendben van az a proci igény. Nem sok.

(#6) BalaNce87 válasza Thome (#5) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak az megint más hogy ez a gépigény se tükrözi a valóságot legalábbis a vidkarik, 2 magos 3ghz-es, proci minden játékra elég. Mondjuk nfs-nek alapvetően nem lehet nagy igénye, kivéve az undercovert azzal valami gebasz volt ha jól rémlik, shiftnél is akkor ment szarul ha külső nézetből játszottad, mondjuk olyan nézetből bűn volt játszani vele, pedig én külső nézetes vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7) sagesz93 válasza Thome (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

nekem igy soknak tűnt elsőre a minimumhoz :D
azthittem egy egymagos 3ghz-es lesz írva.

(#8) Bacardi16


Bacardi16
tag

Egyáltalán nem vészes.
Egy gamer-nek ez nem okoz majd gondot... Ez igaz :)

(#9) Thome válasza sagesz93 (#7) üzenetére


Thome
addikt

Dehogy sok az, nézz Mafia 2 gépigényt... :))

BalaNce87: Belső nézet nagyon durvát üt, onnét tényleg élmény játszani autós játékkal.

(#10) Dark KillerX válasza BalaNce87 (#6) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Shiftnél az Nv féle Physix köpött bele a levesbe a HD4000 szériánál.,persze az 5000 szérián normálisan futott,persze 5750-től fölfelé gondolok. :U

(#11) wednesday válasza Dark KillerX (#10) üzenetére


wednesday
őstag

Azért, mert az már izomból elvitte. Általában szarul ment Radeon kártyán, amíg meg nem jelent hozzá a 1.1-es patch és onnantól mintha kicserélték volna. Persze addig is az ATI-t szidták, aztán mégis az EA patch-e kellett a javuláshoz.

(#12) sagesz93 válasza Thome (#9) üzenetére


sagesz93
addikt

hát ja, ott viszont a valóság nagyon nem egyezik meg :D

(#13) Televan74


Televan74
nagyúr

A GTX400-as sorozat ki lett hagyva a listából. Nem mintha engem érintene.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) luw2win válasza Bacardi16 (#8) üzenetére


luw2win
őstag

azt a mondatot h Legalább is az USÁban azt áttenném ehhez: egy gamernek ez nem okoz majd gondot...Legalább is az USÁban

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#15) plejik


plejik
addikt

Lehet eldöcög a laptopomon.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#16) Gude


Gude
senior tag

El fog menni ;]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#17) Chaser válasza luw2win (#14) üzenetére


Chaser
titán

2010-ben az említett cpu-k nem hinném, hogy kuriózumok és egyáltalán nem nagy elvárás...ringyóz 7-nek nem árt ezeknél sokkal erősebb cpu hogy pörögjön ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18) Sicilian válasza Kris87 (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Arra én is kíváncsi lennék :K

nothing is true everything is permitted..

(#19) total90


total90
veterán

Én úgy érzem a többi mai (úgy értem, amit mostanában adtak/adnak ki) játéknak sincs ettől kisebb gépigénye.
Valamiért úgy érzem, hogy ez is csak addig lesz fent majd nálam, amíg le nem megyek 1-2 pályát, aztán ráunok. Az NFS U2-ig sokat játszottam az NFS játékokkal, aztán a MW sem volt túl rossz, de nem játszottam vele sokat és volt még a Carbon, amit egyszer végig játszottam és annyi. A többi NFS gamma csak addig volt fent, amíg kipróbáltam. Ehhez sem fűzök túl sok reményt. Nekem olyan Underground stílus jönne be, szanaszét tuningolni az autót és a városban zúzni :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) fagy53


fagy53
nagyúr

A minimum gépigény nem sokat mond, igazi infó a számunkra az ajánlott konfiguráció lenne, így szinte lehetetlen a reális gépigényt felmérni

(#21) bpx


bpx
őstag

mai játékok között ez teljesen átlagos szvsz

az már más dolog, hogy a hivatalosan közölt minimum gépigényekben már rég nem hiszek :)

(#22) bmakszim válasza plejik (#15) üzenetére


bmakszim
senior tag

Ha komolyan gondoltad, egyetértek. A GT 230M nem egy izompacsirta, hiába az i7-es. FullHD-ra kevés lesz. De nyilván nem azon fogsz vele játszani úgy sem ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) plejik válasza bmakszim (#22) üzenetére


plejik
addikt

Hát nem. :) Szerintem inkább boxon tolom.Ha már van. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#24) domi007


domi007
őstag

Nálam tuti eldöcög a laptopon :DDD :DDD

Amúgy valaki írta, hogy az undercoverrel volt valami gebasz, nah az a gebasz a ProStreetel volt...Undercover simán futott azon a gépemen amelyiken a ProStreet irgalmatlanul szaggatott XD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#25) proci985 válasza VictorHUN (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, főleg, hogy jobbesetben két magot már ki fog használni.

undercover egy magon futott, max 700mega memfoglalással, viccesen alacsony volt a gépigénye. nameg ronda is volt. tavalyit nem néztem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Kedvesek, hogy nem kell atomerőmű a játékhoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#27) szabod


szabod
senior tag

Szeretnék én egy ajánlott gépigényt is látni...

(#28) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Elfogadható, nem veszélyes.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#29) Abu85 válasza Dark KillerX (#10) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Semmi köze nem volt a PhysX-nek hozzá, mert a CPU-n fut a GeForce kártya mellett is a fizika számítása. Az 1.2-es patch kell, ami segít kitörölni a program korlátjait.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#30) Lacc88


Lacc88
senior tag

De várom már ! meg az F1-et is .........

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#31) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát ezt nem tesztelem le a notimon. max, ha legközelebb hazamegyek, felcsencselem az asztalira :C...
hát ez pech .... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32) joi29


joi29
őstag

Need for Speed: Hot Pursuit PREDICTED System Requirements*

Intel Processor - Core 2 Duo E7300 2.66GHz
AMD Processor - Phenom II X2 550
Nvidia Graphics Card - GeForce GTS 240
ATI Graphics Card - Radeon HD 3870
RAM Memory - 3 GB :O
Hard Disk Space - 8 GB
Direct X - 9

(#33) leslieke válasza joi29 (#32) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi az infót! Ebbe is belefér a gépem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) luw2win válasza joi29 (#32) üzenetére


luw2win
őstag

mind a proci mind a ram elég kemény...

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#35) bucu


bucu
csendes tag

kicsit magasabb gépigényre számítottam. Kiváncsian várom a játékot :) :C

(#36) Sicilian válasza joi29 (#32) üzenetére


Sicilian
addikt

Remélem kompromisszumokkal még jó leszek :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#37) Code: 47


Code: 47
tag

Én még mindig jobban támogatom a konzolt...
De amúgy ez egy teljesen korrekt gépigény!!! Azért a Criterion tud valamit! :)

(#38) enginev3.0 válasza joi29 (#32) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, a ram érdekes lesz felém is, de remélem a többivel nem lesz bajom, legalább is "papíron" minden stimm, aztán majd kiderül, viszont a mai vagy is tegnapi trailer nagyon elvette a kedvem... remélem azért még lesz valami megnyugtató a megjelenés előtt :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#39) Fortissimus válasza luw2win (#34) üzenetére


Fortissimus
őstag

max a 3gb ram tobb kicsit az atlagnal, de manapsag ez szerintem abszolut nem egy veszes gepigeny

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#40) Barthezz2 válasza joi29 (#32) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát majdnem :D A procim kimaxoljuk, és jó vagyok :DDD

Everybody lies.

(#41) AusWolf


AusWolf
őstag

Ugye jól látom, hogy a Burnout Paradise grafikus motorjával megy a játék? Remélem, hogy így van, mert akkor minimumon menni fog a Core i3-as GMA HD-men. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#42) VaMik


VaMik
tag

Sziasztok. Mekkora az a minimális géigény amin normális sebességgel és látvánnyal lehet játszani? A hivatalos minimális processzor egy 1,8Ghz-s Core 2. Egy ilyen vason mit produkál?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.