Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Látom ennek is a sötét jövőjét :D
Sok értetlen ember áll majd libasorban, mert a legtöbbnek fogalma sem lesz, hogy mit kell csinálni ha mobillal akar fizetni.. éppen úgy mint ez az új Tescos önkiszolgáló kassza, 6x átmegyek a normális kasszán kivárva a soromat készpénzzel fizetve , míg az önkinél ügyetlenkednek a vevők és persze ottis van egy informátor, aki segít az embereknek.. :DDD

Mai napig befutok olyan helyre, ahol összeugrik a tömeg ,mert az illető kártyával akar fizetni, és vagy nem olvassa be a készülék, vagy fogalmam nincs ,hogy mia probléma, de a lényeg , hogy 4-5 perc múlva megoldódik és mindenki boldog , énmeg állok a sor végén jobbik esetben légkondimentes fülledt helyen,hulla fáradtan a nyár közepén.

Másrészt meg , sehova nem merek elmenni készpénz nélkül, ha venni akarok valamit és kártyával fizetni.. egyszerűen nem vagyok nyugodt abban a tudatban..

Azsem volt semmi,amikor az egyszeri ki akart venni az autómatából pénzt, a számláló lement ,de egy fillér sem jött ki a masinából.. Nemtudom rosszul lettem -e :W

Nemvagyok konzervatív,szeretem a modern technológiát, de ez valahol akkoris vicces nekem.
Egyáltalán nem zavart soha az életben,hogy KP-t vigyek magammal és ahhoz mérten gazdálkodjak. Ha többet akkor úgy kalkulálok, ha kevesebbet akkor meg úgy..
És lehet bármit mondani, még mindig az a legbiztosabb és biztosnágosabb, ha csak le nem ütnek és rabolnak ki ;]

SZERK: a parkoló és ehhez hasnoló fizetési módszereket attól függetlenül természetesen énis hasznosnak tartom. Mert szerintem az egy nagyonis jó és kényelmes fizetési módszer.

rainmen - ezt is adom. Tökéletesen így van, 30 e Ft mintha semmi se lenne, ha kártyán van rajta (legalábbis nálam), ha viszont ennyi kp-m van, akkor ahhoz mérten,hogy hová megyek, magamhoz veszek 5-10et max.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.