Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Horror játékkal zárjuk,és horror játékkal nyitjuk az évet. :D
Szép szép ez a remake,de engem személy szerint a Callisto Protocol jobban érdekel.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#2) Maxxy10 válasza zsolesz967 (#1) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mivel az új ezt meg már ismerjük. Attól függetlenül day1 vétel lesz.

(#3) Jose73 válasza Maxxy10 (#2) üzenetére


Jose73
tag

Túl jól ismerjük... az ingame jeleneteket elnézve, nem sok meglepi marad azoknak, akik kivülről ismerik a játékot. De legalább Isaac beszél. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) batman91


batman91
őstag

Ahogyan nézem már itt nem lesz néma Isaac, az eredetiben egy szót sem szólt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#5) #72042496 válasza batman91 (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az hozzá is tartozott a "halott", rideg hangulathoz. Ettől függetlenül én is nagyon kíváncsi leszek erre a remake-re. (Trailert viszont nem nézek, jobban szeretem, amikor otthon látom először a játékot.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Kvelstadt válasza Jose73 (#3) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én anno nyomtam pc-n többet mint eleget, majd x360on, most nemrég pedig ps3on platináztam mind3 részt.
Egyébként igaz hogy konkrét jelenetekre ismertem rá de volt olyan is nem egy hogy hé ez mi, ez nekem új..
Szerintem sol kis apróság lesz ami tetszeni fog az olyanoknak mint én. Isaac beszél végre itt is. És a kinézis lövés végre itt is olyan használhatónak látszik mint a 2.résztől volt.
Én örülök hogy készül belőle remake. Na nem mintha olyan vállalhatatlan lenne a régi de ennél újabb játékok is kaptak remaket és én örülök hogy mai grafikai szinten viszatérhetek az Ishimurára.. Bocsánat, USG Ishimura.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) podtibi


podtibi
senior tag

Az előző kedvcsinálók kíváncsibbá tettek.

Tekintve azt ahogy alapból kinéz a játék, indokolatlannak érzem ezt az újítást vagy mi. Az tény hogy akik nem ismerik, azok megismerik, de ettől még nem biztos hogy jobb lesz valódi mivoltától. Én nekem egy nagyon jó emlékként van eltárólva ez a játék, de semmi szükségem nincs arra hogy változtassanak hangulatán/hangján/stílusán/minőségén. Ha minőséget akarok akkor felpakolom 4k-ra.

Az is látszik az előzetesben hogy egyes jeleneteknél jóval tisztábbak a meghalni vágyó dekorációk vagy mi. Ennek sem tudom mi értelme, ugyanis inkább elveszi a játék stílusát, mintsem többé tenné. Ha élethűbbet akarnak akkor tegyék rá az rtx-et és csókolom.

Szerintem hibát követtek el(ha pénzügyileg nem is) hogy hozzányúltak vagy legalábbis nem érzem szükségét. Egy rtx és többet rá sem mertem volna pakolni.

[ Szerkesztve ]

Ezt inkább rád bízom.

(#8) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jól látom, hogy az animációkat nem cserélték, ugyanazok, mint másfél évtizede?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) podtibi válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


podtibi
senior tag

Én inkább azt nem értem, hogy hogy nem volt pofájuk a harmadik részhez hozzányúlni, de az elsőhöz sokkal inkább.

Ezt inkább rád bízom.

(#10) batman91 válasza podtibi (#9) üzenetére


batman91
őstag

Abban mi lenne a logika? Mindjárt a 3. részét újítani, ami eléggé sikertelen is volt sajnos. Ez volt az a bizonyos utolsó szög a koporsón. Utána kaszálták el a szériát a fejlesztőkkel együtt. :(

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#11) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sztem hangulatos lett nagyon de semmi kedvet nem kaptam, h újra játszam. Azoknak lesz igazán nagy élmény akik még nem tolták vele. Van 1-2 rész ami igazán parás benne :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#12) podtibi válasza batman91 (#10) üzenetére


podtibi
senior tag

Amennyire most az első részt átszabják, annyira a harmadik részt igazán átszabhatták volna inkább. Rontani nem rontana semmin sem.

Ezt inkább rád bízom.

(#13) Bad Pritt válasza podtibi (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt most én sem értem teljesen. :F Megcsinálják most az elsőt, sikeres, jöhet a másik kettő. Ugyanúgy, mint pl. a Resident Evil Remake-ek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) Kvelstadt válasza podtibi (#12) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Úgy tudom az a terv hogy ha ez nagyot megy akkor azok is elkészülnek, viszont a 3.rész lehet tephes reboot lesz és máshogy fog haladni a story. Lehet kimarad az a bolygó stb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#15) Fitzgerald válasza Bennyboy (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Vagy azoknak, akik már nagyon régen tolták. Én kb. 2009. óta nem játszottam az elsővel.
Amúgy tök érdekes, hogy hiába néz ki 2 nagyságrenddel jobban ez a remake mint az eredeti, én mégis úgy emlékszem, hogy ez mindig így nézett ki...ahogy pl. a Diablo 2: Resurrected esetében is.

(#16) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mindenesetre bőven jön a következő időszakban ígéretes vagy annak tűnő horror játék. Jön hamarosan a Resi 8-hoz a téli update, jön a Scorn, aztán Callisto Protocol decemberben, januárban DS remake, márciusban Resi 4 remake...fasza lesz.

(#17) Kr/\toS válasza Fitzgerald (#15) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Hát én elég gyakran játszom a 2008assal, de marhára nem így néz ki. Ez most perpill jobban fest a videók alapján mint a Calisto protocol.

(#18) Jose73 válasza Kvelstadt (#6) üzenetére


Jose73
tag

Cutscene-kben, és természetesen a nagyon látványos grafiban látni bőven újdonságot,
de mintha maga a gameplay teljesen megegyezne
2-3-at nem platináztam, de megvettem PC-re és PS3-ra is anno, annyira csipáztam.
Természetesen szintén nagyon örülök a remake-nek, nagyon nagy kedvenc, pár évente végigjátszom a trilógiát. És remélem úgy lesz, ahogy írod, raknak bele bőven "apróságokat". :)

(#19) Fitzgerald válasza Kr/\toS (#17) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nyilván, nem is azt mondom hogy így néz ki. Hanem hogy így emlékszem rá.

[ Szerkesztve ]

(#20) melega válasza zsolesz967 (#1) üzenetére


melega
őstag

Én is nálam a fa alatt fog pihenni. 24. én kapom meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.