Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

bár így lenne :U
valami hasonlóért képes lennék a zsebembe nyúlni... :B




forrás

[ Szerkesztve ]

(#2) blade zte válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


blade zte
őstag

A tegra note tök ugyanaz, tehát kezdjél nyúlni.

Oppo find 7 astro black

(#3) M5Norbi válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen ez jól néz ki.

(nem mintha az egy képernyőből plusz némi keretből nagy baklövést lehetne csinálni)

De itt elég jól szólnának a hangszórók.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#4) Mr President


Mr President
senior tag

A boomsound hangszórók miatt jó választás lehet a htc táblagép gyártására is. Egyébként a fenti képek nagyon jók, ha ilyen lenne akkor én is beruháznék egyre.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) Dr.Anonymus válasza blade zte (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a tegra note ugyanez?

ugye ez vicc volt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Sir Ny válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


Sir Ny
senior tag

lattal mar tegra note-t?

-

(#7) Narxis válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem nem tetszik.

Thanos was right.

(#8) bok92 válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


bok92
addikt

A tegra note cerkája hasonlít egy kicsit a fentebb levőre. Egy kicsit... :DDD

babkukta: Tabletnél a kamera nem mindegy? :F

[ Szerkesztve ]

(#9) babkukta válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

Gyönyörű lenne!!! :) Fém, BoomSound, Nexus... csak ne UltraPixel legyen!!! :D

Üdvözlettel, Tibi

(#10) Dr.Anonymus válasza babkukta (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nekem még az is mindegy... úgyse fotózok tablettel...
néha látok ilyen önjelölt Mózeseket akik mint egy kőtáblát a fejük felé tartva fotóznak... de én elviselem ha ez az élmény kimarad az életemből :DDD

(#11) gzbotii


gzbotii
veterán

"elsősorban fejlesztők és kísérletező kedvű felhasználók számára"

Tessek :F mivel lenne egy Nexus nagyobb "kiserletezes", "beta teszteles" mint egy TW vagy barmilyen Sony, LG ROM? Tapasztalataim szerint ezek a ROM-ok tobb bugot tartalmaznak.

Meg utobbi idoben (telejsen laikus) ismeroseim biztos azert vettek Nexust mert szeretnek kiserletezni :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12) NTonee válasza babkukta (#9) üzenetére


NTonee
veterán

mivel az ultrapixel kizárólag a One család kiváltsága, így kívánságod máris teljesült. :) Amúgy tableten aztán tényleg baromi mindegy a kamera (szvsz).

[ Szerkesztve ]

(#13) vicze válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


vicze
félisten

Nagyon ügyesek ezek a koncept tervező tervező srácok, csak technikailag mindegyik sík hülye most komolyan, szinte mindegyik koncept konkrétan ignorálja, hogy antennák is léteznek a világon, amit el kell helyezni valahova. Egy Nexus biztos nem lesz fémből, mert túl drágává tenné.

(#14) h3lios


h3lios
addikt

Ha tényleg így nézne ki és netán olyan fémből lenne, mint a One M8 akkor én is vevő lennék rá, bármennyire nincs is szükségem 1 tabletre.

Egyébként egyelőre nehezen tudom elképzelni a HTC-t Nexus tab gyártóként. Ezek a tabletek mindig is BestBuy kategóriába tartoztak a HTC cuccok pedig mindig túlárazottak voltak. Na most vagy engednek a Google-nek, és olcsó lesz (viszont gagyi), vagy kiadják szokásos fémházban minőségi összeszereléssel és arany áron.

B-tag: H3lios#2825

(#15) NTonee válasza h3lios (#14) üzenetére


NTonee
veterán

a htc már gyártott nexus eszközt. A legelső nexus az övék volt.

[ Szerkesztve ]

(#16) Sir Ny válasza h3lios (#14) üzenetére


Sir Ny
senior tag

cikk: "A beszámoló szerint a Nexus 8 árazása várhatóan már koránt sem lesz olyan vonzó mint a héthüvelykes elődöké, hiszen a táblagépek piacán megszerzett dominancia után a Google inkább a partnereitől szeretné a további térhódítást."

-

(#17) Dr.Anonymus válasza vicze (#13) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az antennákat meg lehet oldani egy két csíkkal a hátlapon mint ahogy a One esetében történt
és akkor nem csúful el a design sem

(#18) Dr.Anonymus válasza h3lios (#14) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

egyrészt igen, a htc nem csak az első android telefon gyártója, de az első nexus-é is, ami egyébként sajnos azóta is a legminőségibb nexus telefon :DDD

a Samsung és Lg nem ment minimális fém irányba se

A másik dolog ami amellett szól, hogy a google idén kevésbé a low budget irányba fog menni az az, hogy kb. egy éve az akkori Android nagy főnök - Hugo Barra - határozottan hiányolta, hogy nincs egy htc one-hoz fogható prémium tablet, ami versenyben lenne minőség érzet tekintetében az iPad-ekkel:
http://www.androidauthority.com/hugo-barra-android-tablet-htc-one-250126/

az másik kérdés, hogy azóta Hugo Barra már más szekerét tolja, de ettől még lehet hogy elindított akkor valamit ami most fog megvalósulni (egy termék fejlesztési ideje nem egy-két hónap)...

[ Szerkesztve ]

(#19) gzbotii válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

Szerintem nem csak femtol lehet minosegi valami. Lasd: iPhone 4, One X.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20) Dr.Anonymus válasza gzbotii (#19) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem, bár nem árt hozzá ;]
de igazad van, legyen bőrből és fából :DDD

(#21) Sztbeni válasza gzbotii (#11) üzenetére


Sztbeni
őstag

Egyetértek. Én se kísérletezek, mégis Nexust használok, mert azt tartom a legjobbnak.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#22) Sztbeni válasza Dr.Anonymus (#18) üzenetére


Sztbeni
őstag

Azért a Nexus 4 és a Nexus 5 szerintem minőségibb.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23) Dr.Anonymus válasza Sztbeni (#22) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a hátlappal nem vagyok kibékülve egyik esetében sem, de elölről tényleg jók, alig van perem :K
különösen a 4esnek a csillogó villogó prizmája eléggé "olcsó" hatású, szerencsére ez az 5ösnél eltűnt, de azért ráfért volna egy htc one X hátlap ahhoz hogy igazán üssön
de tény ami tény jók

(#24) Sztbeni válasza Dr.Anonymus (#23) üzenetére


Sztbeni
őstag

Fogásra nagyon jó a Nexus 4 hátlapja. Az meg hogy a csillogás tetszik-e, az szubjektív.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#25) Dr.Anonymus válasza Sztbeni (#24) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

végsősoron az egész minőség kérdés szubjektív, de ilyen műanyag prizmát még nem láttam pl. egy felsőbb kategóriás luxus autó belső terében...
fát, bőrt, fémet igen... :U

(#26) Zirowe válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor tessék. ;]

Ramos K1

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#27) babkukta


babkukta
senior tag

(#8) bok92: "Tabletnél a kamera nem mindegy?" - ha már van benne kamera, tudjam már használni :D Ha meg olyan sz.r, ne tegyék bele. Másik oldalról is meglehet közelíteni bármit. Ha nem használod, akkor neked felesleges. Ok! De más még használhatja. Való igaz h nem = egy mobillal, de annyi erővel azzal is minek? Haladni kell a korral. Mikor az első fénykép bejött a mobilokba, szintén ezt kérdezték, h minek. Most meg hol tartunk :) Ha normális képet lő a tablet, és szintén lehet bárhol használni, akkor ergó nem mindegy, milyen kamera van benne

(#12) NTonee: "mivel az ultrapixel kizárólag a One család kiváltsága" - szegények... :DD

Üdvözlettel, Tibi

(#28) Dr.Anonymus válasza Zirowe (#26) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

te jó ég, ...nem rémisztgessél!
Rémálmaim lesznek :D

(#29) aladab


aladab
tag

Vicces mondat, ahol tajvani gyartot emlegetnek a dizajnnal kapcsolatban. Mintha nem tajvani lenne mindketto. :D

Htc Desire-LG Optimus 3D-LG G2-LG G4-LG V10-Huawei P9 plus-LG G7-Realme X2 Pro-Realme G2 Pro-Nubia Z60 Ultra

(#30) ndlx


ndlx
aktív tag

"elsősorban fejlesztők és kísérletező kedvű felhasználók számára"

ÁÁÁÁÁÁÁÁ ez valami szar vicc? Komolyan, ki találta ki ezt a marhaságot? De tényleg.
A fórumokon is ezt a baromságot szajkózza a sok idétlen bétatesztelő ROM buheráló majom, közben ők sem fejlesztők, csak szeretnek barmolni, de közben a többi samsungos is azt csinálja, szóval egyik sem fejlesztőbb a másiknál.

De az még nem is gond, ha idióták így gondolkodnak, na de a cikk írója legyen szíves ezen az oldalon rámutatni, hogy találta meg eme fantasztikus tartalmat. Vagy elég az is, hogy miből szűrte le... kíváncsi vagyok.

https://www.google.com/nexus/

köszi

(#31) NTonee válasza Dr.Anonymus (#25) üzenetére


NTonee
veterán

műanyag? A N4 üveg elől és hátul is.
(#27) babkukta: én nem akartam ezt így leírni ;] Egyébként ha hirtelen kell képet csinálni valamiről, akkor nem rossz az. Annyit tud, amennyit egy telefonnak kell szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#32) Dr.Anonymus válasza NTonee (#31) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet hogy gorilla glass az is, ezt nem néztem amikor a kezemben volt, nekem műanyag plexinek tűnt
de simán lehet hogy tévedtem

egyszerűen számomra ez a vastag műanyag keretes csillogó villogó hátlap nem jött be, olcsó és bazári hatást keltett bennem, de ha valakinek tetszik, akkor legyen boldog vele
az én hsz-em is csak egy vélemény a sok közül :B

(#33) #65675776 válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

Tavaly Kecskeméten a repnapon láttam olyat, aki 10"-es tablettel videózta a fenti eseményeket. Gyönyörű lehetett, főleg ha még a zoom-mal tovább rontotta a minőséget.

(#34) NTonee válasza Dr.Anonymus (#32) üzenetére


NTonee
veterán

az a csillogós izé az ízlés kérdése, kézben nem olyan durván szembetűnő egyébként, csak közvetlen fény alatt. Én spec itt a szobában a kezembe veszem és nem is látom. Sima üveg amúgy a hátlap, állítólag nem GG.
szerk: no meg vannak szép hátlapi fóliák, amivel el lehet takarni. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Dr.Anonymus válasza #65675776 (#33) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ha jön egy kisebb eső akkor még hasznos is lehetett, hogy volt a feje fölött valami... :DDD
ha már másra nem jó :D

[ Szerkesztve ]

(#36) Dr.Anonymus válasza NTonee (#34) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hátlapi fóliák? :U
Noooooooooooo! :DDD

(#37) #65675776 válasza Dr.Anonymus (#35) üzenetére


#65675776
törölt tag

De, jó másra is: nem ég le az arca. Legalábbis a napsütéstől. Az egyéb tényezőket most inkább ne feszegessük.

(#38) Dr.Anonymus válasza #65675776 (#37) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

LOL, no igen... a napsütéstől nem :DDD

(#39) arn


arn
félisten

Johetne mar... Cserelnem a legelso n7et.

Amugy a n5 puritan hatulja hasznalhato a legjobban. Utalom, amikor csinalnak vmi csillivilli dolgot, aztan vmi randa bumszliba kell rakni, hogy ne legyen semmi baja, ne csusszon. A n7em, es a n5 is olyan, mint amikor megvettem.

A n4re nekem matrica kellett, mert karcolodott is a hatso resz, meg nem lehetett lerakni kemenyebb feluletre, ugy csuszott. Szvsz nem gorillaglass volt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#40) Sztbeni válasza arn (#39) üzenetére


Sztbeni
őstag

Szerintem is teljesen rendben van a Nexus 5 hátlapja.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41) #16820480 válasza Dr.Anonymus (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pont ma nézegettem: [link], majdnem teljesen azonos külső... Igaz sajnos nem Nexus.

(#42) pengwin válasza Dr.Anonymus (#32) üzenetére


pengwin
addikt

Az N4 tudtommal GG elöl-hátul, és a hátlapi üveg alatt van az az ótvar csili-vili fényes felület... De a legelsõ legyártott szériának állítólag sima fekete volt a hátulja a GG alatt, aztán rájöhettek, hogy az túl esztétikus. ;]
Szerk: a tulajok hsz-eit olvasva a hátlapról rossz volt az infóm.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#43) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Már várom! :DD
Remélem valami jó minőségű műanyag hátlap meg valami jó kis hangszóró lesz benne. :B

(#44) Dr.Anonymus válasza #16820480 (#41) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

sheratan:

Szerintem elég nagy a különbség: a Huawei MediaPad M1 egy kínai másoló műhelyből kimászott valami, a fenti koncepció meg tényleg a HTC ONE design elemeit viszi tovább.
Lehet hogy első ránézésre sokak számára nincs nagy különbség, de olyan apróságok mint a széleken ferdén csiszolt fém, vagy a hátlap görbülete miatt válik a HTC One egy design termékké a szememben - nem csupán a hangszóró rács és fém hátlap miatt.

pengwin:

Jaja, rájöttek, hogy az S3-4 csillogó hátlapja bejött a népnek, kár azon tovább lépni :)

(#45) Paul119


Paul119
addikt

Sonytol szivesen latnek egy nexus modelt,kivancsi lennek mit raknanak ossze :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#46) h3lios válasza Dr.Anonymus (#44) üzenetére


h3lios
addikt

Még jó, hogy az oldalán a fehér rész műanyag a One esetében is. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#47) gzbotii válasza Paul119 (#45) üzenetére


gzbotii
veterán

:K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#48) gzbotii válasza Dr.Anonymus (#10) üzenetére


gzbotii
veterán

Most me...tavaly nyar nyaron 2 honapot Galaxy Tab 2 hasznaltam telefonnak. Akkor volt igazan erdekes, amikor nem volt nallam headset. :P

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#49) #16820480 válasza Dr.Anonymus (#44) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért nem kell nagyon az egekbe magasztalni a HTC-t, ők is hasonlóan kezdték, másolással meg OEM-ként, aztán utána kezdtek lassan saját márkát építeni. Nagyjából ezt csinálja most a Huawei is, cask ők máshonnan indultak, mert elsősorban hálózati berendezéseket gyártanak.
Amúgy nekem egyik sem tetszik, sem ez, sem a One, főleg nem ezzel a dupla kerettel a kijelző körül. Pedig méretben a 8" kényelmes lenne főleg ilyen súllyal

(#50) Dr.Anonymus válasza #16820480 (#49) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem arról beszélek hogy a huawei gyenge és a htc király, hanem arról hogy az egyik termék mögött egy komoly designer munka áll a másik mögött nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.