Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Muton


Muton
addikt

firmware frissítéssel ez megoldható régebbi, de BT és Wlan képes telefonoknál?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#2) Segal válasza Muton (#1) üzenetére


Segal
veterán

megoldható lehetne csak nem éri meg a gyártóknak megcsinálni tehát ne nagyon számíts rá

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3) Gonosz15 válasza Segal (#2) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Reméljük lesz 1-2 vállalkozó kedvű felhasználó :))

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#4) Muton válasza Segal (#2) üzenetére


Muton
addikt

mondjuk ez tényleg a várható hozzáállásuk :(

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#5) Integra válasza Muton (#4) üzenetére


Integra
titán

te fejlesztesz valamit, rakás embert fizetsz, pénzt ölsz bele, aztán csak úgy kiadod hajrá fiatalok, vigyétek alapon? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) Muton válasza Integra (#5) üzenetére


Muton
addikt

itt az elvi lehetőségen van a hangsúly. nyilván megoldható, h fizetni kelljen érte, de az még mindig jobb lehet, mint egy új hw-t venni.

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#7) Integra válasza Muton (#6) üzenetére


Integra
titán

persze, értelek, de őket is.
egyébként szerintem amúgy is lerövidülneka csere ciklusok a júzernél. akinek meg nagyon nagyon kell, az fog majd venni gyorsba' ilyen készüléket, a többi meg, amikor egyszerűen odajut. de hamarabb, mint az utolsó készülékét vette.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) Duree


Duree
veterán

No ez végre egy jó ötlet,persze majd az élet megmondja,hogy mit ér

duree54

(#9) plus44


plus44
veterán

Eddig se használtam a kékfogat semmire sem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) Integra válasza plus44 (#9) üzenetére


Integra
titán

te egy akkora fasza csávó vagy, lehetek a barátod?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Quasi_modo válasza plus44 (#9) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Eddig se használtam a kékfogat semmire sem.
Nahiszen...

valami

(#12) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem ez egy jó dolog! :)

(#13) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon helyes. Jó dolog ez a kékfog. Fejlődjön csak. :K

(#14) kuncsaku


kuncsaku
csendes tag

Az a baj ezekkel a bluetooth dolgokkal, hogy még a régi se igazából működik rendesen. most meg új szabványt hoznak amit még ennyire se fognak kezelni a régebbi készülékek. Gondolok itt a párosításra, arra hogy gyakran érthetetlen okból nem találja egymást 2 készülék amik korábban jól kommunikáltak és nem lett elállítva semmi. Vagy be van állítva a láthatóság mégse látja a másik, szóval gyenge lábakon áll a dolog. Az a helyzet, hogy névjegy vagy kisebb kép küldésére sokkal jobb volt az infra, amit persze irtanak ki a készülékekből. Most egy névjegyért párosítani 2 készüléket meg szenvedni mert a Sony nem ismeri fel a nokiát vagy fordítva, szóval nem szenvedgetek én a kékfoggal, inkább bepötsögöm a telszámot amit kapok, gyorsabb. Képre meg azt mondom, hogy hagyd a fenébe, majd emilben elküldöd. Áttörés volt a 2.0 esetében, hogy több készülékkel kommunikál már egyszerre a kékfog, de maradt ugyanolyan instabil mint volt.

(#15) Ricardo válasza kuncsaku (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem még nem volt gondom vele. Egyedül a Samsungok (a hagyományos samsung menüs), azok amiket mindenképpen párosítani kellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.