Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

Keményen dolgozik rajta a Meizu hogy feljusson a nagyok közé. :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ha nincs sim, akkor ez is a TCL/PALM mobilmegoldást követi.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) SidCorky


SidCorky
senior tag

Egy ilyet kérnék az Appletől is. :))

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#4) borand válasza SidCorky (#3) üzenetére


borand
aktív tag

Ellőném, hogy pár év és feltalálják, mint újítás, csak már nem vicces Amúgy lesz br 2000 $ :DDD

(#5) #77646080


#77646080
törölt tag

Tetszik. :K

(#6) Obyboy válasza borand (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

+1 :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Szerelmes lettem... :Y

...volna, ha az qrv@ hátsó kamera tömb nem állna ki a hátlap síkjából. Miért csak előperforált asztali tartón lehet az ilyet billegés mentesen letenni??? :W De most komolyan, ha már képesek voltak összehozni egy olyan konstrukciót, amin semmilyen ki- vagy betüremkedés, nyílás és egyéb bizbasz nincs, akkor miért kell még azt a kör alakú villanót is besüllyeszteni? Hadd gyűjtse a zsebpiszkot?

[ Szerkesztve ]

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig is minden(less) telefonra vágytam. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) SidCorky válasza borand (#4) üzenetére


SidCorky
senior tag

Szóval csak várni kell egy kicsit, és addig is tömni a malacperselyt, kösz az infót. :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#10) adlersson


adlersson
aktív tag

"A hardveres kezelőgombokat a házba épített érintésérzékeny felületek helyettesítik, kicsit mint a HTC U12+ esetében, csak itt még gombra emlékeztető akármi sincs." - Nah, kíváncsi vagyok, itt is menni fog-e a sírás a gombok hiánya miatt, mint a HTC-nél. :U

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#11) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Szerintem ennek azért még bőven lesznek gyerekbetegségei, bár ne legyen igazam.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#12) Lami66


Lami66
őstag

Aki azt hitte 2019 a kameralyukról fog szólni az tévedett. Idén bekövetkezett a fordulat. Akik eddig másoltak, már aok diktálják a trendet. Uraim, itt az idei trend: NOdrót

(#13) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Tetszik!
Mondjuk eddig is tudtam hívást indítani és fogadni sim nélkül :D

#?*@&!

(#14) Ricardo válasza Obyboy (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

első körben kezdhetnék azzal, hogy támogatják a kiadott készülékeket. Sok helyen olvasom , hogy a frissítés és a support nem az erősségük. Tetszenek a termékeik, de ezek miatt még nem vettem tőlük telefont. ez a Zero is jól hangzik. Remélem a jövőben felnőnek szoftver támogatás terén is a konkurenciához.

(#15) Emericus Max


Emericus Max
tag

Nekem nem tetszik ez az irány. Minden vezetékmentes?
Vége az add kölcsön a töltőd időknek. A QI töltő pedig több helyet foglal a poggyászban és ugye lassabban is tölt. Most komolyan, a vízállóság ennyire fontos kritérium a mindennapokban?
Nekem sose volt még vízálló telefonom, de nem is volt semmi bajom ebből, mert nem úszom telefonnal, a sloziba se ejtettem bele soha és mosogatni se mosogatok a telefonnal a kezemben. Szakadó esőben meg mennyire életszerű a telefonálás?
A piezo elektromos hangszóró meg sztem a mindennapokban nettó használhatatlan lesz. Ha jól emlékszem voltak erre már próbálkozások, de nem sikerültek jól.
Mint tech demo szép, de mindennapokban, inkább nem kéne.

(#16) Alg


Alg
veterán

6" :O :W

Telefon méretű telefont tényleg nem gyárt már senki?

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#17) Busterftw válasza cinemazealot (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Es mi van ha billeg 1 masopercig?

Mellesleg en ezeknel azt vettem eszre, hogy egyszerubb is oket felkapni az asztalrol.

(#18) #24536576 válasza Emericus Max (#15) üzenetére


#24536576
törölt tag

Elég egyszer vízbe ejteni, aztán azon rágódni, hogy de jó lett volna, ha vízálló. Túl sok köze nincs ennek a vízállósághoz, inkább farokméregetés, hogy ilyet is tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#19) ShadowX


ShadowX
őstag

Akkor a jövőben megjelenő (hasonló mintára készülő) telefonokat még lehetetlenebb lesz szervízelni? Használd + dobd ki elv lesz?

(#20) titta73 válasza ShadowX (#19) üzenetére


titta73
tag

A két éves Samu S7-emet is úgy szedik szét hogy lemelegítik róla a ragasztott hátlapot. Lehet javítani, csak másképp, már egész jól megy szerintem a szerelőknek...

(#21) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Ha nincs hangszóró, hogyan csörög a telefon?

(#22) Emericus Max válasza Dr. X (#21) üzenetére


Emericus Max
tag

Megcsörgeti a céges telódat :DD

(#23) ShadowX válasza titta73 (#20) üzenetére


ShadowX
őstag

Azzal a megoldással még nincs is bajom (de van, de azt hagyjuk, mert a valamilyen fokú vízállóságnak ára van). De ha jól sejtem akkor itt a kijelzőt kell leszedni, bármi is hibásodjon meg. Az pedig érzékenyebb, mint a fém hátlap. Láttam jó pár videót a neten, ahol a kijelzőt is le kell venni mondjuk egy akkucseréhez (amoled panelt) és leszedéskor elég volt egy picit nagyobb erővel feszíteni, megrepedt az üveg. Üveget külön cseréltetni egy rémálom a komplett kijelzőhöz képest. Szóval kell raktárra kijelző rendesen. :D

(#24) Stabi83 válasza Emericus Max (#15) üzenetére


Stabi83
senior tag

A 18W-os QI töltő neked miért is lassú? A piezzós hangszóró meg közel semnolyan gáz mint hiszed ( saját tapasztalat a Nex S-en ). Végre új dolgok rázzák fel a piacot. Vagy ha nem almás logó van rajta akkor már minden innovatív és formabontó termék nettó baromság? Van akinek tetszik az megveszi akinek meg nem az mást keres, de azt látni kell hogy fordult a világ és a valódi innováció nem nyugatról hanem keletről jön.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#25) Stabi83 válasza Ricardo (#14) üzenetére


Stabi83
senior tag

Vivora rendszeresen kapom a frissítéseket, és erről még sok "kínai" telefont hasznáó fórumtárs is nyilatkozhatna. Ha pl samura fele ennyi frissítés érkezne akkor kevesebb lenne a fanyalgás.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#26) Stabi83 válasza Dr. X (#21) üzenetére


Stabi83
senior tag

Remélhetőleg hangosan ;)

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#27) Ricardo válasza Emericus Max (#15) üzenetére


Ricardo
félisten

"Vége az add kölcsön a töltőd időknek."

Sok embernek van már most is vezeték nélküli töltője, ha elterjed akkor meg általános lesz. Akárhogy is nézzük a vezetéknélküliségé a jövő. Egyébként ez az "add kölcsön a töltődet" most sem feltétlenül egszerű. usb C, Mikro usb, lightning csatlakozók is vannak.

"Most komolyan, a vízállóság ennyire fontos kritérium a mindennapokban?"

Ahogy írták is, a vízállóság nem csak így oldható meg.

"ugye lassabban is tölt."

Ez töltő kérdése. ahogy a kábeles megoldások esetében is vannak alap töltők, és gyorstöltők, ugy a vezeték nélküli megoldások között is vannak gyorstöltők. A jövőben ez csak fejlődni fog, főleg hogy úgy néz ki rohamosan terjedni fognak az ilyen gomb, és csatlakozó mentes készülékek.

(#28) Ricardo válasza Stabi83 (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem általánosságban a kínai telefonokról beszélek, hanem konkrétan a Meizuról.
Jelenleg nekem egy Xiaomi Mi A1-em van. Ott sincs gond frissítéssel.

(#29) matyikusz133


matyikusz133
tag

Mivan ha töltés közben is szeretném használni a telefont vagy esetleg tömegközlekedésen? Remélem ez nem válik szokássá :((

(#30) judas13 válasza cinemazealot (#7) üzenetére


judas13
addikt

Adom!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) Lenry válasza ShadowX (#23) üzenetére


Lenry
félisten

az S7-nek üveg hátlapja van, nem is szerelgetik, lendületből cserélik, eddig akárhányat vittem szervízbe, mindegyiket új hátlappal kaptam vissza

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Smiro válasza matyikusz133 (#29) üzenetére


Smiro
senior tag

Akkor addig felveszed és használod... Egyébként minden telefon tölthető ma már vezeték nélkül. Filléres megoldás Kínából.[link]

(#34) szucsy89 válasza matyikusz133 (#29) üzenetére


szucsy89
tag

veszel egy mate 20 prot is, összefogod a kettőt és úgy nyomkodod a buszon :D

(#35) pusszycat válasza szucsy89 (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van már qi töltős töltő is már dögivel. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#36) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Van ilyen már más gyártótól is: Meizu Zero :P

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#37) tuki2200


tuki2200
senior tag

Ez szemből ugyan úgy nez ki mint egy Galaxy Note... nem ertem miert ajudolzik mindenki, mi a nagy truváj, hogy nincs hangszoro meg USB? Fantasztikus... eddig az osdi Jack csatlakozo miatt is forradalom volt, hirtelen meg semmi nem kell? Ha mar kinai, sokkal szebb es minden tekintetben hasznalhatobbnak tunik egy Mi Mix 3..

[ Szerkesztve ]

(#38) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Nyomásérzékelős a kijelző?
Mert ha nem, akkor nemigen fotózol víz alatt...

(#39) citkar


citkar
addikt

Tetszik az irány, azt sajnálom, hogy még csak a Telekomnál lehet eSIM-et igényelni hazánkban, pedig nekem nem hiányzik a kézzel fogható SIM kártya.
Mondjuk a wireless töltőt cipelni kell, mert még kevés helyen van, kölcsön kérni nehéz lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#40) pengonorbert válasza Ricardo (#14) üzenetére


pengonorbert
tag

ugyan ezt érzem én is, Meizu MX5 tulajként.

kb 3,5 éves a teló, az első egy évben kaptam rá két FlymeOS frissítést, azóta Android 5.1-en ragadtam. (és azzal is vettem :DD )

(#41) #77646080 válasza Emericus Max (#15) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szakadó esőben meg mennyire életszerű a telefonálás?

Segélyhívás - olyan környezetben, ahol nincs lehetőséged száraz helyre bújni?

Nekem sose volt még vízálló telefonom, de nem is volt semmi bajom ebből

Ám ez nem zárja ki a hasznosságát, sokunk számára jól jön, hasznos képesség. Mások is élnek a bolygón, nem csak te. :)

(#42) #77646080 válasza Alg (#16) üzenetére


#77646080
törölt tag

A 6 inch is egy (a sok) telefonméret között. :)

(#43) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Van már olyan telefon, ami nem micro SD-vel bővíthető (Huawei Mate 20 Pro - NM Card).

Lesz már e-sim.

Arra kíváncsi leszek, mikor lesz e-telefon és azt minek fogják nevezni (e-phone vagy no-phone)?

Hová haladunk? A jövő telefonján nem lesz semmilyen csatlakozó, kijelző, kamera és láthatatlan lesz?

[ Szerkesztve ]

(#44) Wallenberg válasza Wallenberg (#43) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A jövő telefonján vízálló, saválló, levegőálló, kopásálló, felhasználóálló lesz?

Az idei év a kameralukas és összehajtható telefonok éve, míg a tavalyi év a notch-os telefonok éve volt.

Már van dupla, azaz hátoldali érintőképernyős, kicsúsztatható érintőképernyős telefon is.

Mindezek egyelőre drága megoldások lesznek és lehet, hogy amilyen gyorsan megjelentek, olyan gyorsan el is tűnnek. Nem biztos, hogy tömegtermékek lesznek.

Hová haladunk?

[ Szerkesztve ]

(#45) cinemazealot válasza Wallenberg (#44) üzenetére


cinemazealot
addikt

Mondjuk ez az irány elég izgalmas:


Total Recall (2012)

(#46) Tewe013 válasza Wallenberg (#43) üzenetére


Tewe013
őstag

(#47) s4tch válasza Ricardo (#28) üzenetére


s4tch
veterán

A nemzetközi (G) firmware frissítése elég gatya - bár pl. mostanában hoztak ki egy friss szoftvert a néhány éves M3s-re, majd miután elrontották, pár héten belül jött hozzá a javítás. A kínai romok pedig elég jók. Én most a 3 éve bemutatott Pro 6-ot kínai rommal használom, úgy, hogy a magyar nyelvet morelocale2-vel erőszakoltam rá, a gyári bloatware nagy részét lehetett törölni, amit meg nem lehetett egyszerűen lekapni, azt adb-n keresztül vakartam le róla. Persze sokan nem szeretnének mókolni, azoknak marad a nemzetközi szoftver, és a max. 1 android főverzió ugrás.

(#48) matyikusz133 válasza Smiro (#33) üzenetére


matyikusz133
tag

"Mivan ha töltés közben is szeretném használni a telefont"
Tehat ha felveszem akkor közben töltődik ami csak a qi padon megy? :D Mert sokszor adódik olyan eset hogy töltés közben szeretné az ember használni.

(#49) matyikusz133 válasza szucsy89 (#34) üzenetére


matyikusz133
tag

Vagy egy Qi toltos külső akksit es hozzá ragasztom :DD

(#50) pusszycat válasza matyikusz133 (#49) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Befőttesgumi is megteszi,nem rongálunk. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.