Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) FRENK1988 válasza Winner_hun (#170) üzenetére


FRENK1988
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#202) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

24

Totál átlagos vagyok ;]

(#203) művésznő4 válasza nem_tom (#200) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Vettem Főnök! :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#204) tibi666


tibi666
senior tag

31, igazi vén fasz vagyok. de legalább csókolóztam már.

(#205) Csemike


Csemike
csendes tag

27 (egyébként egy nő 16 és 60 között kortalan, nem? :D )

(#206) k. válasza művésznő4 (#203) üzenetére


k.
őstag

Azt tudod, hogy te az irásod alapján legalább 2×17nek tűnsz:D
Hatalmas :R ezért:D
Magam is meglepődtem de sok ember akit én itt a 20as csoportba tettem volna velem egyidős vagy fiatalabb nálam:D
Hiába ez az internet :D

(#207) Agostino


Agostino
addikt

24

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#208) Csemike


Csemike
csendes tag

Ja igen, és csók is volt már.

ABE: Szóval neked az semmi volt??? :O

[ Szerkesztve ]

(#209) ABE válasza Csemike (#208) üzenetére


ABE
őstag

De szerencsések vagytok ti. :O

(#210) talmida válasza SÜN! (#131) üzenetére


talmida
Közösségépítő

De neked a legfélelmetesebb a nicked. :DDD

nem_tom #180 Ne is kapkodd el! Számolni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megyaz égen.. :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#211) Csemike válasza ^Clown (#202) üzenetére


Csemike
csendes tag

(#212) Depression


Depression
veterán

31.
Jó látni, hogy az érettebb korosztály is jelen van.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#213) puttputt válasza nem_tom (#187) üzenetére


puttputt
őstag

Mit vársz egy olyan bejegyzéstől, ahol csak számok vannak?
Ez elkerülhetetlen. :DDD
Amúgy, "nagyon jó az oldal". De tényleg. :)
Na jó. Leülök én is, mert "én sem vagyok ilyen a való életben", csak hogy yetike mestert idézzem. :P :D

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#214) Móci válasza ABE (#209) üzenetére


Móci
addikt

Nem csókolóztál még? Ejj, de ciki... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#215) Depression válasza Móci (#214) üzenetére


Depression
veterán

Az hagyján, de én már nem csókolóztam egy jó ideje. Brühühü. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#216) Móci válasza Depression (#215) üzenetére


Móci
addikt

Ezzel sajnos én is így vagyok... :O

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#217) Bubu79


Bubu79
addikt

31.

Megfelelő betáplálás estén még hajlamos vagyok zöld lenni ;] :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#218) szumoo


szumoo
senior tag

26

A nyúlon túl?

(#219) ^Clown válasza Csemike (#211) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi :DD :DD :DD

(#220) malevi


malevi
újonc

:DD Ez az átlag életkor húsz évvel csökkent, amióta a nők titokban Potemixet kevernek a férfiak kávéjába, de mi lesz akkor, ha arzént is fonak keverni mellé? Úgyhogy nemcsak a nők nincsenek biztonságban otthon... :C

(#221) Jofi81


Jofi81
őstag

28

(#222) h.adam.92


h.adam.92
őstag

17

(#223) nem_tom válasza k. (#206) üzenetére


nem_tom
őstag

amúgy tényleg. én is sok emberről azt hittem, hogy nem annyi, amennyi... na mind1 :D
meg ami szintén meglepett, hogy milyen sok a 16-17 éves emberke. (vagy fiatalabb) azt hittem, hogy nagyon kevés velem egyidős ember van. :U

[ Szerkesztve ]

(#224) művésznő4 válasza nem_tom (#223) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én is! Itt szinte mindenkit jóval idősebbnek hittem! :Y

(#225) puttputt válasza művésznő4 (#224) üzenetére


puttputt
őstag

Ugye, mennyi "érett" férfiember ólálkodik erre? :DDD Pont azt beszéltük egyik topikban is valamikor nemrég, hogy az itteni fórumozók mennyivel okosabbak, szebbek és értelmesebbek, mint az átlag. (Ja, igen. Az IQ-s topikok egyikében.) Szerinted? Igazunk volt? ;] :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#227) puttputt válasza #43381760 (#226) üzenetére


puttputt
őstag

Regeltesd be! ;] :DDD
Illetve, mindenki a sajátját. :)

Hmm.. Hogy eltűnt tescosgumi kolléga... és vele együtt a hsz. :U

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#228) művésznő4 válasza k. (#206) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Micsodaa?? 2x17-nek?? k., ez komooly?? :Y
Azért ennyire még ne öregíts tee :(( :P Ilyen sokkal nem hiszem, hogy többnek tűntem... :U :N :D
Bár azért örülök, hogy fejlett intelligenciámmal és furmányos gondolataimmal kitűntem korosztályom közül, és idősebbnek hittél :B :DD Na jó, ez csak poén... :DDD ;)

(#229) puttputt válasza művésznő4 (#228) üzenetére


puttputt
őstag

2x7? ;] ;)

Az igazság: (2x17)/2? :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#230) k. válasza művésznő4 (#228) üzenetére


k.
őstag

Ha az ember szellemileg idősebb a társainál az nem öregítés. Ha aztmondtam volna hogy a ráncaid az utcai kátyúkkal vetekszenek mélységben NA AKKOR öregítettelek volna:D. Igy szerintem nem:).
Egyébként többnek tűntél tényleg. Jó akkor nem dupla annyi idősnek csak mondjuk 25nek. De az is valami azért:D

(#231) művésznő4 válasza puttputt (#225) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hmm....sajnos nem nagyon tudok véleményt mondani, hogy milyenek vagytok az átlaghoz képest, mivel még nagyon új vagyok ebben a fórumozós dologban (Amit mellesleg baromira élvezek! :C :DD ), és más fórumon még nem nagyon jártam... :(

De ami biztos, hogy rengeteg jófej, izgalmas, tehetséges, érdekes ember van itt, akiket egyre jobban kezdek megkedvelni :) :DDNem is gondoltam volna, hogy ilyen jó a társaság... :Y :C
De számomra a legmeglepőbb az volt, hogy mennyi a felfedezetlen, fiatal tehetség!Komolyan mondom, majd' elájultam, olyan fantasztikus, szívszorító, érdekes történeteket olvastam 16 évesektől.... Le voltam döbbenve! :Y

Szóval szerintem nagyon jó a csapat, és hálás vagyok, hogy ehhez a 'közösséghez' tartozhatok! :R :K

[ Szerkesztve ]

(#232) Badman 4ever válasza művésznő4 (#228) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Aha, ezért 24 az átlag, mert mindenki fiatalítja magát pár évvel. Azt kiderül, hogy nincs is 17 éves a topikban. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#233) művésznő4 válasza puttputt (#229) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát...jól bebonyolítottad :D De IGEN! Pontosan annyi ;) :K

(#234) puttputt válasza művésznő4 (#231) üzenetére


puttputt
őstag

Badman: (Üdv itt is! Látom, betaláltál! Helyes, helyes! :DDD - :L); igen, van benne valami. Lehet, hogy valójában ez mindenkinek a "nettó életkora" és 35-40 évesek vagyunk. :))
Ki tudja. Illetve, elmélkedjünk inkább közösen az időről, "mint olyanról".
Fejtsük meg. :DDD

művésznő4: Szép megfogalmazás. Érett gondolkodásra vall, megerősítem k. kollégát. Azért is javasoltam a neked linkelt topikot (még tegnap), mert ott láthatod, miről is van szó nagyjából. Mármint, a "napfényes oldalát". Persze, jómagam sem vagyok itt "vén róka"..., de azért hátha segített. Kétségtelen, hogy sok itt a megbecsülendő fiatal.
Majd nézd végig a személyes blogokat a sok szép szakmai cikket sem mellőzve, aztán máris jobb betekintést nyersz. :)

Nahát, pedig csak tippeltem (megint). Akkor helyes az "Időképlet", vagy jól működik a "telepatikus fejhallgató"! ;]

#235: Nem, a nagy K. én vagyok. Mármint az egyik nevem így kezdődik. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#235) művésznő4 válasza k. (#230) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jólvan...így már minden más :K Akkor köszönöm neked Ó nagy K.! :R ;)

puttputt: Köszönöm a tanácsot (ismét)! :) Igen, már körül néztem pár helyen, bár, hogy őszinte legyek a szakmai blogok annyira nem érdekelnek... :( Sokkal inkább a személyesebb bejegyzések :)
Röhögjetek ki, de amikről ti a többi topikban beszélgettek, az nekem kínai... :( :B
De a könnyebb témákban vígan elvagyok :DDD :))

"Nahát, pedig csak tippeltem (megint). Akkor helyes az "Időképlet", vagy jól működik a "telepatikus fejhallgató"! ;]"
Nem kellett tippelned, mivel ott volt pár oldallal előrébb a korom, de egy ilyen gondolatolvasó ketyere nekem is jól jönne ;) :P :D

[ Szerkesztve ]

(#236) k. válasza művésznő4 (#233) üzenetére


k.
őstag

Va negy tuti ötletem. Szerintem mindenkinek tetszik:D
Tehát, hogy kiderüljön hogy tényleg 17 éves vagy tegyél fel magadról a saját blogodba egy képet mint ahogy sokszor Vodafone fórumtárs teszi:D
Lehet viccesen hangzik picit, de én akkor is megvagyok lepve amiatt hogy mennyire éretten írsz. Bevallom rám sem jellemző ez és van még mit rendesen fejlődnöm:)

Mod: Szentté azért ne avass kérlek:D!

[ Szerkesztve ]

(#237) Badman 4ever válasza puttputt (#234) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Üdv, már írta ide a koromat a 149-es hsz.-ben, de sebaj. :D Azóta meg read-onlyban vagyok. :U
k.: Ez nem is rossz ötlet... ;]

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#238) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Erősítsük az eddigi átlagot: 24

[ Szerkesztve ]

(#239) művésznő4 válasza k. (#236) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:D :D :D :D :D Ez tényleg furi ötlet... Szeretnétek miii?? :DD :P
A - a :N bocsi fiúk, szeretnék inkognitóban maradni :B ;)

Számomra nagyon meglepő, hogy ennyire nem hihető el rólam a reális korom... :( :Y Csak jól vagyok összerakva! :DDD ennyi... :))
Higgyétek el, ennyi vagyok. Se több, se kevesebb... :N

[ Szerkesztve ]

(#240) k. válasza művésznő4 (#239) üzenetére


k.
őstag

Nem is tudom mit vártál. Teli van fiukkal a fórum aztán te is itt elárulod a korodat. Hát csodálkozol?:D

(#241) művésznő4 válasza k. (#240) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Hát éppen ezaz! :)) Ezért veszélyes ez a kép feltöltéses dolog... :P
Miért k.,te amúgy hány éves vagy? (bocsi,lusta vagyok vissza keresgetni... :B)

Visszatérve az "éretten-fogalmazós" dologra... Az segít, ha azt mondom, hogy nagymamám Pesten újságírónő? :D :)) Volt kitől örökölni az írás készséget...;) :R

[ Szerkesztve ]

(#242) szapeti


szapeti
tag

36 Átlag feletti. :)

(#243) puttputt válasza művésznő4 (#241) üzenetére


puttputt
őstag

Helyes, helyes, nagyon helyes. :DDD
Az én felmenőim közt is van 1-2 újságíró... Melyik lapnál volt...? Tőlük kaptam örökségül a ketyerét. Amúgy, tényleg nem tudtam a korodat. Hű, de csúnyán offolok... :U Tegyél fel a blogodba egy képet, azt bármikor leszedheted. Mondjuk adj nekünk 24 órát, az alatt megnézzük! :U Naa. Lécciii. ;] (Milyen színű a hajad egyébként? Szőke/barna/pink?

Badman! "Tanuld meg" "fiam" :P , nem olvasunk vissza 5 hsz-nél többet! ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#244) k. válasza művésznő4 (#241) üzenetére


k.
őstag

Én is 17 éves vagyok:)
"nagymamám Pesten újságírónő"
Jah hát igen az számíthat rendesen:D

(#245) talmida válasza szapeti (#242) üzenetére


talmida
Közösségépítő

én meg átlagonfelüli vagyok" :DDD ...maradjunk ennyiben

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#246) puttputt válasza talmida (#245) üzenetére


puttputt
őstag

Az biztos, jóval több az IQ-d, mint a korod, ezt tanúsítom! :D

Lógok még azzal a bizonyos levéllel... majd pótolom ám a napokban! :B :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#247) Badman 4ever válasza puttputt (#243) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mondjuk adj nekünk 24 órát, az alatt megnézzük! Vagy inkább adjon, arra, hogy lementhessük... :U ;]
Te se vagy valami idős, épp az átlagot erősíted, azt még te mondod, hogy fiam? :P :D
talmida: Én meg átlag alatti... :O De úgyse az évek száma számít, hanem... ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#248) puttputt válasza Badman 4ever (#247) üzenetére


puttputt
őstag

Ejnye-bejnye! Nem szabad ilyen egzaktnak lenni! :DDD Egyébként, tökéletesen igazad van. Apád nem lehetnék... öcsisajt. ;] ;)

#249: Kár, hogy nem kötöttem fogadást! :P Vagy kontyot abból a hajból. ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#249) művésznő4 válasza k. (#244) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Tejóóéég! Az előbb véletlenül a 'kedvenc reklám topikhoz' válaszoltam neked! :Y :(
Nah, így jár az ember, ha egyszerre ezer helyen beszélget :DDD

k. : Az újságíró nagyi nagyban rásegít a dologra :P Na látod! Megtudtad a háttérinfókat, most egyből átértékelődik benned a rólam alkotott képed... ;)

Hmm...a képfeltöltős dolgon még gondolkodok... :))

puttputt: amúgy pink színű hajam van :P
neeem, igazából barna :)

(#250) k. válasza művésznő4 (#249) üzenetére


k.
őstag

Én azt tanácsolom hogy tölts fel képet:D
Egyébként velem is előfordult már hogy félreírtam küldtem az üzenetet:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.