Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

erre komolyan csináltak két különböző nevű modellt? azért ez vicces. azért az egyetlen DVI csatiért kár volt az a modell amelyiken nincs :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Synthwave válasza fatpingvin (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye? Az ilyesmit én sem értem, és nem hiszem, hogy párszáz forintnál nagyobb lesz a diffi árban a kettő között.

No mindegy, a Biostar biztos jobban tudja, hogy mit csinál.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) lemusz válasza Synthwave (#2) üzenetére


lemusz
addikt

Gondolom nem így tervezték, csak gyártásközben egyszercsak elfogyott a dvi csati. :D

(#4) fatpingvin válasza Synthwave (#2) üzenetére


fatpingvin
őstag

ráadásul erre még azt se nagyon lehet ráfogni hogy a piac szegmentálása...

egyébként azon agyalok hogy ha már ott van a VGA, alatta megy egy DVI-D... nem lett volna értelmesebb dolog odaccsapni egy darab DVI-I csatit és a két alaplap árának különbségéért adni hozzá egy DVI-I -> DVI-D+VGA splittert? tudom hogy nem teljesen szabványos de asszem a Dell is csinált ilyesmit, kevesebb logisztika, akinek meg kell a harmadig analóg kimenet az majd megveszi.

amúgy érdekelne a két deszka BIOSa mennyiben különbözik...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) Komplikato


Komplikato
veterán

Engem jobban érdekel, az "új" X570S chipset, amit ugye GigaByte modellek kiszivárgása hozott be a köztudatba. Elvileg új gyártástechnológiával készűltek, ezért erre már passzív alaplapokat építenek.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.