Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zabu


zabu
tag

Kritikát, hibákat és észrevételeke várok!
Remélem tetszeni fog! :U

(#2) Typhoon47 válasza zabu (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nah, de királyság lehetett ;)
Köszi a cikket, és tisztelet a csapatnak :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Grat Nektek!
Nekem már az is megterhelő ha a munkahelyemre kell tekerni (10 perc) :DDD
Na jó , nem is tötymörgök , taposom a pedált rendesen :)
Főleg a hídon :)
Grat az íráshoz , nagyon jó lehetett!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#4) norbee2244


norbee2244
senior tag

Gratulálok hozzá..ha én erről tudtam volna:) bár 25én critical mass szfvn vasárnap meg verseny volt szóval nem nagyon tudtam volna menni..:(:) gratulálok hogy a sérülésed ellenére is megtetted engem 2 hete ütöttek el és már kezdek felépülni neked is további kellemes gyógyulást és gratulálok mégegyszer :R

ui.: nyáron akit érdekel 30-35 körüli tempóval szervezhetünk egyet ;]

(#5) zabu válasza norbee2244 (#4) üzenetére


zabu
tag

Köszi szépen, azóta sem utaztam mással csak bringával. Neked is jobbulást!

Ja igen, én benne lennék mégegyben.

[ Szerkesztve ]

(#6) norbee2244 válasza zabu (#5) üzenetére


norbee2244
senior tag

köszönöm szépen

ha úgy gondolod picit várunk hátha még lesznek jelentkezők(hozzá teszem mehet kisebb tempóval is számomra jó edzés lenne) és akkor össze szervezzük aztán mehet a menet

akit érdekel pötyögjön 1-2 sort :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

nohát, nem is tudtam, h Flow-nak van tesója. ügyesek voltatok! :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Tomate


Tomate
veterán

Mi edzőtáborban bringázunk rendszeresen a Balaton felvidéken. Balatonfüreden van a szállás és 6 nap alatt olyan 280-300Km-t szoktunk tekerni a nem éppen mindig sík terepen.
Úti céljaink Balatonfüredről: Tótvázsony, Kab hegy, Keszthely, Balatonfűzfő, Tapolca, Nagyvázsony, Tihany, Nemesvámos, Vigándpetend, nah meg egyszer mi is csináltunk egy kis Balaton kört. Tihanynál át és a kisebb hurkot kerültük meg. Sajnos voltak többen kisebb gyerkőcök is ezért nem vállaltuk be a nagy túrát....

(#9) norbi1992 válasza Tomate (#8) üzenetére


norbi1992
tag

Balatonfüreden , meg talán Zánkán jókat lehet biciklizni elég komoly dombok , lejtők vannak .
Füreden van egy viszonylag rövid utca ahol simán egy mountain bike-al 70 fölé lehet gyorsulni .

(#10) Tomate válasza norbi1992 (#9) üzenetére


Tomate
veterán

Ami megy le a balaton felé főút? Vagy amelyik kanyarodik jobbra Tihany felé? Utóbbi lenne inkább a rövid, de mindkettőn fel lehet gyorsulni. Emelkedőben No.1 a kab hegy, lejtőben pedig Tótvázsonyból vissza füredre. Az itt elért max sebességem 76km/h :))

[ Szerkesztve ]

(#11) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:R

Bazz, szépen amortizáljátok a technológiát... :DDD kamikaze nénik ellen meg tolólapot kell vinni :))

és jobbulást... :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Gratulálok a teljesítményetekhez!

(#13) zabu


zabu
tag

köszi szépen mindenkinek. még szerencsésnek mondhatom az esetet, mert a vállam is lenyúztam volna, ha kicsivel előtte veszem le a pólóm:) és a melegítőgatyám sem köszönte volna meg.

(#14) norbi1992 válasza Tomate (#10) üzenetére


norbi1992
tag

Van egy viszonylag rövid utca , ami egyenesen megy a balcsi fele.
Igazából úgy találtam rá , hogy rákanyarodtam tök lassan és elkezdtem gyorsulni , aztán egyből vége is lett , csak olyan 55-ig gyorsultam fel.
Visszatekertem és lendületből indulva 70 körül mentem (olyan 68-69 volt asszem).

(#15) kételkedem


kételkedem
addikt

Az írás is tetszett és a túra sem mindennapi, grat!

A kerekezés nem az én világom. Gyalog kimegyek a világból, de kerekezni nem szeretek. :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16) fpeter07


fpeter07
veterán

Noja a végén lévő párbeszédekből lehet látni, hogy egy ember sosem lehet elég elvetemült. És felkészült sem. (a mentális én sokszor gyengébb a fizikainál)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.