Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zanik


Zanik
addikt

Na végre eljutottunk oda, hogy a felbontás nem minden. Sőt, a felbontás semmi. Legalábbis nem egyértelműen megállapítható. Pár csak számokból értő embernek biztos nehéz lesz felfognia.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Akkor ez olyan, mint az NV-nél a MFAA élsimítás.
Ott is több képkockát vesz alapul az eljárás.
Az is 4x MFAA mellett 4x MSAA minőséget ígér 2x MSAA teljesítmény igény mellett, azonban a valódi minőség valahol a 2x és 4x MSAA között van.

(#4) FrozeN`


FrozeN`
tag

Amikor kikerült: 7:20 pm

:C

(#5) Menthirist válasza Zanik (#1) üzenetére


Menthirist
veterán

mert a számok egyértelműek. A 2 nagyobb mint az 1, a 60 nagyobb mint a 30, az 1080 nagyobb mint a 720. A többi magyarázatnak vagy hiszel vagy sem, mert vagy bullshitet nyomatnak vagy nem.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#6) Yutani


Yutani
nagyúr

Tényleg, tök jó, hogy temporális projekció, meg előző három képkocka 4xMSAA verziója, de mégis mi a kénköves ördöglábszagról van itt szó? Nem lesz pixeles a felnagyított 720p kép 1080p-n? :F

#tarcsad

(#7) Abu85 válasza FLATRONW (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az teljesen más. Az egy egyszerű trükk, hogy kevesebbet kelljen dolgozni. De rosszabb a képminőség is. Emellett nem oldja meg a textúrák stabilitását, sőt inkább ront rajta.

(#6) Yutani: Igazából pont azért csinálják így, hogy ne legyenek a képen efféle zavarok. Nem tudom, hogy mi a problémájuk, de valami miatt nagyon ragaszkodnak ahhoz, hogy a textura aliasing kezelve legyen. Lehet, hogy valami olyan szűrési eljárást használnak, ami miatt túl zizegő lenne a kép mozgás közben, ha csak egy 1080p-s képkockát számolnának. Lehet, hogy ennek az egésznek köze van a saját textúraszűrési rendszerükhöz, ezért ragaszkodnak ennyire a temporális projekcióhoz. Valószínűleg valami motorspecifikus problémát kezelnek vele, különben nem lenne az egésznek semmi értelme, ha úgysincs VR mód.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nextgen konzolok, ja. Még mindig ott tartunk, hogy 720p?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) dabadab válasza Yutani (#6) üzenetére


dabadab
titán

"Nem lesz pixeles a felnagyított 720p kép 1080p-n?"

De. :) (Vagy hát nem pont pixeles, mert a durva AA a pixeleket jól elkeni, de ha az ember nekiáll pixeleket számolni, akkor azt látja, hogy csak annyi van)

A temporal projection nagyjából arról szól, hogy eltárolják az előző négy frame-et, és az azokból kinyert információval tunninogolják a látványt (eurogamerék szerint ha nem mozog az ember, akkor akár 900p-ig is felmehet a felbontás)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#10) Zanik válasza Menthirist (#5) üzenetére


Zanik
addikt

A számoknak hiszek, az érzékszerveimnek viszont nem. Azok becsaphatóak. Tehát ha a szememmel érzékelhető végeredmény tetszetős, akkor nem érdekel hogy a látvány valóban X, vagy csak X-360, vagy valami Y érték X és X-360 között.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#11) Cassi válasza Menthirist (#5) üzenetére


Cassi
senior tag

Ez bizony bullshitnek tűnik, mert azok a képkockák akkor is 720p-ben generálódtak, azt már hiába skálázzák felfelé bármilyen módszerrel. Gondolom a PC-s verzióban nem is használják ezt a "trükköt".

Természetesen most sem a fejlesztők a bűnösök, ők azt hozzák kia gépből, amit tudnak, nem ők tettek ígéreteket, hanem a főnökeik/PR-osaik.

(#12) Kristof93


Kristof93
senior tag

Remélem majd lesz valami összehasonlítás. Ha tényleg megoldja a temporális problémákat akár jobb is lehet mint a normális 1080p.

(#13) Abu85 válasza Cassi (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

De. A PC verzió is ugyanígy működik, csak nem fix 1080p a felbontás, hanem eldöntheted, hogy mi legyen az output és azt adja a motor. De belül ettől még számolhat kisebb felbontással.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#14) tailor74


tailor74
őstag

(#5) Menthirist:+1, egyetértek.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#15) Cassi válasza Abu85 (#13) üzenetére


Cassi
senior tag

Számolhat, de valószínűleg PC-n nem 720p-ben számol, ennek csak a limitált XBO-n van értelme. És vélhetően ott sem ez volt a terv eredetileg, de nem lehet csodát tenni (csak ezt nehéz megmondani a rajongóknak vásárlás előtt).

(#16) nyunyu


nyunyu
félisten

Ez olyan, mint a 200Hz-s TVken a mozgas interpollacio, ami vagy mukodik, de inkabb nem?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#17) [CsuCsu] válasza Tikakukac (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A felbontas az nem egy elkulonulo valami, amiert egy kulon reszegyseg felel. Ha visszabb veszel a jatek kinezetebol egyeb teren, megy akar a 4K is... kerdes mit kell feladni cserebe. Gondolom a fejlesztok dontenek, hogy mi veszi visszabb a jatek elvezhetoseget jobban: gagyibb effektek/kevesebb objektum vagy a kisebb felbontas. Tehat a "nextgen"-segnek semmi koze a felbontashoz. Elhiszed, hogy lehet olyat is irni, amit 640x480-on sem visz el, mert az effektek annyira megfektetik? De ez igaz barmelyik gepre.

(#18) Tikakukac válasza [CsuCsu] (#17) üzenetére


Tikakukac
titán

Sőt, írtam ifjú koromban olyan szöveges kalandjátékot, ami sokáig ölte a kisebb notikat is ;] Ha kellően idióta vagyok bármit megoldok.

Nem az az elsődleges gondom, hogy 720p, ha megoldják, hogy leszakadjon az ember álla, okés. A gond inkább az, hogy ilyenekkel kell trükközni meg foglalkozni 2016-ban. Pedig mi arcolás volt tavaly a konzolokkal, atyaég...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19) Def26 válasza Tikakukac (#18) üzenetére


Def26
félisten

Tehát 720p de néha nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) Tikakukac válasza Def26 (#19) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, valami ilyesmi jött le nekem. Csak úgy na, nekem úgy fészkelődik a fenekem a fotelben, hogy ennek is örülni kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#21) PuMbA válasza Tikakukac (#18) üzenetére


PuMbA
titán

Azért kell foglalkozni, mert az XBox One GPU-jához DDR3 memória van társítva, így a felbontás mindig is gond lesz a kevés memória sávszélesség miatt, de ezt tudták, hiszen a Microsoft állítása szerint nem a grafikára gyúrtak a One-nal :) PC-n is DDR3-mas VGA-val nagyon kevés játékot tudsz játszani 720p felett, ellenben ugyanazzal a GPU-val GDDR5-tel már tolhatod a felbontást 1080p-re, tehát tökéletesen átvihető az analógia, hogy mi lesz az Xbox One-nal élete végéig :) PS4-en ezért jobb a helyzet a GDDR5-tel és a játékok 95%-a 1080p is ennek megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#22) Tikakukac válasza PuMbA (#21) üzenetére


Tikakukac
titán

Vissza is jutottunk oda, ahonnan indultam a kis buksimból, hogy megérte akkor ezzel szívatni a usereket/kiadókat?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23) DeRP


DeRP
csendes tag

Akkor lényegében ez annak a folytatása, mint a Rainbow Six: Siege-ben csináltak konzolon?

(#24) b.


b.
félisten

A lényegen nem sokat változtat. A játék remekül fest Xboxon, 720 P vagy sem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) TTomax válasza b. (#24) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jaja,csak jó messziről kell nézni...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#26) Peat;)


Peat;)
veterán

Lehet hülyíteni a népet, de a 720p vs 1080p igenis észrevehető különbség, egyébként nem izzadnának vért hogy valahogy próbálják elfedni azt a bizonyos valóságot. Egy-két, többnyire élete első konzolját vásárló usereket persze tökéletesen beetetnek ezekkel a hülyeségekkel, de azért jó látni hogy már a cikkek is más stílusban íródnak, már a ph!-n is, az új konzolokról. Így pár év elteltével...végre a tényekre kezd alapozni a sajtó..fura hogy ehhez az kellett hogy megjelenjenek a hírek az erősebb konzolvariánsokról.

A fejlesztők dolgát szerintem úgy lehetett volna megkönnyíteni ha a felbontást előírják a gyártók részéről fixen 1080p-re és azon amit tudnak hozzanak ki, ha nem bírja a gép akkor kevesebb effekt és textúraminőség. Ez lenne a legtisztább megoldás, ha nem bírja a hardware akkor a gyártó nézzen szembe azzal hogy vásárlókat veszíthet.

(#27) b. válasza TTomax (#25) üzenetére


b.
félisten

Ez nettó baromság,. Én itt nézem jó közelről, ne aggódj.

peat26 : Lehet lovagolni a felbontáson, ettől függetlenül jól néz ki a játék, tök mind1 milyen felbontáson fut. Látatlanba kár ítélkezni és csupán számokra alapozni véleményeket. természetesen jobb lenne, ha tudná az 1440P a game boxon, de nem kell tőle rosszul lenni így sem .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) TTomax válasza b. (#27) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sok szerencsét hozzá,én kihagyom. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#29) Zanik


Zanik
addikt

Szerintem vannak emberek akik már csak úgy tudnak játszani, hogy a kijelzőn folyamatosan kinn van a felbontás meg a frame per sec érték. Mert ha nem látja, ha nem tudatosul benne, hogy ő most a legjobb, legszuperebb felbontáson játszik, akkor élvezhetetlen lesz az egész, és oda a játékélmény.
Olyan ez mint mikor nem posztolod ki a lefutott útvonalat vagy az izzadt szelfit edzés után Facebook-ra: úgy nem ér semmit! Éljenek a számok, meg az örök és megbonthatatlan marhakonzerv...

orichalcos: Ne hazudj, nem szép! A számok nem hazudnak: nem SZÉP! ;] :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#30) oriic válasza TTomax (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb egy-másfél méterről nézem, innen nézve szép. :B

Live-Die-Respawn

(#31) bulikavagyok válasza oriic (#30) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...én sem hiszek Neked! Tuti, h csúnya! :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#32) dabadab válasza Peat;) (#26) üzenetére


dabadab
titán

"A fejlesztők dolgát szerintem úgy lehetett volna megkönnyíteni ha a felbontást előírják a gyártók részéről fixen 1080p-re és azon amit tudnak hozzanak ki, ha nem bírja a gép akkor kevesebb effekt és textúraminőség."

És ez kinek lett volna jó? A fejlesztőknek nem, mert ők szeretnének minél jobban kinéző játékokat csinálni, hogy többett eladhassanak, a gyártóknak nem, mert nekik az számít, hogy minél több játékot adjanak el, és a játékosoknak sem, mert ők is inkább azt szeretnék, hogy minél jobban nézzen ki a játék, nem azt, hogy feltétlenül full HD legyen.

DRM is theft

(#33) Peat;) válasza b. (#27) üzenetére


Peat;)
veterán

Szó nincs itt 1440p-ről ne túlozzunk. Egyszerűen a full hd natívba menjen a még többnyire full hd tv-re és kész. Sokáig voltak konzoljaim, kisebb tv-n nem annyira zavaró pláne távolabbról nézve, de aki 50"-en nem veszi észre már a 720p-t az szerencsés alkat, mondjuk úgy. Ettől még máig ez az egyetlen xbox one játék amit igazán vártam, aztán kiderült jön pc-re, de addig irigykedtem és most is így tennék.
De vannak környezeti elemek amihez muszáj a felbontás, apró tárgyak, természet megjelenítése sorolhatnám, ezen kár vitatkozni. Azon lehetne hogy kinek melyik a fontosabb, pár effekt vagy a felbontás, én a felbontás párti vagyok ezt elismerem, pc-n is effekteket nyírbálom mert összhangban számomra sokkal szembetűnőbb a felbontás változtatás, mint pl az hogy a shadow-ból akár a low-ot lövöm be a high helyett, amivel már önmagában a legtöbb játékban tetemes a gyorsulás. De ez ízlés dolga. Én sok effektnél nem látok különbséget pl medium és high között, de a többség ezek szerint igen és ők fordítva azt nem látják ha alacsony a felbontás, elnagyoltabbak az objektumok stb.

dabadab: azért lenne jó mert nem menne ilyen fajta játék. Amennyiben nem lenne probléma akkor nem kavarnának itt az átverésekkel, a sonyt még be is perelték páran, nyilván mentálisan igen problémás egyének lehettek. De attól még kezd nevetségessé válni ahogy próbálják takargatni ezeket a dolgokat. Akkor mondják ki tisztán hogy 720p konzol az xbox one és kész. De nem a tiszta lapokról híres a mostani generáció. Az x360-ra lehet több 1080p-s játék volt mint most az one-ra, ez igenis probléma, a mértéke nyilván egyénenként változó. Én tervezési hibának tartom a hardware részről.

[ Szerkesztve ]

(#34) b. válasza Peat;) (#33) üzenetére


b.
félisten

Most érted, hogy olyan módon várod el, hogy vitatkozzak veled, hogy nem játszol a játékkal boxon, csak véleményt alkotsz a számok alapján . Minden tereptárgy részletes és szép a játék, nem okoz csalódást az előzetes videók alapján. Amúgy meg a cikk pont erről az új eljárásról ír, ami alapján nem lehet 720 P nek nevezni a játékot, de mind1. Élőszőr olvasd el a cikket, értelmezd,, majd próbáld ki boxon. 50" Tv-n játszom én is ami több , mint FHD felbontású. Gyönyörű játék.nem szenvednek csorbát az apróbb tereptárgyak sem, tehát nem kár vitatkozni ezen. Ez nem PC. Ha nem tudnád, hogy 720 P akkor nem szólnál itt hozzá. Én inkább azt írnám elő a fejlesztőknek, hogy ne közöljék egy játéknál sem a felbontást konzolon. elkerülve ezeket a felesleges köröket.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#35) Peat;) válasza b. (#34) üzenetére


Peat;)
veterán

Mint írtam a probléma nem érint így természetesen nem ragozom itt a szót, az nyilvánvaló hogy ha a játékosoknak ez elég akkor maradnak is ezen, a következő generációban is akár ha ennyire elfogadottá válik.

Ez az én ezen játszom te meg nem dolgoktól egyébként az adott program minősége nem változik az adott eszközön, de a másik ember megítélése az én szememben igen. Írhatom azt hogy boxon játszol így nem tudod mennyire "ramaty" mert nem láttad fhd-ben, de ez elég gyerekes. Majd ha kijön a pc verzió akit érdekel ott meg tudja nézni van-e tényleges különbség, valószínű én is meg fogom lesni ezek után pedig nem szoktam. Ha áthidalták a problémát akkor szóvá fogom tenni és mindenki jól fog járni mert akkor kevésbé fontossá válik (2d-ben legalábbis) a felbontás, de erre én azért szkeptikus vagyok.

"Ez nem PC" Nem ez xbox one az x360 megjelenése után több mint 10 év elteltével. És a felbontás teljesen ugyanazon szint maradt. Én határozottan elvártam a fejlődést ezen a területen is 10 év alatt. Nem PC, konzol. Előző és mostani generáció. 10 év. Ennyi...nem kell démonokat kergetni.

[ Szerkesztve ]

(#36) b. válasza Peat;) (#35) üzenetére


b.
félisten

Nem. Én sokszor álltam melletted az miatt ,hogy megy a vita ezen az új generációs konzol mizéria miatt. Nem egyszer osztottam veled én is a dolgokat.
Engem is zavart , hogy nem ezt ígérték.Engem is zavart, de ez van.Ezen túl kell lendülni ez van nem pedig minden egyes ilyen jellegű cikknél megjelenni és leírni ugyan azt ,mint amit csinálsz. ami valóban gyerekes, ha már itt tartunk és fárasztó is.magad írtad, hogy 720P a box, és ennyi, Aki használja, már rég elfogadta, az ilyen PC vérpistikék pedig mint te, még nem. Van egy kis csavar a dologban , ha érzed.
Senki nem vitatta azt hogy szebb lesz PC-n, mint mindig. Senki nem vitatta, hogy nagyobb felbontás jobb Ettől függetlenül egy szép boxos játék . Én PC-n is játszom, sőt főleg azon.Egy 960 GTX egy i-7 procival szolgál ott, ami FHD -re elég.Lehet lovagolni a felbontáson, ettől függetlenül jól néz AZ hogy te általánosságban beszélsz a játékokról, én meg erről a konkrét játékról, és elképzeled mekkora ratyi mert 720P. Arról szól a cikk, hogy ez a játék gyakorlatilag nem 720P-s tehát értelmetlen itt sírni. és nem fogod látni a valós különbséget mert nincs boxod. Youtubos videók meg nem adják vissza azt amit kellene.

A lényeg pedig, hogy ennek a generációnak, nem a felbontás a legnagyobb gondja, hanem hogy nincs rá elég egyedi és exkluzív játék.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#37) Döglött Róka válasza Peat;) (#35) üzenetére


Döglött Róka
veterán

3,5 méterről hidd el 50"-on se látod, hogy valami 720 vagy 1080. A szem már csak egy ilyen satnya szerv.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38) b. válasza Peat;) (#35) üzenetére


b.
félisten

Még annyit, hogy biztos lehetsz benne, hogy a VR hype miatt, nem ez lesz az általánosságban elfogadott felbontás.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#39) TTomax válasza oriic (#30) üzenetére


TTomax
nagyúr

De biztos nem 50"-on....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#40) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Én már annak is "örülök", ha 720p-n be tudom kapcsolni a 2XMSAA-ot az asztali PC-n, ha egyáltalán el indul az adott játék a vason... És így sem mondanám, hogy "csúnya" amit látok, csak mikor az ember szeme már megszokta a magasabb felbontást/elsimítást, akkor lehet "sírós" a visszaváltás. (Egy 4:3-as 19"-os CRT monitor után a 40"-os LED TV, még 720p-n is megváltás nekem, egyelőre...)

(#41) nubreed


nubreed
veterán

Ez a játék úgy tudom pc-re is jön. Ott is max csak 720p -ben lesz futtatható?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#42) RECSKA válasza nubreed (#41) üzenetére


RECSKA
veterán

Egy 390x-el v. 980ti-vel. . xD

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#43) R.Woodoo válasza b. (#34) üzenetére


R.Woodoo
tag

Abszolut igazat adok neked, X360 utan visszatertem pcre es szeretem az igenyes es szep jatekokat, torekszem a max beallitasokra is, de visszasirom a Project gotham 3-4-et, pedig csak 1024*600 ban futott 30 fps el, de olyan folyamatos jatek elmeny volt, hogy azota sem lattam olyat csak a Forza Horizonban. Par eve a kutyat nem erdekelte a felbontas, es sokkal tobb igenyesebb jatek volt szvsz.

(#44) Menthirist válasza R.Woodoo (#43) üzenetére


Menthirist
veterán

Érdekes, én pont egy Forza-t toltam egy kiállított 360 konzolon, és közben állandóan csesztetett hogy "baszki ez de pixeles" meg "basszus még csak nem is folyamatos", meg pár menet után "miért ez a nagy hype"

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#45) Döglött Róka válasza Menthirist (#44) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jó de te koztudottan pixelhuszar vagy. Nameg jo nagy adag kognitiv disszonancia dolgozik benned:)

Tudom ez szemelyeskedes, de menthetetlen vagy es minden konzolos topicot telesirsz hogy megszamoltad es keves a pixel...

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#46) Béééla válasza Tikakukac (#8) üzenetére


Béééla
őstag

Én is röhögtem, eddig a mondatig:
jelentős teljesítménytöbblet hozható ki gyakorlatilag alig észrevehető képminőségromlásért cserébe

Tehát VÉGRE rájöttek egyesek, hogy a számítási problémára nem az a megoldás, hogy vegyél még RAM-ot meg processzoridőt, hanem optimalizálni.
Talán, hangsúlyozom TALÁN végre megtanulnak programozni izé, szoftvert fejleszteni. Esetleg az APU-t mint olyat rendesen használni.

Bélabá

(#47) #06658560 válasza SunMount3r (#40) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mi bajod az 1600*1200@19"-lal?

(#48) b. válasza Béééla (#46) üzenetére


b.
félisten

Erre már 94-ben rájöttek a PS1 idejében, csak elfelejtették manapság.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#49) lmno válasza Menthirist (#44) üzenetére


lmno
őstag

Ha neked a Forza nem folyamatos, akkor tényleg veled van a baj.
Az ilyen kiálított konzolokhoz meg általában kis TV-t raknak, amit kb. fél méterről nézel, úgy persze hogy pixeles.

(#50) he7edik.


he7edik.
addikt

720p és 30 fps mert megérdemled! ;]

Égő szöveg a flém vázon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.