Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigadam94


bigadam94
tag

Igen tartalmas (és minőségi!) írás - ahogy azt tőled megszokhattuk.. :)

Az értékeléssel nagyjából egyetértek: tényleg nem tökéletes a játék, de hozta a régebbi (és jobb) részek hangulatát. Remélhetőleg folyamatosan érkeznek majd a frissítések, és nem fog eltűnni a süllyesztőben.. ;)

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#2) pschio


pschio
őstag

az azért elég kellemetlen, hogy nem változtatható a bill kiosztás. hatalmas fekete pont :W

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#3) Sicilian válasza pschio (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Azt Én is utálom mikor nem lehet változtatni :(

nothing is true everything is permitted..

(#4) InVino86


InVino86
aktív tag

Nem is tudtam h már kijött egy új NFS rész :) Figyelemreméltó, ki kell próbálni.

(#5) menalcas


menalcas
őstag

Jó cikk :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#6) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Bejön a stuff!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#7) EczkE


EczkE
addikt

Szép írás, grat. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#8) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

ez már megjelent ? valamiről lemaradtam ? :DD

PS4

(#9) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ideje lenne felülkerekedni ezeken a pillanatnyi, érthetetlen fizikai hibákon, marhára idegesítő a korábbi részekben is. a lerázhatatlan zsaruk a másik ilyen.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#10) yoxa válasza pschio (#2) üzenetére


yoxa
tag

hát ez nem kellemetlen hanem szánalmas hogy nem lehet változtatni szerintem... ez az NFS is ugyan olyan sz*r lesz mint az előzők már látom...:(

(#11) macman507


macman507
aktív tag

Nekem tetszik a játék, de még elég "bug"-os.
Meg valami miatt nem tudtam multiplayer match-ekbe belépni (belépni igen, de rajthozállni a kocsival már nem, töltésnél ugyanis kidobott az utcára :D)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#12) hemaka


hemaka
nagyúr

Így olvasás után nem tűnik valami nagy játéknak. Na majd kipróbálom, hátha... :)

(#13) capulet75


capulet75
addikt

Nem fordul jobbra a kocsim.Ilyesmit tapasztalt valaki?Bármilyen megoldás érdekel. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#14) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

király cikk :R

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#15) Gomez86 válasza capulet75 (#13) üzenetére


Gomez86
őstag

Tönkre tetted a jobbra nyilat a billentyűzeten :)

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#16) capulet75 válasza Gomez86 (#15) üzenetére


capulet75
addikt

Nem nyert.Kipróbáltam 3 klaviatúrát.Ugyanaz... :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) Tottika


Tottika
tag

Újabb Nfs fos,szemétre mindegyikkel:d

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#18) Duree


Duree
veterán

Mostanában az NFS játékok elég hulladékok,ahogy elnézem ez sem váltja meg a világot,de azért kipróbálom

duree54

(#19) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#20) castiel


castiel
aktív tag

nem tudom valaki észrevette-e, de a középső pályarész teljes egészében MostWanted koppintás!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21) N3ST1C


N3ST1C
tag

Elég sokat játszottam ezzel a játékkal, de valahogy nem fogott meg. Underground óta egyik Nfs se fogott meg sajnos, már nem az igazi egyátalán nem. :(

(#22) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

SZVSZ: Nem éri meg a 6ezret sem. :))

(#23) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

HIhetetlen, power up-ok! Mi ez, LEGO Racer? :))

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#24) Necroman_Mk2 válasza capulet75 (#16) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Egy beragadt joystick vagy gamepad analógkar tud ilyen hibát okozni - uninstalláld ezeket, hátha sikerül.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#25) Necroman_Mk2 válasza castiel (#20) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Nem koppintás, hanem - mint a cikkben is írtam - a MW-beli Rockport és Carbonbeli Palmont egymás mellé tétele, azaz nem olyan, hanem ugyanaz.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#26) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Nekem mindig is az NFS széria volt "AZ" árkád- autóverseny, persze a szónak a jó-értelmében. Olvastam a játékról már jó pár cikket, és bár sokféle vélemény és álláspont létezik a játékkal kapcsolatban, alapvetően több a pozitív élményem.

De, egyenlőre várom a konzol portot (PS3), mert azt rebesgetik, hogy lesz belőle (bár ez koránt sem hivatalos info)...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#27) yoxa válasza Satan_Claus (#23) üzenetére


yoxa
tag

Nekem is az NFS volt a kedvenc sorozatom, de valahogy a MW óta csak a sz*rt látom benne :O
Satan_Claus: lehet hogy egy lego racerbe nagyobb a játék élmény, ott elviseled a bugokat ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) N€T0X|N válasza hemaka (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nekem kipróbálás után sem tűnik annak...

Sent from my keyBoard

(#29) woodstock323


woodstock323
tag

Sziasztok!

Engem az érdekelne h a játékot ingyen le lehet tölteni vagy meg kell venni a starter packot
és ha bejön akkor még 6k?Csak mert hivatalos honlapon nem találtam olyat h FREE :)
Lehet hülye kérdés de hátha!

Amúgy az írás alapján gondoltam h kipróbálom...eddig meg sem fordult a fejemben :))

[ Szerkesztve ]

(#30) Blaise válasza woodstock323 (#29) üzenetére


Blaise
veterán

A kérdéseid alapján nem vagyok benne biztos, hogy elolvastad a cikket :D

(#31) woodstock323 válasza Blaise (#30) üzenetére


woodstock323
tag

hát igen...azóta már játszottam is....majd kb fél év és jó lesz....talán...de lehet h nem amúgy full most wanted és a zsaruk télleg kemények és télleg bugos NAGYON szóval csak fenntartásokkal :) de ki lehet próbálni
ja és boostok nélkül nehéz a többi ellen játszani ahhoz viszont fizetni kell h legyen bőven
multiban ha utolsó vagy akkor is min 3x a pénz mint singleben 1. helyen

[ Szerkesztve ]

(#32) plejik


plejik
addikt

Nem is olyan vészes , laptopon is nagyon szépen fut , van bug bőven ,nincs magyar nyelv :S:S:S :W :W :W ,és nincs magyar játékos sem :) Meg elkéne olvasnom a cikket teljesen :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#33) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

remek "teszt"..:R
lassan 2 hete én is csatlakoztam. notiról.
de ha hazamegyek, tuti "felheggesztem" az asztali gépre is :C

nekem tetszik maga a gém. akik szerették a Most Wanted-ot és tsai-t, azoknak szvsz kötelező a World:C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) .bableWes


.bableWes
őstag

faltörö kos? mágnes?
imádtam az nfs sorozatokat, még a Carbon is tetszett de ilyen hülyeségekkel, áh.

majd a hot pursuit 2 ;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#35) zazahoho válasza plejik (#32) üzenetére


zazahoho
őstag

még mindig kitartasz a laptopnál? :D
hát nem vitték túlzásba a fejlesztők a konfigurálás-t ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#36) heihachi


heihachi
addikt

Nahát, köszi a cikket. Eddig azt se tudtam, hogy ilyen játék van a világon. :R

Szerintem királyság ez a játék, főleg, hogy nem a SHIFT-féle szerintem ultrafos irányítást és jégautó fizikát kapta. Na megyek is tolni egy kicsit.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#37) N€T0X|N válasza heihachi (#36) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Valóban, ez nem jégautó. Ez sínautó, az aztán sokkal jobb. ;] :P :D

Sent from my keyBoard

(#38) heihachi válasza N€T0X|N (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Sokkal :P

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Köszi a cikket, remélem sokkal jobb lesz, mint a béta. ;]

(#40) plejik válasza zazahoho (#35) üzenetére


plejik
addikt

Igen még mindig laptop ,és nem is akarok laptopról váltani ,max egy kicsit erősebbre. .)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#41) capulet75


capulet75
addikt

Marha jó hogy rengetegszer beakad a kormány,nem hajlandó jobbra kanyarodni az autó,kb folyamatosan az első helyről esek vissza emiatt. :(((
Nem lenne ez olyan szar játék ha ezt a sok bugot kitakaritanák belőle.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42) heihachi


heihachi
addikt

Űberbrutálul laggol ez gamma. A FRAPS szerint fut 100 kocka felett, és mégis úgy szaggat, hogy az valami vicc. De azé' jó móka :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43) yoxa


yoxa
tag

Úgy látom beigazolódik hogy egy rakás szar lett :DDD jóval több a negatívum mint a pozitívum ;]

(#44) Necroman_Mk2 válasza .bableWes (#34) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A HP2 majdnem egy évtizede kijött ;)

De ha a novemberire gondolsz, akkor "megnyugtatlak": az eddigi videók alapján abban is lesznek majd powerupok ;]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#45) Necroman_Mk2 válasza Elijah Baley (#26) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

A build kódját elnézve lehet, hogy lesz belőle majd egy konzolos verzió, de ez csak feltételezés. Inkább töltsd le most PC-re! :)

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#46) Necroman_Mk2 válasza heihachi (#42) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az ellentmondás oka az lehet, hogy maga a program jól fut a gépeden, csak a netkódnál jönnek be ezek a dolgok.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#47) csaabz


csaabz
őstag

Az írás jó, a játék borzasztó unalmas.
Eljutottam benne 10es szintig, mert kíváncsi voltam, de semmi érdekeset nem találtam benne.... :(
Autós játékot ilyen grafikával 2010 közepén már nem szabadna kiadni. Akkor sem, ha online játék... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#48) Krisztian101 válasza heihachi (#42) üzenetére


Krisztian101
tag

Nálam UE. Söt megakad, "röccen" mint a MW. Vicc az egész. Grafikailag semmi új élmény, nulla. Undergroundot, MW, Carbont még megvettem occsóé Tesóban, de ezért egy fillért sem adok az tuti! EA-nek nagy fekete pötty! Gratula! Inkább gameboyon tetris mint EZ!

(#49) Bacardi16


Bacardi16
tag

Azért a Most Wanted jobb volt. :(((

(#50) Krisztian101 válasza Bacardi16 (#49) üzenetére


Krisztian101
tag

Az nem volt rossz, de röccenget...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.