Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

HP2 egyébként, de nekem eddig tetszik. :) Aztán majd egy próba eldönti ténylegesen is!
UG3 vagy Shift 3-at akarunk! :K

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#2) wii90 válasza ViiiiktorOC (#1) üzenetére


wii90
tag

Tökéletesen egyetértek veled, viszont nálam nagyon is várós gém. :K

(#3) WestCoast92


WestCoast92
tag

Nem rossz a videó alapján, bár én nem várok tőle sokat hisz eddig se voltak valami jók a nfs-ek, már elvesztették régi fényüket, sose lesz már olyan mint az Undergroundok vagy olyan mint a régi MW.

Amúgy miért van bevillantva 1:21-nél egy Lamborghini Veneno?? Nem tilos a tudatalattira ható reklám?? :D

(#4) Spancho


Spancho
őstag

A tablettel mit csinál középen a harmadik csóka ?
Azon nyomja a játékot ? :P

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#5) Logen88


Logen88
aktív tag

"UG3 vagy Shift 3-at akarunk!"
Ezzel egyetértek.
Engem amúgy eddig nem győztek meg, annyira nem nagy szám az NFS Rivals.

The Last of Us is a masterpiece.

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát.. ez megint driftelős lesz.... na mindegy.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy mozog az a Ferrari?! Te jó isten, mint mikor a kartondobozt tologattam kiskoromban és brümmögtem mellé. :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Buster17


Buster17
addikt

Ez mi? :F Előbb ülök be a moziba és nézem meg az NFS filmet mint hogy ezzel játsszak. :DDD Bár még kiderül mi lesz.

(#9) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Én ezt komolyan nem értem, ha megcsinálnák a régi MW-t modern grafikával és új autókkal, akkor bankot robbanthatnának erre itt ez a Rivals ami enyhén szólva siralmas, ismét. Detto mint az új HP.

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Látszik a Criterion keze nyoma, még ha nem is teljes egészében ők csinálják a játékot. Mi ez a driftelés megint? Lemásolták a tavalyi MW-t vagy mi a tosz? Wáááhh ez az év is kukásnak látszik NFS fronton :(((

All→M8

(#11) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

A kommentek alapján meg sem merem nézni a videót mert tuti csalódnék. A Grid2 sem érte meg annyira a pénzét :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#12) .LnB válasza Tsebacsi (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd csak meg! éld át te is amit mi! :))

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Logen88 válasza Tsebacsi (#11) üzenetére


Logen88
aktív tag

Nem veszítesz túl sokat. Megint ua. a kanyarban driftelős szemét, meg rendőrök... semmi újat nem tudnak kitalálni. :( Tavaly is borzalom volt a MW, azelőtt a Run és még folytathatnám tovább...

The Last of Us is a masterpiece.

(#14) callmeakos válasza Logen88 (#13) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Run azért nem volt olyan rossz, csak rövid volt a kampány része, a multi meg a szokásos NFS...

All→M8

(#15) Tsebacsi válasza Logen88 (#13) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Run és az MW engem teljesen elriasztott. A Shift bejön, mert szegről végről szimulátor, csak az ellenfelek néha agyatlanok, a mindig x pozícióból indulok dolog meg felidegel. Mibe kerülne beiktatni egy 2 körös időmérőt, hogy a tudásodnak megfelelő pozíciót szerezhesd meg... Plusz a sebességérzet, a motorfelpörgés lehetne kicsit realisztikusabb. A Grid2ben nem rossz a sebességérzet, a motorhang elmegy, de ugyanilyen gyerekes driftelős... :O

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) Logen88 válasza Tsebacsi (#15) üzenetére


Logen88
aktív tag

Teljesen egyetértek azzal amiket írtál. A Grid 2-t is annyira vártam, hogy végre valami jó lesz...de az is csalódást okozott. Egy csomó jó játékot elrontanak ezzel a driftelős marhasággal. :O

The Last of Us is a masterpiece.

(#17) Tsebacsi válasza Logen88 (#16) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kissebbségben vagyunk, manapság úgy látszik a C.A.R.S.-on kívül nem lesz semmi szimulátor. Azért ilyen a legtöbb játék szerintem, mert multiplatform, és a konzolon ezt tudja könnyen játszani Yoshi, Peter meg Pistike... Elég ritka, hogy egy konzolhoz valaki kormányt meg pedált vegyen, nem?!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#18) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Nem tudjátok, xbox 360-ra meg fog jelenni? :)

(#19) .LnB válasza Tsebacsi (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is a te táborodba tartozom, és ajánlom figyelmedbe az Auto Club Revolution c. játékot. Igazán vállalható igényes, és ingyenes MMO Racing game. Egy próbát mindenképp megér.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Sonja válasza menyhartlevi (#18) üzenetére


Sonja
veterán

Ezekre jelenik meg: PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21) - = Zk = - válasza callmeakos (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, a Run más volt. ezért is vettem meg. a multija is korrekt....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) Tsebacsi válasza .LnB (#19) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm utána fogok nézni! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#23) menyhartlevi válasza Sonja (#20) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Köszönöm! :R

(#24) afterburner_ válasza Tsebacsi (#17) üzenetére


afterburner_
őstag

sajnos én is egyetértek veled, a tömegeknek bugyuta , leegyszerűsített játékok kellenek, hogy már lassan csukott szemmel is lehessen irányítani a játékokat egy előre + hátra nyillal :D remélem azért lesz valami ütős game, mert a g25-ösöm lassan adhatom el ha ez a tendencia folytatódik :(

noxwill : a run nem volt annyira szar , nekem is tetszett, bár csak azért mert változatosak voltak a helyszínek, kicsit a need for speed első részére emlékeztetett, mikor végre egy játékban nem körbe körbe kellett menni, hanem más és más változatos helyszíneken.
az új mw-t meg miután megnéztem elszörnyedtem... nem értem kiknek a véleménye alapján írnak ekkora szutykokat :(

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.