Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Téma adott...
Remélem nem vagyok egyedül ezzel. Aki már volt hasonló cipőben, az tudja milyen fontos jól megválasztani a matracot.

Harrrr!!!!

(#2) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Setlaj el nezz meg egy kokuszos matracot is, nekem egeszen jo matracaim akadtak eddig, de a tavajji beszerzesu kokusz foldbe dongoli az osszest /tavajig kirohogtem aki ezt allitotta azota en is hangosztatom:- )/ nezd meg a kokoflex-eknel araikban egeszen fogyaszthatok:- )
/mongyuk az sem psitkota mikor elkezdik darabokbol osszerakni a matracvot, hogy a vevonek mi felel meg:- )))/

udv

neduddki

p.s. ja: bof

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3) Ndruu válasza neduddki (#2) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akkor ezekben már nem törik el a kókuszréteg? Jónak néznek ki, viszont az egyszerűbbek kemények, ami a háton/oldalt fekvőnek nem kedveznek.
Viszont az egyedi összerakás nem semmi...:K

Harrrr!!!!

(#4) neduddki válasza Ndruu (#3) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az bolti osszerakas az a probara vonatkozik:- )
az enyemat mikor kihoztak es fecibaltuk a galeriara /erzesre mazsa valojaban tan meg 40kg sincs:- )))/ kisse osszehajlott es feltem hogy torik, de a szallito megnyugtatott ha osszehajtom a ket veget es eltorik akkor garbavuisszi is vissza kicsereleni:- ))) /hullamosra hajtogatott kokusz van benne persze ez nem az alaar, de ugy tunik boven meeri/
valoban kemeny,de teljesen mashogy kemeny mint egy rugos es ugy tunik hason oldalt haton egyarat kenyelmes ami az +30kg-nal mar igencsak mervado:- ) ellenben a horkolast ez sem mulassza:- )))
odalbordam, aki lemenkult az osszes kemeny/nagyionkemeny rugosrol, teljesen jol vislei meg a 6cm-es oldalt is:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) neduddki válasza neduddki (#2) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ahogy nezem ez az uj lap: bof

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) adalbert1


adalbert1
veterán

Hello, én ilyen matracot vettem.
A linken szereplő helyen ki is lehetett próbálni az összes kiállítottat.
Egyelőre elégedett vagyok vele, mondjuk még csak 3 hónapja van meg.

(#7) jeges


jeges
senior tag

nálunk ilyen volt: billerbeck slumberland special
anno az rs-ben vettem, a srác azt mondta, a sok új fejlesztés legtöbbje parasztvakítás, de ha egy jó, kemény matracot akarok, akkor ezt vegyem.
nem bántam meg.

(#8) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Rövidre fogom, mert most töröltem ki a pár ezer karakteres írásom egy kattintással (bezártam a lapfület :W).

Firefox esetén: Ctrl+Shift+T ---> tadaaammmm

Meg minek az a kicsillagozás:F Reklám így, reklám úgy, talán van aki a leírt cég neve miatt fog ott vásárolni?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) koxx válasza Ndruu (#1) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem cardo van kb 4éve, teljesen elégedett vagyok, főleg mivel nem találtam másikat ami 210 cm hosszú volt (majdnem mindegyik szabvány 200-as)
70-80e ft körül már nagyon jó minőségűt kapsz, azt hiszem 10év gari van rá.

(#10) Gabás


Gabás
addikt

habszivacsot ajánlani tudom, én most egy ikeásat nyúzok, nincs vele semmi gond

(#11) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Úgy látszik sikerült megtalálni a megfelelőt. Még csak kiprobáltam, megrendeltem, majd egy hét múlva alhatok is rajta.
Köszönöm a segítséget mindenkinek!
Egy kókusz-latex matrac lett a kiszemelt, nagyon kényelmesnek tűnt.

Majd jelentkezem.

Harrrr!!!!

(#12) neduddki válasza Ndruu (#11) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mejjik kokusz latex huzat?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13) Ndruu válasza neduddki (#12) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Körülbelül ilyen felépítésű. Végül nem a Kokoflexnél rendeltük, de így a patika kártyán lévő összeget sikerült beszámítani, így nagyjából 20ezerre jött ki a matrac.
Mosható huzattal, aloe verás. És nagyon kényelmes volt, többször is ráfeküdtem a mintaboltban.
Majd meglátjuk milyen ha majd azon alszom.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#15) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Most olvastam a topik címét kb ötödjére "malac választás"-nak :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#16) neduddki válasza Ndruu (#13) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a regi fornmula szeritnsoxepetegyutt:- )))
meselj majd par het utan hogy mijjenek a tpasztalataid
az enyemis aloaveres es qva jo
Resze voltal a darabolbol rakom ossze szeansznak?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Kalandor: Nem fura a rugós matrac? Én ahányat ebből a bonellrugós verzióból kipróbáltam, mindegyiken úgy éreztem, mintha valami vízágy lenne. A zsákrugós változatokat kényelmesebbnek éreztem, de még annál is jobb volt a kókusz-latex matrac.
Látom itt is vannak ilyenek, viszont most már megrendeltünk egyet. Remélem beválik, nem olcsó...

kraftxld: Malacot utoljára 5-6 éve láttam, a disznóvágáson. Nem egy kellemes élmény a hurkába/kolbászba valót darálni, akkor utáltam meg az ilyen kajákat.
Malac választás - :C

neduddki: Mesélek majd! :K Nem volt szertartás, viszont elmagyarázák hogy a későbbiekben is át lehet alakítani a matracot ha szükséges (ha változik az alvási szokás). Megmutatták hogy néz ki belülről... Nálam jobban értettek hozzá és sokmindent elmagyaráztak. Nem úgy mint a bútoráruházakban, ahol nincs "specializálódott matrac szakértő".
Ja és persze rugós ágyrácsot ajánlottak hozzá. Azt még nem tudom milyen lesz, de nem kell "szuper 3D-s mozgású motorosan állítható vese- és gerinckímélő" 280ezerért. 10-12ért láttam valahol jó kis farugósat, állítható keménységű derékrésszel. Majd utánanézek még annak is.

Harrrr!!!!

(#18) adalbert1 válasza Ndruu (#17) üzenetére


adalbert1
veterán

Hello!

Nekem is bonell rugós matracom van, és semmi ilyet nem tapasztaltam. Ill. azt tapasztaltam hogy kényelmes, elég keményen tartja a hátam, vízágy feeling 0.
És én se valami komoly ágykerettel v. ágyráccsal használom csak egyszerű ikeással.

(#20) Ndruu válasza adalbert1 (#18) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akkor ezek szerint csak nekem volt fura a "rugós" érzés. Régen (15+ éve) volt ilyen rugós heverőnk, az nem volt túl kényelmes (ahogy emlékszem rá). Amiket most próbáltam az újat közül, azok már nem hasonlítottak a régi heverőre, de még így is fura volt.

Félkemény amit válaszottam, de oldalt fekvésnél is szépen tartott ott ahol kellett és a vállat engedte süppedni, úgy éreztem egyenesen tartotta a gerincemet. (bár ez inkább az ágyrácson múlott)

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#21) adalbert1 válasza Ndruu (#20) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is volt régen rugós heverőm, de ahhoz képest ég és földnek tűnt a matrac.
Legalábbis még a rugós heverő kényelmetlen volt, addig itt semmi olyat nem éreztem.

(#22) Ndruu válasza adalbert1 (#21) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mindenkinek más tetszik ezek szerint (de hát ez nem újdonság). Attól is függ ki hány kilo, milyen magas, milyen pozícióban alszik, milyen testalkata van... Jövő hét hétvégén már azon alszom, úgyhogy vasárnap már biztos tudok mondani valami tapasztalatot.

Harrrr!!!!

(#23) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

3 napja van nálam a matrac (alapanyaghiány volt), de még csak ma sikerült összerakni (most volt rá idő) az ágyat. Holnap már tudok róla véleményt mondani.

Harrrr!!!!

(#24) twollah válasza Winner_hun (#8) üzenetére


twollah
nagyúr

Na ezt megjegyzem.
En is sokszor jartam mar ugy, hogy egy veletlen kattintas miatt ugrott a levesbe egy hosszabb hozzaszolasom.

(#25) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Valami fantasztikusan jó az új matrac. Komolyan egy álom rajta aludni. Felveszi a test formáját bármilyen fekvőpozícióban (ez köszönhető az ágyrácsnak is).
Nagyon jól aludtam rajta. Meglátjuk milyen hatása van ennek egy-két hónap múlva. Ha elmúlnak a ropogások és a húzódások, akkor már megérte.

Kókusz-latex matrac, igazából semmi extra ezen kívül nincs benne. Viszont ez a latexhab valami nagyon jó kis találmány. Pontelasztikus, tehát nagyon jól követi a test formáját, ugyanakkor remekül szellőzik. A kókuszréteg is jól szellőzik.
Az előző ágyamnál (ami csak egy sima heverő volt, szivacs fekvőfelülettel) nem éreztem ezt. Ott ráfeküdtem, és melegített alulról (és melegített és melegített). Aztán reggel úgy ébredtem mint aki egy 12 menetes boxmeccset nyomott le éppen. Abszolút nem szellőzött.

Ezek után én is csak ajánlani tudom ezt a felépítésű matracot. A keménység mindenkinek beállítható megrendelésnél. A próbatermekben ki is lehet próbálni.

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R

Winner_hun: Opera alá nincs ilyen funkció? Nem használok rókát...

Harrrr!!!!

(#26) honlapseo


honlapseo
újonc

A Rottex TR-EX matrac a rugós matracok között a csúcsminőséget képviselő, félkemény matrac. A hagyományoshoz képest kétszeres mennyiségű rugó, egymástól függetlenül mozog, ezáltal rendkívül nagy rugalmasságot biztosít. 5 zónás matrac, téli, nyári oldallal, érdemes kipróbálni.

Matracok

(#27) koxx


koxx
MODERÁTOR

Tud vki ajánlani 210x90 v 110-es matracot emberi áron? Lehetséges, hogy minden cég csak 200-asat árul :F

(#28) Eastman válasza koxx (#27) üzenetére


Eastman
őstag

Még nem hallottam 210-es matracról. :U 200-nál hosszabb az ágykereted?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) koxx válasza Eastman (#28) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

~7 éve vettem egy Cardo matracot 210x110-es, az ágykeretet asztalossal készíttetem. De most sehol nem találok ekkora méretben.

EczkE: nem akartam új topikot nyitni, régen írtam ide 1x :)

[ Szerkesztve ]

(#30) EczkE válasza koxx (#27) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

:R

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#31) Eastman válasza koxx (#29) üzenetére


Eastman
őstag

Cardo-t is kérdezted?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) koxx válasza Eastman (#31) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még nem, de amilyen áraik vannak manapság...

Közben találtam egy helyet, de árakat nem írnak, van 220-as is. [link]

(#33) Eastman válasza koxx (#32) üzenetére


Eastman
őstag

110 x 210 ott figyel.

Megjegyzem nem túl bölcs dolog csak a méret alapján matracot választani. Legalább fél órát henyélj benne egy könyvvel a bemutatóteremben. Sokan járnak hozzám reggeli hát-derékfájással, gerincbántalmakkal meggondolatlan matraccsere után... Napi 6-8 órát benne tölt az ember. Elég meghatározó a választás. ;)

Szerk:

Tényleg Ndruu, 2008 óta hogy' szuperál a matracod? Jó választás volt?

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#34) Milán13


Milán13
tag

Sziasztok!

Dormeo matracokról mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Köszön a válaszokat előre is!

Üdv, Milán

(#35) pilóta


pilóta
nagyúr

Napsie matracot próbálta már valaki? [link]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#36) pilóta válasza pilóta (#35) üzenetére


pilóta
nagyúr

Up.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#37) pilóta


pilóta
nagyúr

Na már két hete megvan a Napsie matrac. Eddig nagyon jó. Mivel azt írták róla, hogy mindenkinek jó, féltem, hogy túl puha, süppedős lesz, mert a népek azt szeretik jobban. De nem, kellemes kemény, nekem pont jó.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#38) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Eleg halott a topik, de megprobalom.
180x200-as meretu matracot keresunk, a kb ~100 ezer forintos kategoriaban.
Nanni Luxury Dream, es Dream Best Siglo vannak kinezve. Elobbi 130k, utobbi 100k alatt. Ezekkel valakinek tapasztalat? Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#39) flash-


flash-
veterán

üdv
matracguru-ról mi a vélemény? index fórumon pörög, és a cég egyik embere a blogjában is baromi korrektül leírja mi a bullshit mi nem...
úgy vettem ki hogy mostanában a hideghab ami jó cucc,és nem drága..
pl ez?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#40) Lauda válasza flash- (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Ki kellene próbálni a hideghab matracokat, mert teljesen más, mint a rugós. Én rengeteget próbálgattam régebben jyskben például és én csak rugósat vennék. Rokonomnak meg a hideghab jön be, szóval embere válogatja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.