Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sp8787


sp8787
addikt

Kicsit tultoljak mikozben a bust eselye abszolut nem kicsi.

(#2) orion1025 válasza sp8787 (#1) üzenetére


orion1025
őstag

Nekem valamiért a régebbi részek jobban bejöttek.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#3) petymeg2033 válasza orion1025 (#2) üzenetére


petymeg2033
tag

Szerintem a kolléga a Williamson körüli hype-ra gondolt. Én sem igazán értem, hogy kinek egészséges, hogy úgy kerül be valaki egy már kiadott játékba, hogy az NBA-ben még igazából nem láttunk belőle semmit.

(#4) Reignman válasza petymeg2033 (#3) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ismerd meg a hátterét, honnan jött, hova tart, milyen motivációi vannak és rájössz, hogy abszolut all-star kaliber a srác.

(#5) sp8787 válasza Reignman (#4) üzenetére


sp8787
addikt

Egy olyan jatekosrol beszelunk aki meg 1 percet nem jatszott a ligaban, tulsulyos es dobni sem tud.A szammer liig meccsen konkretan zero effortal blockoltak egy kinti dobasat.

En nem mondom ,hogy bust lesz de az esely megvan ra. Megmondom oszinten en max annyit nezek ki belole ha megtanul vmennyire dobni (ahogy Griffin is) ,hogy a Griffin szintjet nagyon esetlegesen elertheti.Ami mondjuk egy par allstar-sagot jelenthet de nem sokkal tobbet.

(#6) orion1025 válasza petymeg2033 (#3) üzenetére


orion1025
őstag

Nem válasznak szántam, elnézést, így félre érthető volt :R

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#7) petymeg2033 válasza Reignman (#4) üzenetére


petymeg2033
tag

Nem ellene beszélek. Őszintén kívánom, hogy legyen egy következő LeBron, mert az ilyen játékosokat mindig élmény a pályán játszani látni.
A problémám továbbra is azzal van, amit a média csinál körülötte. Nulla (liga-beli) eredménnyel beharangozzák, hogy ő lesz a legjobb játékos, és már tolják NBA-s vonatkozásban is, amikor még nincs is mögötte 1-2 év, amikor ténylegesen bizonyíthatott volna. És azt is tudom, hogy nem ő az első ilyen, csak most valahogy nagyobbnak tűnik a felhajtás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.