Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Mennyi Navon gépet láttam én elhalálozni, vhogy a beszállítók a létminimum alatt vannak... De hátha, a WayteQ kicsit jobban csinálja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Armagedown


Armagedown
őstag

Szerintem elég gyenge az árához képest, ennyiért már ips paneles tabletet is lehet kapni, tn panelesből pedig négymagosat.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) _Oscar válasza Armagedown (#2) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Picit többet adsz érte és 4 mag, meg IPS kijelző is van.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#4) Totya_77


Totya_77
csendes tag

Esetleg, ha vkit érdekel a készülék rootolása...

(#5) b.


b.
félisten

Én szerencsére visszavittem már. Nevetséges üzemidővel bírt az aksija . feltöltés után kislányom valami gagyibb pónis játékkal 50 perc alatt 30 % ra levitte . Hogy lehet ilyet kiadni ? Ez nem mobil platform, hanem asztali ennyi üzemidővel. elhoztunk egy másikat 3 napon belüli cseregaranciával, Ugyan ezt produkálta . A legtöbb amit normál felhasználás mellett(játék + wifi) kibírt 2.5 óra volt, de nagyon kímélve és az amúgy sem túl acélos kijelző fényerejét szinte leamortizálva, hogy szinte már élvezhetetlen volt. Amúgy nem tudom hogy hogyan, de nálunk mind2 raptor hátulja igen csak meleg volt a cikkben viszont azt olvasható hogy nem. 2. visszavitel után eladó mondta hogy sorra hordják vissza őket ilyen olyan problémával. személyes véleményem ez hogy nem ajánlom, bármilyen jó is a teljesítménye.
Elhoztam egy Wayteq 4 magost(700 QCI) helyette kis ráfizetéssel, ennek az aksija dupláját bírja a panel IPS de szoftveresen vannak gondok ,meg az érintést nem mindig reagálja le. Nehéz olcsón jó kis tabit venni mostanában ...

Az írás amúgy jó volt célratörő és jól megfogalmazott. köszi!

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) Prime110 válasza Armagedown (#2) üzenetére


Prime110
aktív tag

Már nem igazán kapható a modell újonnan, nem a mai piaci részt kell alapul venni, hanem az 5 hónappal ezelőttit, amikor megjelent.

(#7) bigdady


bigdady
nagyúr

Nekem is és ismerosi korben is volt mar olcso tablet. Csak negativ tapasztalataim vannak. Olcso,husnak hig a leve. Bozony inkabb sporolni kell es venni normalisat. Zuhan az erteke, szoftvertamogatas nulla, hardver kuzkodik.

(#8) pazirezz válasza bigdady (#7) üzenetére


pazirezz
tag

Olcso,husnak hig a leve. Bozony inkabb sporolni kell es venni normalisat.
Azért szerencsére, ez nem mindig igaz .. lassan már 4-5 hónapja van használatban EZ .. minden hiba nélkül .. huszonegy-két ezer Mátyást simán megért :R

https://m.facebook.com/paZirez

(#9) bigdady válasza pazirezz (#8) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha elromlik buksz 100 dodot mert gondolom nincs garid. Ne igy legyen. No meg kivetel erositi a szabalyt :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics válasza bigdady (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha elromlik, posta, és van gari ;) kapsz újat, és jónapot , mindenki boldog, cheng úr is a túloldalon, meg mi is..

Más a kínai mentalitás... Ha nem kapod meg a terméket , inkább küldd újat, nekik fontosabb az elégedett vevő...

Ehhez képest, másfél hónapja nem jött meg egy kábel... Németországból, a beígért 2-3 nap szállítás helyett... semmi reakció , e-mailben se... ez egy eset, de nekem elég is volt...

Kínából meg 1,5-2 hét alatt ideér minden, nincs ígérgetés, ami ki van írva az vállaltan ide is ér...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Szerintem is minöséget inkább..200€...
Ennyiért vettem németben a kindle fire hd-t.
Legjobb,vétel... :)

(#12) gabe_


gabe_
őstag

Miert nyomja mindenki csak a wayteq 700qci-t? A Navon is kiadott egy vetelytarsat, amit ugy hivnak: Predator 7. 4 mag, IPS, 30e ft. Osszehasonlitottam a kettot, es nalam a navon gyozott.
Mar megirtam a bemutatot, hamarosan megjelenik itt a logouton. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#13) ViZion


ViZion
félisten

Ezt nem ismerem, de korábbi Navon tabletek és a minőség egy mondatban említése sokaknál kóros idegrángást idézett elő... Remélem sokáig nem lesz gondod vele, mert ha igen, akkor az szopóág eléggé (tapasztalat sajnos). Magam inkább Samsung/Wayteq tabokat szoktam ajánlani.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14) b. válasza gabe_ (#12) üzenetére


b.
félisten

mert a Navonnál nem a teljesítménnyel van gond ,hanem aminőséggel...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) Prime110 válasza gabe_ (#12) üzenetére


Prime110
aktív tag

Ez volna az utódmodell elviekben, nagyjából mire az utolsó Raptor-ok kifutottak időben jött mellé a Predator.
A tesztedet kíváncsain várom

(#16) Mezga Aladár válasza gabe_ (#12) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Nekem navon volt, nézd meg a honlapot, támogatás nulla, szerviz Veszprémben, de ez is komoly utánajárást igényelt kideríteni, friss telepítés után egy-két hónappal a keretprogram rendszeresen leállt, akku idő komolytalan.
Ezek után gondolod hogy érdekelni fog ez a márka?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#17) donjohnson


donjohnson
addikt

bátor vagy, hogy bevállaltad ezt a tabletet. ebben a topikban nem sűrűn szokták ajánlani.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#18) valaki654


valaki654
tag

A teszt nem rossz, de ez a tablet nem éri meg az árát. Nekem egy Ainol Fire van(27ezerbe került), az sem tökéletes és arra tudom, hogy nincs itthoni garancia, viszont IPS paneles kijelző, fém hátlap és nagyobb jóval nagyobb akksi van benne.

[ Szerkesztve ]

(#19) gabe_ válasza b. (#14) üzenetére


gabe_
őstag

Most egy hetes (a predator) tehát csak ennyi tapasztalattal írom, eddig nem volt még csak egy röccenés sem, pedig az első 3 nap nyúztam rendesen, hogy ha baja van, visszavigyem.
Én a minőségével is meg vagyok elégedve, nem recseg-ropog, például igényes, lefóliázott fém hátlapja van. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#20) ViZion válasza gabe_ (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Remélem fél év múlva is így látod majd... Sajnos 0 támogatás van hozzá.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) b. válasza gabe_ (#19) üzenetére


b.
félisten

Azt a típust nem ismerem, gondolom újabb. Remélem tanultak a hibáikból, mert amúgy lenne rájuk kereslet. Mint írtam teljesítményben nagyon jó kis tabik a Navonok meg kialakításban is ,a raptor kifejezetten kellemes jó kiállású és fogású készülék, tetszetős darab. a többivel dologgal volt gond a keretrendszer kifagyás, és az aksi üzemidő.
Nálad mennyit bír a Predatornál? wifi + játék , ilyesmi.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#22) gabe_ válasza b. (#21) üzenetére


gabe_
őstag

Játszani nem játszottam még rajta, de össz-vissz 4,5 órát netezgettem, meg nyúztam 80% fényerőn, mikor szólt, hogy enni kér. (Ez mondjuk lehetne több is az tény)

Az előző tabom, egy DPS Dream 7 esetében sem volt semmi támogatás, néhány lelkes fórumozón kívül, mégis elvoltam, szóval én annyira nem igénylem, hogy kiny@lják a s*ggem... Ahogy hallom, a neves gyártók is késlekednek a kitkattel, akkor mit várunk a másodvonalbeli kis gyártóktól (neadjisten a kínai manufaktúráktól?)

Amit viszont egy kicsit irigylek a Raptortól, az a gumis anyagú hátlap. Nekem jobban tetszik mint a fém, jobban szeretem, ha tapad a kezemhez.

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#23) b. válasza gabe_ (#22) üzenetére


b.
félisten

Nekem eddig a legjobban a Huawei tabik jöttek be az összes olcsóbb közül. átlagosan jó hardver , nagyon megbízható, bugokat javítják amik néha adódnak. 3 éves az s7 és 1.5 a mediapad, de mind2 remek szolgálatot nyújt. szerintem jobb mint a wayteq vagy a Navon.
Van szoftveres támogatottság is. ami jól jön szerintem, főleg a Huawei pc progija, nem ugrik be most mi.( Azt hiszem Hi Suite ,d e nem biztos)egész tabit le lehet vele menteni( mindent )és visszaállítani, programokat , játékokat tudok rá tenni vele akár egyszerre többet is PC vel, nem kell egyenként a marketen szenvedni.

Azért a Predatornál a 4.5 az egész jó már, bár a raptor is akkor merült gyorsan mikor 3 D alkalmazás izzasztotta a 2 malit.
A Waytequnál egyébként meg a Raptornál is valami oknál fogva jobban karcolódik a kijelzőfelület. ez is nagyon gáz szerintem.A hátlapja valóban nagyon kellemes meleg és tapadós felület volt az nekem is nagyon tetszett főleg hogy matt volt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) janos1988 válasza _Oscar (#3) üzenetére


janos1988
addikt

Én egy általad linkelt tábla tulaja vagyok. Soha többé tn panel meg kis felbontás! :N

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#25) Prime110 válasza ViZion (#20) üzenetére


Prime110
aktív tag

Nálam is itt van egy Predator 7, OTA-frissítéssel jött is rá már tegnap egy 3,5 MB-os csomag, szóval ez a "0 támogatás" jelen esetben nem állja meg a helyét. 4.2.2 JB ami itt pihen rajta, szóval egyelőre frissnek, friss.

(#26) Prime110


Prime110
aktív tag

Amúgy a cikk elején a főkép egy Raptor 8-ast ábrázol, ez a képarányon is látszik, apróság, de talán jobban mutatna ha a tényleges termékkép.
Üdv,

(#27) vmarci21


vmarci21
tag

Mintha az első kép ismerős lenne... Meg is van:
http://into.hu/hirek/80
Weboldalainkon található szövegrészek idézése, másolása esetén a weboldalunkon lévő cikkre a weboldal nevének megjelölésével, és a tartalom közvetlen linkjének elhelyezésével lehetséges.
:(((

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#28) lacy86


lacy86
addikt

Tavaly ev vege fele "uzemeltem" egy ilyet havernak , hat ....
Kezdesnek - ismerkedesnek annak megfelel! De komolyabb "munkara" mar nem lehetne hasznalni!
/ szerintem /

(#29) air


air
nagyúr

Milyen netbook lehetett a képben, ha ez az eszköz lett a befutó?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#30) gabe_ válasza air (#29) üzenetére


gabe_
őstag

20ezer forintos.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#31) air válasza gabe_ (#30) üzenetére


air
nagyúr

Például? :F

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#32) d@vee válasza air (#31) üzenetére


d@vee
őstag

1magos atom procis kaksi....amin még a youtube is akadhat. Az AMD-s gépekhez meg már nem volt keretem

Ja

(#33) gabe_ válasza air (#31) üzenetére


gabe_
őstag

Csak vicceltem, nyilván egy használható netbook azért drágább. Gondolom ez is egy érv volt a tablet mellett... :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#34) d@vee válasza gabe_ (#33) üzenetére


d@vee
őstag

Jaja :/

Ja

(#35) gabe_ válasza Prime110 (#15) üzenetére


gabe_
őstag

Reklám on:
Ma 5 óra és jön
Reklám: off :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#36) pazirezz válasza bigdady (#9) üzenetére


pazirezz
tag

Mint ahogy a tanult kolléga is írta, természetesen garancia van a készülékre, mint szerintem majdnem mindenre a kínai webáruházakban .. bár, hogy ez a valóságban hogy működik szerencsére nem tudom, mert még semmit sem kellett eddig vissza küldenem .. egy-két apróságon kívül teszi a dolgát .. ha meg mégis egy év múlva kidobjuk, mert tönkrement, akkor sem verem a fejem a falba, az árát megért :B

https://m.facebook.com/paZirez

(#37) quicky98


quicky98
csendes tag

Sziasztok!Van egy navon raptor 7-es tabim ami lemerült és bekapcsolás után az android feliratnál megáll a boot.Van valami tippetek mi lehet ez?

(#38) d@vee válasza quicky98 (#37) üzenetére


d@vee
őstag

Igen van. Valszeg megpróbáltad szoftveresen megpiszkálni, de nem jött be.
Vagy lazán megadta magát a cucc. Szervíz.

Ja

(#39) #84221696


#84221696
törölt tag

Biztosan jó ketyere ez, de már másodszor kell szervizelnem. Természetesen piszkálásmentes. A kislányomé volt egyébként, Ő amúgy sem hiszem, hogy belepiszkálna. Szóval, először boot loop-ba került, majd most a rendszere olyat csinál, hogy miden újraindítsnál egy hard resetet is csinál. Aztán telepíteni semmit sem lehet, mert a azt írja ki, hogy kevés a hátértár. Pedig üres, mint az external, mind az internal.

(#40) d@vee válasza #84221696 (#39) üzenetére


d@vee
őstag

Nem fogod elhinni de először pont emiatt volt szervízbe az enyém is :D ugyan ez, csak nekem már a belső tárhelyet sem látta :) Ment garanciálisan megjavíttatni, utána el is adtam egyből, mert már a második garanciál javitás volt, és nem egy rövid idő, hanem egy hónap míg megcsinálják.

Ja

(#41) #84221696 válasza d@vee (#40) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem tőled vettem meg? :DDD
Annyit tudtam csinálni, hogy rootoltam, aztán a saját telefonomra letöltöttem 2 játékot, amit a kislányom szeretett volna, az sd maid progival kimentettem az apk filét, azokat feltoltam a tabletre, majd onnan sikerült feltelepíteni. :) Sajnos viszont a harmadikat nem engedte, mert nem volt elég tárhely szerinte.

Az is milyen már, hogy egy sima firmware flashelés egy hónapig tart! :C
Nem értem, hogy miért nem teszi közzé a navon a szoftvereket, hogy ha esetleg ilyen van, akkor a júzer is meg tudja mókolni, mint a mobiltelefonoknál.

(#42) d@vee válasza #84221696 (#41) üzenetére


d@vee
őstag

Nem valószínű :D
Ahham :)
Mert a navon ilyen szempontból egy szar :D

Ja

(#43) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy ennek cserélhető-e az akkumulátora házilag, vagy szervízbe kell vinni ?

Az a gond, hogy ha az akku töltöttségi szintje 65% alá esik akkor kikapcsol és minden beállítás elveszik. :W

(#44) d@vee válasza smiti (#43) üzenetére


d@vee
őstag

Mielőtt visszaküldtem a szervizbe előtte szétszedtem. Egyszerű házilag cserélni :) Kiszeded a két csavart, majd övatosan egy vékony műanyaggal vagy nagyon vékony de nem éles fémmel szétfeszengeted.

Ja

(#45) wizzgeri


wizzgeri
tag

sziasztok nekünk is van egy csoda készülékünk ami jelenleg annyit csinál hogy bejön a navon logo majd az android betöltőkép és itt elakad..tudok én ezzel vmit kezdeni azon kívül hogy bevágom a kukába?köszi a tippeket előre is.recoverybe nehézkes a belépés mivel csak power gombom van.supportot semmit nem találtam de ha ad vki linket drivert,programot stb bármit hozzá azt nagyon megköszönöm előre is!

(#46) d@vee válasza wizzgeri (#45) üzenetére


d@vee
őstag

Figyu, én gpu plugin telepítéssel vágtam haza, ugyan így viselkedett utána. Kuka, szervíz, vagy veszel egy ugyanilyet, ez meg marad alkatrésznek.

Ja

(#47) wizzgeri


wizzgeri
tag

ehez nem lett hozzányulva sajna gari már nincs úgyhogy alkatrésznek marad..de borzasztó h annyi support nincs hogy bele lehessen lépni a recoverybe.látszik hogy nem voltam ott amikor vették.

(#48) wizzgeri


wizzgeri
tag

azért köszi a tájékoztatást én sem találtam semmi értelmeset se magyarul se angolul a témával kapcsolatban..

(#49) d@vee válasza wizzgeri (#48) üzenetére


d@vee
őstag

Ugyanmár, nincsmit :) én csak a rootig jutottam el, de mivel csak bekapcs gomb van, hangerőszabályozó nuku, recoverybe sem tudtam tenni. A support meg egy nulla, én a gyártó oldalán meg sem találtam ezt a tabletet anno, pedig összesen vagy 3 gép volt fennt

Ja

(#50) wizzgeri


wizzgeri
tag

egyszerűen hihetetlen hogy ennyire 0 a support :D nevetséges! azért ha van valami fejlemény legalább itt látom majd de kétlem.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.