Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) huntermati


huntermati
tag

Egész jó :))

Mennyi egy ilyen kompletten? :U

(#52) nakos válasza joshua7 (#50) üzenetére


nakos
senior tag

Nagyon köszi! :R
Tegnap a Medal of Honor Multiban nagyon szépen teljesített a 3 monitorral, persze síri csendben, legmelegebb GPU 42 fok volt 3 óra játék után.

Feltöltöttem a NAGYFELBONTÁSÚ képeket a kérésed alapján a BLOG alján találhatóak. 15 darab. :R

(#53) hoffman_


hoffman_
nagyúr

:R - a sárga irigység mellett ennyit tudok hozzáfűzni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) joshua7 válasza nakos (#52) üzenetére


joshua7
veterán

Aham, most nézegetem, nem gyenge. :)

Semper Fi

(#55) nakos válasza hoffman_ (#53) üzenetére


nakos
senior tag

:R :R

(#56) nakos válasza joshua7 (#54) üzenetére


nakos
senior tag

Örülök ha tetszik... köszi! :R

(#57) Apone33 válasza joshua7 (#48) üzenetére


Apone33
őstag

Durva. :Y

Play Hard!!!

(#58) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nice build! :C
Amit hiányolok a gépedből az egy normális hangkártya. Hogyan fogod belepasszírozni? :F

⭐ Stella

(#59) Muerte


Muerte
addikt

:R :R :R
Várjuk a tesztvideókat :DD

(#60) nakos válasza radi8tor (#58) üzenetére


nakos
senior tag

Koszi! Mester nezd meg az elozmenyeket is (fent megtalalod a linket) - latni fogod hogy aaz elos es a masodik VGA kozott ott figyel egy Creative X-FI TITANUM HD hangkari... Szerintem ma, jatekra az a legeslegjobb. :D
Szoval nem maradt ki semmi, minden reszletre figyelek... :))

(#61) radi8tor válasza nakos (#60) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

I see. :R
Én a fejhallgató erősítős ASUS Xonar Xense-re tettem a voksomat. ;]
Úgy olvastam, hogy Creative már nem az igazi. Sokat vesztett a régi minőségéből.

⭐ Stella

(#62) nakos válasza radi8tor (#61) üzenetére


nakos
senior tag

Feleve volt olyan nekem is, pontosabban a Xonar HDMI 1.3-as. De szerintem ez a Creative Titanium HD jobb - es vegre egy stabil driver!!!! :K

(#63) radi8tor válasza nakos (#62) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

December óta használom Win7 64bit-es oprendszerrel, egyszer sem volt driver gondom.

⭐ Stella

(#64) nakos válasza radi8tor (#63) üzenetére


nakos
senior tag

A Xonar-nak is stabil a drivere, de nekem vhogy az X-Fi Titanium jobban szol jatekok alatt kulonosen a surround emulalas jobb... De ez szubjektiv termeszetesen... :)

(#65) DEJVID válasza bim (#3) üzenetére


DEJVID
őstag

Jajj, de jellemzően magyar. :N

(#66) Apone33 válasza nakos (#64) üzenetére


Apone33
őstag

Mikorra várhatóak a tesztek? :B

Play Hard!!!

(#67) nakos válasza Apone33 (#66) üzenetére


nakos
senior tag

Kicsit megcsusztam, kulfoldi ut miatt, de dolgozom rajta - kis turelmet kernek... :R

(#68) nakos


nakos
senior tag

Na lassan vegre neki fogok tudni allni a teszteknek vegre! :)) Összeálltak a gépek!

Összkép:

Nagyfelbontasban:[link]

1. Játékgép: 2600K + 3x EVGA GTX580 Hydro Copper2 3Gb-tal:

Nagyfelbontasban:[link]

2. Munkagép: 2600K + EVGA GTX570-nel:

Nagyfelbontasban: [link]

3. Munkagép pirosat kapott:

Nagyfelbontasban: [link]

4. Es vegre megjöttek a digitális vezérlőpanelek - Aquaero 5 XT és Pro:

Nagyfelbontasban:[link]

(#69) Apone33 válasza nakos (#68) üzenetére


Apone33
őstag

Nagyon szépek, grat. :C Alig várom már a teszteket. :R

Play Hard!!!

(#70) sz4blya válasza nakos (#68) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Bocs, hogy így belekontárkodok, de légyszíves magyarázd el, hogy miért használsz játékra és munkára is külön gépet? Fogyasztás miatt? Vagy van valami munkaspecifikus oka (nem látok sok különbséget a konfigokban a több VGA-n kívül)?

Egyébként mindketten gyönyörűen, nem győzöm csodálni őket :B

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#71) nakos válasza sz4blya (#70) üzenetére


nakos
senior tag

Koszonom! :R
Csak roviden a valasz: a munkagep kb napi 24 orat megy 1 monitorra felsetupolva, mig a jatekgep a piroskarikas napokon, amikor van idom elvezni a 3 monitort es kell is a 3 vga teljesitmeny. Raadasul a munkagepben van 1 SSD es meg vagy 4-5 HDD, mig a jatekgepben 1db SSD van mindossze amin a 2 legfontosabb multigame van feltelepitve (battlefield es medal of honor) - mas HDD nincs is benne. Az egy celeszkoz.
A fogyasztas es kopason kivul, kulonosen utalom ha bekevernek a kulonbozo munkahoz szukseges progik a jatekoknal ezert is mar egy ideje szetvalasztottam a 2 funkciot... :R

[ Szerkesztve ]

(#72) sz4blya válasza nakos (#71) üzenetére


sz4blya
csendes tag

Látszik, hogy jól gondosan kiválogatott és összerakott gépekről van szó, kívánom hogy minden egyes velük töltött perc elégedettséggel teljen el :R

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#73) nakos válasza sz4blya (#72) üzenetére


nakos
senior tag

Nagyon koszonom! :R :R :R

(#74) marec1122


marec1122
senior tag

hét minnyá elsírom magam. :O :D ilyen szépet sem minden nap látni. mondjuk ilyen kerettel sokaknak sikerülne de akkor is :R :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#75) sz_abika


sz_abika
addikt

Iszonyat fenevad...ezzel mar lehetne villogni a 3dmarkokban is :D
Es cserebe meg gyonyoru is.

PSN: xszabikax

(#76) Muerte


Muerte
addikt

Gyönyörű lett és brutális egyben :C

(#77) nakos válasza Muerte (#76) üzenetére


nakos
senior tag

Muerte75: :R - Nagyon koszonom!
sz_abika: :R - Nagyon koszonom!
marec1122: :R - Nagyon koszonom!

A szep benne az hogy a 3xGTX580 homersekletek 38,39,40 - 5ora multiplayer utan ranezve a kejelzore... :-)) Es a legszebb: hogy siri csend van a szobaban... :DDD

(#78) Buda76


Buda76
senior tag

Hogyhogy nem az 590-es került a pirosabbikba?
és hol a borítás a sabertootról?

[ Szerkesztve ]

(#79) nakos válasza Buda76 (#78) üzenetére


nakos
senior tag

Vegulis lett egy jo kis vevom az eBay-en a Quad GTX590-re, szoval örömmel eladtam neki... :)
Otthon ilyeneket esélytelen arulgatni... :N

A boritast sajna a Sabertoothrol le kellett vennem, mert a 6cm-es Extreme radinak bezavart (a radi csatlakozojat minimalisan de betakarta. Tobb variaciot atgondoltam, ez tunt a legegyszerubbnek... Egyebkent igy utolagosan is megoszlanak a velemenyek hogy hasznal vagy art szellozes szempontjabol az a boritas. Logikusnak tunik hogy lehet inkabb art... szoval nem bantam hogy levettem. Igy igaz a lap nem annyira latvanyos, de nem is azt kell nezni... meghat ugye ez csak a "munkagep" ;]

[ Szerkesztve ]

(#80) Apone33 válasza nakos (#79) üzenetére


Apone33
őstag

Ez sajnos igaz, Mo-n nem sok esély van rá. Nem sajnáltad szegény kártyát? :B

Play Hard!!!

(#81) nakos válasza Apone33 (#80) üzenetére


nakos
senior tag

Oszinten? Nem :N Nem kell ezeket sajnalni ha van vevo jo aron hadd vigye... akkor sajnaltam volna ha 40% bukoval viszik el hosszu honapok hirdetese utan... :W

Az a lenyeg hogy most meg jobb lett a rendszer... :))

(#82) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Ez nagyon odabaß. :C

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#83) nakos válasza BioNiCMaN (#82) üzenetére


nakos
senior tag

:R :R :R

(#84) ch003067


ch003067
addikt

Te se vagy normális b@szod :DDD :DDD
Ennyi pénzből már egy házat vehettél volna :DDD

Grat, nagyon brutál cuccos. :C

(#85) BioNiCMaN válasza ch003067 (#84) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Van neki, ahogy nézem kettő is. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#86) Csavez™


Csavez™
veterán

Mikor lesznek tesztek, a 3way 580 sli-vel?
Összehasónlíthanánk a quad 480 sli-mmel! :K
Az 590 quad sli tesztjeid néztem,azokat veri a quad 480 sli!
Várom az új teszteket! :R
Grat a gépedhez,jó látni nem csk én vagyok ilyen őrült! :)

(#87) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Input laggot nem tapasztalsz játékoknál a 3way slivel ?

(#88) nakos válasza BeLucZ (#87) üzenetére


nakos
senior tag

Sorozatos utazasok miatt kis turelmeteket kernem ismet, (nyar van ;] ) - eddig a Medal of Honor multiplayert es a Crysis2 singlet teszteltem -Hibatlanul futnak es brutalis a teljesitmeny... :))

(#89) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem csak azért tetszik ez az EVGA kártya, mert TRON koppintású design-ja van. :DD

⭐ Stella

(#90) nakos válasza radi8tor (#89) üzenetére


nakos
senior tag

Hat kinek mi az ami bejon... :DDD
En masert vettem... es bevallom a filmet meg idom se volt megnezni... :N

(#91) lizRRR válasza nakos (#90) üzenetére


lizRRR
őstag

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA mi ez itt kérem szépen akkor ezt most elviszem és arany keretbe rakom és fel rakom a falra és oda írom a " példa képem " :C :C :C :C :C :C :DDD

Nagyon szépek lettek , mellesleg ha YANA ujra meghírdeti a 570 az akkor enyémé lesz , h a jól tudom a tied volt :) :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#92) nakos válasza lizRRR (#91) üzenetére


nakos
senior tag

Nagyon köszi! :R Nekem is büszkeségeim! :D
A munkagépben a levizezett EVGA GTX570-es párja ami tavasszal még SLI-ben ment, már nincs Yana-nál. De jó helyre került. Yana már GTX590-nel tolja szép kis KOOLANCE GTX590 blokkal... :))

[ Szerkesztve ]

(#93) lizRRR válasza nakos (#92) üzenetére


lizRRR
őstag

Ja.. én azt hittem az is a tied volt , csak mert az is EVGA volt + 10 év register garancia

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#94) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

A munkagépbe állat az a HX850 úgy, hogy az egyik moduláris kábelére sincs szükség :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#95) lizRRR válasza Cthulhu Dawn (#94) üzenetére


lizRRR
őstag

De az tényleg vicces :D

Benne a HX-850 de nincs is ki használva :D :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#96) nakos válasza lizRRR (#95) üzenetére


nakos
senior tag

Hosszutavra terveztunk... :DDD

(#97) lizRRR válasza nakos (#96) üzenetére


lizRRR
őstag

Hátha kell még 1 a másik mellé mi ? :C :DD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#98) nakos válasza lizRRR (#97) üzenetére


nakos
senior tag

Hosszu tavon barmi megtortenhet... nem szeretem korlatozni az elvi lehetosegeket holmi alulmeretezett tapegyseggel... :))

(#99) lizRRR válasza nakos (#98) üzenetére


lizRRR
őstag

Vagy ha netán eladnád és nagyobb munka gépre váltanál , én meg venném áron állul :))

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#100) kpal


kpal
veterán

Még mindig ütős amit te alakítasz :R

(#101) szab.tam válasza nakos (#98) üzenetére


szab.tam
nagyúr

hi! :C

megnéztem pár vidót, beleolvasgattam, de nem látom. inkább kérdem:

az ego engine-es játékok, (dirt2, f1), 3*1920-ban, fullgrafikán mennyi vram-ot zabáltak le kártyánként?
(dx9 vs 11 összehasonlítsában is érdekelne, hogy 11 mennyivel növeli az elfoglalt vramot?)
de legfőképpen a dx9 alatt érdekelne!

thx! :R

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#102) szab.tam


szab.tam
nagyúr

közben Cshavez letesztelte.

dx11
dx9

így köszönöm, de kérdésre már választ kaptam...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#103) nakos válasza szab.tam (#102) üzenetére


nakos
senior tag

Szia, ne haragudj, de csak most latom... es most se otthonrol. Kb 2 hhet mulva erek majd haza... :R :R De orulok hogy megkaptad a valaszt.. :K

(#104) nakos válasza szab.tam (#102) üzenetére


nakos
senior tag

Korabban publikaltam egy VRAM meresi eredmenyt a Crysis2 DX9/11 kapcsan - az is sokat segithet IME: [link]

[ Szerkesztve ]

(#105) szab.tam válasza nakos (#104) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jaja. még írtad is valahol, hogy egyik nyaralásból esel a másikba. majd folytatod a jó kis szőőőránd teszteket.
egyébként nem nagy + meló: a videókban ezekről is tolhatnál rögtön adatot. mert azért nem jellemző az átlagnál a 3giga/vga vram. még jobb esetben is csak kártyánkénti 1.5-2-vel gazdálkodik a nép.
így ha nálad azért folymatos, mert bő 2-t telepakol, akkor senki másnál nem lesz az.
viszont, ha 1.5-nél megáll, akkor a többiek is jó eséllyel indulnak.

krájzisz nem kenyerem. :N

nemsokára talán kész lesz a gtx480 passzív hűtésem. csak még sok a változó.
20db. 8*400-as conrad hőcső megvan. bordák nagy része is. várom a működő vga riser-eket. jövő péntek. :O
ha működik, keresem Tody56-ot, átalakított fullcover vizelblokk. (ha bevállalja.) közben pesten megyek a maróhoz a csöveknek hőfogadót maratni lapos alurudakba a hőleadó oldalon.

ha jók az eredmények, lehet, hogy dobod a kukába a hervadt vizedet.... :U
a gépedhez saccolok kb. 50-60 kiló alumíniumot... :D
viszont senkinek nem lesz ilyen a világon. (még.) :))

csak azért izgatlak, mert nem tartalak komolytalan palinak, és igen durva lenne passzív léghűtésre megcsinálni a gépedet. az mutogatós vb teljesítmény, de már látom, hogy elvileg lehetséges. :K

a technológiámhoz nagyon sok múlik, hogy legalább pár centi pcie16x 2.0 vga riser működjön. mert minimális flexibilitás kell a rendszerhez, különben szerelhetetlen.

de ha az enyém kész, úgy is írok egy komplett cikket....
de még van pár buktalehetőség, de el kell hinnem, hogy nem. csak így megy...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#106) nakos válasza szab.tam (#105) üzenetére


nakos
senior tag

Ejjha! Igy 2 utazas között most olvasom.. Kemény gondolatok! Csak biztatni tudlak, ha van terv - meg kell valositani! :K Hisz mikor ha nem most? :D
Most sajnos rövid távon nem sok időm lesz, ugyhogy most nem fogok variálni semmi képp, utána jön október végén a BC3 - azzal szerintem ez az év el is fog pörögni. Szóval lássunk egy működő modelt nálad előszőr! Remélem beválik! Szúrkolok :K

(#107) szab.tam válasza nakos (#106) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

[link] :U

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#108) nakos válasza szab.tam (#107) üzenetére


nakos
senior tag

Szépen alakul a dolog! Kemény munka zajlik látom a háttérben. Ha elkészültél szerintem egy-két komolyabb gyártónak is felterjesztheted az ötletedet. (pl ASUS, EVGA) :DDD

(#109) szab.tam válasza nakos (#108) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem. majd ők jönnek hozzám.... :U

csak még a marketitingbe valami "zöldet" bele kell keverni, hogy fel tudják tűzni a zászlajuka, hogy ők milyen bazi nagy természetvédők ám... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#110) Destructo


Destructo
aktív tag

Gyönyörűk a PC-k :D köszönjük,hogy ilyen részletesen ilyen szépen bemutatod mindig nekünk!Szerintem ha at mondják magyarul beszélj mert nem értem kifejezést konvertálva tudnám ráírni a bemutatóidra. Magyarul mutatod be a dolgoat írásban/videóban.Ha valaki felmegy a youtube ra rengeteg hülyeséggel találkozik,de a te munkáid 100/200 asak minimum.Nem tudok mit mondani köszönjük,hogy erre fordítasz időt :) Sajnos nekem nem gurul annyira a szekér,hogy ilyet élőben lássak,de a videóid és miegymás alapján legalább majdnem olyan mintha az lenne!

ui:Köszi, és nagyon fúr a dolog,hogy hol dogozol :D Mert ehhez már fizetés is kell :R

Minden jót! :)

(#111) energy_ válasza Destructo (#110) üzenetére


energy_
senior tag

:DDD egyébként tényleg nagyon jók a videók mikor lesznek még? :)

(#112) Destructo válasza energy_ (#111) üzenetére


Destructo
aktív tag

Remélem minnél hamarabb :P :B :R :R

(#113) nakos válasza energy_ (#111) üzenetére


nakos
senior tag

Sziasztok - Nagyon koszonom az erdeklodest :R . Leginkabb most multizok a geppel, BC2, MoH fokusszal... de sajnos nem nagyon vagyok otthon csak rovid idokre amibe a videozas nem nagyon fer meg bele....
kb szeptembertol kezdodnek ismet. Probalok igyekezni vele. Koszi a turelmet. :R

(#114) Neil Watts válasza nakos (#113) üzenetére


Neil Watts
veterán

Azt a jo elet... most neztem a videokat, az a H.A.W.X 2 nagyon beteg volt. :D 180-200 FPS, auuu. :DDD Minden tiszteletem! :D

[ Szerkesztve ]

(#115) Neil Watts


Neil Watts
veterán

nakos! Bocs, hogy ilyet kérdek, de nagyon érdekel: Az egész gép minden perifériával, vízhűtéssel, monitorokkal kb. mennyi volt? Elindult a fantáziám egy saját rendszert illetően. :))

(#116) nakos válasza Neil Watts (#115) üzenetére


nakos
senior tag

Először is köszi a gratulációt :R - probálkoztam összerakni valami működő kis gépet. Hétvégén tervezek egy BC2 3 monitoros videot. A vizhutesszerelés is befejeződött, elkészült a cucc 100%-ban. Végre! :K

Anyagiakat ne firtassuk, nem szívesen gondolnám végig... de szerintem ha összekapod magad nagyjából összetudod számolni... pici tévedéssel is marha sok lesz, de nem bánom hogy összeraktam... ezt a pénzt se tőzsdéztem el, vagy vertem el autótuningra, esetleg piára, cigire, nőkre... igaz aranyat vehettem volna, azóta kb duplázódott az aranyár... nameg talán benzint is, annak se tud esni az ára... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#117) Neil Watts válasza nakos (#116) üzenetére


Neil Watts
veterán

latod-latod... :P
Vettel volna aranyat, eladtad volna nemreg a duplajaert, majd megepitetted volna a gepet, s meg maradt volna ugyanannyid. :DDD

Amugy iponnal neztem, es hat... huhuhuhujjjuujjj, durva... :B
Ha az egyik monitorod elado lesz 50-ert, akkor szolj majd! Kene kepszerkeszteshez.

(#118) aAron_


aAron_
őstag

Üdv!

Battlefield 3 beszerzése esetleg tervben van? Egy ilyen rendszeren vétek lenne nem kipróbálni! :K Be kell valljam kíváncsi is lennék egy videóra, milyen NVIDIA surround-ban.
Grat. a géphez! :C

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#119) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Sajna csak most találtam ide, de megérte még így is, hogy a képek és a videók láttán kiújult a szívinfarktusom :DDD Oltári gépeid vannak, szép munka. :R
A hőfokokhoz pedíg külön gratula.

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.