Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Érdekesnek ígérkezik, meglátjuk.

A 90W-os töltő elég brutál, adnak hozzá egy hűtőtornyot is? :D

B.Cs.

(#2) Polarstar válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem, egy telefonforma, mokkafőzőre csatlakozható kiegészítővel érkezik, hogy 3 perc alatt egy dupla feketetét főzhess vele.
Ha lefő a kávé, mobil is feltöltött, lehet tovább pörögni! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Miért nem lehet szolíd dizájnt adni egy gamer telefonnak? Miért kell ilyen bazárinak lennie? Jó, ennél láttunk már rosszabbat, de akkor is...

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4) Polarstar válasza Ezekiell (#3) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez lehet, hogy a Power Puff-Girls sorozat tagjainak készültek... :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) _flamer


_flamer
aktív tag

Elég bevállalós telefon. Tetszik :D

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#6) Ezekiell válasza Polarstar (#4) üzenetére


Ezekiell
veterán

Akkor ez egy igazi rétegtelefon, szűk felhasználóbázis lesz :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#7) rigoberto


rigoberto
őstag

A feltűnősködni vágyó gamereknek remek választás lesz. ;]

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Más színben még jó is lehet. A paraméterei jók. A kinézet elég megosztó, de tulajdonképpen a hátlap az mi extrém. ha valaki vesz rá egy szép tokot akkor eltüntethető. Akinek bejön, az meg nem tesz rá, vagy vesz egy átlátszó darabot. a színt is azért említettem mert az elején is látszik. Nekem ez a strandkorlátkék nem jön be.

(#9) Cattle_Decap válasza Ezekiell (#3) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Ha valasztanom kell a pixelhibas, amorf, hibas kijelzo vagy a gamer mivolta miatt csicsas kinezet de normalis kijelzo kozott kerdes nelkul az utobbira szavazok. Mert a mainstream gyartok flagshipjei szolidan neznek ki de egytol-egyig hibas a kijelzojuk.

(#10) Ryoo válasza Ezekiell (#3) üzenetére


Ryoo
senior tag

Miért lesz vmi bazári, attól, hogy színes?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#11) Polarstar válasza Ryoo (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem a színes hátlaptól lesz bazári, hanem sávok, csíkoktól...
Az egész kinézete a hetvenes-nyolcvanas évekbeli csilivili kazettás magnók korát idézi. Az Hy-Power 1000 Watt PMPO-ra gondolok most... :D
Léteznek színes hátlapos mobilok, amik nem bazáriak.
Sőt olyan mobilok, amik ha színesek - akkor sem bazáriak. És itt most arra gondolok, hogy a fekete is egy szín, de elképesztő nagy a paletta még ettől.
A Nokia régen pl igen szépen csinálta ezt:

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) Ezekiell válasza Ryoo (#10) üzenetére


Ezekiell
veterán

lásd felettem Polarstar válasza.

#9) NecroPedo: egytol-egyig hibas a kijelzojuk aha ja, akkor csak én vagyok a mázlista biztos, hogy nem jött velem szembe ilyen még az elmúlt 20+ flagship közül, ami a kezemben volt

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.