Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Nem kell hozzá regisztráció.[link]
baloldalt download now és jön lefele.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) KKaresz45 válasza b. (#1) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Osztán telepíteni próbáltad-é? :) Mondjuk én sem értem hogy ez miért akkora para.

(#3) b. válasza KKaresz45 (#2) üzenetére


b.
félisten

Nekem alapból fent van , így települ is,de így nem evidens .
Vagy a cikk módosult, vagy figyelmetlen voltam, de mintha letöltést írt volna Abu,nem használatot. Tök mindegy egyébként.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) #41133696


#41133696
törölt tag

Szerencsére már az eggyel korábbi verzióval is lehetett rögzíteni Youtube-ra a Wolfeinsten: The New Order-t.

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát amíg 3 Mb-es nettel nem tudok beállítani 2750kb-et, addig marad az OBS... de köszi NV a próbát...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) carl18


carl18
addikt

Nekem magától frissitet, nem olyan nagy dolog ez.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#7) BoWDaN


BoWDaN
tag

Nemtudom minek erre az experiencere annyi frissites >.<

PocoPhone F1; i7 8700K 4.4GHZ, 1080TI G1 Gaming, 16GB RAM 3200Mhz, 4TB HDD, 250GB SSD

(#8) Cs1csó válasza BoWDaN (#7) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez egy új hozzáálás kb. minden szoftvernél gyakran kicsiket módosítva javítva jön az újabb verzió a microsoft is ráállt erre a win 10-nél bár ott lassabb de kezd letisztulni hogy nem úgy fogják mint régen azaz 3 évente egy új oprendszer hanem évente 2 nagyfrissítés - de ha számolunk ez is 6x-os gyorsulás.

(#9) pomorski


pomorski
őstag

Na és akkor most tőccsem le, vagy ne tőccsem le?! Mi van, ha letöltöm/frissítem és szétbarmol mindent?

(#10) Cs1csó válasza pomorski (#9) üzenetére


Cs1csó
félisten

Minden naprakészen tartok, ebből alig volt még gondom, ha pedig van akkor jön a visszaállítás. Úgyhogy nyugodtan mehet fel a GE, bajod valószínüleg nem lesz belőle. Sőt én a játékoptimalizálós részét is engedélyezem és a FIFA 17 így fut - mutatja persze oszlops nézetben hogy mit miről mire változtat. Meg vagyok vele elégedve.

Még annyi megjegyzés: amennyiben keresel valami komolyabb akár külföldi GE topikot - vagy NVIDIA topikot és a friss driver megjelenése után vársz mondjuk 1-2 napot vagy max 1 hetet és közben nem történik anyázás akkor mehet fel. Amikor hibába futottam - nem volt vészes - rákerestem és találtam is egyből olyan fórumot ahol erről ment a vita már legalább egy napja tehát egy ilyen fórumon sokkal hamarabb kibukik ha van valami gond másik példa: az AVAST antivirus legfrissebb build-jében valami inkompatibilitás van/volt az OVERWATCH nevű játékkal erre viszonylag hamar jött a panasz tehát ha valaki használja ezt a játékot akkor inkább ne frissítsen, kritikus programoknál érdemes valamilyen fórumát követni ahol az esetleges problémák hamar kiderülnek pl. egy zenelejátszónál nem akkor dráma ez vagy hasonló kevésbé jelentős programnál.

[ Szerkesztve ]

(#11) atok666


atok666
őstag

Miert olyan fontos kiemelni?

Atok

(#12) pomorski válasza Cs1csó (#10) üzenetére


pomorski
őstag

"mondjuk 1-2 napot vagy max 1 hetet és közben nem történik anyázás akkor mehet fel" - Köszi, akkor ezt megfogadom!

(#13) Indy69


Indy69
aktív tag

Az Nv megint hozta a formáját :)

[ Szerkesztve ]

(#14) wildpig


wildpig
tag

Fantasztikus hogy összevonja a megosztási lehetőségeket, csak közben meg a kettővel korábbi drivert kell használnom, mert az újabbak még DDU után is sikertelen telepítést írnak ki. Légyszi AMD, gyere már valami értékelhető kártyával, mert a Crimson-nal soha nem volt gondom.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#15) b. válasza wildpig (#14) üzenetére


b.
félisten

hahaha troll on.
Én instant telepítek és nincs problémám. Biztos velem van a hiba. AMD szeretettel vár.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) nemlehet válasza b. (#15) üzenetére


nemlehet
őstag

Ha nálad nincs hiba, akkor nem létezik... Nice logic :)

Nálam sincs hiba vele, de korábban volt sok szíváson az NV driverrel.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) b. válasza nemlehet (#16) üzenetére


b.
félisten

Én írtam ilyet hogy akkor nem létezik a hiba?Írd már le hol látod ezt?
Arról szólt a kommentem hogy felesleges Trollháborút indítania, az utolsó mondatával azért mert neki valami nem kóser és más gyártót megváltóként benyalnia ide. Nálam működik, hiba nélkül,tehát nem általános hiba van akkor. nem minden usert érint.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Eclips21 válasza ledgeri (#5) üzenetére


Eclips21
őstag

Hat az eleg szar igy 2017ben kb 10eve is szar volt

(#19) ledgeri válasza Eclips21 (#18) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja, az a felfelére vonatkozott..., 30 jon le, csak streamről volt szó a cikkben és megmaradt a gondolat...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) KKaresz45 válasza wildpig (#14) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A vírusirtó és/vagy tűzfal progid miatt sikertelen a telepítés. Próbáld meg kikapcsolni a telepítés idejére.

(#21) Cs1csó válasza wildpig (#14) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 KKaresz45 Esetleg a gyalulás után egy alapos registry takarítás - erre elég biztonságos a CCleaner beébített registry pucolója - utána pedig a telepítőt - jobbklikkes menüből - rendszergazdaként futtasd.

(#22) wildpig válasza b. (#17) üzenetére


wildpig
tag

Semmi trollháború. Simán csak pártatlan vagyok, de már megszoktam hogy mindig rosszul esik valakinek amiket írok. Játékos vagyok, nem márkafüggő.
A többieknek köszi a tippeket, kipróbálom amint megint lesz erőm szenvedni vele.

Ne esküdözzél Istenre. Napi kapcsolatban vagyunk, és történetesen Ő mondta hogy kínozzalak meg.

(#23) Colos1


Colos1
őstag

Mindjárt sírok örömömben :DDD Kijavították, hogy ha ki van kapcsolva, hogy értesítsen a friss driverekről, akkor most már figyelembe veszi ezt a beállítást, és nincs ott a sárga felkiáltójel az nV ikonon :C

Fantasztikus munka a fiúktól, hogy így egy év alatt sikerült azt a másfél sort beleírni a programba :C

Most már csak azt a másfél sort kellene beleírni, ami megkérdezi az Experience indításakor, hogy kívánom-e letölteni és telepíteni a Geforce Experience frissítéseit. :W

UI.: Látom megint megy a vita a driverek megfelelőségét illetően. Évekig AMD kártyákat használtam, hibamentesen. Mindig - itt a ph-n is - írogatták, hogy húúúúszarokazamddriverekaznvidiaafasza. Namost kicsit több mint 1 éve nV kártyám van, és már többet szívtam, mint az AMD -vel 6 év alatt.

Szóval a nagy nV fanok inkább húzzák be fülüket-farkukat, ha valaki szidja az nV drivereket, mert - másképp nem tudom fogalmazni -, az, hogy az nV driverek jobbak, egyenesen hazugság!

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#24) Nimda válasza Colos1 (#23) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem a kedvencem az volt, mikor ha egyedi telepítést választottam, akkor is expressz települt a driver.

(#25) sixpak válasza Nimda (#24) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam ha egyedi telepítést választok, akkor el sem indul a telepítés, hibát jelez.
Ezért kénytelen voltam az expresst választani...ilyen még nem volt, egyre jobb lesz. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26) Cs1csó válasza Colos1 (#23) üzenetére


Cs1csó
félisten

+1 Mindjárt sírok örömömben :DDD Kijavították, hogy ha ki van kapcsolva, hogy értesítsen a friss driverekről, akkor most már figyelembe veszi ezt a beállítást, és nincs ott a sárga felkiáltójel az nV ikonon :C
:C

Írtam már korábban, hogy naprakészen használom de volt olyan kb. egy éve vagy több ki emlékszik hogy az új frissítés után megjelent a tálca jobb oldalán a külső eszköz eltávolítása ikon - ami ugye mondjuk ha pendrive-ot dug be az ember jelenik meg - csak itt a VIDEÓKÁRTYÁMAT akarta kiadni. De mivel használom a GE-t ezért amikor visszatettem a régit és be is állítottam, hogy nem kérek értesítést stb. a frissítésekről akkor is ott volt a sárag felkiáljtójel ahogy írtad és én is elég háklis vagyok az ilyesmire és bazira zavart.

(#27) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok,

Tud valaki erre magyarázatot adni?
Nvidia shadowplayel rögzítem a fifa meccsem majd visszanézésnél az első pár másodpercben ilyen képhibával indul.

valamint játék közben (függőleges szinkronizáció: gyors beállítások mellett) csíkozódik a kép. Ha felveszem kamerával a történteket akkor a visszajátszásnál már nem látszódik a csíkozódás. Youtube videónál, játéknál mindenhol megfigyelhető.
Csináltam is erről egy felvételt.

https://www.youtube.com/watch?v=smVhL2YpMOw

Olyan mintha szaggatna valami vagy nem is tudom...

A vezérlőpulton ezeket a beállításokat használom

(#28) KKaresz45 válasza #34576640 (#27) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nekem egy rossz HDMI kábel okozott hasonlót, igaz hogy az nem egy konkrét programban hanem folyamatosan, játékon kívül is. Ha van lehetőséged próbálj ki egy másik kábelt szerintem.

(#29) Indy69


Indy69
aktív tag

Sziasztok , lehet hogy ettől új drivertől leáll meg újra indul a gépem játék közben? A válaszokat előre is köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.