Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Tegye fel a kezét, aki meglepődött... :D

Sic Parvis Magna

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg is érdemlik. Csak ők kérnek külön pénzt a 4K-ért. És kaszálták az 1899-et. :((( A minőség meg stagnál. Amig újdonság, addig nagyon jól elvan az ember a Netflix-szel. Aztán egyszer csak sablonossá válik a kínálat. És van (legális) olcsóbb alternatíva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Elektrosokk válasza .LnB (#2) üzenetére


Elektrosokk
addikt

mi az ? Minőségben az apple tv + az egyetlen ami le tudja mosni, de ott jóval kevesebb a tartalom.

[ Szerkesztve ]

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#4) .LnB válasza Elektrosokk (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Apple tévé is.
De én idén az HBO Max-en is sok jót néztem. Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty, Tokyo Vice, Station Eleven. Eltekintve a HBO-s tartalomi mészárlásától, és az applikáció minőségétől.
De nem egy alternatívára gondoltam. Többre. Igazából én pont azért nem fizetem a Netflix-et, mert más dolgok tudják helyettesíteni. És többször csalódtam benne. Például a hihetetlen minőség csökkenés a sorozatok második évadára (Altered Carbon stb), a közepes (és annál is gyengébb) egész estés filmek...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) DrDoktor válasza .LnB (#2) üzenetére


DrDoktor
tag

Kit érdekel az 18999 van ezer más(én is bírtam de egy kaszán hisztizni....)
Mi stagnál? Naponta látok jobbnál jobb tartalmakat(Neked stagnál)
Minden ismerősöm, ezt mondja de végül 70%ban mégis visszatér a netflixhez a JOBB alternatíváktól....

Szerintem nem a Netflixel van gond hanem a világ változott .Csak itthon indult a vagy 5 streaming szolgáltató és még jön pár idén is..Piac verseny profit megosztás ennyi törpént semmi extra.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#7) .LnB válasza DrDoktor (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó nyugi, már az 1899 kasza előtt lemondtam. :D

A kettő összeadódik. Lett több alternatíva, és szerintem a minőség is csökkent.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Elektrosokk válasza .LnB (#4) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Nekem az HBO Max gyenge ami a képminőséget illeti, persze mi is fizetjük és nézzük... de egy apple tv + mellett ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#10) 30z.Samu válasza .LnB (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mostanában én mindig találok valamit, ami felkelti az érdeklődésem. De ez a reklámos csomag egy vicc.

Sic Parvis Magna

(#12) Csapoati válasza .LnB (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az HBO Max alkalmazásánál szerintem nem fejleszthet ki senki hitványabbat szánt szándékkal sem. Össze-vissza vagy, vált le szarabb minőségre, vagy szimplán el sem indul (Android TV, PS5 mindegy), miközben a sokkal újabb Disney+ hibátlanul vagy, a Netflixről nem is beszélve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#19) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A három másik (HBO Max, Disney+ és Prime) előfizetése összesen annyi mint a Netflix önmagában, így nálam az utóbbi kiesett mióta drasztikusan el kezdtek árat emelni. Az SD csomagot meg kenjék a hajukra 2023-ban. Mondjuk az előző háromnak is lenne hova javulnia bizonyos téren. Nálunk pl. továbbra sem érhetőek el a Stargate sorozatok, pedig úgy tudom az az Amazonnál van. Undorító az egész geolock-os megoldás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#46) totron válasza DrDoktor (#5) üzenetére


totron
addikt

Ha tini vagy fiatal felnőtt vagy idősebb, de még keveset éltél, a Netflix az újszülöttnek minden vicc új metodikája fog benned dolgozni. Így van kitalálva. Mindenki másnak aki már túl van ezeken és/vagy a kommersztől, futószalagi kivitelezéstől eltérő produktum izgatja fel, értéktelen/bosszantó lesz a kínálat akár eleve is, de elég hamar kiderülően.

(#50) DrDoktor válasza totron (#46) üzenetére


DrDoktor
tag

Van benn igazság de ha ilen egyszerüek lennének a dolgok ennyire fekete fehér akkor már nem lenne élet a földön :D

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.