Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tetszetős játék ez a Fig, kösz hogy beletettétek a játékba.:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#852) gyulavar


gyulavar
újonc

Sziasztok!

A 13. az biztos így van és nem így: "Az alábbiak közül melyik játék tekinthető a Shadow of the Colossus elődjének?" mert így mondjuk ok lenne. De ahogy most van...? Elég tanácstalan vagyok.

(#853) PowerBuldog válasza gyulavar (#852) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Pont úgy jó ahogy van. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#854) gyulavar válasza PowerBuldog (#853) üzenetére


gyulavar
újonc

Faja. Akkor maradtam tanácstalan... :O

(#855) Gergő_ válasza gyulavar (#854) üzenetére


Gergő_
őstag

aludj rá egyet!
de ne felejts el válaszolni holnap

(#856) Foo válasza gyulavar (#854) üzenetére


Foo
tag

olvasgasd a topicot is megtalálod a választ! ;)

(#857) raskolnikoff válasza Foo (#856) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Szép is lenne ha bent lenne a válasz :D de utána lehet járni és meg lehet találni a helyes választ.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#858) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ma vége a versenynek.
Közzé fogják tenni kik kerülnek a kalapba?A helyes válaszokat megmutatják?
Jó lenne ha igen lenne mind a két kérdésre a válasz, mert akkor tisztában lennénk a dolgokkal.

(#859) PowerBuldog válasza Ateszzero (#858) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Éjfélkor zárul a verseny. Holnapra fent lesznek valószínűleg a helyes válaszok. Csütörtök-péntek magasságára pedig a helyes választ adók listája. Türelem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#860) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

én ebben most nem veszek részt, de mindenki másnak kalappal a majdani sorsoláshoz!

Aurea mediocritas

(#861) Démon23


Démon23
csendes tag

kitöltve :C

(#862) Rebell


Rebell
senior tag

Hol vannak a válaszok?
Mostmár kiváncsi vagyok.

(#863) rothadt válasza Rebell (#862) üzenetére


rothadt
aktív tag

a zinternetten!
még folyamatban van a játék!

borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

(#864) RexpecT válasza Rebell (#862) üzenetére


RexpecT
addikt

Hol lennének mikor még tart a játék?

Egyébként talán most először benne leszek a kalapban :).

(#865) szumoo


szumoo
senior tag

Végre sikerült az utolsóra is választ adnom és remélem jó lesz az összes! :)

A nyúlon túl?

(#866) nrgia


nrgia
őstag

THE END...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#867) TazLeacher válasza Parci (#843) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ho-ho! Köszönöm, ebből 1 dologra biztosan tudok következtetni. ;)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#868) Sicilian


Sicilian
addikt

Ahogy látom nem lesz több kérdés...
A magam és a többiek nevében köszönöm/köszönjük a játékot
a szerkesztőknek, akik kitalálták. :R
Végre játszottunk 1 kicsit, jók voltak a kérdések... :C

nothing is true everything is permitted..

(#869) mephi666


mephi666
nagyúr

na, átnéztem és elvileg ott leszek a kalapban... a szívatós kérdésre meg el is mentettem a linket, hol az elvileg tuti megoldás :) logikailag annak kell a helyes válasznak lenni mindenképp... de majd meglátjuk... gratulálok előre is mindenkinek és köszönöm a játékot...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#870) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

áá, az utolsó nap...
kár érte, nagyon jó volt játszani! remélem lesz majd megint, nemsokára.
sok sikert mindenkinek!

(#871) gyiku


gyiku
nagyúr

lesz meg kerdes?

hüllő

(#872) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv mindenkinek!

Szokásomtól eltérően most a játék utolsó napján válaszoltam a kérdésekre. Hát nem mondom, hogy mind zökkenőmentesen ment, volt azért jó pár olyan kérdés ami nem egyszerű copy-paste google keresés volt. Némelyik eddig ismeretlen játékhoz még kedvet is kaptam. Most így visszaolvasgattam a topikban és én is egyet értek azokkal akiket zavar, hogy csak angolul lehet választ találni a kérdések nagy részére. Én ugyan tudok angolul, de a múltkori játékból még így is kiestem, mert egész egyszerűen rosszul fordítottam le egy szót olvasás közben. Megértem, hogy nem lehet minden kérdést úgy feltenni, hogy magyar oldalon válasz is legyen rá, hiszen sok játékról csak egy-egy pár mondatos cikk van. De azért kicsit kevesebb kéne a csak angol weboldalas válaszokból.

(#873) Barthezz2 válasza D.Orion (#872) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nemtudom, én legtöbbre magyar oldalon találtam választ. Az meg majd kiderül, hogy jók-e :D a 13-as még mindig necces nálam, de jobb ötletem nincs. Esetleg még este átnézem, de lehet jobb ha nem idegesítem magam :DDD

Everybody lies.

(#874) D.Orion válasza Barthezz2 (#873) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezesetben nagyon ügyes vagy, ha magyar oldalt is találtál. A 13mas kérdés(sztem nem véletlenül kapta ezt a sorszámot) lényege engem egy filmsorozatra emlékeztet. Szerintem bíz a megérzéseidben, egy angol nyelvű oldalon teljesen egyértelmű választ is lehet találni(elég nagy betűkkel van írva).

(#875) puttputt válasza D.Orion (#874) üzenetére


puttputt
őstag

Lehet, hogy ugyanarra találtunk rá... Legalább lesz mit "lobogtatni" helytelen válasz esetén... ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#876) NINCS!!!


NINCS!!!
csendes tag

Úgy néz ki nem lesz 20. kérdés...
Így hát Mindenkinek HAJRÁ :))

Remélem a héten meglesz az eredményhirdetés.

[ Szerkesztve ]

__________Powered by Rántotthús__________ nameg HONDA POWER !..!

(#877) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ejj, nem igaz, egy kérdésre nem találom sehol sem a választ...

***

(#878) DeltaPower


DeltaPower
őstag

ez a 13as olyan nyakatekerten lett megfogalmazva hogy nem igaz, majdnem ráfaragtam vele.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#879) ollie


ollie
MODERÁTOR

A 13-as kérdés szerintem nagyon könnyű volt, én a kilencessel izzadtam meg nagyon (de már megvan arra is a válasz).

***

(#880) Donee


Donee
csendes tag

Én csak azt remélem, hogy minden válaszom helyes! ;)
Mert ha rontottam volna benne, sokkal szomorúbb lennék, mintha helyes válaszokat adtam volna meg, és nem nyernék. :(

(#881) DiXoN008 válasza puttputt (#875) üzenetére


DiXoN008
tag

Nem tudom, itt nem lehet úgy "lobogtatni" mint a Mobilarénás játék esetében. Mert itt én is 2-t jelölnék, mert nem tudom, hogy a 13.-asban az a "tekinthető" szócskával mire gondolt a kérdező, a fórumban már írták, hogy miért is lehet 2 válasz is, ezért vagyok én is bizonytalan.
Pedig jó volna úgymond "címvédőnek" lenni a játékban. :DDD

Egyébként valaki nem látta a Reign over me című Adam Sandler-es filmet abban nem ezzel a Shadow of Colosuss-al nyomták?

[ Szerkesztve ]

(#882) Barthezz2 válasza DiXoN008 (#881) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mondjuk őszintén megmondom, én egy lehetőséget találtam, csak nemtudom, az "tekinthető"-e a folytatásanak.. Részemről pl én azt "tekintem", de az nem biztos, hogy a kérdező is.. Hamarosan ki fog derülni. Mindenesetre én is elmentettem a lobogtatni valót :D

Everybody lies.

(#883) Enton


Enton
addikt

Egy kicsit akkor is furcsán van fogalmazva:

"Az alábbiak közül melyik játék tekinthető a Shadow of the Colossus folytatásának?"

Én pl a Tekken 3-at tekintem a folytatásának, mivel lövésem sincs mi ez a játék.
De kinek kell az adott játékot tekineni hogy az folytatásnak minősüljön?
Mert pl én még a Chrasday-t a Stunts folytatásának tekintem hiszen sok a közös vonás a két játékban, pedig tudjuk hogy sok közük nincs egymáshoz. :S

Na mindegy megyek kutatok még hátha valaki annak tekinti az egyiket, a négy közül. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#884) Sicilian


Sicilian
addikt

Szerintem meg az egész csak 1 játék, amiben nyersz vagy vesztesz, ENNYI !!
A végén felesleges "lebegtetni" bármit is, ha nem jó a válaszod.
Képes lennél odáig lesüllyedni? :W kicsit necces lenne...

nothing is true everything is permitted..

(#885) D.Orion válasza Donee (#880) üzenetére


D.Orion
veterán

Ezzel én is így vagyok. :K

(#886) bozont


bozont
veterán

Ez is jó játék volt, néhol azért már jobban utána kellett járni a dolgoknak. Én úgy érzem benne leszek a kalapban, de egy laptop most jól is jönne. :C
Nekem mondjuk a 10. kérdés volt a legnehezebb, a 13. meg elég könnyű, legalább is a gugliban az első találtok között megvolt.

Egy jó nagy kalappal mindenkinek aki részt vett a játékban! :C

(#887) Prof01


Prof01
veterán

13-as volt nekem is a legnehezebb. Illetve nem is a legnehezebb, hanem ebben voltam a legkevésbé biztos. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#888) Barthezz2 válasza Enton (#883) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát ez a "tekinthető" elég szubjaktív tud lenni, de valószínű itt a általánosan elfogadott folytatásnak tekinthető játékra gondolnak, a kérdés az, melyik az :D

Everybody lies.

(#889) DiXoN008 válasza Barthezz2 (#882) üzenetére


DiXoN008
tag

Mondjuk nekem is a mostani válaszom egyértelműbb olyan 95%-ban és a forrás nekem is megvan, meg úgy belegondolva egyértelműnek tűnik, csak a kérdés fura nekem :)
Na átnézem mégegyszer a többit aztán nekem vége a játék ezen részének. A többieknek akik még keresnek kitartást.

(#890) Thome


Thome
addikt

Na gratula minden játékostársnak, sok szerencsét mindenkinek, meg egy kalappal is, de azért remélem bejutok, és viszem a notit! :D

(#891) Enton válasza Barthezz2 (#888) üzenetére


Enton
addikt

Hát az elmult pár percben sikerült találnom egy utalást arra, hogy valaki az egyiket a folytatásnak tartja, és még érvelt is.
Hát én úgy gondolom hiszek az illetőnek.Lesz ami lesz. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#892) Lakers válasza Enton (#891) üzenetére


Lakers
tag

Vigyázz! Lehet, hogy szándékosan félrevezet, hogy csak ő legyen a kalapban :DDD

(#893) Enton válasza Lakers (#892) üzenetére


Enton
addikt

Nem hinném hogy sikerülne neki! Hiszen kb 2005-ös irományról beszélünk most. Ami szinte lehetetlen hogy a minap került volna fel.

Közben szépen a végére jártam a maradék kérdéseknek.
Közben játszotam is egy kis Dark Legions-t is. :C

Sok sikert mindenkinek! :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#894) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Jó játék volt. Volt pár kérdés, ami első olvasás után picit megszeppentett, de valahogy megoldottam. Most már csak reménykedni kell, hogy benne legyek a kalapban - lehetőleg minél kevesebbed-magammal. :DDD ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#895) CptMisi


CptMisi
őstag

gamepod nyereményjáték #1en 514 helyes válaszadó volt....
én ha kiesem, akkor az a shadow of the colossus miatt lesz, amiről megvan a véleményem ;) :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#896) DiXoN008 válasza CptMisi (#895) üzenetére


DiXoN008
tag

Elnéztél valamit "A csupa helyes választ adók listája (142 fő)" ez volt az első nyereményjáték eredménye. És ott a Castlevania-s kérdés volt a nehéz.

(#897) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen vicces lenne ha 23:55-kor jönne még egy utolsó kérdés :DDD
Csak egy ilyen egyszerűbb 13-as kérdésre hajazó

[ Szerkesztve ]

(#898) ígyvanferi válasza CptMisi (#895) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát nem tudom, én hiszek a játék rendezőjének, dizájnerének. És azt a mondatot sem kellett órákig keresgélnem.

(#899) szombatitomi válasza ToBeY (#897) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

"...az utolsó egy napban azonban már biztosan nem lesz új kérdés..."
Így valószínűtlen hogy lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#900) CptMisi válasza DiXoN008 (#896) üzenetére


CptMisi
őstag

akkor összekevertem valamelyik másikkal ;) :R

ígyvanferi: miről van szó?

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.