Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) $p@rr0w válasza vergilx (#400) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nekem is jól jönne, mekkora királyság lenne ha isiben nem kéne minden alkalommal visszarendezgetni az Illustrator palettáit ahányszor valaki előttem használja. :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#402) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

12. kérdés megint nehéz volt. de nem baj :C

(#403) Vistaboy válasza ProEvoFan (#402) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem volt ez annyira nehéz. De néha ilyen is kell, mert akkor nagyon sokan leszünk a kalapban. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#404) vergilx


vergilx
őstag

Gugli a barátunk

(#405) plus44 válasza Vistaboy (#403) üzenetére


plus44
veterán

Igen, sokan leszünk, de még van egy bő hét, jöhet még olyan szivatós, hogy besza, behu egyszerre.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#406) ChromeX


ChromeX
addikt

a 11es okozott egy kis fejtörést de megvan :)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#407) CptMisi válasza plus44 (#392) üzenetére


CptMisi
őstag

olvasd el a szabályokat, amiket elfogadtál, mielőtt ilyeneket mondanál... :B
"A nyereményeket más termékre becserélni, készpénzre beváltani nem lehet."

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#408) Mackósajt válasza CptMisi (#407) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ez azt jelenti, hogy a Prohardverrel nem bizniszelhetsz ilyen kérdésben. Ők nem adnak pénzt vagy mást helyette, hanem csak és kizárólag azt, ami a kiírt nyeremény. Ha egyszer megkaptad, akkor a tiéd, azt csinálsz vele, amit akarsz.

(#409) CptMisi válasza Mackósajt (#408) üzenetére


CptMisi
őstag

tudom, elvégre nem is tudnák figyelni, hogy eladod -e...hacsak nem adnak mellé egy testőrt is :DDD legalábbis lennének kiskapuk, ha mégis :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#410) plus44 válasza CptMisi (#407) üzenetére


plus44
veterán

Ember, nehogy már ne adhassam el a saját nyereményem! :U :D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#411) CptMisi válasza plus44 (#410) üzenetére


CptMisi
őstag

sajnos, ez esetben el kell ajándékoznod, ezen üzenet írójának ;] :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#412) plus44 válasza CptMisi (#411) üzenetére


plus44
veterán

Részemről oké. A válasz üzi mellé csomagolj 440k-t és okésak vagyunk. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#413) CptMisi válasza plus44 (#412) üzenetére


CptMisi
őstag

tudod milyen ez a magyar posta... ;] amúgy az előzőnél(4870es nyereményjáték) tök letört az illető, aki el akarta adni, mikor mondtam neki ugyanezt ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#414) plus44 válasza CptMisi (#413) üzenetére


plus44
veterán

Én más vagyok. Örülök, hogy találtam vevőt rá.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#415) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Most megnyugodtan kicsit,a 9. kérdést ezidáig nem sikerült megfejtenem. Most megvan. :DDD

(#416) CptMisi válasza plus44 (#414) üzenetére


CptMisi
őstag

kinek a személyében? :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#417) Vistaboy válasza plus44 (#405) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, de a legnagyobb para az, amikor megy a sárga és a barna egyszerre, utána meg pont az miatt esel ki, amit "fejből" toltál. :DDD

Saját tapasztalat. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#418) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

a kilencesnél megtorpantam, de kitartottam, végül nagyon egyszerűen meglett, csak jól kell használni a keresőt. ;)

(#419) kekeeci válasza szombatitomi (#415) üzenetére


kekeeci
senior tag

Az engem is megfogott picit. :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#420) vergilx


vergilx
őstag

sztem egyik sem volt nehéz,1-1 kérdésnél is csak max 5perc gugli volt.

(#421) plus44 válasza Vistaboy (#417) üzenetére


plus44
veterán

Ismerős a helyzet nekem is.:D

CptMisi: Nem is tudom....:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#422) Fooler89 válasza CptMisi (#407) üzenetére


Fooler89
őstag

Ez nem úgy van, hogy a gamepod-dal nem lehet becseréltettni?
Mármint pl: nekem nem tetszik az a laptop és akkor adjatok helyébe egy kis kp.

Vagy csak az én agyam ennyire kitekert?

(#423) plus44 válasza Fooler89 (#422) üzenetére


plus44
veterán

Igen. Ők csak a nyereményt adhatják neked, utánna azt csinálsz vele, amit akarsz.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#424) CptMisi válasza Fooler89 (#422) üzenetére


CptMisi
őstag

de, a Prohardver ezt a nyereményt adja át...nem mondhatod azt, hogy inkább ezt vagy azt, vagy pénzt kérsz helyette, de miután megkaptad, másnak eladhatod :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#425) CptMisi válasza plus44 (#421) üzenetére


CptMisi
őstag

Csak nem rám gondolsz? :DDD érdekesen ajándékozol...karácsonykor is először a számlát adod, ha megkaptad a pénzt, mehet az ajándék? :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#426) plus44 válasza CptMisi (#425) üzenetére


plus44
veterán

Nem. De olvass visssza. Azt mondtam, küldöm a gépet, te meg a válasz mellé raksz be 440k-t. Előbb megkapod, aztán postázod a pénzt. Szóval én majd vmikor Karácsony után kapom meg a pénzem.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#427) Torry


Torry
addikt

Hány kérdés lesz?

(#428) Cleinor


Cleinor
tag

12 pipa :)

A 9-es megizzasztott. De mint kiderült nem a kérdés nehéz, csak én használtam rosszul a Guglit :)
Viszont ennyi link megnézése után nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez a Resistance 2 :DD

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#429) Barthezz2 válasza plus44 (#426) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Különben épp azon gondolkodom én is, hogy milyen bizniszt lehetne csinálni :D
Eladom mondjuk 350k-ért, és akkor a vevő is jól jár, mellé eladom a jelenlegi gépem 50k körül, aztán a 400k-ból meg veszek egy netbook-ot hurcolászni, meg egy ütősebb gépet, és mindenki happy :C

Cleinor: viccelsz, én már ott voltam, hogy elmegyek, megveszem egy PS3-al mellékelve, és akkor legalább a választ is tudni fogom :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#430) PowerBuldog válasza Barthezz2 (#429) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én a haveromat akartam felhívni, hogy hátha neki megvan a PS3-a mellé a játék, de aztán sikerült megtalálni magamtól is. ;)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#431) CptMisi válasza plus44 (#426) üzenetére


CptMisi
őstag

olvastam, azért az mindjárt más :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#432) CptMisi


CptMisi
őstag

nem lesz ma új kérdés? :Y :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#433) Barthezz2 válasza PowerBuldog (#430) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Haveromtól kérdezős dolgot én is eljátszottam, de az volt a válasza: "az meg milyen játék?" :DDD

Everybody lies.

(#434) Cleinor válasza Barthezz2 (#429) üzenetére


Cleinor
tag

Hát anyagilag azért nem állok úgy hogy csak pikk pakk elrohanok és veszek egy ps-3-at :D

Havert én is felhívtam, de mondta hogy "Vazze még mindig X-box-om van :D " Egy próbát megért.

Én amúgy nem adnám el a notit. Használnám, és a mostanit adnám el. :)

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#435) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én nem tudom mit kezdenék a notival!
Bár nem nyertem még az életbe semmit és valószínű most se fogok viszont a poén kedvéért már megéri játszani!
Szerintem megint egy kérdés lesz rossz mint a múltkor! :DD

[ Szerkesztve ]

(#436) Barthezz2 válasza Misi 007 (#435) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha a poént félreteszem, akkor még én sem tudom, mit kezdenék vele, de bárcsak az lenne már csak a problémám :D Előbb viszont meg is kellene nyerni :DDD

Egy biztos, bármi is lenne a sorsa, örülnék neki az biztos, de ahogy ismerem magam, esélyem sincs :O :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#437) CptMisi válasza Misi 007 (#435) üzenetére


CptMisi
őstag

én például most akartam felújítani a gépem, ez nagyon jó lenne új gépnek játszani, a régi meg netezni, és ha összejön a pénz megvenném az új gépet....el nem adnám csak azért, hogy legyen pénzem új gépre, mert vihetném magammal mindenhova, és még egyszer nem lenne ilyenem... :DDD de még az is csak kilenc nap múlva derül ki, hogy benne vagyok e a kalapban :DD én például minden ingyenes nyereményjátékon indulok :DD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#438) plus44


plus44
veterán

Jó nézni, hogy mindenki költi a pénzem. :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#439) Barthezz2 válasza plus44 (#438) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Te is a miénk :D

Everybody lies.

(#440) CptMisi válasza plus44 (#438) üzenetére


CptMisi
őstag

lehet, hogy elterveztük, de reálisan gondolkozunk :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#441) CptMisi válasza CptMisi (#440) üzenetére


CptMisi
őstag

ma rápihenhettünk a holnapi szórásra? :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#442) TazLeacher válasza plus44 (#438) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Várjál, nekem nem jutott belőle...adok egy számlaszámot, küldjé' nekem is. :D

(#443) Thome


Thome
addikt

Na, szántam 1 órát rá, hogy mindet átellenőrizzem, és nagyon király vagyok, idáig mind jó! :DDD
Notim van most is, azom is lesz mindig, ha én nyerném, én tudnám mire használni! :D

(#444) TazLeacher válasza Thome (#443) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ááá. MInd1.

[ Szerkesztve ]

(#445) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

10&11-es kérdés halál. Van egyáltalán rá jó válasz? Google + Wiki nem tudja....

[ Szerkesztve ]

(#446) GrandeP válasza KaiotEch (#445) üzenetére


GrandeP
őstag

Néha a youtube is tud fizetni egy piát, szóval jó haver az is... ;) :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#447) pityeszka


pityeszka
őstag

Hát engem az új kérdés megfogott.Nem találom a választ majd délután guglizok még.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#448) Habzsi-Dőzsi


Habzsi-Dőzsi
tag

Biztosan helyesen van feltéve a 13. kérdés?

Talán így lenne helyes: A felsoroltak közül melyik játék folytatása a Shadow Of The Colossus?

[ Szerkesztve ]

Magellan Polar-X kerékpár ELADÓ Sürgős

(#449) pityeszka válasza Habzsi-Dőzsi (#448) üzenetére


pityeszka
őstag

Bevallom ezen én is gondolkodtam.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#450) Alpi válasza Habzsi-Dőzsi (#448) üzenetére


Alpi
tag

Vazze, pont azért jöttem én is ide a fórumba, hogy ezt beírjam, erre látom, hogy másnak is feltűnt. Szóval én is megkérdezném, hogy tuti helyes a 13. kérdés???

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.