Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Mikor jön a következő játék? :))

[ Szerkesztve ]

(#1752) vergilx válasza Winner_hun (#1730) üzenetére


vergilx
őstag

ja boccss,csak igazságtalannak tartom...de mind1...nem érdekel a dolog

(#1753) mephi666 válasza vergilx (#1752) üzenetére


mephi666
nagyúr

ahogy látom, a nyereményjátékoknak a célja a "törzsgárda" szórakoztatása mellett az oldal/támogató népszerűsítése... nem lenne fair kizárni bármilyen 0napos reggel rendelkező újoncot, mert potenciális visszatérő látogató lehet belőle is :) ez is célja az egész akciónak, hogy minél többen megismerjék az oldalt és később is látogassák... erre meg a nyeremények elég pozitívan hatnak... :)

ui: viszont a több reggel játszó/csalni próbáló gerinctelen férgeket ki lehet hajigálni nyugodtan... az nem lenne fair, ha ilyen nyerne... de a házigazdák/modik ezeket szerintem szépen kiszűrik/helyrerakják... (gondolom ezért is tart mindig ennyi ideig a kalap kiírása, mert előtte megy a szűrés ezerrel) a "legdurvább" jelenség a múltkori "laptop-aksiteszt" esetében volt, amikor pl randomra ránéztem az újoncokra és nagyrészük beregelése és az első kommentje között kb 10 másodperc telt el... ott szerintem jogosan lehetett feltételezni, hogy ezeknek nagy része sokadik reg volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1754) szumoo


szumoo
senior tag

wow, nyertem. :C Köszönöm a játékot! :R

A nyúlon túl?

(#1755) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Egyáltalán nem gratulálok senkinek, ez a szájbaékelt szerencse már megint kur**ra elfelejtett engem és semmit sem nyertem.... önző **** vagyok

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1756) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Én tudtam hogy nem nyerek semmit de már a poénért megérte játszani!
Pár új dolgot tudtam meg és számomra új játékokat ismertem meg! :R
Bár ha egy Pandát nyertem volna azt fel is ajánlottam volna valakinek gyorsba! ;]
Gratulálok a nyerteseknek! :K

[ Szerkesztve ]

(#1757) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gratulálok a nyerteseknek :)

Amúgy a Panda nekem se kellett volna :D

[ Szerkesztve ]

(#1758) Panther válasza LaMotta (#1749) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A nevek megjelenítésének sorrendje és ideje nem tükrözi hűen a kisorsolásukat. ;)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1759) PhoenixK válasza Panther (#1758) üzenetére


PhoenixK
őstag

De azért a nevek legalább tükrözik a sorsolást??? :Y :B

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1760) PuppZ


PuppZ
csendes tag

Én arra jöttem haza, hogy nahát, nyertem egy Pandát.
Szerintem nem vagyok egyedül azzal, hogy a laptopnak jobban örültem volna :) , de mindent nem lehet.
Ugyan NOD32 párti vagyok, de akkor már kap egy esélyt a medve, aztán meglátjuk.

vitko: Ne búsúlj, ha nem válik be, kapsz egy licenszt :D

[ Szerkesztve ]

(#1761) CptMisi válasza Dyingsoul (#1755) üzenetére


CptMisi
őstag

akkor nem vagyok egyedül :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#1762) Bencexp


Bencexp
tag

grat a nyertesnek, én meg megin besz*ptam...nincs jóban velem ez a szerencse dolog ...ennyi...

Jako vážně?

(#1763) LaMotta válasza Panther (#1758) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Helyes..! :R
Te.. De akkor tényleg valós lehet, hogy "sörözéses" beszélgetések közben írogattok ki neveket, hiszen a népet várattatni kell valahogy ;]..

(#1764) Prof01


Prof01
veterán

Nem igaz... már megint semmi. :W

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1765) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Bakker telljesen megfeledkeztem a sorsolásról és most nézem nyertem! nyertem! Végre! előszőr! Juppiiiiijéééé! Köszönöm szépen! :C :DD
Gratulálok a többi nyertesnek!

Üdv, Balázs

(#1766) Coyote2000


Coyote2000
őstag

nyertem 1 polot gecc, en ezt is ertekelem :DDD L-es meretben kerem... csak nehogy valami IT-s kocka szabasu legyen :DD

(#1767) Antibazsi válasza Coyote2000 (#1766) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

nyeremény pólónak ne nézd a szabását :DDD am én is azt nyertem csak gamepod-osat. nem lehet megnézni valahol hogy néznek ki?

Üdv, Balázs

(#1768) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egyszer egy képen mintha láttam volna valakin a pólót, de az is lehet, hogy valamelyik PH találkozóra lett készítve. Azért kíváncsian várom. :C

(#1769) PhoenixK válasza juliabrilke (#1768) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha egyszer összejön az a nagy sörözés, és nem abban a pólóban fogsz jönni, akkor bizony... csak te fogsz fizetni! ;]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#1770) LaMotta válasza Antibazsi (#1767) üzenetére


LaMotta
aktív tag

nyeremény pólónak ne nézd a fazonját, dizájnját, mintáját :DDD

(#1771) Ptech


Ptech
őstag

Jee, nyertem egy Pandát. Laptopot majd legközelebbire kérek ;]

(#1772) PTS


PTS
csendes tag

Még ha én nem is jártam sikerrel és nem nyertem semmit sem így is Gratulálok a Nyerteseknek és használják boldogan az értékes nyereményeket! Még egyszer Gratulálok mindenkinek aki szerencsés volt és várom a következő lehetőséget, játékot. :)

Aki mer az csak néha nyer legtöbbször nyel! http://pts-live.net

(#1773) lvnt


lvnt
őstag

Gratulálok a nyerteseknek. Legközelebb remélem legalább nem egy olyan kérdéssel bukok, amelyben 100%-ig biztos voltam. :o

(#1774) G4ga


G4ga
őstag

Grat a nyerteseknek így a játék végeztével. Sajnálom, hogy elbaltáztam. :O

(#1775) PuppZ


PuppZ
csendes tag

Az viszont nem tiszta, hogy a nyeremények hogyan jutnak el hozzánk.

(#1776) DiXoN008 válasza PuppZ (#1775) üzenetére


DiXoN008
tag

Fel fognak keresni a profilodban megadott e-mailen, de ez le is van írva. És ott rákérdeznek egykét dologra. Ami neked most érdekes, hogy megkérdezik, hogy személyesen át tudod-e venni Pesten vagy ha nem akkor postázzák a címedre. Legalábbis nálam anno így volt. Úgyhogy azt a mail-edet figyeld, egyébként velem elég hamar felvették a kontaktot.

[ Szerkesztve ]

(#1777) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

grat a nyerteseknek! :C
helyes megfejtők között nincs a nevem, érdekelne h mit rontottam el
talán a 13. kérdést :F az ICO-ra tippeltem

[ Szerkesztve ]

(#1778) Janoska26 válasza ProEvoFan (#1777) üzenetére


Janoska26
addikt

az jó volt, én is azt jelöltem be :K sötéttel ki van húzva minden kérdésnél a helyes válasz is ;)

[ Szerkesztve ]

(#1779) Bencexp válasza lvnt (#1773) üzenetére


Bencexp
tag

melyiket rontottad el?

Jako vážně?

(#1780) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Basszus elfelejtkeztem a nyereményjátékról, és nem adtam meg választ az utolsó kérdésre, pedig a többi jó lett... :O :W Azért gratula a nyerteseknek, remélem olyan nyert aki ki is használja/értékeli.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.