Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Lenry válasza csomi1977 (#12) üzenetére


Lenry
félisten

pontosan. nekem pl nyaraláskor baromi jól jött, hogy Balatonrandomvárost nem kellett 27-szer körbejárnom egy ATM-ért, hanem csak aktiváltam a Layarban az OTP automata-kereső modult és tádámm. ott van benn az épületben, igen ott, az oszlop mögött, hogy amúgy tuti ne lásd meg sehonnan.
ez a program pontosan erre való, nem városnézésre.

a többi meg ízlés kérdése. engem pl igen is zavar, hogy a gyári akkuindikátor nagyjából négy fokozatot ismer, és azért a 49 meg a 26% közt van egy leheletnyi különbség, kár, hogy az indikátorban ez kevéssé van "indikálva".

taskkiller tényleg nem kell, de ez nagyjából az összes létező Androidos topikban le van írva.

az időjárásjelentőt meg nem azért használom, mert nem tudok kinézni az ablakon, hogy süt-e a Nap, hanem nem árt tudni, hogy szarrá fogok-e ázni hazafelé jövet, vagy hogy a százágra sütő Naptól függetlenül reggel mocskoshideg van-e kint, vagy gatyarohasztó meleg, mert sajnos hőmérni nem tudok ránézésből...

és hogy mindez mennyire meríti a telefont? tökmindegy, mert egy napnál sokkal többet semmiképp sem bír ki, akkor már lényegtelen, hogy este 10 vagy 30%-on áll az akku, amikor felrakom tölteni. másnap estig úgyse bírja ki.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.