Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Jó lenne a teszt, ha nem lennének benne a lehúzások... gondolok a kamerára, mert azért szerintem nagyfater még igy is boldogan fotózná le a nagy pontyot amit éppen fogott egy szabad hétvégén, és nem érdekelné hogy elmosódottak az élek, meg nincs 12 MPx. főképernyő "puritán" csak óra van... minek kéne ennél több egy idős korosztálynak??! Biztos nem rakná tele widgetekkel meg mindenféle infót kijelző cuccokkal, hanem 90%-ban azért veszi elő a telefont hogy az időt megnézze... Telefonkönyv... név és szám. Ettől is több kéne ebbe a mobilba? Gondolom az nyugdijas nagymuter nem ezen a telefonon fogja a következő csúcstalálkozó tartalmát el E-mail-ozni a többi ismerősének, ugyhogy szerintem ettől sem kell több, amugyis szerintem biztos emlékszik még mindenki mikor a mobil nagyon gyerekcipőben járt, és a vezetékes teló volt elterjedve, akkoris a telefon melett egy kis notesz "telefonkönyv" abban se volt szerintem sose több írva mint Név és hozzá a szám... Ugyhogy sztem ez is pont megfelelő!
Hangminőség jó, mind a 2 oldalon, szép nagy betűk, érezhető súly, lenyomott gombok hangos kimondása! Szerintem ez egy nagyon is ideális "idősfon" és az appróbb "hibák" miatt nem kell lehúzni mert valószinű hogy az időseknek az ilyesmi hiányosság fel sem tűnne.

Ez az én véleményem...

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.