Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Elég beszédes az a kép, amin a play storeos értékelések vannak :D

(#2) szupermacs


szupermacs
veterán

Szép, de nem ennyiért. 10-et adnék érte, ha tényleg ennyire lassú.

(#3) Postas99


Postas99
senior tag

Svájcban terveztek, és Kínában fabrikáltak.... haha, talán Svájcban koppintották az ikonos kinézetet az Apple-től. A többi, óránként 3 EUR-ba került kínában legyártatni.

Valójában semmire sem jó hisz semmit sem tud, ékszer órának meg végképp gyönge.

Megnézném mit bír el az üveg ha nekicsapod valaminek. Ilyenkor mennyibe fáj a javíttatás? Mert hogy nem 3000 Ft lenne az hol biztos.

Lépjünk tovább nincs itt semmi nézni való.

Tipikus bazári 1 pálcás valami.

[ Szerkesztve ]

(#4) moleculez


moleculez
veterán

Rengeteg oka lenne, hogy miért nem venném meg, de röviden összefoglalva: csupán egy random eBayes okoskaperec/óra tudását hozza, és próbálja magát eladni azzal, hogy svájci.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) RaveForce


RaveForce
veterán

WoW! Éppen a hajnalban néztem utána pont ennek az okosórának, meg pár másiknak, számomra, ez a teszt hiánypótló... és most már tudom, hogy messzire kerülni kell :DDD
Kb a lassúság, a rendszer-fagyasztás, és az akksizabálás miatt ez a használhatatlan kategória... :(
Egyébként eléggé hajaz a xiaomi amazfitjére..

Akad még tárcsázó, és óra és időbeállításokat rejtő ikon, valamint egy olyan, amiről nem sok mindenre asszociálnák, de itt kaptak helyet az eszközök.

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) atike


atike
nagyúr

Még egy pár generáció és egészen jó lesz. Ez valahogy nem adja.

(#7) stamas80


stamas80
tag

@AliceWake:
Valami komoly tudással bírhatsz, ha sikerült kihozni egy napból 27,8 óra alvást!
:D

:R

(#8) AliceWake válasza stamas80 (#7) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Elfelejtettem leállítani :B
Szerintem úgy érti, hogy egy nap, plusz 3 óra valamennyit aludtam, csak ennyire nem szofisztikált a szoftver :U Vagy összevonta az előző éjszakával, amikor reggelre lemerült.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#9) stamas80 válasza AliceWake (#8) üzenetére


stamas80
tag

Gondoltam, hogy valami furfang van benne, mindenesetre nagyon jól mutat!
:C

(#10) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem sok értelme ennek.

(#11) TTTotya


TTTotya
senior tag

Az első oldal után a többit csak átfutottam. Kiderült a végére, hogy mi értelme ennek a terméknek?

(#12) Szilofon


Szilofon
tag

A külső tetszik, fehér szíjjal. De ennyi, ha tényleg ennyi gondja van akkor felejtős.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#13) kalifa777


kalifa777
tag

Értelmetlen és nem is néz ki jól. Legalább a jó dolgokat "lekoppinthatták " volna a legjobb modellekkről.

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Még mindig nem látom azt, hogy értelme lenne az okosóráknak a jelenlegi formájukban/árakon. Nyilván ez szubjektív élményre alapszik, lévén, hogy a munkahelyemen nettó fél órát bírná akármelyik ilyen kütyü, mielőtt véletlen odacsapnám valamihez, és szénné törne a kijelző, vagy vizet kapna, és attól halálozna el (a többségük). Pedig nem lenne rossz, ha nem kéne minden rezgésre előkapni a telefont, csak ezek az akkuidők, meg a telefonra mért energiaigény.. Számomra vállalhatatlan.

Lehet túl sokat várok el egyszerre: legyen kábé 20 ezer forint az óra ára - többet nemigen adnék érte, működjön stabilan iOS-szel, legyen vízhatlan, az óralapot borító üveg karcálló és masszív, legyen ízléses a külseje és a szíja (értem ezalatt, hogy nézzen ki férfióraként, nem karon hordott minicomputerként/telefonként), bírja az akku egy hétig. Ha ez meglesz, megyek is a boltba megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#15) helltp


helltp
aktív tag

8-9mm vastagság felett szerintem már túl vaskos, erről a majd másfél centiről meg inkább nem is mondok semmit. De cserébe legalább nem tud semmit, lassú és ennek megfelelően gyorsan merül. Egyébként mit gondolnak ezek ezzel a fix szíjjal, majd ha elkoszolódik ez a hófehér vagy neadjisten elszakad akkor komolyan azt hiszik hogy majd veszek egy másik órát a két filléres szíj miatt?? Elképesztő. Jah és pont annyiba kerül mint a Pebble 2 SE....

(#14) Mr.Silkó : Én is pont erre vártam, úgyhogy nagyon megörültem a Pebble 2-nek, csak a szíjjal nem vagyok kibékülve, de szabvány 22mm úgyhogy amint megjön cserelem is fémre.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#16) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Röviden: meh
Kicsit hosszabban: A külseje nem lenne gáz, de a többi része "meh"

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#17) Mr.Silkó válasza helltp (#15) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Majd ránézek, köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) simonzé


simonzé
addikt

Újabb félkész izé, amit nem teszteltek félig sem, nemhogy tisztességesen.
Az ilyen terméknek nincs sem keresnivalója a piacon, sem létjogosultsága. A jelenlegi formájában egy teljesen értelmetlen, jellemzően használhatatlan, soha le nem bomló veszélyes hulladék.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.