Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Hatalmas.
Bár pénzt már nem adnék érte, tetszik. Egy ceruzat meg tehettek volna hozza.

(#2) T0rnad0 válasza Kasya (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem is bejön, de egy remake Nokia E90 jobban érdekelne.

Z Fold 4

(#3) b. válasza Kasya (#1) üzenetére


b.
félisten

Én adnék érte, nagyon tetszik és a hardver sem elavult éppen. szuper kis ketyere :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) gusthy


gusthy
veterán

Akaroooooooooom
Tiszta retró, anno elég nagy Psion fan voltam ahhoz, hogy erre rárepüljek. Mondjuk lehetne EPOC benne Android helyett :) De annyi baj legyen.
Lehet, hogy benevezek egyre.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy nekem ez a kijelző nem tűnik 18:9-esnek, inkább 16:9-es 5,7"

Persze lehet csalóka a kép.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Tetszik, de nem értem az értelmét, csak egy phablet billentyűzettel, de az meg minek? Sok haszna nincs.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nekem is bejön. Nem tudom, hogy Sailfish erre is a szokott összeg, vagy valami más. Úgy tudom, hogy az őszre érkező variáns lesz 100% klaviatura kompatibilis csak.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) Xaels


Xaels
félisten

Komolyan mondom, az idei MWC eddig egyetlen olyan cucca amit értékelni tudok. El is fogadnék valami hasonló cuccot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Polarstar válasza Xaels (#8) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Akkor még nem láttad a Jolla standot, mit műveltek. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) Xaels válasza Polarstar (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Láttam, de nem igazán bízom bennük. Egyszerűen eddig olyan beváltatlan ígéretnek tűnnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) punky10


punky10
addikt

Nagyon jó, tetszik is, csak szerintem elfért volna egy 1,5-2"-os monokróm kijelző a hátulján...

Xaels:edig én is ezt érzem. Hiába szinte mindenhol új model, az igazi nagyágyúk már korábban elsültek.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#13) BatchMan válasza Sebhelyes (#12) üzenetére


BatchMan
senior tag

No én meg éppen bottal piszkálnám, csak nem adnak hozzá.
Tokot nem kérek, az még megvan.
A kameráért kár, mert így használhatatlan.
Kiváncsi vagyok a billencs minősége eléri-e az eredetit!

(#14) kchris78


kchris78
veterán

VOLT ericsson MC218-am... Bár kérdés ha megveszem egy geek techie eszköznél többre tudom e majd használni... a flagship okosteló mellett... de KELL :D :D :D.

(#15) kchris78


kchris78
veterán

kérdés milyen minőségü a kijelzője... iphone mellett elég magas a léc...

(#16) BalanceR


BalanceR
addikt

Ha Snapdragonnal gyártanák, és Dualbootban lehetne választani Droid / és Win10 (ARM) még siker is lehetne, egy zsebdesktop kb...
Ha már van tablet, Phablet, miért ne lehetne Zsebtop :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#17) #78693120 válasza kchris78 (#14) üzenetére


#78693120
törölt tag

Nekem még van is. Sajnos ma már nagyon elavult, de a billentyűzete a legjobb máig.

Ez is kell nekem. :)

(#18) hajbel


hajbel
addikt

Ezért kár volt. :U

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#19) Ádám16


Ádám16
addikt

Nagyon érdekes, hasznosnak tűnő készülék, de nekem a dokkolható modellek jobban tetszenek/tetszenének. Ezzel pl. a metrón kapaszkodva hogyan válaszolsz egy e-mailre?

(#20) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem androiddal nem szelfihuszárok és szelfikirálynők elboldogulnak.
Majd befordít, ethernet + egér bele -> linuxboot és bitangos hackmachine lehet. Igazi gyilkos kétarc!

Ádám16: ez tapimobil is. Simán megy minden rajta. :DDD ki kell fordítani!

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) Ádám16 válasza Polarstar (#20) üzenetére


Ádám16
addikt

Azt gondoltam, de hogy fogsz kihajtott készülék mellett egy kézzel gépelni/bármit csinálni?

(#22) T0rnad0 válasza Polarstar (#20) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak nem hajtható teljesen hátra, egy kézzel nem fogod tudni kezelni.

Z Fold 4

(#23) Robert_F


Robert_F
tag

Ez kurvanagy. Remelem sikerul majd egyet elcsipni. Az sem baj ha 1-2 ev mulva. Ezt a premium PDA erzes miatt nem lehet kihagyni...

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#24) kchris78


kchris78
veterán

hogy én erről nem tudtam!!! ez az előrendelési időszakban 400 dollár volt 4Gs kivitelben, ezt írja az egyik oldal...

(#25) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Nagyon tetszik!

Ha igazi EPOC-ot nem is, de legalább egy EPOC-skint tehetnének rá, hatalmas lenne!

Egy működő Revo amúgy itt figyel a vitrinben!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26) garrotter


garrotter
tag

Tetszik! Bár egy másodlagos kijelző jó lenne, hogy a hívó is látható legyen (meg egy használható kamera, mert ez a megvalósítás nem az igazi)

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#27) fateless válasza fornettisuti (#6) üzenetére


fateless
veterán

Ebből látszik, hogy nem vagy olyan vén trotty, mint mi itt páran, akik megbolondulnak egy ilyen kütyütől ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) Xaels válasza punky10 (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Ez az MWC olyan mintha egymásra licitálnának ki tud ugyanazokból az alkatrészekből szarabb cuccot lerakni az asztalra. Kész megváltás valami mást látni. Kicsit a HD2 jut róla eszembe, bár ez tuti nem lesz olyan népszerű.

(#16) BalanceR Snapival egyetértek. Nekem mondjuk a W10 nem hiányozna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Timer


Timer
veterán

Valaki rebootolhatná végre a Nokia E7-et is. Édes Istenem, de felállt a cerkám arra a telefonra! Végül győzött a józan ész, és az elavult Symbian mobil helyett vásároltam egy androidos SE Mini Pro 2-őt, hogy az végül méltán felkerüljön a "Minden idők legótvarabb telefonja" listám élére.

(#30) BalanceR válasza Xaels (#28) üzenetére


BalanceR
addikt

Azért mondtam Win 10et, mert az elég populáris, valljuk be az átlagjúzer, ha meghallja, hogy linux, sírva menekül. :(((

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#31) Xaels válasza BalanceR (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Az átlag user szerintem nem akar dual bootot, el van droidon. Én is el lennék a laptopon csak azzal ha nem hiányozna 1-2 dolog belőle.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) dz1989


dz1989
senior tag

:Y Kell egy ilyen! :)) nem véletlenül veszem elő idönként az E90-t :)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#33) CB


CB
senior tag

Imádom. Nekem Psion 3a-m volt anno, és imádtam. Akkor az 5-ös, és az MX volt a cél. Ezt nagyon kipróbálnám.
Bár az is lehet, hogy hamar ráunnék. Ennek ellenére pozitív, hogy valaki új eszközzel próbálkozik. Remélem bejön nekik.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#34) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt psion 5-ösöm, csak sajnos céges, így vissza kellett adnom. Nagyon szerettem.

Ez nekem egy ideális eszköz a telenor hello data kártyámnak, amit másodlagos, adatkártyának használok. Na ebbe pont jó lesz. Ha vállalható áron jelenik meg, szerintem én veszek egyet.

(#35) csab2


csab2
veterán

Ez tipikusan az az eszköz, amire nincs szüksége az embernek, de ennek ellenére elfogadnék egyet, mert annyira cuki. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#36) Polarstar válasza csab2 (#35) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az nem jutna az eszembe, hogy cuki - mindenesetre menő. A retró amúgy is divat. :D

Fix, hogy idén már tervezik az utódját... ;)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#37) #56710400 válasza Timer (#29) üzenetére


#56710400
törölt tag

Srácok, én rendeltem egy Gemini PDA-t (magyar bill.kiosztással), majd ha megjön (még kb. 1 hónap), írok a tapasztalataimról. Amúgy nagyon vártam már ezt a mobilarénás cikket, köszi Bone!!!

@Timer: egy Nokia E7-et vadiúj androidos belsővel habozás nélkül megvennék a Gemini mellé :)

(#38) #78693120 válasza #56710400 (#37) üzenetére


#78693120
törölt tag

+1

(#39) kchris78 válasza #56710400 (#37) üzenetére


kchris78
veterán

Király!! Szerintem ebből lehetne rendes teszt-cikk is. És / vagy, videó :). Igazából ezek azok a kütyük amik érdekelnének ilyen oldalon, nem a huszadik flagship telefon tesztje (hogy messzire ne menjek S9...) ami igazán semmi értelmes újítást NEM tud felmutatni azon kívül hogy PICIT jobb kamera, PICIT (már user nem érzékeli csak a szinti tesztek) jobb CPU, PICIT jobb aksi idő.... Vagy az 50-edik ulefone elefone meg ki tudja milyen bugyuta névvel rendelkező kínai kopi telefon tesztje ócsóér.

[ Szerkesztve ]

(#40) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Kéne. De félő az a billentyűzet nyomot hagyhat idővel a kijelzőn. Nem látom, hogy lenne bármi "ütköző" köztük, ha meg behúzódnának a gombok a házba, azt csak említette volna valaki már.

Az mondjuk nagy kár, hogy nem kapott egy pici OLED külső kijelzőt. A hiedelemmel ellentétben nem mindenkinek van és nem mindenki akar smartwatch‑ot.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#41) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez hihetetlen!

Nem volt egy ifon-xiaomi-samsung az isten poszt sem itt. Régi szép idők.. Talán visszajön a Psion, akarom mondani a Geminivel? :U

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#42) kchris78


kchris78
veterán

kaptam egy alternativat: https://www.amazon.com/LANRUO-Pocket-Aluminum-Windows-x7-Z8750/dp/B0721SKXQJ de szerintem a gemini jobb kinezetu, kompaktabb.

(#43) #56710400


#56710400
törölt tag

Srácok, megjött a Geminim. Magyar ékezetes, sikerült rootolni, megy az LTE. Szívesen válaszolok minden kérdésre.

(#44) #78693120 válasza #56710400 (#43) üzenetére


#78693120
törölt tag

Ha volt/van Psionod, akkor azzal össze tudod vetni használat közben a billentyűzetet?

(#45) #56710400 válasza #78693120 (#44) üzenetére


#56710400
törölt tag

Nem volt Psion-om, de a Gemini facebook fórumon (1000+ tag) sokan írtak erről: a Psionok billentyűzete masszívabb és nehezebb volt, a Geminié "puhább", vékonyabb anyagú. Utóbbi előnye a kis súly, meg ugyebár az, hogy összecsukásnál az egész billentyűzetet lenyomja egy picit (kb. 1 millimétert) a kijelző, így becsukva meglepően keskeny a Gemini.

(#46) #56710400


#56710400
törölt tag

Írtam egy rövid cikket a Logoutra a tapasztalataimról: https://logout.hu/bejegyzes/yaka/gemini_pda_mini_laptop_amellyel_telefonalni_is_leh.html

(#47) Fred23


Fred23
nagyúr

Számomra ez a cucc ma már értelmetlen, viszont a nosztalgia tényleg megjelent. Emlékszem arra, mikor még ez volt az egyik legmenőbb mobil a világon:

Hehh. :D

[ Szerkesztve ]

(#48) #56710400 válasza Fred23 (#47) üzenetére


#56710400
törölt tag

Ízlések és pofonok... Engem mindig zavart a fizikai billentyűzet nélküli telókban, hogy amikor egy weboldalon ki kell töltened valamit, akkor a felkúszó virtuális billentyűzet kitakarja a képernyőd felét - kétharmadát. Ha már itt tartunk, ez ugyanaz a különbség, mint ami egy laptop és egy tablet között van :)

Igen, a Nokia 9500 2004-ben még a legmenőbb teló volt :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.