Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juliuska


Juliuska
senior tag

szerintem, egy 4,5 hüvelykes kijelző, nem biztos, h telitalálat a célcsoport számára... :U

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#2) Matada2.3 válasza Juliuska (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Szerintem az, sok rokon van aki be akar lépni a "kütyük" világába, de kicsik az ikonok és a billentyűzet hiába nagyobb a telefon. Én tuti ezt ajánlom majd nekik :)

Finn the human

(#3) Halkow.


Halkow.
senior tag

20-at talán megér

(#4) no more válasza Matada2.3 (#2) üzenetére


no more
addikt

+1! Van ebben fantázia!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Talán jó cucc, de sokan még mindig a fizikai gombokat részesítik nagyobb előnyben.

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ez kell az én 86 éves nagymamámnak. :)

(#7) Viktor0610 válasza hemaka (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van rajta az is, nem láti? :P A videón az az első, hogy hátrahajtja a flipen lévő gombsort! :R

Samsung Galaxy A54

(#8) roli543


roli543
őstag

Basszus ezt meg én is bevállalnám, irtóra tetszik :DD a régi Sony Ericsson P800 jut róla eszembe.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#10) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Még pár év, aztán vehetek ilyesmit... ;]

(#11) B1T3


B1T3
addikt

Érdekes termék. Erősen rétegemék lesz, de jó, hogy ilyen is van. A jobb kamera miatt már megérheti valakinek, mert miért ne akarna mindenki a lehető legjobb minőségben fotózni. Nem is értem, miért erőltetik manapság is a 2 megapixeles kamerákat, egy értelmesebb 5 megapixeles beépítése is filléres tétel lehet (vagyis de, értem, de na...).

(#12) #86973952


#86973952
törölt tag

Ez még nekem is tetszik.

Egyébként sok cég ott rontja el az időseknek szánt mobil eszközöket, hogy kicsit vastagon fog a ceruzájuk, amikor az árat képzik hozzá. Idősebb korosztálynál ez meg sokkal lényegesebb. Nem azért, mert ne tehetné meg, hanem mert pénzkidobás a nagy részüknek egy drága eszköz. Főleg, hogy az igényük korlátozódik a butatelefon tudására.

[ Szerkesztve ]

(#13) Dhampir


Dhampir
félisten

Végre benyomható, fizikai gombok. Kár, hogy nem qwerty-gombsor, de már használható ez is. :)

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem okos ötlet, és jól is néz ki .

kengyel

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem annak akinek túl bonyolult egy okostelefon, annak ez is az, aki meg tudná használni, annak a normál okostelefon is tökéletes és valószínűleg sokkal olcsóbb is. Mikor nemrég szüleimnek hagyományos telefont vettem, csodálkoztam hogy mekkora felárat kérnének el egy nem márkás, csúnya, amolyan nagyitelefonért a márkás feature phone-okhoz képest. Lehet hogy nyugaton ennek nagyobb a szegmense, de nálunk az extra felár miatt kevesen választják.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) axioma válasza Dhampir (#13) üzenetére


axioma
veterán

Hat az otlet a felhajtos qwerty-rol nem is rossz... bar sztem a slider me'g jobb lenne, de azt mar fujhatjuk, senki nem fogja megcsinalni.
Egyebkent nekem kicsit azert gyanus ez, hogy ha van egy - gondolom nem tul nagy melysegu - gombsor, ami a kepernyore fekszik fel, es per def. erovel kell nyomnia a celt nem feltetlen mindig pontosan eltalalo idosnek, nem fogja az ido elott leamortizalni az alatta levo kijelzot?

(#17) Graphics válasza Halkow. (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hozzaszolasod meg egy fillert se :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) prolad


prolad
őstag

Kicsit komolyabb igényű nagyiknak még jó is lehet.

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Az ötlet abszolút életképes. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) draco31


draco31
veterán

Nem látom értelmét ennek.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#21) Graphics válasza draco31 (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerencsére a cég mégis meglépte :) az idő meg igazolja, hogy jó vagy rossz döntés volt-e :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) philips20


philips20
aktív tag

Jol látható, és használható, mikel más ??

(#23) Prien


Prien
addikt

A ceruza tartó nem tetszik ott oldalt. Akadály lesz a zsebnek és egy toknak is... :(

A kevés is több a semminél.

(#24) Viktor0610 válasza Prien (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pfff....
Azt hitem, hogy valami mágneses módon kapcsolódik... :D

Samsung Galaxy A54

(#25) Hintalow


Hintalow
senior tag

kíváncsi vagyok, hogy az időseknek szánt telefonoknak meddig lesz létjogosultsága.
egy idő után már az a generáció lesz benne a korban, akinek ezek alap dolgok :K

a telefon jó, tetszetős, de valószínűleg nem 20.000 Ft-so kategória lesz, a legtöbb idős ember pedig alapból nem akar sokat áldozni egy olyan dologra, amitől inkább tart, meg érthetetlen neki.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#26) laci1892


laci1892
senior tag

Igazából ez egész jó cucc... a fizikai gombsor is talált! Viszont... me, vagyok benne biztos hogy az idősebbik korosztály kihasználná az android atta előnyöket... hm... vagy aztán kitudja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.