Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bavid


Bavid
senior tag

Elég vicc, ha még esetleg a 2014 év telefonjára osztanának ki díjat, akkor esetleg oké (bár nem feltétlen értek vele egyet akkor sem).

(#2) GSPLR


GSPLR
senior tag

A cikkre adok egy k...va nagy piros pontot. Így kell ezt srácok,nem kell mellèbeszèlni. Respect!

Huawei

(#3) alevan válasza GSPLR (#2) üzenetére


alevan
őstag

Élvezd ki, ritkán fogsz ilyet látni. ;]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) Windz


Windz
újonc

"Őszintébb lett volna, ha azzal indokolnak, hogy irgalmatlan sok pénzetek van, tök jó lenne, ha kiállítanátok Barcelonában.

Ezen most jót derültem :D Bog, you made my day!

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Basszus nem HTC lett az??:D na ez csalás, árulás, meg minden:D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Wildpath válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Wildpath
tag

Pedig csak a htc az egyetlen prémium készülék gyártó :DDD

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#7) kolosanyi válasza GSPLR (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Igen, ezt így kell m :K

(#8) MeGabee


MeGabee
senior tag

A díj értékét a díjazottak minősítik.....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Az idei év/MWC legjobb okostelefonja holtversenyben két tavalyi készülék. Jó poén :N

(#10) Csapoati válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Khm, vagy miert nem a BB Passport?!? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) Matada2.3 válasza Csapoati (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ha tényleg a designt nézik akkor kétségtelenül azt kellett volna..

Finn the human

(#12) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Az iPhone 6 teljesen jogosan kapta meg az év telefonja díjat. A rendszer teljesen jó, az anyag használat példás, és tényleg arra fókuszáltak, hogy használható legyen, gondolok pl. a 4,7"-es kijelzőre, ami pont az a határeset, amit még lehet egy kézzel használni. Ez még mindig telefon szeretne lenni. (4,7"-es Nokiám van egyébként.)
Az LG győzelmét már kevésbé értem, engem elszomorít, hogy továbbra is adják a lovat a gyártók alá, hogy egyre idiótább méretű telefonokat gyártsanak. 5,5"-es mobil, egyszerűen nevetnem kell. Lassan mindenre jók lesznek ezek, csak telefonálásra nem. Egyébként tényleg jólnéz ki, ezt aláírom. Sokkal több kompaktabb méretű mobil kéne normális tudással és mostanában úgy látom ezt nem csak én gondolom így. Zenész kezem van, hosszú ujjakkal, de nekem senki ne mondja, hogy 5"< kijelzővel rendelkező telefonokat kényelmesen lehet használni, majd könnyedén zsebre vágni, mert egyszerűen nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#13) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

két tavalyi készülék 2015 nyertese???
és alig csontig nyalnak be az almának, aki jelen sincs, LOL B+...

#?*@&!

(#14) danee91 válasza .Szaki. (#12) üzenetére


danee91
senior tag

Akkor adok 1 ellenvéleményt, nekem is zenész kezem van, 5 colos kijelzős telefonom, és kicsinylem. Egyszerűen nagyobb területen akarnék nyomkodni, és nem érdekel, hogy 1 kézzel nem érem át a kijelző teljes területét, hisz megoldom, áttolom azonnal az ujjaim végére a telefont, éls nem tenyérben tartom, így máris simán kezelhető. :DD

ANDROID SZOFTVER SERVICE, -CSERE (PM) // XIAOMI REDMI NOTE 5 AI 4GB/64GB - MIUI 12.0.3

(#15) Gausz válasza danee91 (#14) üzenetére


Gausz
aktív tag

Vannak, akiknek jó ez a méret, de nekem egy kézbe még a 4,5 is nagy. Nem is beszélve >1milliárd kínairól :)

(#16) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Ezzel azért jól leírták magukat... Ezután egy fabatkát sem fog érni ez a díj.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#17) .Szaki. válasza danee91 (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jogos, nem is azt mondom, hogy ilyenek egyáltalán ne legyenek, hiszen ahány ember, annyi igény, de a baráti körömben is ezt látom és én is abszolút azt gondolom, hogy több ilyen tudású, de 4-4,5-4,7"-es telefon kéne a piacra és erre kéne terelni a gyártókat, mert oké mi nagy kezűek vagyunk, de nem ez az átlag. A másik, hogy elég csak abba belegondolni, hogy ha az egyik kezemet nem tudom felszabadítani, akkor ne kelljen ügyetlenkedni a másik kezemmel, hogy átérjem a kijelzőt. Ez csak egy egyszerű hétköznapi eset. Egyszerűen praktikumról van szó, kényelemről, semmi többről.

[ Szerkesztve ]

(#18) MeGabee válasza Gausz (#15) üzenetére


MeGabee
senior tag

Azért jár neked egy nagy RESPECT, hogy így aggódsz az 1 milliárd kínaiért. :C

Nekem nincsenek zenész ujjaim, és mégis kicsi már a 4,5.Most egy 5 hüvelykest veszek,de talán még a 5,5 is használhatónak bizonyulna :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) Remekelek28


Remekelek28
őstag

A g3 meg is érdemelte,nagyon szép készülék,az iphone se csúnya.
Azt hiszem a héten én is beújitok egy g3s -el.

(#20) .Szaki. válasza Gausz (#15) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez ütött! :C

(#21) assemble válasza .Szaki. (#12) üzenetére


assemble
addikt

3 eve jogosan kapta volna meg talan, mert kb akkor voltak ujdonsagok azok a dolgok, amikkel az jon.
4,7" meret, 720p kijelzo, NFC? Ezek tenyleg nagy dolgok... voltak 2011-ben, a galaxy nexus bemutatasakor. :)
Egyebkent az iphone 6 a maga 4,7"-es kijelzojevel a batar nagy kerete miatt eppenseggel nagyobb, mint sok android telefon 5" feletti kijelzovel.

(#22) zbecks


zbecks
tag

Gratulálok a zsűrinek. Vicc az egész

(#23) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nem értem az értetlenkedőket, ez viszonylag jó megoldás volt. Nehézen lehetne az iPhone6 helyett mást díjazni, mikor vitathatalanul az egyik legjobb, mellette a legsikeresebb csúcstelefon, fél év alatt többet adtak el belőle mint az összes többiből együttvéve. Mint anno az iPhone4, ami abban az évben a legszebb és legjobb telefon volt, az i6 is kikerülhetetlen, hiába szarnak magasról a MWC-re és a többi ilyen rendezvényre az Applenél.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#24) Csapoati válasza Gadgetfan_ (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát, szerintem az i5S nagyobb durranás volt a Touch ID-vel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) ClioRS


ClioRS
őstag

Jó cikk lett :D

(#26) Devas


Devas
őstag

A Moto E mellett szól, hogy a mai napig az az egyik legapróbb telefon a piacon minimum 1 GB RAM-mal.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#27) Simi87


Simi87
senior tag

Mind a gárim telefon megérdemli szerintem, bár nem értem hogy miért nem a 2014-es év telefonját választják.

(#28) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Mi lesz itt még... Még hogy az Apple is nyert valamit... Jo érzés a legjobb telefont a kezemben tartani :P peace!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#29) kbyte1024 válasza Csapoati (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Atis én nem vagyok BlackBerry fan;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Simi87 válasza Gadgetfan_ (#23) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem értetlenkedők. Trollok, és haterek hada.

(#31) Csapoati válasza alkatraz3000 (#28) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a Plus nyert, héló! ;]

kbyte1024: Azt én tudom. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) alkatraz3000 válasza Csapoati (#31) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekem aztán édes mindegy :D ugyanaz.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#33) .Szaki. válasza assemble (#21) üzenetére


.Szaki.
addikt

Most őszintén egy telefon mit tudjon még? Amit ténylegesen használsz is.

Egyébként minden év tárgya szavazáson(legyen az MWC, vagy COTY) kérdés, hogy akkor most a leginnovatívabb, a legszebb, a legjobb ár -érték arányú vagy a legpraktikusabb tárgy kapja a díjat, sokszor pedig biztosan az anyagiak is beleszólnak, pl. a COTY eredményekről elég gyakran leolvasható ez sajnos.

(#34) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Mondjuk így belegondolva en sem értem a sima 6-os díjat. A plus akkuja erősebb, a sima 6 max kameraban nyújt többet az 5s-nel, nincs OIS, es a kijelző tartalma sem változik. Annyi az előnye, hogy nem olyan ormótlan, de tényleg ennyi.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#35) Csapoati válasza .Szaki. (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem pont azért nincs értelme az ilyen Év telefonja díjaknak, amiket felsoroltál. Objektíven nem nagyon lehet nézni mindent, mert nagyon különbözőek vagyunk, na meg milliónyi szempont létezik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) alkatraz3000 válasza Csapoati (#35) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

De gondolom milliónyi szempont alapján szavaznak is. Persze van ellen vélemény, épp ezért a "legjobb" kifejezés kicsit érdekes. Kivéve, ha egyhangúan választottak, de mint láthatjuk döntetlen lett. Lényeg, hogy a G3-al holtversenyben volt/van, a többi rosszabb! ;]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#37) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Arról nem is beszélve, hogy almaekat pont nem érdekli a díj hiszen viszik mint a cukrot,díj nélkül is:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#38) alkatraz3000 válasza kbyte1024 (#37) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Meg egy hét múlva úgyis porondon lesznek megint. Megcsinálják a saját show-jukat.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#39) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon orulok a G3 sikerenek, mert amit megvalositottak kompakt meretben, azt tenyleg mas nem tudta megcsinalni.
Amit nem ertek, hogy miert a lassan egy eves modell kap dijat, es miert nem az esetlegesen ott kiallitott darabot dijazzak? Pl. Lenovo.
Iphone-t abszolut nem ertem. Meg kevesbe mint a G3-at. Vagy ha mar OS-kent dijaznak, nevezzek ki a Lumia 930-at is.

A cikk nyelvezete folytatodhatna a jovoben is...

(#40) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Kicsit mintha le lenne maradva a díj,vélemény +1 Bogéknak

Szaki
Az a baj,hogy az alma 4.7 i6-os kb akkor mint a G3-om(káva sokat jelent méretben)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#41) TTommi


TTommi
aktív tag

Semmi értelme nincs ennek az év telefonja dolognak már ami az objektivitást illeti! Az Iphone6 nál és a G3 nál is van jobb telefon, tény, hogy az eladási statisztikáik nagyon jók és sokan szeretik őket. Akkor már legyen inkább az a szöveg, hogy az év legnépszerűbb készüléke vagy valami hasonló, úgy már stimmelne.

SXZ2 és SXZ5c

(#42) Kasya


Kasya
nagyúr

Eszembe jutott, hogy mintha a dobozon lenne valami az LG G3 eseten...

[ Szerkesztve ]

(#43) alkatraz3000 válasza TTommi (#41) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Tehát akkor az évautoja a laFerrari, vagy Pagani Zonda, s nem az új passat?

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#44) Weeman1 válasza Quqesz (#40) üzenetére


Weeman1
veterán

A méret tényleg így van.

Xiaomi 11T Pro

(#45) Quasi_modo válasza .Szaki. (#12) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Lehet, hogy az iPhone 6 emberi méretű kijelzőt használ, de a készülék ezzel együtt nagy. Lehet hasonló méretű kijelzővel kisebb készüléket csinálni. Nekik nem sikerült.

valami

(#46) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Azon nem tudom miért vannak egyesek kiakadva, hogy 2014-es modelleket díjaznak. Elég szegényes lenne a választék, ha a 2015-ben bemutatott készülékek indulnának csak, meg ugye még hátra van 10 hónap az évből. Arról ne is beszéljünk, hogy pl az itt bemutatott készülékek, amik a demón jól néznek ki, lehet hogy nem lesznek sikeresek / vagy soha nem hozzák azt, amit itt ígérnek. A dupla díj tényleg elég szánalmas, akkor inkább dobtak volna fel egy kockát :DD .
Egyébként az év táblagépe is 2014-es modell, a Surface 3 Pro lett.

Aki meg a kínaiakat félti a nagy telefonoktól, pont Ázsiában iszonyat népszerűek a 5+-os telefonok.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#47) alkatraz3000 válasza Quasi_modo (#45) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nem akartak az arányokon változtatni, ami nekem pl tetszik. A homegombnak maradnia kellett a touchid miatt, mert ha osszenyomtak volna, akkor a galaxy s5 szintjét éri el. Ha meg a tetejét vagjak le, akkor meg full hülye arányok születnek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#48) assemble válasza .Szaki. (#33) üzenetére


assemble
addikt

Nezz korul, hogy mit tud ma egy telefon, mert 2011 mar eleg regen volt, azota tortentek dolgok. :) De akkor nehany pelda:

-kicsi keret, nagy kijelzo/telefonmeret arany
-1080p - qhd kijelzo
-2-4 GB RAM
-wireless charging (qi)
-elulso, sztereo hangszorok
-vizallosag
-2500-3000 mah aksi
-nem hajlik el ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) alkatraz3000 válasza assemble (#48) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Mit tud ma? Altalanositunk megint.
Sztereo hangszóró elől, Hmmm nem sok van.
Fullhd kijelző. Addig amíg nem látom a pixeleket, igazából nem érdekel mi van benne. Miért nem a qhd kijelzőt írod, hiszen sokkal jobb a fullhd-nal..
2-4gb ram. Androidba kell is , ez igaz. Wp es iOS el van nélküle.
Vizallosag? Az s6-bol ki is vettek ez a funkciót, szóval marad a Sony aki ilyeneket gyárt. Persze van más strapatelefon.
2500-3000 mah akku. Az s6-ban pl csökkent ez is, de ez sem általános. (Azert s6-ot írok, mert mostanában arról szól minden)
Nem hajlik el. Ha a 6-rol van szó, ez helyes megállapítás (értem az iróniát, csak ebben az esetben hülyeség)
Qi töltés. Ez szerintem retegigeny. Volt ra lehetőségem, hogy az akkori telefonomhoz vegyek, de nem érdekelt. Emellett szerintem userek ezrei azt sem tudjak mi az.

Amúgy érdekes, hogy nem jöttél a kamerával, mert az csak 8mpx. Pont annyi értelme lett volna, mint a fent felsoroltaknak. Ezért jár a pluszpont, de a többi hülyeség miatt igyis minuszpontra kell osztalyoznom téged.

A velemenyed : Nem ajánlott :P

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#50) Gusztáv válasza assemble (#48) üzenetére


Gusztáv
addikt

Az év telefonjának nem feltétlen a legerősebb telefont fogják megválasztani, sokkal inkább az egészet egyben kell nézni (hw+sw+szolgáltatások). Az év autója díjat sem Ferrari/Porsche/Lamborghini nyeri. Az S6 tényleg iszonyat jól, mondom ezt úgy, hogy soha nem vennék iOS-es terméket.

[ Szerkesztve ]

Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.