Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márki20


Márki20
csendes tag

Hajrá Sony , idén jók lesznek nagyon :C . G-t várom vagy nagy kijelzővel szerelt középkategórisást

Just BMW

(#2) BossBoss


BossBoss
őstag

Jó ez! Bár a kijelző valóban nem IPS. :( Ahogy a Z compact-ban sem.... De attól még nagyon jól sikerült! :K

(#3) 5381


5381
aktív tag

Egyre kevesebb a kifogásolni való :C

(#4) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Ez a 4K videó mint lehetőség egyre inkább birizgálja az ízlelőbimbóimat

(#5) #13110016


#13110016
törölt tag

Köv. telefonom!

(#6) babkukta


babkukta
senior tag

Az 1080 p-s kijelző picit csalódás, de a többi kárpótol!! :-) grat SONY!!

Üdvözlettel, Tibi

(#7) stewe780 válasza BossBoss (#2) üzenetére


stewe780
őstag

Mivan? Pont, hogy IPS.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#8) generic


generic
senior tag

Szép, szép.. de lehetne már 20.00. :))

(#9) <Adamsky> válasza BossBoss (#2) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

De jól értesült vagy! Honnan az infó?
Egyébként tényleg egyre tökéletesebbek ezek a Sony-k. Várjuk (várom) a "mini" variánst!
A tárhelyről nem nagyon esett szó. SD-kártya foglalat? 4K-s videózgatás, és 20+ Mpix-eles fényképezgetés mellett vicces lenne egy 16 Gbyte-os (nem bővíthető) model.

[ Szerkesztve ]

(#10) AS


AS
félisten

IPS. nem sok változás a Z1 hez képest de elég enmyi is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Ha jók lesznek a tesztek róla akkor Z1-et lecserélem rá,bár még lehet hogy a Samu virit vmi érdekeset az S5 személyében.

(#12) Cultus


Cultus
tag

De hát ebben IPS van! :)

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#13) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Az M2-ről nem esett még szó, de szerintem érdemes rászánni pár percet. Ha az előző árában indul négymagos s400-al, és ilyen kamerával, akkor nyert ügye van. Csak hát ugye a felbontás nem fényes...
De cserébe meg az üzemidő lesz jó.

(#14) joey04


joey04
titán

Hát... Z1-ről biztos nem váltanék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) vacs


vacs
veterán

A kijelző felbontását csak én nem látom ?? :F

(^)(>.<)(^)

(#16) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Engem nem nagyon győzött meg ez a telefon!Nem sok változás a Z1 után.

(#17) halkow


halkow
őstag

irda lenne benne akkor beneveznék rá de így tavaly is reménykedtem benne de talán maj jővőre

Alcatel onetouch idol2s the king

(#18) babkukta


babkukta
senior tag

Én is hallottam olyan infót a z1c-ről, h nem ips. Elvileg a z ultrához hasonlót használtak, ami kb = az ipssel

Üdvözlettel, Tibi

(#19) Jimmy66 válasza Márki20 (#1) üzenetére


Jimmy66
senior tag

Xperia M2 lett...

(#20) bajaki


bajaki
őstag

IPS. Megy ez. :C

(#21) Ati1979


Ati1979
veterán

Nem lett rossz! :C

(#22) junior11


junior11
veterán

Most akkor valóban IPS vagy sem? Mert sok helyen TFT-t olvastam, felturbózva Triluminos és új Live Colour LED technológiával...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#23) DaveJr válasza vacs (#15) üzenetére


DaveJr
őstag

Értő szövegolvasás...a kijelző felbontása nem változott.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#24) AS


AS
félisten

Snapdragon 801 van benne az olvastam

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) DaveJr válasza junior11 (#22) üzenetére


DaveJr
őstag

Az IPS a TFT egyik típusa:
Wiki

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#26) emvy válasza junior11 (#22) üzenetére


emvy
nagyúr

Az IPS is TFT, mar ezerszer elhangzott.
IPS = bogar
TFT = rovar

Nem minden rovar bogar, de minden bogar rovar. Erted. :)

while (!sleep) sheep++;

(#27) seria válasza NeRo28 (#16) üzenetére


seria
tag

Csak kérdezem, miért miben kellet volna, hogy sokat változzon?

(#28) joey04 válasza junior11 (#22) üzenetére


joey04
titán

mindegy mi van benne, sajnos eddig egyik sony sem hozta a konkurencia szintjét. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) #13110016


#13110016
törölt tag

Azok az emberek akik azt írják, hogy nem sokat fejlődött a Z1-hez képest, azoktól kérdezném, hogy mégis mit vártak? A legjobb snapi van benne, (805 meg se jelent) több a ram,... ha a kijelző 2, vagy 4k-s lenne, akkor az viszont már baj lenne...

(#30) joey04 válasza #13110016 (#29) üzenetére


joey04
titán

ezt nem nekünk kell megmondani, nem a mi feladatunk. a gyártók dolga, hogy olyat tegyenek le az asztalra amire azt mondjuk, hogy hú b+, de jó lett és korábban nem is gondoltunk rá, hogy milyen jó lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

IPS, elhangzott a Kunimasa Suzuki nevű ember szájából.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) tjb007 válasza AS (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem az van benne, el van írva a sajtóközleményben is.
Amúgy meg a Snapdragon 801 egyenlő a 8974AC-vel, ami csak a magasabb magórajelekkel tér el a 8974AB-tól.

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, bar nekem ez a fajta formavilag mar a Z1-nel sem tetszett. A 4K-s video gondolom csak marketing szoveg, tul sok mindent nem lehet tole varni, bar ez majd az elso tesztekbol kiderul. :)
Ezen is van folia, amit ha lejon noname telefonod lesz? :?

(#34) zack


zack
nagyúr

Ha ez lesz a papírforma hardverben, nem lesz aktualitása lecserélni a G2-öt 2014-ben. :U
+1GB RAM amire azt mondom, hogy jó, de ezért nem fogok cserélni, mert elég a 2GB is.
Az Innováció megint sehol sincs. :F IPS-re váltottak, ez jó hír, de ez 2014-ben alap, nekik fejlődés, de úgy összességében inkább csak felzárkózás a többiekhez.
Ha a Knox-ra nem lesz megoldás, az S5 is kilőve, és ezzel együtt az egész Samsung paletta.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35) Ricardo


Ricardo
félisten

Határozottan nem rossz.

"A Sony elsősorban azt emelte ki, hogy bár a kijelző mérete 5,2 hüvelykesre duzzadt, a készülékház nem növekedett. Épp ellenkezőleg, vékonyabb és könnyebb lett az újdonság, pedig még a vízzel szemben ellenállóságot is megtartották a mérnökök. "

Ugye hogy meg lehet oldani?

Rengeteg vita volt a Sony témákban a hatalmas keret miatt. A legfőbb érv az volt hogy azért akkora mert vízálló. Most bebizonyították, hogy meg lehet oldani a nagyobb kijelzőt ugyanakkora házban.
remélhetőleg a Z2 compact kisebb lesz mint az elődje, vagy marad ugyanakkora megnövelt kijelzővel.

(#36) soldier2 válasza joey04 (#28) üzenetére


soldier2
őstag

Kijelzőben valoban nem.
Az 1080p-nek én örülnék, ez a chipset nem a 2k meghajtására lett kifejleaztve, csak lassulna idővel. Ha igaz, hogy IPS és nem nagyobb a Z1-nél akkor Z tulajoknak lehet ajánlott a váltás (bár még a Z is lag mentes, jön rá a 4.4 szóval én nem váltanék). Aki viszont alsóbb kategóriából jön feljebb, annak érdemes elgondolkodni rajta. Én Z1-ről tuti nem váltok.
A 4k szvsz parasztvakítás kategória, amíg a 4k tv-k nem lesznek elterjedtek, és egy 15 perces videó kb 4 gb. És ezek egyike sem fog változni a következő 2-3 évben.

[ Szerkesztve ]

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#37) #13110016 válasza soldier2 (#36) üzenetére


#13110016
törölt tag

"míg a 4k tv-k nem lesznek elterjedtek"

De miért MO-t nézitek? Nálunk nincs igény 4k-ra mert örül az átlag egy LCD TV-nek. De külföldön már sokaknak van 4k-s TV-je... nekik lett gyártva. Nem nekünk csöveseknek... itt mindenki ennyire egoista?

egyébként én Z-ről szinte biztos, hogy erre váltok, idén télen :DDD Addigra elfogadható ára lesz.

[ Szerkesztve ]

(#38) Maxentius


Maxentius
addikt

Kicsit off, de a Qualcomm is hazudott eddig egy jókorát: Snapdragon 615, 8xA53@x64+Adreno405.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#39) tjb007 válasza Maxentius (#38) üzenetére


tjb007
nagyúr

Miért is hazudott ? :U

(#40) norti válasza Maxentius (#38) üzenetére


norti
addikt

Most már szinte biztos, hogy erre fogok váltani az Xperia T-ről, a Z1 a kijelzője miatt bukta volt, Z1 Compact kicsit kicsi lenne a T után, Samsung nem tud megmozgatni, viszont ez már egész korrekt hardverileg, hogy megérje váltást :) Árára kíváncsi leszek a szolgáltatós konstrukciókban.

(#41) Simi87


Simi87
senior tag

na ez csúcsmobil. :)

(#42) #76500480


#76500480
törölt tag

Még mindig nem sikerült eljutniuk a mágneses fedelekhez, maradt a gumi, meg a műanyag pöcök.....Lumia 800ban már mágnest használtak a kopás elkerülése miatt. Szerintem a Sony direkt csinálja ezt, hogy megvegye az ember a mágneses dokkolót. :DD

(#43) emvy válasza zack (#34) üzenetére


emvy
nagyúr

Folyamatosan megy ez az 'innovacio sehol sincs' duma, kozben ha osszehasonlitod a Z2-t egy ket-harom eves Sony-val, akkor azert eleg massziv a kulonbseg. :) Megjottek az IPS kijelzok, szupergyors proci, 4G, vizallosag, optikai kepstabilizator, mittudomen.

while (!sleep) sheep++;

(#44) SkyS1gn válasza BossBoss (#2) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Itt is írják hogy IPS, sőt a hivatalos honlapon is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#45) Simi87 válasza emvy (#43) üzenetére


Simi87
senior tag

valakinek ez nem elég.

(#46) Mr President


Mr President
senior tag

4.4-el jön ki?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#47) tjb007 válasza Mr President (#46) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, azzal.

(#48) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Valószínű váltok a Z-ről, szintén fehérben tervezem beszerezni instant dokksival, Z dokksiját is bírom, Z1 óra meg csak jobblett.

Ha valaki talál videót/tesztet a dupla front hangszóróról az linkeljen kérem :)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49) Maxentius válasza tjb007 (#39) üzenetére


Maxentius
addikt

Hogy soha nem fog 8 magos CPU-t kiadni... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#50) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Egy ujabb termek aminek lesz megint fel eves supportja. Bahh :U Inkabb a frissitesekre a bugok javitasara illetve a felhasznaloi elmeny javitasara fektessenek nagyobb hangsulyt...
Ne csak ujabb szupertelefonokat sz@rjanak a vilagra aztan aki megveszi az le van ejtve ( csak addig vagyunk erdekesek amig megvesszuk fel ev utan meg jon a mutogatas tessek venni ujat ha akarsz naprakesz dolgokat )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.