Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zooole


zooole
senior tag

Pentile és 800*480? Felejtsétek már el!

(#2) dipeti


dipeti
senior tag

Hiánypótló készülék... :W

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#3) AS


AS
félisten

Inkább Galaxy S1 Dual cpu val.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Sokadik rókabőr?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) FET-MEN


FET-MEN
veterán

szép is erős is, de ez a dizájn már rég idejét múlta.. :U ráadás erre a készülékre sincs sok szükség

Iphone 7

(#6) Graphics válasza domperke (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kb...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) TomWexX


TomWexX
addikt

Ennek megint mi értelme? :F Kezdem nem szeretni a samsung mobile márkanevet...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#8) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Végre ott a led villanó!!!

(#9) buktagt540


buktagt540
senior tag

Szeretem a Samsungot meg a készülékei is tetszenek,de ez már felesleges.Galaxy S és SII az oké volt.De minek egy S PLUS egy S Advance,pláne hogy van ACE 2 ami szintén nagyon hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#10) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

TucatGalaxy.

<< Heimdal >>

(#11) zooole válasza buktagt540 (#9) üzenetére


zooole
senior tag

Volt ott R is.

(#12) schawo válasza buktagt540 (#9) üzenetére


schawo
titán

Megannyian sírnak, hogy nagy nekik a 4,3", csak 4"-ig tudják elképzelni az életet, és a dupla mag az létszükség. Minden random nagyobb kijelzős telefon topicot telebőgnek. Nekik készült ez a kétmagos SGS.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) buktagt540 válasza schawo (#12) üzenetére


buktagt540
senior tag

Akkor ott van az Ace 2.

(#14) schawo válasza buktagt540 (#13) üzenetére


schawo
titán

Ez már 2 azaz kettő.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) Jakesz


Jakesz
őstag

Inkább jelentsék már be a Galaxy S3-at!

(#16) Bailey


Bailey
senior tag

Kíváncsi leszek az árakra. Hamarosan ugye jön az SIII, ami kicsit lenyomja majd az SII árát, de mivel az SII komolyabb mint az S Advance ezért az Advance nem lehet drágább az SII-nél. Alatta pedig ott a szintén kétmagos Ace2 ami meg olcsóbb kell hogy legyen mint az S Advance. Alatta pedig ott az Ace Plus. És persze a Galaxy R, bár az ugye itthon nem játszik. Szerintem ezt a Samsung nem gondolta végig.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kajt


Kajt
tag

Véleményem. Régóta várok egy ilyen telefonra és szerintem nem vagyok egyedül. Szeretem a Samsungot, meg vagyok elégedve vele, jelenleg egy ACE-em van. Mielőtt még bejelentették volna, idegesített, hogy miért nincs Galaxy S Led villanóval. Dizájn szép (szubjektív), hardver bőven elegendő. Ha valaki nem akar csúcsmodellt venni amit unikornis vérben számláznak, akkor egy-két hónapon belül ennek is értelmes ára lesz (főleg a fentebb felsorolt modellpaletta miatt is).
Ha tehetném sem vennék SII-t mert a kijelző túl nagy... nem a telefon, a kijelző. Nem tartom kényelmesnek az egyujjas használatot, persze minden megszokás kérdése. A 4" pont jó... a minőségéről meg csak egy hasonlat: anno mindenki istenítette az Iphone kijelzőjét, ami később az ACE-en köszönt vissza.. na ott már gusztustalannak mondták. Persze fejlődik a világ, de minden csak viszonyítás kérdése és egy ACE után ez egy tökéletes lépcső ha nem akar valaki a csúcsmodellekre pályázni.
Ja igen, még egy... ZTE és Huawei készülékek előtt le a kalappal, de... az ICS miatt kezdik lehagyni a menügombot, ami engem rohadtul zavar pl. ha csak az időt akarom megnézni az asztalra rakott telefonon, egyszerű kényelmi szempont,de fontos.
Úgy hirtelen ennyi. Sokan nem képesek felfogni, hogy nem akarnak legfelülre ugrani egy mobilváltáskor, főleg akkor ha minden szükségletüket kielégíti egy olcsóbb modell, ami ráadásul szoftveresen szinte ugyan azt tudja.

(#18) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Szerintem igenis hiánypótló készülék, nekem 4"-nál nagyobb telefon nem kell, de alatta se! Most sgs-t használok, kicsit kevésnek érzem, bár hogyha erre nem lesz hivatalos ICS akkor felejtős...

(#19) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Azt se szabad elfelejteni, hogy a Samsung ezeket a a bejelentett rókabőröket nem mind egy piacra szánja. Le merem fogadni, hogy lesz olyan, ami itthon kapható, meg olyan, ami nem. Az összes Galaxy közül nagyon sok nem kapható itthon.

(#20) tonerz


tonerz
aktív tag

Most ebben milyen Soc lesz?
Exynos 4210 lefojtva 1Ghz-re?
Egyébként nem tudom miért de tetszik, kíváncsi leszek az árára.

(#21) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Szerintem mondhatunk bármit, ezek a telefonok tényleg egyformák. Ember legyen a talpán aki megtudja őket különböztetni.
Ráadásul (megint csak szerintem) ezek a nevek, hogy Plus, Wifi, Advance lassan már bazári hatást keltenek, olyasmi mint amikor a kínai csodákra ráírják, hogy Bluetooth.
Viszont ennyi szapulás után, azt azért mindenképpen szeretném elmondani, hogy jók ezek a készülékek még akkor is, ha közel ugyanolyan külsővel és belsővel, picit más néven futnak. Csak azt nem látom, hogy ezek más célcsoportot céloznának meg.

(#22) lsebestyen válasza imisomogyi (#21) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hidd el, sokan fogják venni! Mondjuk sajnálom, h nem egyből ICS-vel jön ki, de ugye ez még régebbi terve volt a Samunak.... :U

(#23) Jadro


Jadro
veterán

Nem kell sírni, lefednek minden igényt. Lehet választani kijelző méretet, magok számát, amit akartok. :) Annyira belejöttek a variálásba, hogy a note 10.1 már szinte egy az egyben tab2 10.1. :)))) Kicsit túllőttek a célon, de nem értem miért zavar ez valakit is. Nem kell mind megvenni, ha nekik meg megéri, akkor csinálják. Legalább van választék.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24) kissunder válasza tonerz (#20) üzenetére


kissunder
csendes tag

Nem, a NovaThor U8500.

[ Szerkesztve ]

(#25) schawo válasza kissunder (#24) üzenetére


schawo
titán

Van még olyan (nem kínai) SoC gyártó, akivel még nem készített telefont a Samu? :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#26) prolad


prolad
őstag

Kicsit sok a hasonló készülék a samunál,de legalább a nagy kijelző miatt fanyalgók örülhetnek.Amúgy nem is rossz a telefon.

(#27) imisomogyi válasza Jadro (#23) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

Persze! :) Értem én.
Csak az a felháborodásom alapja, hogy geek-ként, szeretek minden típust felismerni, és a Samsung esetében már-már nagyon nehéz dolgom van:)

(#28) rizso


rizso
addikt

Nem értem ezt a nagy felháborodást. HTC, Apple, Sony (Ericsson), Nokia, stbstb - mind rendelkeznek egy "csomó", szinte egyforma telefonnal. Miért baj?? Értem én, hogy minél több készülék, annál rosszabb minőség/support, de attól még nem kell megkérdőjelezni, hogy van-e értelme. Pl nekem kényelmesebb lenne, mint az S2, főleg ha jóval olcsóbb is lenne...

Tehát igen, biztosan van értelme :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#29) Jadro válasza imisomogyi (#27) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor értékeld a kihívást! :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30) cozmo


cozmo
őstag

Na azért várjuk meg, hogy mennyi ram (512 ill. töredéke, mert köztudott, hogy derogál neki mindet használni) lesz benne, mert ha annyi mint a jelenlegi SGS-emben, akkor max az asztalláb alá tenném be hogy ne billegjen...

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#31) Bailey válasza cozmo (#30) üzenetére


Bailey
senior tag

A GSMarena adatlapja szerint 768MB a RAM.

(#32) keIdor válasza rizso (#28) üzenetére


keIdor
titán

Az Apple-nek? Evente, masfel evente jon egy keszulek.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) rizso válasza keIdor (#32) üzenetére


rizso
addikt

Apple-nél az egyformán van a hangsúly, lásd 3G/3GS, 4/4S, amik szinte teljesen egyformák, illetve a különböző generációk is eléggé hasonlóak.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#34) keIdor válasza rizso (#33) üzenetére


keIdor
titán

Igen, de ott nem azert egyformak, mert klon jon klonra. Nekik ilyen a politikajuk.
Samsung az hazon belul is rak maganak konkurenciat, sok hasonlo keszulek van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) rizso válasza keIdor (#34) üzenetére


rizso
addikt

Oké, mindegy ki miért csinál hasonló, vagy éppen klón mobilokat, a lényeg: szerintem lesz helye az Advance-nek is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#36) buktagt540 válasza imisomogyi (#27) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nem gondoltam volna,hogy van még olyan rajtam kívül,aki szereti ránézésre vágni hogy melyik milyen teló.Eddig ment is de a MWC ad egy kis plusz leckét :DD

(#37) jacis


jacis
nagyúr

Lassan már a Samunál is él az mint az Applenél, hogy ha láttál egyett akkor láttad mind.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) lsebestyen válasza jacis (#37) üzenetére


lsebestyen
addikt

Azért ez enyhe túlzás... :U

(#39) siletto


siletto
tag

Sziasztok!
Engem nagyon érdekel ez a teló. Mondjuk nem szeretném, ha tucattelefon lenne, mert akkor már nekem sem kéne.
Eddíg 5800-m volt, ami már ősrégi, erre cserélném.
Azért mert:
-csak kétmagos, ami időtálló valamennyire.
-esélyes az ics.
-annyira nem gyenge hardver
-áfa nélül üzleti csomagban nekem elég baráti ára lenne.

Nem tudjátok, kb a telenor mikor kezdi el forgalmazni, és kb mennyi lesz majd a feltöltőkártyás ára?
gsm shopban kb 102eFt. Ennél gondolom a telenor olcsóbb lesz.
Az a probléma, hogy az SII is 105eFt.

(#40) scyllarus


scyllarus
veterán

Megvan az álomtelefonom :) A kinek készült kérdésre én (is) vagyok a válasz! Igenis, a 4,3" nekem már nagy (pedig nagy kezem van), normális 2 magos SoC (nem kell erőmű, de ne is 800 MHz legyen), Amoled kijelző - minden benne van, ami nekem kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41) tomibp89 válasza scyllarus (#40) üzenetére


tomibp89
csendes tag

http://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_galaxy_s_advance_i9070_jo_aron/hsz_1-200.html

Tomi!!!

(#42) scyllarus válasza tomibp89 (#41) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi, ez tényleg jó ár, de én gari nélkül nem veszek telefont. Egyébként sem mostanában tervezem a cserét, és mindig a szolgáltatómtól veszek, úgy nincs gondom később.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43) foxtern


foxtern
csendes tag

ezen van gorilla glass?

(#44) Arvernia123


Arvernia123
tag

Sziasztok !!!

tegnap meg vettem a Samsung Galaxy S Advancét,és olyant szeretnék érdeklődni hogy nincs hozzá telepitő lemez,és hogyan tudnák rá tölteni a gépre ,meg olyanokat kérdeznék hogy ,hogyan tudok gépről át rakni programokat meg játékokat???

(#45) Arvernia123


Arvernia123
tag

Sziasztok!!

szeretnék érdeklődni hogy nekem van egy Samsung Galaxy S Advance telefonom,és hogyan kell rá új szoftver rá tenni ??

(#46) Arvernia123


Arvernia123
tag

szeretnék érdeklődni hogy mikor jön ki rá az új szoftver ?

(#47) Arvernia123


Arvernia123
tag

mikor jön ki rá a 4.0-vagy a 4.1-es szoftver?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.