Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) swoody válasza silentkiller (#50) üzenetére


swoody
senior tag

Ez nem fém. :(

(#53) Ndruu válasza silentkiller (#50) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt a tesztben is írják, hogy a billentyűzet bizony nem olyan mint az SE M600i vagy P1i esetében, tehát nem billenős. Második nyomásra jön elő a második karakter. Ez egyrészt szokást igényel, másrész lehet nem lesz könnyű megszokni.
Egyébként egy egészen pofás készülék az E55. Méretre is teljesen rendben van, nem miniatürizálták.

Harrrr!!!!

(#54) Womb válasza swoody (#52) üzenetére


Womb
senior tag

Remélem,hogy csak Eldar tesztkészüléke nem fém.Baklövés lenne,ha ez már a végleges verzsön.

(#55) swoody válasza Womb (#54) üzenetére


swoody
senior tag

Én pedig ilyet akartam de ha nem fém akkor felejtős. :(

(#56) runner 125


runner 125
nagyúr

Fu, az E75 nagyon bejövős forma! :Y

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#57) silentkiller válasza swoody (#55) üzenetére


silentkiller
senior tag

Eldar tesztjében tényleg úgy látszik, hogy műanyag a készülék. A szélei már össze vannak verdesve... :(

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#58) Magnum_ válasza silentkiller (#57) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nagyot fogok csalódni, ha iylen összegért müanyag ez az E.

I humbly and respectfully decline™

(#59) Muton válasza Magnum_ (#58) üzenetére


Muton
addikt

egyelőre biztos e55 vásárló vagyok. ha tényleg műanyag lesz, akkor meg biztos, h nem. nagy hiba lenne lenne nem fém házzal kiadni :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#60) Muton válasza Ndruu (#53) üzenetére


Muton
addikt

tegnap kipróbáltam egy blackberry pearlt, aminek ilyen kompakt billentyűzete van és 15-20 perc alatt hozzá tudtam szokni. mondjuk az angol volt, kérdés, h magyar karakterekkel mi lesz. annyit azért le lehet szögezni, h nagyságrendekkel gyorsabban lehet gépelni rajta, mint a normál mobil kiosztásún. ideális, ha nem kell nagyon gyakran irkálni, mert nem olyan széles a cucc, mintha full qwertz lenne, viszont mégis gyors

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.