Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Szerintem úgy lenne értelme az egésznek, hogy az alap modu marhaerős procit, és nagyon nagy memóriát kapna. Ami mondjuk még 2 év múlva is elég lenne. Mondjuk 16 GB belső memó és egy jófajta 600+ MHz-es proci. Habár mostmár lassan ez lesz az alap 2009ben. Esetleg az alapgépet lehessen bővíteni microSDvel.

Így az emberke megvenné ezt a kis kütyüt, kiválaszthatná ő hogy melyik két dzsekit kapja a szolgáltatótól ajándékba, mivel aláírt hozzájuk 2 évre.

Ezekután 2 évig(?) meglenne a kellően erős hardver, és hozzá tényleg csak a dzsekit kellene venni, ha új funkciókra vágyik. Jövőre megjelnik a 32 megapixeles photo jacket. Emberke megveszi, és megvan a fotozógépe. Fél év múlva vágyik egy nagy táccs kijelzőre. Eladja fotós dzsekit, mert addigra már könnyű lesz eladni a több millió modu használó valamelyikének( ;] ), és megveszi az iphone jacket-et:D

És így valóban jobban jön ki anyagilag, mert nem kell megvegyen mindig egy marhadrága telefont, csak egy olcsóbb dzsekit. Hosszútávon megéri. Kérdés hogy mennyire lehet hosszú a táv. Ez az alap modu hardverétől függ.

És szerintem nem úgy kell elképzelni hogy egy ember azért veszi meg hogy 5 percenként cserélgeti rajta a dzsekiket. Mert azt nagyon kevesen tennék meg, szerintem. Inkább úgy képzelem hogy azt fent leírtam :) Amikor az ember ízlése és vágyai megváltoznak, a telefont illetően, akkor fog cserélni. Ritka lesz az az ember akinek lesz 3+ dzsekije, és félnaponta cserélgeti. Max ha fel akar vágni, hogy neki ilyen sok telója van .)
Én így életszerübbnek tartom.

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.